Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Χρησιμοποιεί πάντα το 6600 ως το κινητό που υποκλέπεται...ΤΥΧΑΙΑ:lol: :lol: Η ιστορία είναι τουλάχιστον αστεία... Δείτε το site http://www.flexispy.com/ Το πρόγραμμα κάνει ακριβώς αυτά που δείχνει... Πείτε και εσείς τη γνώμη σας!!!::wacko:
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια ας μην φωναζουμε αδικα.Να δουμε τι λεει ο ανθρωπος και μετα λεμε.Δεν νομιζω αλλωστε να λεει λαλακιες στην TV.Εγω πιστευω οτι ολα γινονται αρκει να ξερεις το τροπο.Τωρα αυτο με τα ασπρομαυρα με παραξενευει λιγο και δεν ξερω...:)
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε????

που θα το βρουμε και εμεις αυτο??

λεει οτι εχει γυρω στα 500Ε.

επρεπε να εχω πατερα το ευαγγελατο θα το ειχα μονο εγω....:lol: :lol: :lol:

500€?? Ακριβά το πήρανε...:lol: http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=5875626

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Που τους έχει βρει όλους αυτούς τους αβανταδόρους, έλεος...

 

Με αυτό θα βρούμε το ξανθό:

http://www.autotech.com.gr/products.php?pcategoryid=28&productid=25

 

Ρε παιδιά αηδία, παίζουν με τη νοημοσύνη μας, δηλαδή δε της έχουν βάλει GPS, απλά και μόνο με τις κυψέλες βρίσκουν και το ακριβές σημείο που βρίσκεται. Έλεος, βρήκε ο Ευαγγελάτος την απάντηση για το GPS και το Galileo μαζί και με χωρίς έξτρα κόστος, μόνο με το κινητό... ΑΗΔΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη φοβαστε! Η λυση ειναι να εχετε καρτοκινητο και να μην εχετε ΠΟΤΕ μοναδες..Τοτε δεν θα μπορει να προωθησει τα sms σας..:lol: :lol: :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη φοβαστε! Η λυση ειναι να εχετε καρτοκινητο και να μην εχετε ΠΟΤΕ μοναδες..Τοτε δεν θα μπορει να προωθησει τα sms σας..:lol: :lol: :p

Και έλεγα ποιος μου στελνει δωρεαν κάρτες:p :p

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχει καμια διαφορα με τις υπολοιπες εκπομπες που κανει ο συγκεκριμενος "δημοσιογραφος". Χαιρομαι που επιασε ενα θεμα στο οποιο οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι σχετικοι, γιατι ετσι μπορειτε να αναρωτηθειτε μηπως και στα αλλα θεματα του εχει υπερβολες και ψεματα. Λαικισμος και sensationalism σε ολο του το μεγαλειο.

 

Υπάρχει άνθρωπος που δεν καταλαβαίνει το πόσο "καλός" δημοσιογράφος είναι ο Εισαγγελάτος;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργη να δω αν μπορούν να κάνουν υποκλοπές και σε ένα "απλό" κινητό, όχι μόνο symbian. Γιατί αυτό θα πρέπει να το διευκρινήσει!

Όσο για τα sms το πρόγραμμα λέγεται sms forwarder, αλλά αν στο έχει βάλει κάποιος το καταλαβαίνεις από το λογαρισμό!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Eίπε ότι αυτό με τα sms γίνεται με μηχάνημα των 500 ευρώ.

Πώς είστε σίγουροι ότι λέει μπαρούφες;

Link to comment
Share on other sites

Η λυση ειναι να εχετε καρτοκινητο και να μην εχετε ΠΟΤΕ μοναδες..

 

Ναι, επισης σκισετε το στρωμα σας.

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο εξοπλισμός για να τα κάνει ΟΛΑ αυτά είπε στοίχισε 500€, όχι μόνο για τα sms...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως περιμενω να πει πως γινονται αυτα γιατι εχω καποια ατομα να παρακολουθησω..:ninja: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

to periergo dthn ypothesi auth einai oti an ''pagidepseis'' mia suskeuh h suskeuh auth den tha xanaxtipisei pote pragmatika afou tha anoigei thn sunomilia apo monh ths.. opote mesa se merika lepta.. h mallon wres tha to exeis katalabei..

opote an to kinhto sou psapsei mia mera na xtypaei..peta to!

Link to comment
Share on other sites

λεει μετα οτι θα παγιδευσει ενα κινητο που θα ειναι καινουριο στο κουτι του δηλαδη.Θα δουμε αν θα ειναι symbian η smartphone.Αα εχει και Σταροβα αντε να γελασουμε λιγο γιατι με αυτους δεν περναει η ωρα
Link to comment
Share on other sites

Το ότι μπορούν να εγκατασταθούν ειδικές ρυθμίσεις στο κινητό μέσω sms δεν ξέρω γιατί φαίνεται περίεργο. Δεν έχετε λάβει ρυθμίσεις μέσω sms από τον πάροχό σας για εγκατάσταση ρυθμίσεων που αφορούν υπηρεσίες και δίκτυα; φυσικά και γίνεται. Σε όλα τα κινητά. Όχι μόνο τα smartphones.
Link to comment
Share on other sites

ΗΑΗΑΗΑΗΑ

Ο βλαμένος όπως κρατούσε το κινητό πάτησε το off και έκλεισε:p

 

Άρχισαν τα σχόλια και για μεγάλους αδερφούς...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

ΗΑΗΑΗΑΗΑ

Ο βλαμένος όπως κρατούσε το κινητό πάτησε το off και έκλεισε:p

 

Άρχισαν τα σχόλια και για μεγάλους αδερφούς...

και εντελως τυχαια το κατασκοπευτικο κινητο που υποτιθεται οτι δουλεβει και κλειστο σταματησε

Link to comment
Share on other sites

Μα όχι μόνο με symbian, σε όλα τα κινητά με απλό sms όπως είπε κι ο υποστράτηγος που έχουνε στο στούντιο :D

 

χαχαχαχα να κι ο big brother...

 

Ρε έλεος, ας φέρει κάποιον τεχνικό να μιλήσει να τους κράξει λιγάκι...

Link to comment
Share on other sites

ο αλλος ο ηλιθιος γιατι δ βαζει το κινητο σε ανοιχτη ακροαση για να ακουγετε καλυτερα? Α ναι, προτημαει να εχει το 'στηθοσκοπιο':p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν είναι έτσι. Ανοίγει τη γραμμή μόνο στο συγκεκριμένο νούμερο που του έχεις ορίσει.

Βρήκα και πρόγραμμα που στέλνει ΚΑΙ την εικόνα που δείχνει η κάμερα....http://www.symbiangear.com/product.html?pid=7360,7365,17184

EDIT:

Δείτε και εδώ...http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=87656&highlight=

 

Και μην ψαρώνεται με το σβηστό κινητό... Αναφέρει στην εκπομπή πως "τροποποιήθηκε το κινητό". Απλά χαλάσανε την οθόνη και το ηχειάκι του και βραχυκυκλώσανε το pop-port ωστε το κινητό να νομίζει οτι εχει hands free και έχοντας ενεργοποιήσει πρίν την αυτόματη απάντηση, κάνει αυτόματη απάντηση... Η "εσωτερική" μπαταρία πιστεύω πως δεν αντέχει να κρατήσει αναμμένο το κινητό συνδεδεμένο με δύκτιο....

 

Οι γελίοι βγάζουν λεφτά κοροϊδεύοντας τον κόσμο... Και το χειρότερο είναι πως πλέον ο κόσμος θα φοβάται για κάτι που δεν υπάρχει....

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα γίνει εάν κάποιος προσπαθήσει να πάρει τηλέφωνο αυτό που παρακολουθείται. Κι είμαι επίσης πολύ περίεργος γιατί δεν το δοκιμάζει για να αποδείξει ότι όντος είναι σε κλήση...
Link to comment
Share on other sites

http://www.flexispy.com

 

Ti lete? lol

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πάω στοίχημα το σπίτι μου, το αυτοκίνητό μου, τα dvd μου, τα cd μου και τα κινητά μου (!!!) ότι τον τρόπο πάλι δε θα το δείξει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...