Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, VIPdriver said:

Κανονικά δεν θα έπρεπε να το δέχεται.

σιγα μην εμπαιναν στην διαδικασια να πειραξουν τον κωδικα για να "δειχνει" την ληξη του liquid. Εδω και ετσι οπως ειναι κολληματα εχει. Απλα θα βαλουν μια εντολη να μας πεταξει ολους στο cu και τελος. Αν και φοβαμαι μην μας κρεμασουν στο τελος καπου στο ενδιαμεσο, τα συστηματα τους βγαζουν διαφορα γουστα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, kmpatra said:

σιγα μην εμπαιναν στην διαδικασια να πειραξουν τον κωδικα για να "δειχνει" την ληξη του liquid. Εδω και ετσι οπως ειναι κολληματα εχει. Απλα θα βαλουν μια εντολη να μας πεταξει ολους στο cu και τελος. Αν και φοβαμαι μην μας κρεμασουν στο τελος καπου στο ενδιαμεσο, τα συστηματα τους βγαζουν διαφορα γουστα...

Προσωπικά μην μου χρεώσουν καμμιά κάρτα φοβάμαι (από κόλλημα/λάθος συστήματος) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Προσωπικά μην μου χρεώσουν καμμιά κάρτα φοβάμαι (από κόλλημα/λάθος συστήματος) 

Επειδή αγχώνεσαι με την κάρτα γενικώς, μπορείς να logάρεις στο myvodafone και να αφαιρέσεις την κάρτα.

Και αν δεις ότι τραβάει κι άλλο η ιστορία με το liquid, την ξαναβάζεις..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Teiresias_ said:

Επειδή αγχώνεσαι με την κάρτα γενικώς, μπορείς να logάρεις στο myvodafone και να αφαιρέσεις την κάρτα.

Και αν δεις ότι τραβάει κι άλλο η ιστορία με το liquid, την ξαναβάζεις..

Εάν βγάλω την κάρτα, θα κολλήσει το υγρό συμπαν.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Εάν βγάλω την κάρτα, θα κολλήσει το υγρό συμπαν.... 

Όχι ρε την έβγαλα και την έβαλα (την κάρτα) πρόσφατα και όλα καλά..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εάν βγάλω την κάρτα, θα κολλήσει το υγρό συμπαν.... 

Card lock/block via bank app. 😎

Link to comment
Share on other sites

Και κάπως έτσι έρχεται η πολυπόθητη ανάπτυξη και στην Ελλάδα...
Με τις υγείες μας!

https://techmaniacs.gr/i-pio-melani-imera-stin-istoria-tis-vodafone-aparadektes-ayxiseis-se-oli-ti-kartokiniti/

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, musictracer said:

Και κάπως έτσι έρχεται η πολυπόθητη ανάπτυξη και στην Ελλάδα...
Με τις υγείες μας!

https://techmaniacs.gr/i-pio-melani-imera-stin-istoria-tis-vodafone-aparadektes-ayxiseis-se-oli-ti-kartokiniti/

Το άρθρο είναι από 18/4/2024, έχουμε φάει την κρυάδα μας από τότε 😞

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, musictracer said:

Και κάπως έτσι έρχεται η πολυπόθητη ανάπτυξη και στην Ελλάδα...
Με τις υγείες μας!

https://techmaniacs.gr/i-pio-melani-imera-stin-istoria-tis-vodafone-aparadektes-ayxiseis-se-oli-ti-kartokiniti/

Προ ευρωεκλογών είναι το άρθρο 

Link to comment
Share on other sites

Ξεχάστηκε η δικιά μου σήμερα και δεν έκανε ανανέωση στις 3 αυτόματες προσπάθειες . Θα της βάλω χρήματα σε λίγο. Ποτέ θα προσπαθήσει ξανά? 

 

 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, spiliot said:

Αν δεν αλλάξεις ημερομηνία σε ένα μήνα (αν υπάρχει ως τότε).

να την αλλαξω για αυριο πχ?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, blade_ said:

να την αλλαξω για αυριο πχ?

αλλαξε το για αυριο και στις 9 το πρωι θα τα εχει

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως έκανε ανανέωση σήμερα κανονικά

Εχω κρατήσει και τα screenshots για "Απεριόριστη ομιλία" για 30 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2024 at 10:14 ΜΜ, HEO said:

αλλαξε το για αυριο και στις 9 το πρωι θα τα εχει

οντως,εγινε δουλεια,ευχαριστω πολυ!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Yrrah said:

Εμένα πάντως έκανε ανανέωση σήμερα κανονικά

Εχω κρατήσει και τα screenshots για "Απεριόριστη ομιλία" για 30 ημέρες

Σήμερα μίλησα με το chat. Μου επιβεβαίωσε ότι 24/6 τέλος το liquid κ ότι αν αφήσω να γίνει η ανανέωση 22/6 τότε η απεριόριστη ομιλία θα διαρκέσει 3 μέρες (έως και 24/6).
Οπότε μάλλον το screenshot θα σου χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, balkos said:

Σήμερα μίλησα με το chat. Μου επιβεβαίωσε ότι 24/6 τέλος το liquid κ ότι αν αφήσω να γίνει η ανανέωση 22/6 τότε η απεριόριστη ομιλία θα διαρκέσει 3 μέρες (έως και 24/6).
Οπότε μάλλον το screenshot θα σου χρειαστεί.

Δεν μπορούν να σου παρουσιαζουν να αγοράσεις κάτι αξίας 30 ημερων και να στο δώσουν για 3 μέρες. Θα έπρεπε 1 μήνα πριν να σταματήσουν να το έχουν διαθέσιμο προς αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς. Το σωστό και λογικό είναι οι ενεργοποιήσεις/ανανεώσεις που θα γίνουν ακόμη και την τελευταία ημέρα να διαρκέσουν κανονικά για ένα μήνα και μετά πάπαλα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε προσφορά 3 μέρες απεριόριστα δεδομένα για του Αγίου Πνεύματος.
Δυστυχώς φτάσαμε στο σημείο να μη λένε γιατί τα δίνουν μήπως και δυσαρεστήσουν τους άθεους , μετανάστες κλπ. Εκεί φτάσαμε.

ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ


Τέλος πάντων. Μη κολλήσετε που λέει ανανέωση τις τελευταίες 20 ημέρες ως προϋπόθεση. Ενεργοποιείται κανονικά (έως ότου ενεργοποιηθεί ο insider 🤪 και απενεργοποιήσει το bug)

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Off topic

Σε άλλες περιπτώσεις το λένε γιατί το δίνουν. Και αλίμονο αν δυσαρεστηθεις (γενικά, οχι με την vodafone) σε αυτες τις περιπτώσεις.

On topic

Τα ακουστικά ακομα αγνοούνται. Πάντως τοσα data είναι ανευ προηγουμένου. Έχω χάσει το λογαριασμό πόσα unlimited έχουν βγει τελευταία...

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, balkos said:

Έσκασε προσφορά 3 μέρες απεριόριστα δεδομένα για του Αγίου Πνεύματος.
Δυστυχώς φτάσαμε στο σημείο να μη λένε γιατί τα δίνουν μήπως και δυσαρεστήσουν τους άθεους , μετανάστες κλπ. Εκεί φτάσαμε.

Καλό θα ήταν να φτάναμε, αλλά δε φτάσαμε. Σε εμένα στα αγγλικά (την γλώσσα που μάλλον έχουν οι μετανάστες στο κινητό τους) λέει "holy spirit data offer".

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, spiliot said:

Καλό θα ήταν να φτάναμε, αλλά δε φτάσαμε. Σε εμένα στα αγγλικά (την γλώσσα που μάλλον έχουν οι μετανάστες στο κινητό τους) λέει "holy spirit data offer".

σε μενα δεν λεει κατι τετοιο

 

viber_image_2024-06-20_16-50-23-687.jpg

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, balkos said:

Έσκασε προσφορά 3 μέρες απεριόριστα δεδομένα για του Αγίου Πνεύματος.
Δυστυχώς φτάσαμε στο σημείο να μη λένε γιατί τα δίνουν μήπως και δυσαρεστήσουν τους άθεους , μετανάστες κλπ. Εκεί φτάσαμε.

Εντάξει, όποιος είναι άθεος ή μη χριστιανός ας μμην το ενεργοποιήσει αν ανοχλείται - ή αν το ενεργοποιήσει ας το κάνει γαργάρα.

Κι εμείς ενεργοποιήσαμε τα δωρεάν για το Pride τις προάλλες, αλλά ούτε LBGTV+ είμαστε, ούτε υποστηρίζουμε τη δράση. 😄 

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...