Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο 900 δεν εβαλαν πορτοκαλι φωτισμο σε ολα τα κουμπια???? :confused:

δεν ειδαν οτι το w800 πολλοι το αγορασαν και για αυτο δεν υπαρχει αλλο κινητο με πορτοκαλι φωτισμο.και αυτο που ελεγα εδω και καιρο σε φιλους ειδαν πως στο w800 εκαναν βλακεια που δεν το εβγαλαν και σε μαυρο και το διορθωσαν με το w900.Γενικα παντως παιδια για να δωσεις τοσα λεφτα για κινητο δεν κοιτας μονο λειτουργιες κοιτας και εξωτερικη εμφανιση χρωμα φωτισμου πληκτρων χρωμα κινητου...ειναι αδιανοητο ενα μοντελο κινητου να βγαινει μονο σε ενα χρωμα :mad:

Οσο για τον φωτισμο του πληκτρολογιου(εχω κολλησει το ξερω)τοσο δυσκολο ειναι να σταματησουν να βαζουν λευκο φωτισμο σε καινουργια μοντελα??το μπλε και το πορτοκαλι ειναι τα καλυτερα χρωματα.Ρωτατε πρωτα το κοινο και μετα βγαλτε τα κινητα οπως τα θελει ο κοσμος και οχι εσεις..

Για να ερθω στο θεμα ομως πολυ ωραιο κινητο αν υποστηριζει και mpeg(θα ειναι κριμα να μην υποστηριζει)και επειδη δουλευω σε κινητομαγαζο οταν ερθει θα κρινω απο το μεγεθος του αν με βολευει να το παρω γιατι μου φαινεται λιγο κουμουτσα,αν ειναι να το βαζεις στη τσεπη και να μη μπορεις να κατσεις...Το route 66 το τρεχει ρε παιδια τι λετε?

με τετοια οθονη μακαρι... :shifty:

 

Το route 66 είναι μόνο για symbian

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχουμε καμία επίσημη ανακοίνωση για το πότε κυκλοφορεί;

Γιατι σκέφτομαι για κινητό τον άλλο μήνα, και αν δεν είναι πανάκριβο, το σκέφτομαι

 

(Για να βγάλει φωτογραφίες πρέπει να είναι κλειστό!)

Link to comment
Share on other sites

panw pou elega oti 8a argisw na allaksw to s700 vgike auto!Apla einai na aporeis me orismenes epiloges pou kanan:den exei kallyma h kamera kai o fwtismos kai h ais8htikh twn koumpiwn fainonte fthniarika se sxesh me auta tou s700 me ton yperoxo mple fwtismo kai ta shiny buttons.Kata ta alla fenete teleio pantws
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία επίσημη ανακοίνωση για το πότε κυκλοφορεί;

Γιατι σκέφτομαι για κινητό τον άλλο μήνα, και αν δεν είναι πανάκριβο, το σκέφτομαι

 

(Για να βγάλει φωτογραφίες πρέπει να είναι κλειστό!)

τον αλλο μηνα πολυ πιθανον οτι θα το εχουμε στα καταστηματα μας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

@nickos_gr

 

I SE thelei na exei to kinito stis vitrines en opsi xristougennwn opote pistevw pws arxes dekemvriou tha kikloforisei. Opws exei graftei kai se ksena forum apo empistes piges, i Voda tha exei tin aspri eksodi apokleistika apo tis 6 Dekemvriou

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

@nickos_gr

 

I SE thelei na exei to kinito stis vitrines en opsi xristougennwn opote pistevw pws arxes dekemvriou tha kikloforisei. Opws exei graftei kai se ksena forum apo empistes piges, i Voda tha exei tin aspri eksodi apokleistika apo tis 6 Dekemvriou

Να υποθεσω οτι θα το εχει σε vodafone live συσκευη? :mad:

only Apple
Link to comment
Share on other sites

@nickos_gr

 

I SE thelei na exei to kinito stis vitrines en opsi xristougennwn opote pistevw pws arxes dekemvriou tha kikloforisei. Opws exei graftei kai se ksena forum apo empistes piges, i Voda tha exei tin aspri eksodi apokleistika apo tis 6 Dekemvriou

Α ωραία στην γιορτή μου! ποιος θα μου το κάνει δώρο;

 

Παρεπιπτώντος ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Το review μεταφράστηκε στα Αγγλικά: http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-w900-en.shtml

 

Πάντως, όλοι τώρα μιλάνε για το νεο clamshell low-end walkman από την SonyEricsson!

:)

Χρόνια πολλά thantranta!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σε τηλεφωνικη επικοινωνια με το κεντρο της SE [801......]μου ειπαν οτι το περιμενουν με καθε επιφυλαξη αρχες του 2006 :( :(
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

και άσχημο θάψιμο μάλιστα...σκεφτόμουν να το αγοράσω, αλλά τώρα με αυτά που διάβασα...
Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε παιδια που το ειδατε το θαψιμο?στο τελος ο αρχηγος λεει οτι δεν εχει πλεονεκτηματα εναντι του κ750-W800.καλα το 3g τα 30 fps η τεραστια οθονη η καρτα γραφικων η μνημη δεν ειναι πλεονεκτηματα????εγω θα το παρω στα χερια μου και θα κρινω ο ιδιος δεν θα ακουσω τι λενε οι αλλοι
Link to comment
Share on other sites

και εγω συμφωνω με τον diriras το τηλ ειναι αριστο. Παντως σε εμας (γερμανος) δεν εχει ανακοινωθει τιποτα ακομα για την κυκλοφορια του
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε παιδια που το ειδατε το θαψιμο?στο τελος ο αρχηγος λεει οτι δεν εχει πλεονεκτηματα εναντι του κ750-W800.καλα το 3g τα 30 fps η τεραστια οθονη η καρτα γραφικων η μνημη δεν ειναι πλεονεκτηματα????εγω θα το παρω στα χερια μου και θα κρινω ο ιδιος δεν θα ακουσω τι λενε οι αλλοι

συμφωνω κι εγω και + οτι δεν θα εχει την ιδια version με τα k750 & w800 και ισως εχουν εξαληφθει τα bug που υπηρχαν στ'αλλα κινητα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απλά με ανησύχησε το γεγονός ότι λέει ότι ουσιαστικά οι φωτογραφίες φαίνονται καλύτερα στο S700 παρά στο W900!
Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις μα καλά είναι δυνατόν να βγάζουμε συμπεράσματα από beta μοντέλο με ακόμη πιο beta software;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υποτίθεται ότι θα κυκλοφορήσει σε 1-2 βδομάδες δεν θα έπρεπε να έχουμε περισσότερα στοιχεία;

 

Συμφωνώ ότι δεν πρέπει να βγάζουμε συμπεράσματα απο ένα δοκιμαστικό μοντέλο, αλλά από κάπου πρέπει να "στηριχθούμε", και κάτι πρέπει να μας αρέσει για να πειστούμε να το αγοράσουμε όταν βγεί με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε περίπου σε τι τιμή θα κυμανθεί;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε ένα ακόμα review από εμένα http://www.threegmobile.net

Επίσης το βρήκα σε εδώ και εδώ αλλά σε πολύ υψηλές τιμές :( Όπως και να 'χει θα είναι σίγουρα το επόμενό μου κινητό :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν να έχει έρθει Ελλάδα; Στο http://www.e-acorn.gr/view_product.php?productid=4131&idcat=11&idsubcat=35&idsubsubcat=67 το έχει 404,17 ευρώ με το ΦΠΑ και είναι και διαθέσιμο!!!
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι δυνατον! Τα ίδια έκανε το e-acorn και με το samsung d600 πριν από 6 μήνες και κάποιοι ακόμα κλαίνε τα λεφτά τους!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...