Jump to content

Yahoo Mail


brebosgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 308
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τον chrome πως θα γινει να μπω όμως?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

κάπου θα έχει συνέχεια να κάνεις πέρα από την ειδοποίηση που βλέπεις ψάξε νομίζω το εμφανίζει κάτω δεξιά κάπου στην οθόνη .

επίσης άμα εμφανίζει δίπλα από την διαγραφή του https καμιά επιλογή πάτα εκεί μην πως υπάρχει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πριν από 2 ημέρες επέλεξα τη ρύθμιση για πιο μεγάλη ασφάλεια στο mail yahoo που έχω. Από τότε δε μπορώ να το συγχρονίσω στο κινητό μου. Πριν δεν είχα πρόβλημα. Στον υπολογιστή έρχονται τα mail κανονικά.

Επέλεξα μετά την ρύθμιση για μειωμένη ασφάλεια. Τίποτα πάλι.

Θα το είχα απενεργοποιήσει αν δεν το είχα συνδέσει σε υπηρεσίες,forum κλπ.

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Κάτι κάνω λάθος μάλλον.

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Αν αποφασίσω να διαγράψω το λογαριασμό μου στο yahoo υπάρχει κάποιος τρόπος να δω που το έχω συνδέσει ώστε να το αλλάξω με gmail;

Ευχαριστώ!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

εχει ερθει ενα Mail απο twitter στις 11/10.

το σβηνω και επανερχεται. καθε φορα τα ιδια.

πως θα απαλλαγω απο αυτο;;;;

Link to comment
Share on other sites

εχει ερθει ενα Mail απο twitter στις 11/10.

το σβηνω και επανερχεται. καθε φορα τα ιδια.

πως θα απαλλαγω απο αυτο;;;;

 

ερχεται καθε φορα απο την ιδια την διευθυνση ; μπορεις να το ορισεις σπαμ και περα απο αυτο να μην δεχεσαι απο συγκεκριμενες διευθυνσεις email γινεται αλλα πρεπει να οριζεις καθε email.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθε φορα το ίδιο.

Απλα επανερχεται. Δεν ειναι οτι το στέλνει το τουιτερ ξανα!

Σα να μη το σβηνω ποτε!

Ακόμη και να το διαβάσω, θα το εχει σαν αδιαβαστο!

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συμβαίνει το ίδιο, αλλά όταν τα διαγράφω μέσω κινητού από εφαρμογή.

 

Τα διαγράφω και από τα διαγραμμένα και την επόμενη μέρα είναι όλα πάλι στα εισερχόμενα.

 

Μόνο αν τα διαγράψω από το pc γίνεται οριστική διαγραφή.

 

Στάλθηκε από κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλημέρα σε όλους. Συγνώμη εκ των προτέρων αν το θέμα είναι άσχετο με τη σελίδα. Πριν λίγες μέρες άλλαξα τον κωδικό στο yahoo και χθες που προσπάθησα να μπω μου ζητούσε τον κωδικό και δεν τον θυμόμουν. το πρόβλημα δεν είναι εκεί. Το πρόβλημα είναι ότι ζητά αριθμό τηλ που δεν έχω δώσει και εναλλακτικό email πάλι που δεν έχω δώσει για να μου στείλουν νέο κωδικό. Κοινώς την πάτησα;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Συγνώμη εκ των προτέρων αν το θέμα είναι άσχετο με τη σελίδα. Πριν λίγες μέρες άλλαξα τον κωδικό στο yahoo και χθες που προσπάθησα να μπω μου ζητούσε τον κωδικό και δεν τον θυμόμουν. το πρόβλημα δεν είναι εκεί. Το πρόβλημα είναι ότι ζητά αριθμό τηλ που δεν έχω δώσει και εναλλακτικό email πάλι που δεν έχω δώσει για να μου στείλουν νέο κωδικό. Κοινώς την πάτησα;:wacko:

 

προσπάθησε να βάλεισ όλους τους πιθανούς συνδυασμούς κωδικού πρόσβασης εγώ έτσι έκανα και τελικά μπήκα, μετά μόλις μπεις δήλωσε το κινητό σου βολεύει διότι άμα δεν μπορείς να μπεις σου στέλνει μυνημα και ξεμπλοκαρει !?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια εχω ενα θεμα με το mail...Απο χθες,συνδεομαι αλλα δεν μου φορτωνει τη σελιδα κανονικα.Συνδεομαι και δεν φορτωνει κανονικα τη σελιδα,δεν εμφανιζει τα μεηλ κλπ,ουτε δεχεται καποια ενεργεια,κλικαρω σε ολες τις επιλογες και δεν δινει καμια εντολη...

Μπορει να βοηθησει καποιος γιατι επειγει?Παραθετω και φωτογραφια.

http://i1070.photobucket.com/albums/u491/koulourisaggelos/17622210_10212392284783685_455875184_o_zpsbmksbrz6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρακαλώ πολύ ποιος μπορεί να με βοηθήσει που έχω αλλάξει τον κωδικό μου στο Mail μου στο yahoo και δεν τον θυμάμαι.

Υπάρχει κάποιο email της yahoo υποστήριξης των μελών που να μπορώ να επικοινώνησω;;

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ ποιος μπορεί να με βοηθήσει που έχω αλλάξει τον κωδικό μου στο Mail μου στο yahoo και δεν τον θυμάμαι.

Υπάρχει κάποιο email της yahoo υποστήριξης των μελών που να μπορώ να επικοινώνησω;;

Δοκίμασες να επιλέξεις να κάνεις επαναφορά μέσω της επιλογής που έχει ότι αντιμετωπίζεις πρόβλημα συνδεσης με το λογαριασμό? Εκεί θα δώσεις ένα email και θα σου στείλει κωδικό επαναφοράς.

 

Στάλθηκε από το TbooK 16 Pro(E6C1) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω προσπαθήσει και αυτό είναι το πρόβλημα. Δεν έχω δηλώσει δεύτερο mail η κινητό για να μου στείλουν έναν κωδικό. Για αυτό ρωτάω μήπως υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας να τους εξηγήσεω διότι έχω και άλλο mail στη yahoo όπου και έχω δηλώσει αυτόν που έχω τώρα μπλοκαρισμένο ως mail ασφαλείας και γενικά παντού έχω αυτό το mail Facebook κλπ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας!

Έχω πάρα πολλά χρόνια αυτό το mail και δεν θέλω να το χάσω!

Link to comment
Share on other sites

τηλεφωνείς στην εξυπηρέτηση που είναι στην αγγλία (δωρεάν) και στο ανοίγουν. Το έκανα για έναν φίλο χθες. Είναι πολύ εξυπηρετικοι,απλά υπομονή στο τηλέφωνο.

 

 

υ.γ Εκτός και αν δεν σε νοιάζει το mail, οπότε κάνεις καινούργιο.

 

Καλημέρα σας!

Ποιο είναι το τηλέφωνο αυτό παρακαλώ να επικοινωνήσω που έχω πρόβλημα ανάλογο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τα συνημμένα (συγκεκριμένα pdf) των εισερχομενων σβήνονται μετα απο καποιο διαστημα???

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Τα συνημμένα (συγκεκριμένα pdf) των εισερχομενων σβήνονται μετα απο καποιο διαστημα???

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Για κανεναν.... λογο!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Και ομως, απο μαιο και πριν δε μπορώ να βρω τα pdf σε συγκεκριμενα mails.

Απο την εφαρμογη μιλαω.

Δε δοκιμασα σε pc

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Και ομως, απο μαιο και πριν δε μπορώ να βρω τα pdf σε συγκεκριμενα mails.

Απο την εφαρμογη μιλαω.

Δε δοκιμασα σε pc

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Για Mobile App μιλας; Προφανως καποια ρυθμιση θα χεις κανει.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι android mobile app

Δεν εκανα κατι εδω και χρονια που την χρησιμοποιώ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Ναι android mobile app

Δεν εκανα κατι εδω και χρονια που την χρησιμοποιώ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Βλεπεις το e-mail και δεν βλεπεις το συνημμενο; Ψαξε ομως και απο pc να δεις τι παιζει.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Βλεπω μαιλ, συνημμένο μηδεν....

Με την πρώτη ευκαιρια θα το τσεκαρω

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καλησπέρα...εχω θεμα με τη yahoo εχω 2 λογαριασμούς και εχω και στης δυο το παλιο αριθμο τηλέφωνου και δεν τον εχω πια...καο μου ζηταει επαλήθευση και μου βγαζει τον παλιο αριθμο να στείλουν μην το κωδικο επαλήθευσης...και δεν ξερω τι πρεπει να κάνω...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μου έρχεται ειδοποιήτικο Μάιλ σχεδόν κάθε μέρα ότι αποκλείστηκε είσοδος στο Μάιλ μου

Και δίνει ip από Ρωσία, Αλγερία, και άλλες χώρες

 

Να ανησυχώ.?

Έχω ήδη αλλάξει κωδικό

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...