Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ψάξε για flashing w900...έτσι θα φύγει και το vodafone live
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το πηγα στο σερβις δευτερα πρωι σημερα μου στειλανε μηνυμα οτι ειναι ετοιμο.ειδες ταχυτητα?παω αυριο πρωι να το παρω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημερα.το πρωι το τηλεφωνο ξαναχαλασε!!!αν ειναι δυνατον φαινεται δεν του καθεται καλα η δευτερα...παω να το ανοιξω το πρωι αλλα λευκη οθονη...μαλλον θελει flash παλι ε?εχω το xs++ αλλα που μπορω να βρω τα αρχεια που χρειαζονται?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπερα παιδες,εχω το sony ericsson w900 και θελω να αποθηκευσω της pim πληροφοριες στον υπολογιστη δηλαδη τα μηνυματα και τις επαφες μου.Πως μπορω να το κανω αυτο???

 

αρκετα επειγον,thnx εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή φίλε μου μπορείς να το κάνεις πολύ εύκολα με τη χρήση ενός προγράμματος διαχείρισης του τηλεφώνου, θα σου προτείνω το MyPhoneExplorer, το οποίο είναι ένα από τα καλύτερα και πιο εύχρηστα του είδους του και συν τοις άλλοις διανέμεται δωρεάν.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπερα, εχω ενα sony-ericsson w900i και εχω ενα προβλημα.Οταν το συνδεσω με usb σε καποιο pc-laptop αρχιζει να ανοιγει τον καθε φακελο σε ξεχωριστο παραθυρο και οχι κανονικα (δλδ πατας να ανοιξεις το c: πχ και ανοιγει δικο του παραθυρο και δεν μπορεις να πατησεις back) οταν πατησω ctrl-alt-del στις εφαρμογες εχει ενα αρχειο με ονομα kill.(αν δεν το καθαρισω οτι δισκο συνδεω το κολαει) Για να καθαριζω το pc και τους δισκους εχω βρει αυτο το προγραμμα:HGComo Tel.Xls.exe removal tool, το κινητο πως μπορω να το καθαρισω?
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορείς να το καθαρίσεις με το ίδιο εργαλείο (συνδέοντας το με το pc προφανώς) τότε με ολική επαναφορά ίσως κάνεις δουλειά.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα.εχω το κινητο 3 χρονια σ αυτα τα 3 χρονια το πηγα 2 φορες για σερβις εξ αοτιας της ασπρης οθονης.Σημερα το πρωι που πηγα να το ανοιξω ειχα παλι ασπρη οθονη εβγαλα την μπαταρια και την καρτα μνημης και το ανοιξα παλι αλλα τιποτα.συνηθως ετσι ανοιγε οταν εβγαζε ασπρη οθονη...ξερει κανεις που μπορω να βρω το firmware για να το flashαρω?και συνοπτικα πως γίνεται ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παίδες..

 

Εχω ενα sony ericsson w900i απο παλιά που δουλεύει άψογα.

το πρόβλημα ποιο είναι όμως..

 

Ήταν αγορασμένο vodafone..

και τώρα πάω να του βάλω what's up Που πήρα... και με το που ανοίγει μου σκάει το screensaver το vodafone και μετά κλείνει..

 

παίζει τπτ unlock?

 

υποθέτω είναι απλά κλειδωμένο μόνο για vodafone και όχι whats up..

 

 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Respect στο απολυτο μουσικο κινητο της Sony Ericsson και στην τελευταια ΚΟΡΥΦΑΙΑ συσκευη που εβγαλε η Ιαπωνο-Σουηδικη εταιρια.

Και στο τελευταιο "made in Japan" SE (μην ξεχνιομαστε!)

 

Το εχει ακομα κανενας? Εγω το εδωσα πολυ καιρο τωρα. Θυμαμαι με κερδισε το 3.5'' βυσμα του Ν91.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Ενα απο τα καλυτερα κινητα της σειρας walkman ηταν το w900i διοτι ειχε πολυ καλα ηχεια καλη καμερα (για την εποχη του) και διαφορα αλλα!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i
  • 1 year later...

το θεωρω απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο,σχεδιαστικα κινητα της sony ericsson το θυμαμαι εφηβος ηθελα πολυ να το παρω αλλα δεν τα καταφερα.υπαρχει καποιος εδω μεσα που να το εχει ακομα ?? υποστηριζει m4a αρχεια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...