Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, mkaragian said:

Μια ερώτηση για pixel 7 pro, έχω κάνει εγκατάσταση την beta android 14 , πως μπορώ να ενεργοποιήσω αν φυσικά γίνεται το wifi calling; 

Με shizuku και στις τρεις εταιρίες. 

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα γίνει release λέει. Απλά έβγαλα το link από το bug report γιατί άρχισαν τα spam για τα αρχεία που είχα ανεβάσει για να το φτιάξουν

Screenshot_20231102-101521.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gi_viper said:

Σύντομα θα γίνει release λέει. Απλά έβγαλα το link από το bug report γιατί άρχισαν τα spam για τα αρχεία που είχα ανεβάσει για να το φτιάξουν

Screenshot_20231102-101521.png

Τέλεια 

Link to comment
Share on other sites

Η αναφορα ηταν μονο για τις χαμενες κλισεις.
Φανταζομαι το VoWiFi ειναι θεμα συμφωνιας με τον παροχο

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να τους πεις πως να φτιάξουν και της cosmote που αν είναι ενεργό το volte δε δέχεται κλήσεις από forthnet; 

Link to comment
Share on other sites

εχω μια ερωτηση για ενα φιλο που εχει p7pro.

ενω η φωτεινοτητα ειναι ψηλα στο 60% η φωτογραφια που εχει σαν wallpaper δειχνει πολυ σκοτεινη σε σημειο που να μην φαινονται τα προσωπα.ενω η ιδια η φωτο ειναι πολυ φωτεινη και καθαρη.θελει καποιο σετινγκ ή ειναι θεμα panel

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εχω μια ερωτηση για ενα φιλο που εχει p7pro.
ενω η φωτεινοτητα ειναι ψηλα στο 60% η φωτογραφια που εχει σαν wallpaper δειχνει πολυ σκοτεινη σε σημειο που να μην φαινονται τα προσωπα.ενω η ιδια η φωτο ειναι πολυ φωτεινη και καθαρη.θελει καποιο σετινγκ ή ειναι θεμα panel
Θα δοκίμαζα να βάλω άλλη φωτογραφία ως wallpaper κι αν παραμένει σκοτεινή τότε υπάρχει πρόβλημα.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανένας ΟΤΑ update Νοεμβρίου; 

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

....



Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Έκανα update Νοεμβρίου με Android flash Tools και ξαφνικά βλέπω ότι δεν έχω φωνητικές εντολές. Μπαίνω και βλέπω αυτό, τι συμβαίνει;

Screenshot_20231109-125655.png

Link to comment
Share on other sites

Έκανα update Νοεμβρίου με Android flash Tools και ξαφνικά βλέπω ότι δεν έχω φωνητικές εντολές. Μπαίνω και βλέπω αυτό, τι συμβαίνει;
Screenshot_20231109-125655.thumb.png.ad5518ea02773d8e9e735a7bbc6e353e.png
Εγώ έκανα update Νοεμβρίου σήμερα κανονικά και το google assistant δουλεύει!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή μου είναι rooted και σήμερα όταν πήγα να πληρώσω με Google pay μου έβγαλε το εξής μήνυμα που ποτέ δεν το είχε βγάλει ως τώρα, ξέρει κανείς πως το προσπερνάμε?
259ae73ff605bb8d1223d1288eeb59a0.jpg

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Nikos2k5 said:

Η συσκευή μου είναι rooted και σήμερα όταν πήγα να πληρώσω με Google pay μου έβγαλε το εξής μήνυμα που ποτέ δεν το είχε βγάλει ως τώρα, ξέρει κανείς πως το προσπερνάμε?
259ae73ff605bb8d1223d1288eeb59a0.jpg

Βάλε αυτό

https://github.com/chiteroman/PlayIntegrityFix

Και θα είσαι οκ. Το ίδιο έπαθα και εγώ. Θα σου αφαιρέσει το safety net που είχες πριν. 

Μετά την επανεκκίνηση ίσως πάρει λίγη ώρα για να στο δείξει οκ

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ
Τώρα δείχνει να περνάει το MEETS DEVICE INTEGRITY check

Χρειάστηκε ναι καθαρίσεις και τα data/cache από το Google Wallet app ?

 

3a32dff64039678b7fc9e3dc69dfe240.jpg

Edited by Nikos2k5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nikos2k5 said:

Σε ευχαριστώ
Τώρα δείχνει να περνάει το MEETS DEVICE INTEGRITY check

Χρειάστηκε ναι καθαρίσεις και τα data/cache από το Google Wallet app ?

 

3a32dff64039678b7fc9e3dc69dfe240.jpg

Όχι τίποτα δεν καθάρισα. Μετά από κάποια ώρα άρχισε να δουλεύει και πάλι. Μέχρι να μας το χαλάσει και να πρέπει να βγει update. 

Άντε να βγει το update του Δεκεμβρίου μπας και κάνουμε unroot τα τηλέφωνα μας. Μέχρι στιγμής μοιάζει πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elightme said:

Όχι τίποτα δεν καθάρισα. Μετά από κάποια ώρα άρχισε να δουλεύει και πάλι. Μέχρι να μας το χαλάσει και να πρέπει να βγει update. 

Άντε να βγει το update του Δεκεμβρίου μπας και κάνουμε unroot τα τηλέφωνα μας. Μέχρι στιγμής μοιάζει πιθανό.

Ναι είναι πιθανό

Βέβαια το root έχει και άλλα πλεονεκτήματα, όπως το Revanced Youtube για να μην έχεις διαφημίσεις κλπ

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Nikos2k5 said:

Ναι είναι πιθανό

Βέβαια το root έχει και άλλα πλεονεκτήματα, όπως το Revanced Youtube για να μην έχεις διαφημίσεις κλπ

Έχεις δίκιο αν χρησιμοποιείς τέτοιες υπηρεσίες. Για μένα που πληρώνω premium και το κάνω μόνο για το 5g/ vowifi... Δεν αξίζει τον τόσο κόπο που θέλει. Κάθε τρεις και λίγο να κυνηγάω τα updates και να φοβάμαι κάθε φορά μην και κάτι πάει στραβά στο root... Καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

To revanced δεν μπαίνει σε unrooted συσκευή? 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, savvas737 said:

Αξίζει πλέον το pixel 7 το απλό για 400ε ή είναι πολύ παλιό; Από θέμα μπαταρίας πώς πάει; Απόψεις;

Βρίσκεις το 7 pro με κανα 500αρι, θεωρω αξιζει περισσοτερο απο 400 για το απλο, αλλα δε νομιζω πως θα χεις προβλημα με μπαταρία σε κανενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...