Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

το θεμα ειναι πως το εντοπιζεις!

κ εμενα νομιζα οτι μια φορα μουστειλαν αρχεια απο bt, αλλα μετα το ναι που πατουσα, δεν εβλεπα αρχειο πουθενα

 

xero poios eisai, pou eisai me akrivia metrou, se akouo kai se vlepo :lol: :lol: :lol:

pao na petaxo ta kinita mou paidia

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

βλεπει κανενας αυτην την στιγμη αποδειξεις??

λεει πως μπορουνε να κανουνε διαφορες υποκλοπες με ενα απλο προγραμμα.μπορει να σου κλεψουνε φοτο/επαφες/να σε ηχογραφησουνε και πολλα αλλα.το θεμα ειναι που μπορουμε να το βρουμε και εμεις????:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που το αφήνει έτσι γενικόλογο..! Μπορεί να γίνει σε όλα τα κινητά!!! Ήμαρτον!! Άσε που για να παρακολουθήσει κάποιος άλλο κινητό πρέπει να κάνει τα εξής βήματα... Να πάρει το κινητό του, να του εγκαταστήσει το λογισμικό και μετά να αρχίσει να γίνεται η δουλειά. Βέβαια την εγκατάσταση την περνάμε στα ψιλά, το γεγονός ότι γίνεται μόνο σε symbian δεν το αναφέρουμε καν, πάραυτα βροντοφωνάζουμε ότι μας παρακολουθούν!!!!

 

Ολόκληρο σενάριο... πήγε και τρομοκράτησε και τον Κακέτση τον κακομοίρη και μετά έπαιρνε αυτός την Άντζελα να της πει ότι μπορούν να παρακολουθήσουν ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ τηλέφωνο. Θα πάει η Άντζελα στη φίλη της και να πως βγαίνει η ράδιο-αρβύλα..!!

 

Ούτε στο στρατό τέτοια πράγματα!!!!!!:)

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Aπο ενα πλάνο που έδειξε, με υπέρυθρες.

Ειρωνικα το ειπα βρε :p

το εκλεισα βεβαια τωρα αλλα λιγο που ειδα ειπε "Ας πουμε οτι στειλαμε ενα sms που ελεγε γεια σου τι κανεις, και ειχε αυτο το προγραμμα"

Στην ουσια ομως ειχαν το κινητο στα χερια τους

Και δεν διευκρινησε οτι παιζει μονο με smartphone

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι κομιζει γλαυκες παλι ο νικολακης...
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχχ δηλάδή είναι σίγουρο μόνο σε symbian παιδιά αφου λέει και με sms τωρα ακούσα οτι το εκαναν με μηχανήματα 500 ευρώ αρα όχι τόσο απλό
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Ακουγονται ανακριβιες.....

 

 

Το θεμα ομως ειναι πολυ σοβαρο περα απο το εμπορικο κομματι!

 

ΠΩΣ θα βρει τη θεση του αυτοκινητου της Νανας απο το laptop?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερετε τι προγραμματα χρησιμοποίησε ο Ευαγγελάτος για να υποκλέψει τισ συνδιαζεψεις κινητών τηλεφώνω; Χρησιμοποίησε ενα 6600 για αυτό υποθέτω πως ειναι sis file.......μάλλον σίγουρο είναι...............σε όλα τα ρεπορταζ χρησιμοποιέι το 6600 που είναι symbianos

 

γενικά δεν μου αρέσει εκπομπή του ευαγγελάτου επειδη φέρνει για καλεσμένους ασχετους ανθρώπους με το θεμα που συζητάνε προφανός για να μιλάει μόνο αυτός π,χ. με τα νοσοκομεία έφερε για ιατρό τον Τσαλίκη έλεος............. και τον Τζωρτζογλου.................

 

Κατα πόσο αυτα που λεεί ισχύουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε????

που θα το βρουμε και εμεις αυτο??

λεει οτι εχει γυρω στα 500Ε.

επρεπε να εχω πατερα το ευαγγελατο θα το ειχα μονο εγω....:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε????

που θα το βρουμε και εμεις αυτο??

λεει οτι εχει γυρω στα 500Ε.

επρεπε να εχω πατερα το ευαγγελατο θα το ειχα μονο εγω....:lol: :lol: :lol:

 

ειναι προγραμματιστης κινητων? κανει πραγματικα για ολα τα μοντελα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας παρει καποιος τηλ να πει 2 λογια να δουμε τι θα πουν.. εχει τηλ καταγγελιας
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά, πάρε εσύ και θα σε βγάλουν σε 10 χρόνια...

 

Παιδια ας παρει καποιος τηλ να πει 2 λογια να δουμε τι θα πουν.. εχει τηλ καταγγελιας
Link to comment
Share on other sites

σιγα μη σταματησουν και την εκπομπη βρε σνικ!!!

8α το κλεισουν ευγενικα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kai ti na pei kapoios re paidia? oti lene mpourdes stin ekpompi? entaxei mporei na genikeuoun liiiigo kapoia pragmata pos kanete etsi :p

 

 

se si snik me prolaves (horis parexigisi etsi?)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά, πάρε εσύ και θα σε βγάλουν σε 10 χρόνια...

 

Εγω τι να παρω να πω;; Τα παιδια παραπανω που λενε οτι αυτα που λενε δεν ισχυουν και οτι πρεπει να ειναι συμβιαν κλπ..

Ας βγει καποιος μοντ που λεγατε στην αρχη..:X

Link to comment
Share on other sites

λογικα μπορεις να το βαλεις σε ολα τα τηλ.

απλως αμα εχεις ανοικτο symbian το παιρνας κατευθειαν και το στελνεις.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που το αφήνει έτσι γενικόλογο..! Μπορεί να γίνει σε όλα τα κινητά!!! Ήμαρτον!! Άσε που για να παρακολουθήσει κάποιος άλλο κινητό πρέπει να κάνει τα εξής βήματα... Να πάρει το κινητό του, να του εγκαταστήσει το λογισμικό και μετά να αρχίσει να γίνεται η δουλειά. Βέβαια την εγκατάσταση την περνάμε στα ψιλά, το γεγονός ότι γίνεται μόνο σε symbian δεν το αναφέρουμε καν, πάραυτα βροντοφωνάζουμε ότι μας παρακολουθούν!!!!

 

Ολόκληρο σενάριο... πήγε και τρομοκράτησε και τον Κακέτση τον κακομοίρη και μετά έπαιρνε αυτός την Άντζελα να της πει ότι μπορούν να παρακολουθήσουν ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ τηλέφωνο. Θα πάει η Άντζελα στη φίλη της και να πως βγαίνει η ράδιο-αρβύλα..!!

 

Ούτε στο στρατό τέτοια πράγματα!!!!!!:)

 

Μα δεν εχει καμια διαφορα με τις υπολοιπες εκπομπες που κανει ο συγκεκριμενος "δημοσιογραφος". Χαιρομαι που επιασε ενα θεμα στο οποιο οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι σχετικοι, γιατι ετσι μπορειτε να αναρωτηθειτε μηπως και στα αλλα θεματα του εχει υπερβολες και ψεματα. Λαικισμος και sensationalism σε ολο του το μεγαλειο.

 

By the way, ποιο μπιτακι συνοδευει τα "ρεπορταζ"; :lol: Κριμα που δεν ειμαι Ελλαδα να γελασω...

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...