Jump to content

Yahoo Mail


brebosgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο yahoo mail με τον Firefox δεν βλεπω τα κουτάκια που μαρκαρεις διπλα απο "Διαγραφή" "Μετακίνηση" "Spam" , ενώ αντιθέτως με τον IE δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μήπως ξέρετε την λύση του προβλήματος ?

Εχω επισυνάψει Photo.

 

τα ιδια κουλα μου κανει και μενα κανει , και με σβησιμο ιστορικου και μετα ανανεωση της σελιδας στρωνει και τα εμφανιζει κανονικα. το παραξενο που βλεπω δεν ειναι μονο αυτο αλλα μερικα μου μαιλ που μου ερχοντουσαν στα εισερχομενα τα παει στα spam και ενω τα εχω επιλεξει ολα στα σπαμ και παταω οχι σπαμ και πανε σε εισερχομενα παλι τα παει στα σπαμ δεν ξερω γιατι γινεται αυτο!!.Πρεπει να δω τις ρυθμισεις σπαμ εαν εχει αλλαξει κατι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 308
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα παρακαλω οποιος μπορει ας βοηθησει.

Εχω σεταρει το yahoo mail στο microsoft outlook στο pc στο σπιτι. Απο το γραφειο εμπαινα απο το yahoomail.com. Επισης εχω σεταρει το ιδιο account και η εφαρμογη mail του android τηλεφωνου.

Εδω και λιγες μερες δεν γινοταν sign in απο σχεδον κανενα απο τα παραπανω .Απο το κινητο που και που συγχρονιζε.

Καποια στιγμη λογω επανλλημενων προσπαθειων εκανα signin απο το κινητο απο το web site . Με το που μπηκα αλλαξα και κωδικο. Αυτη ηταν και η τελευταια φορα που εγινε signin.

Εκτοτε παιρνω συνεχως το μυνημα invalid pass or username.

Το password helper μου δινει μονο τη δυνατοτητα να μου στειλουν password recovery mail σε αλλο mail που ειχα ορισει το οποιο ομως δεν εχω πλεον προσβαση.

Εστειλα αιτημα να επικοινωησουν μαζι μου σε τριτο mail που εχω προσβαση ηρθε κατι που με ρωταγε αν θελω να δηλωσω τηλεφωνο απαντησα αλλα μετα τιποτα.

Στις προσπαθεις για login ο λογαριασμος κλειδωσε για 12 ωρες και μετα θα χα τη δυνατοτητα να απαντησω σε ερωτηση ασφαλειας αλλα τελικα δεν εγινε και αυτο ποτε.

Χρειαζομαι να ανακτησω τη προσβαση παση θυσια.

 

Μπορω να τον διαγραψω κ μετα να φτιαξω εναν με το ιδιο username? Μαλλον οχι εε? :cry:

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα παρακαλω οποιος μπορει ας βοηθησει.

Εχω σεταρει το yahoo mail στο microsoft outlook στο pc στο σπιτι. Απο το γραφειο εμπαινα απο το yahoomail.com. Επισης εχω σεταρει το ιδιο account και η εφαρμογη mail του android τηλεφωνου.

Εδω και λιγες μερες δεν γινοταν sign in απο σχεδον κανενα απο τα παραπανω .Απο το κινητο που και που συγχρονιζε.

Καποια στιγμη λογω επανλλημενων προσπαθειων εκανα signin απο το κινητο απο το web site . Με το που μπηκα αλλαξα και κωδικο. Αυτη ηταν και η τελευταια φορα που εγινε signin.

Εκτοτε παιρνω συνεχως το μυνημα invalid pass or username.

Το password helper μου δινει μονο τη δυνατοτητα να μου στειλουν password recovery mail σε αλλο mail που ειχα ορισει το οποιο ομως δεν εχω πλεον προσβαση.

Εστειλα αιτημα να επικοινωησουν μαζι μου σε τριτο mail που εχω προσβαση ηρθε κατι που με ρωταγε αν θελω να δηλωσω τηλεφωνο απαντησα αλλα μετα τιποτα.

Στις προσπαθεις για login ο λογαριασμος κλειδωσε για 12 ωρες και μετα θα χα τη δυνατοτητα να απαντησω σε ερωτηση ασφαλειας αλλα τελικα δεν εγινε και αυτο ποτε.

Χρειαζομαι να ανακτησω τη προσβαση παση θυσια.

 

Μπορω να τον διαγραψω κ μετα να φτιαξω εναν με το ιδιο username? Μαλλον οχι εε? :cry:

 

επρεπε να ειχες βαλει τον αριθμο του κινητου σου ! σου ερχεται ενας κωδικος και τον πληκτρολογεις και μετα ξεμπλοκαρει , στο αλλο μαιλ ( μου ειπε ο αδελφος μου που εχει gmail και το εβαλα και εγω στο yahoo ! ) . που εχεις ορισει δεν μπορεις εκει να μπεις ή να πατησεις οτι εχεις ξεχασει τον κωδικο σου στο αλλο μαιλ για να μπεις σε αυτο; . Γιατι αλλαξες τον κωδικο; δεν τον θυμασαι να μπεις; . Ειχα και εγω προβλημα καποιες ωρες μεσα στην εβδομαδα αλλα μετα με εβαζε κανονικα μαλλον φτιαχνουνε το σιτε ! . ς

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τον ξερω το κωδικο αλλα δεν παιζει. Το αλλο mail ηταν της hol μεσω windowslive που αλλαξε περυσι σε πλατφορμα της hol και εχει μια διαδικασια μεταφορας κατα τη οποια ενω κανω login στο winlive σκαλωνει. Μιλησα με hol δεν γινεται τιποτα.

Το θεμα ειναι γιατι η yahoo δεν μου δινει τη δυνατοτητα να απαντησω σε ερωτηση ασφαλειας. Και αν γινεται να δωσ τωρα το κινητο αν και δε θα θελα

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Τον ξερω το κωδικο αλλα δεν παιζει. Το αλλο mail ηταν της hol μεσω windowslive που αλλαξε περυσι σε πλατφορμα της hol και εχει μια διαδικασια μεταφορας κατα τη οποια ενω κανω login στο winlive σκαλωνει. Μιλησα με hol δεν γινεται τιποτα.

Το θεμα ειναι γιατι η yahoo δεν μου δινει τη δυνατοτητα να απαντησω σε ερωτηση ασφαλειας. Και αν γινεται να δωσ τωρα το κινητο αν και δε θα θελα

 

ξανά προσπάθησε να μπεισ στο μαιλ σου και σβήσε τον ιστορικό στο browser σου ! Άμα δεν σε βάλει πάτα έχω ξεχάσει τον κωδικό μου να δεις τι βγάζει. Όσο για τό ουτλουκ και τό κινητό σου που έχεις βάλει να κατεβάζεί τα μαιλ σου εκεί άλλαξε τον κωδικό ( αφού την έχεις ήδη αλλάξει ) και δες άμα συνχρονιζει να τα κατεβάσει !. εγώ επειδη με μίνι οπερα δεν μπορώ να μπω στο yahoo mail δεν με βάζει μπαίνω εδώ https://m.yahoo.com/w/ygo-mail/folders.bp?srcp=messagelist&.ts=1416720446&.intl=us&.lang=en και ευτυχώς μπορώ να μπω. Για προσπάθησε να μπεισ στην σελίδα που σου έστειλα από τό κινητό σου .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Πως εγινε ετσι η εφαρμογη του android?

Ιδια με του gmail

Δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσιάζει... Αλλά ελπίζω να διόρθωσαν κάποια bugs που είχε η προηγούμενη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα, έχω ένα πρόβλημα με το email yahoo μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Έχω το email εδω και 10 χρόνια και πριν δυο μήνες ξαφνικά μια μέρα δεν μου έκανε login. Έβαζα τον σωστό κωδικό αλλά μου έγραφε λάθος. Δυστυχώς ποτέ μου δεν είχα περάσει το κινητό μου ή ένα άλλο email για να μπορώ να κάνω ανάκτηση του νέου κωδικού. Μου βγάζει να απαντήσω δύο ερωτήσεις που τις είχα απαντήσει το 2009 και ούτε θυμάμαι τι είχα γράψει και τι είχα απαντήσει. Επικοινώνησα με την yahoo με άλλο email, αλλά το τελικό συμπέρασμα ήταν ότι αν δεν θυμηθώ τις δύο απαντήσεις από τις ερωτήσεις ασφαλείας δεν θα μου το ξεκλειδώσουν. Ξέρει μήπως κανένας κανα τρόπο να με σώσει? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω ένα πρόβλημα με το email yahoo μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Έχω το email εδω και 10 χρόνια και πριν δυο μήνες ξαφνικά μια μέρα δεν μου έκανε login. Έβαζα τον σωστό κωδικό αλλά μου έγραφε λάθος. Δυστυχώς ποτέ μου δεν είχα περάσει το κινητό μου ή ένα άλλο email για να μπορώ να κάνω ανάκτηση του νέου κωδικού. Μου βγάζει να απαντήσω δύο ερωτήσεις που τις είχα απαντήσει το 2009 και ούτε θυμάμαι τι είχα γράψει και τι είχα απαντήσει. Επικοινώνησα με την yahoo με άλλο email, αλλά το τελικό συμπέρασμα ήταν ότι αν δεν θυμηθώ τις δύο απαντήσεις από τις ερωτήσεις ασφαλείας δεν θα μου το ξεκλειδώσουν. Ξέρει μήπως κανένας κανα τρόπο να με σώσει? Ευχαριστώ.

 

Θα χρεωθείς τηλέφωνο στο εξωτερικό, θα παρεις στην τεχνική τους υποστήριξη και θα στο λύσουν...το ίδιο είχα κάνει και εγώ για το λογαριασμό ενός φίλου...υπόψην χρεώνεσαι ακόμα και αν έχεις προς σταθερά εξωτερικού (το τηλέφωνο μάλλον δεν είναι αγγλία).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

εχει κανείς άλλος παρατηρήσει γενικότερα προβλήματα στο yahoo mail; για παράδειγμα σε εναν λογαριασμό μου εχω παρατηρήσει μέσα σε διάστημα τεσσάρων μηνών περίπου να εχω λάβει e-mail απο εταιρίες διαφορετικές (μια ελληνική και αλλη μια απο το amazon) με παραγγελίες που ποτέ δεν έκανα και με πληροφορούσαν για την πορεία τους (ότι έρχονται κλπ) στην μια περίπτωση μάλιστα είχε και διεύθυνση κατοικίας του ατόμου που έκανε την παραγγελία και για e-mail είχε τη δική μου ηλεκτρονική διεύθυνση, όπως όμως διαπιστωσα το όνομα του ήταν κάπως παραπλήσιο με το δικό μου, οπότε πιθανό είναι να έγινε κάποιο μπέρδεμα, αλλά είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο; Θα 'θέλα τη γνώμη σας και αν σας έχει τύχει και σας κάτι ανάλογο...

Πάντως αρχίζει και με κουράζει το yahoo όπως βλέπω, είναι δύσχρηστο, βαρύ και μάλλον θα το καταργήσω. Αλλά ήταν το πιο παλιό μου e-mail και εχω..συναισθηματικό δέσιμο! Φαντάζομαι σας εχει συμβεί κι εσάς κάτι τέτοιο:lol:

Link to comment
Share on other sites

μήπως είναι σπαμ mails???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

οχι, καμμιά σχέση, είναι απαντητικά e-mail απο εταιρίες υπαρκτές που απευθύθονται σε άλλους παραλήπτες, αλλά εχουν ως ηλεκτρονική διεύθυνση τη δική μου, επιβεβαιωτικά παραγγελιών που εκείνοι έκαναν, εμένα έτσι κι αλλοιώς δεν μου ήρθε κάποιο εμπόρευμα ούτως ή αλλώς, μόνο που τις απαντήσεις των εταιριών παίρνω εγώ, μεγάλο μπέρδεμα μιλάμε...

Link to comment
Share on other sites

δυσκολα να φταιει το mail ομως

μπορεί να είναι θέμα αυτόματης συμπλήρωσης της ηλεκτρονικής διεύθυνσης κατά την πληκτρολόγηση νομίζω, τελευταία είχε κάνει κάποιες τέτοιες αλλαγές το yahoo και μήπως αυτό μπερδεύει το χρήστη; ξέρω κι εγώ, υποθέσεις όλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

μήπως είναι σπαμ mails???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

εγώ λαμβάνω συνεχόμενα spam emailμπορώ να κάνω κάτι? για να μην τα λαμβάνω? είχα κάνει block διαφορές διευθύνσεις αλλά δεν άλλαξε κάτι συνέχεια στέλνουν από διάφορα email και δεν μπορώ να να καταλάβω γιατί στέλνουν και στο email της μάνας μου που σε εκείνο το emailμπαίνω μια φορά μόνο τον μήνα. πολύ κουλό.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγώ λαμβάνω συνεχόμενα spam emailμπορώ να κάνω κάτι? για να μην τα λαμβάνω? είχα κάνει block διαφορές διευθύνσεις αλλά δεν άλλαξε κάτι συνέχεια στέλνουν από διάφορα email και δεν μπορώ να να καταλάβω γιατί στέλνουν και στο email της μάνας μου που σε εκείνο το emailμπαίνω μια φορά μόνο τον μήνα. πολύ κουλό.

 

Οταν λες spam εννοεις και newsletters μαζι; Για τα newsletters αν τα ανοιξεις τα περισσοτερα εχουν την επιλογη unsubscribe και σταματουν.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες spam εννοεις και newsletters μαζι; Για τα newsletters αν τα ανοιξεις τα περισσοτερα εχουν την επιλογη unsubscribe και σταματουν.

 

τα news letters τα ξέρω αλλά διάφορα email εντελώς άκυρα και ευτυχώς πάνε στο φάκελο spam αλλά δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό. και λαμβάνω τόσα πολλά.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
έχει κανένας θέμα να στέλνει αρχεία Excel μέσω Yahoo? έχει 1-2 μέρες που τα στέλνω και μου λένε ότι δεν τα ανοίγει. δεν έκανα καμιά αλλαγή στο πρόγραμμα, ούτε και ο παραλήπτης. χρησιμοποιώ απροβληματιστα το libre office εδώ και κάνα 1-1,5 χρόνο. μου λέει και μια γνωστή ότι κάτι εταιρικά email με excel αρχεία που δέχεται από συνεργάτες της τις τελευταίες μέρες και αυτή δεν μπορεί να τα ανοίξει, χωρίς να έχει πειράξει κάτι και αυτή. είναι γενικό κακό?
Link to comment
Share on other sites

και να προσθέσω ότι το ίδιο αρχείο στον ίδιο υπολογιστή με τον ίδιο browser αλλά μέσω Hotmail φτάνει κανονικά στον παραλήπτη. άρα φαντάζομαι κάποιο προσωρινό πρόβλημα της Yahoo.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

απο χθες, οταν θελω να μπω στο yahoo mail εμφανιζει αυτο

%5Bimg%5Dhttp%3A//i67.tinypic.com/2ljqiyr.png[/img]

 

 

επισης στην μπαρα

http://i65.tinypic.com/dobcz8.jpg

 

 

δε προχωραω παρακατω

να ανησυχω;

Link to comment
Share on other sites

απο χθες, οταν θελω να μπω στο yahoo mail εμφανιζει αυτο

%5Bimg%5Dhttp%3A//i67.tinypic.com/2ljqiyr.png[/img]

 

 

επισης στην μπαρα

http://i65.tinypic.com/dobcz8.jpg

 

 

δε προχωραω παρακατω

να ανησυχω;

 

ελέχνει το πιστοποιητικό ό Google Chrome για αυτό γίνεται αυτό δοκίμασε με άλλον browser πάντως εγώ με opera που μπήκα και σήμερα και εχτές δεν μου εμφανίζει κάτι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...