Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Μόνο στα 3G λέει, κρατάνε οι μπαταρίες στην "μνήμη" τους συγκεκριμένες πληροφορίες;

Έλεος.

 

''Καμμένος''Το χει τ'όνομα φαίνεται.:p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παντος αυτο με το GPS δειχνει οτι οντως ειναι πολυ ευκολα και σχετικα φθηνα να παρακολουθησει καποιος την θεση ενος αλλου
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Πντως η σελιδα που μπαινει με τον χαρτη ειναι κατι σαν http://www.scanners.com;) δ προλαβα να δω....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με το γιακουμάκο στο τέλος του ρεπορταζ είχε ενα 6600 αυτό έκανε ολη την δουλειακι όχι το κλειστό κινητό

 

Ηδη εξήγησα απλούστατα τον τρόπο για το "κλειστό" τηλέφωνο.... ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ... Η υπόθεση είναι τουλάχιστον αστεία.....:p

Όσον αφοράτον εντοπισμό απλά σε κινητό με ενσωματωμένο ή συνδεδεμένο πομποδέκτη gps υπάρχει πρόγραμμα που στέλνει τις συντεταγμένες με sms κρυφά. Το έχω εγκατεστημένο στο Ν70 μου ήδη... Λέγεται Bluesky...

Τυχαία ο Σταρόβας έχει palmtop.... :X :X

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια σε αυτα τα παλια κινητα ειναι πολυ ευκολες οι μετατροπες.Ας εβαζαν κανενα πολυ εξελιγμενο κινητο τι μας εβαλαν το νοκια 5 ετων:p

 

Καλα και το αλλο με τον εντωπισμο, η αλλη poy odhgaei κανει λες και πρωτη φορα ακουει για gps!:lol:

 

Τωρα μας δειχνει και το network monitor, σιγα το νεο, απο το 3310 το ειχα ενεργοποιησει και μαλιστα ειχα βρει και μανθαλ που εξιγουσε τα παντα τι σημαιναν...

Link to comment
Share on other sites

αυτο το προγραμμα κατι σε celltracker λεγεται αν δεν κανω λαθος

 

ΝΑΙ! celltrack!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

loipon paidia poio programa einai auto me ton xarti kai to gps kai genika ola!!?:X

kai to allo me tis keraies pou leei!!!

auto einai o fobos gia tis apistes kiries!!:D

to n72 mou!!!! kainourgio

 

oso kai gia auto gia tin kamera iparxoun 2 programata ena einai to image spy kai to allo screen camera

to image spy anixneuei tin kinisi kai traba fotografies kai an theleis se pernei til stelnei sms i sou stelnei tin foto me mms kai to allo prepei na to baleis se 2 kinita kai blepeis apo to ena sto allo ti blepei i camera tou allou meso bluetooth!!!!

drifting is not a crime
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εδειξε με τις κεραιες παντως, μεσω του network monitor μπορουσες να δεις απο ποιες κεραιες περνεις σημα και μαλιστα να επιλεξεις σε ποια θα συνδεθεις...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν με το σωρό τα προγράμματα αυτού του τύπου από την εποχή του 7650...!!!

 

Τυχαία το καινουριο τηλέφωνο είναι Ν70... ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....ΞΕΦΤΙΛΑ

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ κάποιος που έχει την υπομονή και κάποια τεχνογνωσία να παρει τηλ στην Εκπομπή και να πεί 2-3 πράγματα γιατί υπάρχει κόσμος που δν γνωρίζει και τα πιστεύει... Εδώ έχουμε τσακωθεί με τον πατέρα μου γιατί πιστεύει τα πάντα!!:mad: Του λέω πως δν γίνονται τόσο απλά όσο τα λέει ο κ Ευαγγελάτος. Και λέει μα να το κάνει μπροστά μας...:mad:

 

Ήμαρτον ιός μέσω sms! ΕΛΕΟΣ...

 

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ....

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ κι η μπαταρία μέσα στο "καινούργιο" είναι φορτισμένη ειδικά για την εκπομπή κι είναι και μέσα στη συσκευή από το κουτί...

 

ΑΗΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και τυχαια το κινητο ειναι smartphone

 

Εντελώς τυχαία είναι το N72 το καινούριο τηλέφωνο... Εντελώς τυχαία αυτή έχει το P900i... Πού είσαι βρε nervous να τους δυο πράγματα...

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Εγω αύριο με πόσους έχω να τσακωθώ?!?!?! Τώρα το βράδυ ήδη τσακώθηκα με τους γονείς μου! Ιδέα μου ή τα περισσότερα κινητά που παίζουν ανήκουν στην παλαιολιθική εποχή???
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: μα καλα ποιος απο εσας κανει πλακα με αποκρυψη????:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ κι η μπαταρία μέσα στο "καινούργιο" είναι φορτισμένη ειδικά για την εκπομπή κι είναι και μέσα στη συσκευή από το κουτί...

 

ΑΗΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

καλα φορτισμενη ειναι λιγο σε ολα τα καινουρια κινητα αλλα γιατι δεν ειχαν ενα motorola ενα sharp ενα lg κτλ

 

 

rallyman με προλαβες

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ κι η μπαταρία μέσα στο "καινούργιο" είναι φορτισμένη ειδικά για την εκπομπή κι είναι και μέσα στη συσκευή από το κουτί...

 

ΑΗΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

 

Εγω παντως οσα κινητα εχω παρει η μπαταρια δεν ειναι τελειως αφορτιστη,κατα καποιο ποσοστο ειναι γεματη.. Εξαλλου το εδωσε στον "ειδικο" να το περιποιηθει..:D

Link to comment
Share on other sites

Toν έκλεισα....Η γελοιοποίηση και ο λαϊκισμός σε όλο το μεγαλείο...Το θέμα είναι πως μπορεί ενα μη παγιδευμένο κινητό να λητουργήσει σαν πομπός και όχι το αυτονόητο (κοβεις οθόνη, ή ακόμα καλύτερα βγάζεις πλακέτα και βάζεις μινι κοριό μικρόφωνο)...Έλεος δηλ...Απευθυνεται πάλι σε άσχετες "κατίνες"...:mad:
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

καλα φορτισμενη ειναι λιγο σε ολα τα καινουρια κινητα αλλα γιατι δεν ειχαν ενα motorola ενα sharp ενα lg κτλ

 

 

rallyman με προλαβες

 

ναι φορτισμένη λίγο αλλά όχι και μέσα στη συσκευή!!

Link to comment
Share on other sites

Πντως η σελιδα που μπαινει με τον χαρτη ειναι κατι σαν http://www.scanners.com;) δ προλαβα να δω....

 

δες εδω http://www.msd.gr/vitamineq/ap.jpg

 

δε περίμενες να το έχω έ :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...