Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν λειτουργεί το 5G ούτως ή άλλως.
Το LTE λειτουργεί κανονικά με volte αν είσαι σε cosmote

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καλημέρα
Όταν λέμε ότι το 5G δεν λειτουργεί ούτως ή άλλως, εννοούμε ότι είτε με ενεργοποιημένο volte είτε χωρίς volte, όταν είμαστε σε τηλεφωνική κλήση δεν θα δουλεύουν τα DATA, σωστά?
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos2k5 said:

Καλημέρα
Όταν λέμε ότι το 5G δεν λειτουργεί ούτως ή άλλως, εννοούμε ότι είτε με ενεργοποιημένο volte είτε χωρίς volte, όταν είμαστε σε τηλεφωνική κλήση δεν θα δουλεύουν τα DATA, σωστά?

Όχι. Τα DATA θα λειτουργούν κανονικά αλλά με LTE και όχι με 5g.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Τα DATA θα λειτουργούν κανονικά αλλά με LTE και όχι με 5g.
Ναι άλλα αν σε εκείνη τη περιοχή πιάνει 5G, θα κατέβει σε LTE μόνο του για να χρησιμοποιηθεί το VoLTE?
Link to comment
Share on other sites

Φοράει κάνεις από σας τη 14 beta;

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, mavrovelos said:

Πώς μπορώ να εξαφανίσω αυτό το ενοχλητικό "χάπι"στην αρχική οθόνη, στο κάτω μέρος της;

Αλλάζεις launcher. Εγώ έχω βάλει nova. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, _NikitaS_ said:

Αλλάζεις launcher. Εγώ έχω βάλει nova. 

Κι εγώ nova έχω, αλλά το χάπι είναι εκεί. Τι έκανες στις ρυθμίσεις για να εξαφανιστεί και σε ποια έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ nova έχω, αλλά το χάπι είναι εκεί. Τι έκανες στις ρυθμίσεις για να εξαφανιστεί και σε ποια έκδοση;
Settings, Home Screen, Search
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos2k5 said:
1 ώρα πριν, mavrovelos said:
Κι εγώ nova έχω, αλλά το χάπι είναι εκεί. Τι έκανες στις ρυθμίσεις για να εξαφανιστεί και σε ποια έκδοση;

Settings, Home Screen, Search

Δεν αναφέρομαι στο search bar,αυτό έχει αφαιρεθεί,στην γραμμή που υπάρχει από κάτω σαν παύλα.Αυτήν θέλω να αφαιρέσω

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στο search bar,αυτό έχει αφαιρεθεί,στην γραμμή που υπάρχει από κάτω σαν παύλα.Αυτήν θέλω να αφαιρέσω
Αυτό δεν φεύγει με αλλαγή launcher, χρειάζεται root

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή στον Nova να φύγει η γραμμή. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η realme το έχει σαν επιλογή στο μενού με τις χειρονομίες, έψαξες εκεί μήπως έχει κάποια επιλογή;a562fc16a403d07c327dc388e9871574.jpg

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, chios said:

Η realme το έχει σαν επιλογή στο μενού με τις χειρονομίες, έψαξες εκεί μήπως έχει κάποια επιλογή;a562fc16a403d07c327dc388e9871574.jpg

Είμαι stock, απλά με root

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στο search bar,αυτό έχει αφαιρεθεί,στην γραμμή που υπάρχει από κάτω σαν παύλα.Αυτήν θέλω να αφαιρέσω
Αυτό εννοείς?

690e29dd0204c5c71a2f3b6cda2505d0.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι στο βέλος ν.1, αναφέρομαι στο ν.2
Screenshot_20230629-002102.thumb.png.6bd109ad3095c83e3fbc8ee06f35c31f.png
Ούτε καν το είχα προσέξει ότι υπάρχει αυτό χαχα
Link to comment
Share on other sites

Το pixel 7 pro χωρίς κανένα πείραγμα έχει διαφορά σε κάποιο δίκτυο; Εννοω εχει κάποια λειτουργία παραπάνω σε vf που δεν την έχει σε cosmote;

Sorry αν εχει απαντηθεί

Link to comment
Share on other sites

μόνο σε cosmote που έχει volte!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

για το πως έχει η κατάσταση την δεδομένη στιγμή ναι, αν πάλι του χρόνου φέρει η voda επίσημα το pixel τότε μάλλον δεν θα συμφέρει η cosmote

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, guy_fawkes said:

για το πως έχει η κατάσταση την δεδομένη στιγμή ναι, αν πάλι του χρόνου φέρει η voda επίσημα το pixel τότε μάλλον δεν θα συμφέρει η cosmote

Αλλάζω την Δευτέρα σε καρτοκινητο κοσμοτε για το Volte.Το έκανα επίτηδες καρτοκινητο γιατί αν η Vodafone το φέρει επίσημα το pixel 8 με 5G λογικά θα υπάρχουν οι ρυθμίσεις και για το pixel 7.Αν είναι όλα κομπλέ θα ξανακάνω σύνδεση Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

πάντως χλωμό το pixel 8 που κατά πάσα πιθανότητα θα βγει τον Οκτώβρη να το φέρει η voda επίσημα.

Για pixel 9 πάμε και βλέπουμε!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, guy_fawkes said:

πάντως χλωμό το pixel 8 που κατά πάσα πιθανότητα θα βγει τον Οκτώβρη να το φέρει η voda επίσημα.

Για pixel 9 πάμε και βλέπουμε!

Οπότε καλά έκανα και άλλαξα.Πιστευω ότι η κοσμοτε λόγο Γερμανών ίσως δώσει το 5G σε κάποια ενημέρωση μέχρι τέλος του χρόνου 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, spyridon70 said:

Αλλάζω την Δευτέρα σε καρτοκινητο κοσμοτε για το Volte.Το έκανα επίτηδες καρτοκινητο γιατί αν η Vodafone το φέρει επίσημα το pixel 8 με 5G λογικά θα υπάρχουν οι ρυθμίσεις και για το pixel 7.Αν είναι όλα κομπλέ θα ξανακάνω σύνδεση Vodafone.

Το νου σου τότε όταν πας cosmote πρώτον να ενεργοποιήσεις στη γραμμή από κάποια άλλη συσκευή το volte και μετά εφόσον έχει ενεργοποιηθει η γραμμή σου, να ειδοποιήσεις όποιον έχει σταθερό forthnet να σε καλεί μόνο από κινητό 😂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...