Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον γυρισμα θα εχουν. Δεν υπαρχει χρονος για ταξιδακια... εκτος εαν ειχαν παει για ...ΠΑΣΧΑ:D

 

Για διακοπές είχαν πάει...το είπε ο Καπουτζίδης:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε..βέβαια, όλο διακοπές και εκδηλώσεις είναι, που να προλάβουν να κάνουν κάνα γύρισμα? :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

πολύ εκνευριστικό όντως αυτό το μία στις δεκαπέντε.. το τελευταίο πράγματι άναψε τα αίματα και μου κίνησε ξανά την περιέργεια αλλά πάλι ξενέρωσα!

 

μιά απορία για την πλοκή: λέτε πιο πριν ότι Χ''αλεξάνδρου μπορεί να ήταν ιδιοκτήτης της αεροπορικής και να έριξε το αεροπλάνο που ήταν οι συγγενείς των 5 είτε για τις ασφάλειες είτε για τον πατέρα του Αλέξη κλπ... Που κολλάει όμως αυτό με τη δολοφονία της Ελευθερίας? Λογικά κάποια μεγάλη σχέση θα πρέπει να υπάρχει αναμεσα στα 2 γεγονότα. (θα μου πείτε βεβαια τα όρια της λογικής για τον σεναριογράφο μας βλ. καπουτζίδης δεν είναι και πολύ σαφή, ειδικά τελευταία...)

 

Και κάτι άλλο, γιατί άραγε αυτός ο συμβολισμός με τις εξουσίες που σκοτώνουν την ελευθερία..μήπως κάνει αναφορά σε ιστορικά γεγονότα?? πολύ θα μου άρεσε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Δεληκάρης είναι υπαρκτό πρόσωπο. Δεληκάρης λεγόταν ένας "νονός" που τον σκότωσαν το 1992. Γιατί κύριε Καπουτζίδη παίζουμε κι εμείς Trivial Pursuit 90s.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθές το βράδυ στη Σϋρο (όπου και βρίσκομαι) τους Σμαράγδα Καρύδη (Ντάλια), Αγγελική Λάμπρη (Αγγέλα) και Μιχάλη Μαρίνο (Αλέξης) με διάφορους άλλους. Παίζουν τίποτα φήμες για γυρίσματα στη Σϋρο; Γιατί να πήγαν όλοι αυτοί μαζί ταξιδάκι λίγο δύσκολο το βρίσκω...

 

Ο "κακός-μελαχροινός-δολοφόνος-φουσκωτός-δεν ξέρω πως τον λένε" πάντως είχε πάει ξεχωριστά διακοπές από αυτούς...:p

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ο "κακός-μελαχροινός-δολοφόνος-φουσκωτός-δεν ξέρω πως τον λένε" πάντως είχε πάει ξεχωριστά διακοπές από αυτούς...:p

Ο κακος με τα μαυρα; Α ωραιος αυτος...;) :O :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο κακος με τα μαυρα; Α ωραιος αυτος...;) :O :happy:

 

Ναι αυτός. :)

Σολο ήταν πάντως ;)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

παντως σημερα ο αλεξης ηταν μια χαρα στην αθηνα και ειχε βγει για ψωνια... δε θα ανακοινωσει λεει στους πεντε οτι ο πατερας της Νταλιας ηταν ο πεμπτος... κατι πολυ χειροτερο που ουτε το βαζει το μυαλο μας.. τωρα τρεχα γυρευε..

Το θεμα ειναι θα το ανακοινωσει τωρα κοντα, η θα δουμε το επεισοδιο απο τις παραλιες;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι εχουμε ανεβασει τοοοοοοοοοσο τον πηχη για τον πατερα της Νταλιας που τελικα θα ξενερωσουμε με αυτο που θα αποκαλυφθει!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το περίφημο περιοδικό που διαφημίζει στην τηλεόραση ότι γράφει το μυστικό που θα αποκαλύψει ο Αλέξης στην Ντάλια το αγόρασε κανείς;;;;
Link to comment
Share on other sites

μπα φιλε gmmour μην ψαρωνεις! κανενα περιοδικο δεν αποκαλυπτει κατι γιατι δεν γνωριζουν κατι! οσο για σενα αρη 13880 καπου εχεις δικιο γιατι αυτο που θα αποκαλυφθει εχει αναφερθει αλλα δεν του εχουμε δωσει τοση σημασια! Βόμβα: γιατι η νταλια οταν ξυπνησε στο ιδιο κρεβατι με τον αλεξη δεν μπορουσε να δεχτει αυτο που συνεβη? μήπως μεσα της αναγνώριζε στον αλεξη τον αδερφό της? σιγουρα παντως δεν εχει να κανει με τον μπαμπα του αλεξη! Βεβαια ολα αυτα μπορει να αποδειχθουν φουμαρα αλλα ισως ετσι να δίνεται λυση σε ενα ανεκπληρωτο ερωτα που δεν εχει σχεση με κακους και φονους! θα δουμε την δευτερα!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

μπα φιλε gmmour μην ψαρωνεις! κανενα περιοδικο δεν αποκαλυπτει κατι γιατι δεν γνωριζουν κατι! οσο για σενα αρη 13880 καπου εχεις δικιο γιατι αυτο που θα αποκαλυφθει εχει αναφερθει αλλα δεν του εχουμε δωσει τοση σημασια! Βόμβα: γιατι η νταλια οταν ξυπνησε στο ιδιο κρεβατι με τον αλεξη δεν μπορουσε να δεχτει αυτο που συνεβη? μήπως μεσα της αναγνώριζε στον αλεξη τον αδερφό της? σιγουρα παντως δεν εχει να κανει με τον μπαμπα του αλεξη! Βεβαια ολα αυτα μπορει να αποδειχθουν φουμαρα αλλα ισως ετσι να δίνεται λυση σε ενα ανεκπληρωτο ερωτα που δεν εχει σχεση με κακους και φονους! θα δουμε την δευτερα!

 

 

Έχουμε πει τοσες φορες οτι τη δευτερα ο αλεξης ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΥΣΤΙΚΟ ΣΤΟΥΣ 5!

.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει τοσες φορες οτι τη δευτερα ο αλεξης ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΥΣΤΙΚΟ ΣΤΟΥΣ 5!

.

 

ετσι λεει η περιληψη.

ομως ποιος ξερει,μπορει κ να το μαθουμε.

ισως μας δειξει πχ κανενα φλας μπακ με τον αλεξη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο πατέρας της Ντάλιας τι από όλα είναι?!?

 

Ο πέμπτος της παρέας ή αυτός που έριξε το αεροπλάνο?!?ή και τα 2?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Egw pisteyw einai to aristero xeri tou prwthipourgou. O anthrwpos pou kinei ta nhmata.

 

Eνδιαφέρουσα άποψη αυτό..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το μυστικό που αποκαλύπτεται στην συνέντευξη των πρωταγωνιστών στο εν λόγω περιοδικό και που, με κάποιο τρόπο, θα αποκαλυφθεί στο κοινό στο επόμενο επεισόδιο (χωρίς να αποκαλυφθεί απαραίτητα και στην παρέα των 5) είναι:

 

ότι ο πατέρας της Ντάλιας είναι ένας από τους υπεύθυνους για την πτώση του αεροσκάφους καθώς είχε οικονομικά συμφέροντα και ότι θα συγκλονιστεί και η Ντάλια και όλη η παρέα. Επίσης, ότι θα δώσουν ένα σημαντικό χτύπημα στους κακούς.

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το μυστικό που αποκαλύπτεται στην συνέντευξη των πρωταγωνιστών στο εν λόγω περιοδικό και που, με κάποιο τρόπο, θα αποκαλυφθεί στο κοινό στο επόμενο επεισόδιο (χωρίς να αποκαλυφθεί απαραίτητα και στην παρέα των 5) είναι:

 

ότι ο πατέρας της Ντάλιας είναι ένας από τους υπεύθυνους για την πτώση του αεροσκάφους καθώς είχε οικονομικά συμφέροντα και ότι θα συγκλονιστεί και η Ντάλια και όλη η παρέα. Επίσης, ότι θα δώσουν ένα σημαντικό χτύπημα στους κακούς.

 

Ότι κάτι "κακό" θα είχε κάνει ο πατέρας της Ντάλιας φαινόταν διότι αλλιώς δεν θα γύριζε ο Αλέξης..αλλά δεν περίμενα κάτι τέτοιο...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα το πρωί είδα σε μία εκπομπή στο alter και ειπαν οτι ο πατερας της νταλιας ηταν υπευθυνος για την πτώση του αεροπλάνου γι'αυτό και δεν μιλούσε στην ντάλια σε εκέινο το όραμα γιατι πολυ απλα υποτίθετε πήγε στην κόλαση...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα το πρωί είδα σε μία εκπομπή στο alter και ειπαν οτι ο πατερας της νταλιας ηταν υπευθυνος για την πτώση του αεροπλάνου γι'αυτό και δεν μιλούσε στην ντάλια σε εκέινο το όραμα γιατι πολυ απλα υποτίθετε πήγε στην κόλαση...

 

Αν οντως ισχυει κατι τετοιο,χαθηκε να βαλεις spoiler??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα το πρωί είδα σε μία εκπομπή στο alter και ειπαν οτι ο πατερας της νταλιας ηταν υπευθυνος για την πτώση του αεροπλάνου γι'αυτό και δεν μιλούσε στην ντάλια σε εκέινο το όραμα γιατι πολυ απλα υποτίθετε πήγε στην κόλαση...

 

το ειπαμε!:p

 

αυτος που θα επρεπε να βλεπει η νταλια στο οραμα ειναι ο πατερας του αλεξη κι οχι ο δικος της παντως.:confused:

Link to comment
Share on other sites

το ειπαμε!:p

 

αυτος που θα επρεπε να βλεπει η νταλια στο οραμα ειναι ο πατερας του αλεξη κι οχι ο δικος της παντως.:confused:

 

Σωστή σε βρίσκω...

Το σίγουρο είναι ότι κάτι τρέχει και με τους 2 μπαμπάδες :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...