Jump to content

Yahoo Mail


brebosgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τηλεφωνείς στην εξυπηρέτηση που είναι στην αγγλία (δωρεάν) και στο ανοίγουν. Το έκανα για έναν φίλο χθες. Είναι πολύ εξυπηρετικοι,απλά υπομονή στο τηλέφωνο.

 

 

υ.γ Εκτός και αν δεν σε νοιάζει το mail, οπότε κάνεις καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 308
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τηλεφωνείς στην εξυπηρέτηση που είναι στην αγγλία (δωρεάν) και στο ανοίγουν. Το έκανα για έναν φίλο χθες. Είναι πολύ εξυπηρετικοι,απλά υπομονή στο τηλέφωνο.

 

 

υ.γ Εκτός και αν δεν σε νοιάζει το mail, οπότε κάνεις καινούργιο.

 

φίλε ποιό είναι το νούμερο?? θα με σώσεις!!! τι πληροφορίες σου ζητάνε?

Edited by Tallyhawk
Link to comment
Share on other sites

φίλε ποιό είναι το νούμερο?? θα με σώσεις!!! τι πληροφορίες σου ζητάνε?

 

http://help.yahoo.com/l/uk/yahoo/info/codeofpractise/uk/contact.html

 

καλείς εκεί και θα σου ζητήσουν πληροφορίες του λογαριασμού σου...απαντήσεις στις 2 ερωτήσεις που έχεις δώσει.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ! 40 λεπτά στο τηλέφωνο αλλά τελικώς όλα οκ !

 

Να είσαι καλά, έχουν καλή εξυπηρέτηση εκεί στην Yahoo...καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
παίδια έχω ένα λογαριασμό μαίλ στη yahoo το οποίο δεν πολυχρησιμοποιώ και όταν προσπάθησα να συνδεθώ μου έβγαλε το εξής μήνυμα: συνδέεστε από μια συσκευη που δεν αναγνωρίζουμε, για την ασφάλεια του λογαριασμού σας, παρακαλούμε απαντήστε στην παρακάτω ερώτηση ασφαλείας. το θέμα μου είναι ότι εγώ πάντα από τον ίδιο υπολογιστή συνδέομαι και την απάντηση στην ερώτηση ασφαλέιας δεν τη θυμάμε καθόλου. τι μπορω να κάνω τώρα?
Link to comment
Share on other sites

παίδια έχω ένα λογαριασμό μαίλ στη yahoo το οποίο δεν πολυχρησιμοποιώ και όταν προσπάθησα να συνδεθώ μου έβγαλε το εξής μήνυμα: συνδέεστε από μια συσκευη που δεν αναγνωρίζουμε, για την ασφάλεια του λογαριασμού σας, παρακαλούμε απαντήστε στην παρακάτω ερώτηση ασφαλείας. το θέμα μου είναι ότι εγώ πάντα από τον ίδιο υπολογιστή συνδέομαι και την απάντηση στην ερώτηση ασφαλέιας δεν τη θυμάμε καθόλου. τι μπορω να κάνω τώρα?

Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ. Βρες το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και στείλε mail. Θα σου ζητήσουν να προσθέσεις ένα άλλο mail που έχεις (όχι yahoo) ως backup, και θα το χρησιμοποιήσεις για να αποκτήσεις πρόσβαση στο λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, τη βοήθειά σας!

 

Δημιούργησα χθες ένα λογαριασμό στο Yahoo, μπήκα κανονικά μέσα, έστειλα email, αλλά από τότε δεν μπορώ να ξαναεισελθώ στο λογαριασμό μου. Μπαίνω από την κανονική ιστοσελίδα, βάζω τα στοιχεία μου, αλλά όταν πατάω το "Σύνδεση" δεν γίνεται τίποτα. Από την κινητή έκδοση της Yahoo μου εμφανίζει μήνυμα ότι ο λογαριασμός δεν υπάρχει, ενώ όταν ζητάω να αλλάξω κωδικό, μου εμφανίζει μήνυμα ότι δεν υπάρχει αντιστοίχιση με τη βάση δεδομένων.

 

Τι να κάνω; Το χρειάζομαι οπωσδήποτε το email αυτό. :help:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θα ηθελα μια βοηθεια αν γίνεται. έχω πάρει προσφατα ένα κινητό με android και προσπαθώ να συνδέσω το mail (yahoo) μου στην εφαρμογη mail της συσκευής. όμως δεν το δέχετε με τίποτα. βγάζει το μήνυμα ότι τα στοιχεια δεν είναι σωστά. όμως π.χ. άμα περνάω μέσα λογαριασμό gmail το δέχετε κανονικά. θέλω να αποφύγω να κατεβάσω την εφαρμογη της yahoo γιατί τρώει πολύ μνήμη ram στο παρασκήνιο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα μπορω να συνχρονισω τις υπενθυμισεις μου απο το νοκια ε52 στο μαιλ του yahoo μου; . θα ητανε πολυ χρησιμο για να κραταω back up των υπενθυμισεων μου.. επισης μου ειπανε οτι στα windowsphone συνχρονιζονται αυτοματα οι επαφες απο το κινητο στο μαιλ υπαρχει κατι αντιστοιχο για συνχρονισμο ημερολογιου;. μεσω ιντερνετ ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχω ένα πρόβλημα με τον κωδικό .. Θυμάμαι παλαιότερα μπορούσε το yahoo να σου στείλει τον κωδικό σε ένα δεύτερο μειλ που είχες δώσει αλλα τώρα δεν βρίσκω αυτή την επιλογή. Έχει μόνο τις ερωτήσεις ασφαλείας και έχω κολλήσει στο " νοσοκομείο που γεννηθηκατε". Ξέρει κανείς αν κ πως μπορώ να επιλέξω να μου θυμίσει τον κωδικο μέσω του αλλού μειλ;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με τον κωδικό .. Θυμάμαι παλαιότερα μπορούσε το yahoo να σου στείλει τον κωδικό σε ένα δεύτερο μειλ που είχες δώσει αλλα τώρα δεν βρίσκω αυτή την επιλογή. Έχει μόνο τις ερωτήσεις ασφαλείας και έχω κολλήσει στο " νοσοκομείο που γεννηθηκατε". Ξέρει κανείς αν κ πως μπορώ να επιλέξω να μου θυμίσει τον κωδικο μέσω του αλλού μειλ;

 

εαν δεν εχεις βαλει αλλο μαιλ στο μαιλ ή και κινητο τηλεφωνο δεν θα στο ζητησει. εγω που εχω βαλει και τα 2 και πατησα οτι δεν ξερω τον κωδικο μου, μετα μου ζητησει το yahoo id μου που ειναι το μαιλ μου και μετα να επιλεξω εαν θα μου στειλουνε μαιλ στο κινητο μου ή στο αλλο μαιλ. αλλα καλυτερα να βαζεις κινητο διοτι πιο ευκολα τελειωνεις σε περιπτωση που εχεις ξεχασει τον κωδικο σου , διοτι μπορει το δευτερο μαιλ να μην το ξερεις ή να μην θυμασαι τον κωδικο εκει οποτε καλυτεερα να βαλεις το κινητο σου θα σου στειλει ενα μυνημα στο κινητο και ολα οκ. επισης μην ξεχνας οτι μπορεις να βαλεις και υπενθυμισεις στο μαιλ σου στο ημερολογιο απλα τελειο με εχει βολεψει παρα πολυ για να κανω back up και των υπενθυμισεων μου στο μαιλ μου απο το κινητο , επισης μπορεις να ορισεις να σου στειλει μαιλ για σε υπενθυμισει ή ολη την ημερα και σου ερχεται ενα συγκεντρωτικο μαιλ καθε ημερα με τις υποχρεωσεις που εχεις ή οχι. απλα τελειο! μακαρι να ειχε και αναφορα στα μαιλ απο το webmail και θα ητανε τελειο!!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εαν δεν εχεις βαλει αλλο μαιλ στο μαιλ ή και κινητο τηλεφωνο δεν θα στο ζητησει. εγω που εχω βαλει και τα 2 και πατησα οτι δεν ξερω τον κωδικο μου, μετα μου ζητησει το yahoo id μου που ειναι το μαιλ μου και μετα να επιλεξω εαν θα μου στειλουνε μαιλ στο κινητο μου ή στο αλλο μαιλ. αλλα καλυτερα να βαζεις κινητο διοτι πιο ευκολα τελειωνεις σε περιπτωση που εχεις ξεχασει τον κωδικο σου , διοτι μπορει το δευτερο μαιλ να μην το ξερεις ή να μην θυμασαι τον κωδικο εκει οποτε καλυτεερα να βαλεις το κινητο σου θα σου στειλει ενα μυνημα στο κινητο και ολα οκ. επισης μην ξεχνας οτι μπορεις να βαλεις και υπενθυμισεις στο μαιλ σου στο ημερολογιο απλα τελειο με εχει βολεψει παρα πολυ για να κανω back up και των υπενθυμισεων μου στο μαιλ μου απο το κινητο , επισης μπορεις να ορισεις να σου στειλει μαιλ για σε υπενθυμισει ή ολη την ημερα και σου ερχεται ενα συγκεντρωτικο μαιλ καθε ημερα με τις υποχρεωσεις που εχεις ή οχι. απλα τελειο! μακαρι να ειχε και αναφορα στα μαιλ απο το webmail και θα ητανε τελειο!!

 

Είχα βάλει μειλ τότε που είχα φτιάξει το yahoo. Γενικά το έχω ως δεύτερο αυτο απλά εδώ και κάμποσο καιρό ψάχνω και δεν βρίσκω τη σωστή απάντηση. Αποτι είδα δεν έχει άλλο τροπο για ανάκτηση κωδικού μόνο τις ερωτήσεις ασφάλειας. Θα το ξανα δω βέβαια για σιγουριά αύριο αν και δεν νομίζω να υπάρχει τίποτα άλλο

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

Μία ερώτηση ρε παιδιά γιατί έχω φρικάρει με το καινούργιο yahoo mail...

 

Υπάρχει τρόπος να του αλλάξω encoding ώστε, όταν κατεβάζω πολλά μαζί συνημμένα αρχεία (πχ. .doc) να μου εμφανίζει το σωστό όνομα του αρχείου, όταν είναι γραμμένο στα ελληνικά ????

 

Έψαξα στα settings αλλά τίποτα και στο μενού από πάνω στο more που περιέχει την επιλογή encoding δεν μου το αλλάζει αλλά διατηρεί την επιλογή "default" όσο και και να πατάω done...

 

Χρησιμοποιώ firefox.

 

P.S. To ίδιο πρόβλημα με το encoding έχω και στο gmail (κάποτε είχε την επιλογή στα πολλαπλά συνημμένα, αλλά τώρα έχει μόνο βελάκι για κατέβασμα και συνεφάκι για το google drive).

 

Ειλικρινά, μία βοήθεια θα με υποχρέωνε αφάνταστα γιατί δεν μπορώ να δουλέψω καθόλου και έχω απελπιστεί :O

Edited by nickvog

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

Μία ερώτηση ρε παιδιά γιατί έχω φρικάρει με το καινούργιο yahoo mail...

 

Υπάρχει τρόπος να του αλλάξω encoding ώστε, όταν κατεβάζω πολλά μαζί συνημμένα αρχεία (πχ. .doc) να μου εμφανίζει το σωστό όνομα του αρχείου, όταν είναι γραμμένο στα ελληνικά ????

 

Έψαξα στα settings αλλά τίποτα και στο μενού από πάνω στο more που περιέχει την επιλογή encoding δεν μου το αλλάζει αλλά διατηρεί την επιλογή "default" όσο και και να πατάω done...

 

Χρησιμοποιώ firefox.

 

P.S. To ίδιο πρόβλημα με το encoding έχω και στο gmail (κάποτε είχε την επιλογή στα πολλαπλά συνημμένα, αλλά τώρα έχει μόνο βελάκι για κατέβασμα και συνεφάκι για το google drive).

 

Ειλικρινά, μία βοήθεια θα με υποχρέωνε αφάνταστα γιατί δεν μπορώ να δουλέψω καθόλου και έχω απελπιστεί :O

 

το ίδιο προβλημα έχω και εγώ όταν κατεβάζα μεμονωμενα αρχεία με ελληνικούς χαρακτήρες είχα θέμα , ενώ όταν πάταγα πάνω λήψη και αποθήκευση ολων στον υπολογιστη μου τα κατεβάζε όλα συμπίεσμενα και δεν είχα προβλημα αυτο δοκίμασε και πές μου. Επίσης κάτι άλλο μου έβγαλε το παρακάτω μυνημα που μπήκα από το κινητό μου σημαντικό !για την προστασία των εισερχομένων σας μέχρι της 8 ιανουαρίου 2014 το ταχυδρομείο yahoo θα έχει αλλάξει σε πρωτόκολλο ssl ως προεπιλογή! Αυτο μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα σφάλματα σύνδεσης για ορισμένα τηλέφωνα που δεν υποστηρίζονταϊ. Μεταβειτε στην σελίδα βοήθειας που παρέχουμε για να μάθετε περισσότερα !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2-3 λογαρισμους mail yAHOO και καθε φορα που μπαινω μου ζηταει να τους γραψω μαζι με το password. Υπαρχει καποιος τροπος να τους αποθηκευει αυτοματα (για να μην τους γραφω συνεχεια?) Απο τους 3 λογαρισμους μου βαζει πανατ τους δυο που τους εχει αποθηκευση αλλα οχι τον τριτο. Πως μπορω να των βαλω και αυτων? :blink:
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω 2-3 λογαρισμους mail yAHOO και καθε φορα που μπαινω μου ζηταει να τους γραψω μαζι με το password. Υπαρχει καποιος τροπος να τους αποθηκευει αυτοματα (για να μην τους γραφω συνεχεια?) Απο τους 3 λογαρισμους μου βαζει πανατ τους δυο που τους εχει αποθηκευση αλλα οχι τον τριτο. Πως μπορω να των βαλω και αυτων? :blink:

 

απο οσο ξερω μπορεις να βαλεις καθως κανεις εισοδο να επιλεξεις το Διατήρησε τη σύνδεσή μου και καθε φορα που μπαινεις θα μπαινεις χωρις κωδικο απο το browser σου . δεν γινεται να κρατησει το μαιλ και τον κωδικο και να σε βαζει αυτοματα σε 2 μαιλ αλλα μονο σε ενα. μπορεις να εχεις 3 browser π.χ .google chrome, internet explorer , firefox και στο καθενα να βαλεις σελιδοδεικτη το yahoo mail να κανεις εισοδο και στα 3 μαιλ σου , χρησιμοποιωντας σε καθε μαιλ διαφορετικο browser και πριν κανεις εισοδο να επιλεξεις το κουτακι διατηρησε την συνδεση μου . αυτο ξερω.

προσεχε μην σβησεις το ιστορικο σε καθε browser σου διοτι θα πρεπει να το βαζεις καθε φορα !.

επισης ενας αλλος τροπος ειναι να ρυθμισεις ενα outlook που εχεις περασει στον υπολογιστη σου και κατεβαζεις τα μαιλ και ολα μαζι σε μια εφαρμογη! . εγω θα προτιμουσα το πρωτο τροπο. διοτι το outlook δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Ναι βαζω συνδεση καθε φορα...αλλα....την επομενη που θελω να μπω (αν τυχει και εχω βγει) θα πρεπι να ξαναβαζω και κωδικο και ονομα, ενω εχει κρατησει τα ονοματα απο τις δυο προηγουμενες, δεν εχει καρατησει καθολου απο αυτο που εκανα συνδεση. Χαλια τα ειπα.

Οταν παω να μπω και βαζω τον κερσορα στο κουτακι ...μου βγαζει αυτοματα τα ονοματα μονο των 2 συνδεσεων και οχι του τελευταιου (τριτου).

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα. Εχω 3 λογαριασμους e-mail στο yahoo.com. Σημερα στον εναν απο τους 3 μολις παταω συνδεση αφου εχω βαλει user/pass δεν συμβαινει τιποτα. Σαν να μην το πατησα. Στους αλλους 2 κανονικα μπαινει. Τους εγγραψα και μου απαντησαν:

 

<<Unable to sign in or start the password recovery process

We've received reports that some users who are unable to sign in to their Yahoo account are also unable to begin the password recovery process.

Our Engineering team is aware of this issue and is working to fix it as quickly as possible.

If you need immediate assistance, contact Yahoo Customer care using the options available on our help pages. >>

 

Χτες ειχα μπει σε αυτο το e-mail απο αλλο pc, σε καποιο γραφειο, αλλα μετα εσβησα και τα cookies, και ολο το ιστορικο (pass κτλ) και φυσικα δεν πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος.

Ειχε κανεις αλλος αυτο το πρόβλημα και αν ναι πως το ελυσε?? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω 3 λογαριασμους e-mail στο yahoo.com. Σημερα στον εναν απο τους 3 μολις παταω συνδεση αφου εχω βαλει user/pass δεν συμβαινει τιποτα. Σαν να μην το πατησα. Στους αλλους 2 κανονικα μπαινει. Τους εγγραψα και μου απαντησαν:

 

<<Unable to sign in or start the password recovery process

We've received reports that some users who are unable to sign in to their Yahoo account are also unable to begin the password recovery process.

Our Engineering team is aware of this issue and is working to fix it as quickly as possible.

If you need immediate assistance, contact Yahoo Customer care using the options available on our help pages. >>

 

Χτες ειχα μπει σε αυτο το e-mail απο αλλο pc, σε καποιο γραφειο, αλλα μετα εσβησα και τα cookies, και ολο το ιστορικο (pass κτλ) και φυσικα δεν πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος.

Ειχε κανεις αλλος αυτο το πρόβλημα και αν ναι πως το ελυσε?? Ευχαριστώ.

 

εσβησες το ιστορικο να δεις εαν στο ξανα κανει; τι να πω.. κανονικα δεν επρεπε να γινεται αυτο. εμενα στο δικο μου ymail μπαινω κανονικα .. αν και τωρα τελευταια κολλαει στο να μου ανοιγει τα μαιλ κ κανω ανανεωση αλλα οκ.

 

 

κατι αλλο . υπαρχει τροπος να ενημερωνω το ημερολογιο του yahoo mail απο το ιδιο μου το κινητο ; . ή να κανει συνχρονισμο στο ημερολογιο του κινητου με το ημερολογιο του το μαιλ ; για να κραταει αντιγραφο; . επισης εγω το νοκια ε52 και του εχω βαλει να μου κατεβαζει τα μαιλ μονο μεσω wifi καθε μια ωρα απο την εφαρμογη του γραμματοκιβωτιου που εχει μεσα στα μυνηματα , αλλα αυτο που μου την σπαει ειναι το εξης:

Οταν σβηνω καποιο μαιλ απο κινητο και μετα κανω αποστολη και ληψη μαιλ ή το κανει αυτοματα μονο του καθε μια ωρα μου διαγραφει και απο το yahoo mail to ( webmail ) γιατι γινεται αυτο; και τι μπορω να κανω για μην γινεται; . Ειναι εκνευριστικο διοτι τα μαιλ που διαγραφω απο το κινητο πανε στα διεγραμμενα αλλα ενω συνχρονιζει με το webmail δεν πανε στον καδο ανακυκλωσης εκει .. αλλα μονο στο κινητο μου πανε στα διεγραμμενα στοιχεια.. Υπαρχει τροπος να κανω κατι; ή οχι;. Μηπως να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω ακουστε τι επαθα

ειχα ενα yahoo mail που ειχα συγχρονισει καποιες επαφες ομως τωρα που μπηκα δε βλεπω καμια

τι μπορει να εχει γινει ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
παιδια επειδη εχω κανη μια πατατα με το yahoo,πωσ μπορω απο .gr να το κανω .com?

 

Παίζει ρόλο για κάπου συγκεκριμένα; Δεν είναι κάτι σημαντικό.

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη εχω κανη μια πατατα με το yahoo,πωσ μπορω απο .gr να το κανω .com?

 

απο οσο ξερω δεν γινεται πρεπει να γινεται , αλλιως φτιαξε νεο μαιλ με την καταληξη .com

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στο yahoo mail με τον Firefox δεν βλεπω τα κουτάκια που μαρκαρεις διπλα απο "Διαγραφή" "Μετακίνηση" "Spam" , ενώ αντιθέτως με τον IE δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μήπως ξέρετε την λύση του προβλήματος ?

Εχω επισυνάψει Photo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...