Jump to content

Yahoo Mail


brebosgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 308
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως εγώ χρησιμοποιώ firefox&yahoo mail και δεν μου έχει εμφανιστεί ποτέ αυτό το πρόβλημα!

 

Και εγώ firefox και yahoo mail και κανένα πρόβλημα ποτέ μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα το είχα και εγώ...

 

Για να λυθεί πηγαίνεις:

1-My Account

2-Βάζεις τον κωδικό σου και κάνεις log in

3-και κάνοντας επεξεργασία το profil σου επιλέγεις την Ελλάδα ως χώρα διαμονής.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω κ εγω τον τελευταιο μηνα

κυριως με μαιλ που στελνω σε αλλους και οχι τοσο με μαιλ που λαμβανω

παλια δεν υπηρχε αυτο το προβλημα

εχω μαιλ στο yahoo.gr και internet explorer

 

οι ρυθμισεις στο προφιλ μου ειναι

Ζώνη Ώρας: +2

Γλώσσα & Περιεχόμενο: Ελληνική/ό

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως να φταίει η σύνδεση σου στο Internet. Mπορεί για παράδειγμα σε μια κακής ποιότητας σύνδεση να υπάρξει πρόβλημα στο rendering της σελίδας. Δοκίμασε να αδείασεις την cache και να κάνει refresh.
www-strip-gr O απόλυτος οδηγός για strip clubs
Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως να φταίει η σύνδεση σου στο Internet. Mπορεί για παράδειγμα σε μια κακής ποιότητας σύνδεση να υπάρξει πρόβλημα στο rendering της σελίδας. Δοκίμασε να αδείασεις την cache και να κάνει refresh.

 

πως αδειαζω την cache?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εδω και 1 μηνα δεν μπορω να ανοιξω το mail μου στο yahoo.co.uk, με το που βαζω username+password ο IE7 αναφερει "Internet Explorer cannot display the webpage,Most likely causes:You are not connected to the Internet.The website is encountering problems.There might be a typing error in the address.", ενω ο Firefox :"The page isn't redirecting properly;Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete".

Δοκιμασα τα εξης: εκανα refresh την σελιδα, καθαρισα cookies,internet history κτλ και στους 2 browsers, ορισα να δεχομαι cookies απο την συγκεκριμενη σελιδα, δοκιμασα να μπω απο yahoo.com/gr κτλ,αλλαξα password,εβαλα εικονα για ασφαλεια στο sign-in,δοκιμασα απο αλλο pc χωρις αποτελεσμα ενω αλλος λογαριασμος στο yahoo ανοιγεται κανονικα απο το pc μου, οπωτε κατι συμβαινει με το account, εστειλα αναριθμητες αναφορες στο ανυπαρκτο customer service/help, και σιγουρα και κατι αλλο που τωρα μου διαφευγει:) .

Το ωραιο ειναι οτι μπορω να κανω preview μεσα απο το παραθυρακι αλλα οταν κλικαρω να δω το συγκεκριμενο mail η ολα, τιποτα. Επισης μπαινω στο my account information αλλα στα mail, οχι.

Υπαρχει καμια ιδεα η αλλος/η με το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να κανω sign στο yahoo messenger με τπτ τις τελευταιες μερες :(

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=772718&lngDtrID=251

Το βαζω εδω για να μην ανοιγω topic και περιμενω τα σχολια σας.Μηπως το Google τα εχει ισοπεδωσει ολα?Ποιο χρησιμοποιητε εσεις?:)Εγω Google και ξερο ψωμι.Το εχω αρχικη σελιδα και μεγαλη του ευκολια για μενα ειναι η ευρεση φωτογραφιων.Ειναι απλα μια μηχανη αναζητησης που εχει τα παντα.Οχι και ειδησεις στην πρωτη σελιδα και διαφημισεις κτλ.:)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

και τα 2.

 

οι 2 βασικοί μου λογαριασμοί είναι σε yahoo & gmail. Ο τρίτος είναι στο freemail (να υποστηρίξουμε και τους έλληνες).

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Exw ena mail sto yahoo.gr kai pairnw ta mail mesw pop3 apo to outlook. Yparxei tropos na mhn katebazei ta mails pou einai ston fakelo twn spam alla na katevazei mono ayta pou einai sto inbox, otan kanw apostolh/paralabh sto outlook?
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Αγαπητά μέλη, θα ήθελα να ρωτήσω πώς γίνεται να κάνω μετατροπή της εμφάνισης του mail λογαριασμού μου yahoo από τη κανονική μορφή σε beta.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω κάνει.Νομίζω υπάρχει κάπου εκεί στην είσοδο,αλλά δεν είμαι και σίγουρος γιατί έχει πολύ καιρό που το χω κάνει και δε θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω κάνει.Νομίζω υπάρχει κάπου εκεί στην είσοδο,αλλά δεν είμαι και σίγουρος γιατί έχει πολύ καιρό που το χω κάνει και δε θυμάμαι.

 

Ε τότε πολύ απλά δεν απαντάς :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη, θα ήθελα να ρωτήσω πώς γίνεται να κάνω μετατροπή της εμφάνισης του mail λογαριασμού μου yahoo από τη κανονική μορφή σε beta.

Λογικά στη κεντρική οθόνη θα σου έχει αυτήν την επιλογή :

http://img167.imageshack.us/img167/9797/20070903113114xm2.jpg

 

Εαν οχι πάτησε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Λογικά στη κεντρική οθόνη θα σου έχει αυτήν την επιλογή :

http://img167.imageshack.us/img167/9797/20070903113114xm2.jpg

 

Εαν οχι πάτησε εδώ

 

1000 ευχαριστώ sik13 :up:, αλλά έχω και την εξής απορία:

γιατί όταν κάνω switch από τη beta version στη classic δε γίνεται να επιστρέψω πάλι στη beta? :what:

 

Επίσης, μήπως γνωρίζει κανείς τι είναι τα πεδία Bcc και Cc στην αποστολή νέου mail?

Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν κάνω switch από τη beta version στη classic δε γίνεται να επιστρέψω πάλι στη beta? :what:

 

Πως δεν γίνεται; Εγώ το έκανα και μου βγάζει πάλι κανονικά στα δεξιά το link για τη BETA.

KCB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tha ithela na rotiso an iparxei epilogi sto yahoo mail na diagrafeis ola ta eiserxomena mail mazemena.xoris na epilegeis apo ton apostolea kai meta diagrafei kathe 25 mail.

 

kai kati allo.eixa graftei se kapoia yahoo groups paliotera kai tora mou stelnoun kathe mera apo 150-200 mail.pos ginete na diagrafo apo ola afta ta group?exo ftasei se katastasei na exo pano apo 10.000 eiserxomena adiavasta e-mail.ta nevra mou

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα,στα καλα καθουμενα δεν ειχα προσβαση στο λογαριασμο μου του yahoo που εχω απο το 98 !!! το εψαξα λιγο και ειδα οτι το εχουν παθει πολλοι αλλοι. επειδη ειναι παλιος ο λογαριασμος δεν θυμομουνα ακριβως τις προσωπικες πληροφοριες που ειχα εισαγαγει τοτε ,και ετσι δεν μπορεσα να παρω πισω το κλεμενο password μου.φανταστειτε τι ειναι να χανεις ξαφνικα 2000 email,επαφες που ειχες στο messenger και δεν μπορεις να τις βρεις!!!ελπιζω να μην σας εχει συμβει κατι αναλογο.αν και public (free)mail ειναι απαραδεκτο. ελπιζω να μην την πατησω και με το msn mail !!! :mad::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω yahoo τόσα χρόνια και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Δοκίμασε να επικοινωνήσεις μαζί τους.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

πηγα ηδη! εχω και msn mail ομως.αλλα ελεος ρε παιδια. και δεν βγαζεις ακρη με επικοινωνια,το εψαξα ,ασε! παντως ηθελα να μεινει στα θεματα γιατι ειναι σοβαρο θεμα και εχει συμβει σε πολλους ,ριχτε μια ματια στο yahoo answers και θα δειτε.
Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rotiso an iparxei epilogi sto yahoo mail na diagrafeis ola ta eiserxomena mail mazemena.xoris na epilegeis apo ton apostolea kai meta diagrafei kathe 25 mail.

 

kai kati allo.eixa graftei se kapoia yahoo groups paliotera kai tora mou stelnoun kathe mera apo 150-200 mail.pos ginete na diagrafo apo ola afta ta group?exo ftasei se katastasei na exo pano apo 10.000 eiserxomena adiavasta e-mail.ta nevra mou

 

κανεις δεν γνωριζει αν γινεται αυτο που ρωτησα παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν γνωριζει αν γινεται αυτο που ρωτησα παραπανω?
Θα πας στο groups.yahoo.com, θα βρείς όλα τα group που είσαι γραμμένος και θα επιλέξεις leave group. Για το πρώτο που ρωτάς δεν ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...