Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia poio kalh foto bgazei to w900i apo to k750i??

ειχα το κ750 και εχω ααρκετες φωτογραφιες τραβηγμενες απο το κινητακι και μιας και ειδα μερικες τραβηγμενες απο το w900i στο internet μπορω να πω οτι κυμαινονται στην ιδια ποιοτητα...

Link to comment
Share on other sites

paidia alitheyoun auta pou lete gia aurio????plz apantiste giati ama einai tha meino ksypnios mexri to proi gia na pao na to paro
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

re paidia plz apantiste mou na ksero ti na kano ektos an einai na to parageilo apo to pixmania
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

re paidia plz apantiste mou na ksero ti na kano ektos an einai na to parageilo apo to pixmania

ειναι πολυ ακριβο απο pixmania.κανε λιγο υπομονη.εγω που πηρα στην γραμμη εξυπηρετησης του γερμανου (8001140000) μου ειπαν οτι το εφεραν δυστυχως μονο vodafone live....:( ενδεικτικα λεω τιμη με συνδεση στο vodafone 120 330 ευρω με πιστωτικη και σκετη συσκευη 483.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ούτε στο Γερμανό υπάρχει; και εγώ νόμιζα ότι μόνο το 9 volto δεν έχουν...

ΑΑ δεν είναι κατάσταση αυτή πάνω τώρα που θέλω να το αγοράσω εγώ να μην έχουν κομμάτια;

 

Υ.Γ. (μήπως έχει το Πλαίσιο;)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ούτε στο Γερμανό υπάρχει; και εγώ νόμιζα ότι μόνο το 9 volto δεν έχουν...

ΑΑ δεν είναι κατάσταση αυτή πάνω τώρα που θέλω να το αγοράσω εγώ να μην έχουν κομμάτια;

 

Υ.Γ. (μήπως έχει το Πλαίσιο;)

σε κανενα καταστημα του γερμανου δεν υπαρχει?δεν μπορει....αφου μου ειπαν οτι το εχουν φερει...το πλαισιο στανταρ ακομα δεν το εχει

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλέφωνο στο Πλαίσιο, και μου έιπαν μετά τις γιορτές. Τους λέω, ημερομηνία περίπου δεν ξέρετε?

Απάντηση: μετά τις γιορτές! lol

Καλές γιορτές λοιπόν! :)

Link to comment
Share on other sites

πηρα κιεγω στο πλαισιο.μου ειπαν οτι αναμενεται τις επομενες μερες.....το κακο ειναι οτι μου ειπαν οτι θα το φερουν μονο vodafone live γιατι λεει το κανονικο θα ερθει μαρτιο:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αμα είναι απο Μάρτιο θα πάρουμε τπτ άλλο!

 

Το περίεργο είναι ότι αρκετά μαγαζιά και online το εμφανίζουν σαν διαθέσιμο...θα θελα να ξερα για τα μάτια του κόσμου το κάνουν;

 

(Το ξαναείδα χθες στην βιτρίνα του Γερμανού, και έλεγα ότι σήμερα αύριο θα το χω :( )

Link to comment
Share on other sites

re paidia to exei telika o germanos giati exo ta lefta kai to thelo,apantiste plz
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει κυκλοφορήσει σε αρκετές χώρες και τα σχόλια δεν είναι πάντα πολύ καλά.

Δεν καταλαβαίνω που οφείλεται το μεγάλο μέγεθός του και η μικρή αυτονομία του.Η οθόνη του δεν θα απογοητεύσει , αλλα είναι κατώτερη του ανταγωνισμού(αν συγκριθεί με άλλες οθόνες που έχουν ίδια χαρακτηριστικά).Η κάμερα και η μεγάλη μνήμη του είναι τα δυνατά του χαρακτηριστικά , αλλα νομίζω οτι τελικά δεν αξίξει τον κόπο.

Α και κάτι άλλο , αυτό είναι το τελευταίο high end μοντέλο της SE?

Έλεος!!! Πώς θα τα βγάλει πέρα με τον ανταγωνισμό??

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

re paidia to exei telika o germanos giati exo ta lefta kai to thelo,apantiste plz

 

ο Γερμανος δεν το εχει φερει.το ειδα και στην επισημη ιστιοσελιδα του;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει κυκλοφορήσει σε αρκετές χώρες και τα σχόλια δεν είναι πάντα πολύ καλά.

Δεν καταλαβαίνω που οφείλεται το μεγάλο μέγεθός του και η μικρή αυτονομία του.Η οθόνη του δεν θα απογοητεύσει , αλλα είναι κατώτερη του ανταγωνισμού(αν συγκριθεί με άλλες οθόνες που έχουν ίδια χαρακτηριστικά).Η κάμερα και η μεγάλη μνήμη του είναι τα δυνατά του χαρακτηριστικά , αλλα νομίζω οτι τελικά δεν αξίξει τον κόπο.

Α και κάτι άλλο , αυτό είναι το τελευταίο high end μοντέλο της SE?

Έλεος!!! Πώς θα τα βγάλει πέρα με τον ανταγωνισμό??

Πικροχολα ακουγονται τα σχολια που εχεις διαβασει φιλε μου.εγω εχω διαβασει οτι η οθονη του ειναι απο τις καλυτερες που κυκλοφορουν (κατι το οποιο αν κρινω το κ750 που στα 220χ176 ηταν αψογη αρα κιαυτο θα ειναι παρα πολυ καλο) ηχος σιγουρα κορυφαιος και απο κει και περα το μεγεθος ειναι σαν του s700.Δεν ειναι δα και Ν90....Ας το πιασουμε στα χερια μας και ας κρινουμε οι ιδιοι...

ο Γερμανος δεν το εχει φερει.το ειδα και στην επισημη ιστιοσελιδα του;)

Στην ιστοσελιδα του μπορει να μην το εχει ομως στην γραμμη εξυπηρετησης υποστηριζουν οτι το εχουν φερει.Και κατι αλλο,πηρα την SE και μου ειπαν οτι το κινητο κυκλοφορει Ελλαδα εδω και μια εβδομαδα:blink: και οτι δεν ξερουν πια δικτυα καταστηματων εχουν παραλαβει.Σε επιπλεον ερωτηση που εκανα αν θα αργησει πολυ να βγει και η non live εκδοση μου ειπαν οτι εχουν βγει ταυτοχρονα και οι δυο εκδοσεις....:wacko: Τα συμπερασματα δικα σας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό που κατάλαβα είναι ότι στο ΓΕΡΜΑΝΟ μας δουλεύουν κανονικά. Απο χτες 3 φορές στο τηλέφωνο μου λένε ότι το έχουνε εδώ και μέρες αλλά πρέπει να ρωτάω σε κάθε μαγαζί ξεχωριστά αν το έχουνε. Εχω ρωτήσει σε 4 (Ν. Ιωνία, Ψυχικό, Γαλάτσι, Σταδίου) και με αντιμετωπίζουν σα Κινέζο και στα 4. Μετά τις γιορτές μου λένε. Το έχει δει κανείς κάπου να υπάρχει?
Link to comment
Share on other sites

Paramu8ia sas lene, phga se olous tous Germanous, den exoun kammia enhmerwsh mexri kai shmera. Doulevei gnostos mou ekei kai ksero kai apo proto xeri. Apo vodafone shop pou to exo proparaggeilei mou eipane isos er8ei aurio, allios apo Trith kai an... Tespa ego 8a perimeno... A kai kati allo, telika mauro 8a einai? Ego nomiza oti prwta to aspro 8a fernane se vodafone live (den me endiaferei pou einai live mias kai molis einai etoimo to kanoniko firmware, 8a to steilo 9volto opos ola ta kinita mou kai 8a to kano uninstall, opote no problem).

 

An kapoios to agorasei, amesos na postarei.

Link to comment
Share on other sites

paidia piga simera fnack sto mall kai mou eipan oti to kinito to exoun kai tha to diathesoun sto kino apo aurio h methaurio!!!opo oti mou eipe o ipeythinos to exoun ferei mono se xrwma aspro kai distixos mono vodafone live...... to kinito tha kikloforisei eleythero se 2 me tris mines peripou...kai opo timi kratithitai 550 me 600e parte kalitera ena w800 me 1 Gb karta mias kai pios tha xrisimopoiei to 3G....
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena katastima tou germanou eipe oti tha to feroun to savvato kai i timi einai 458 eyro,kserei kaneis pou allou tha to vro??einai anagki na ksero giati thelo na pouliso to n70 mou!!!ego pantos tha pao to savvaton apo tis 8 30 to proi:rolleyes:
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena katastima tou germanou eipe oti tha to feroun to savvato kai i timi einai 458 eyro,kserei kaneis pou allou tha to vro??einai anagki na ksero giati thelo na pouliso to n70 mou!!!ego pantos tha pao to savvaton apo tis 8 30 to proi:rolleyes:

καλά εισαι σοβαρος! εχει τοσο καινουργιο κινητο και καλο και θελεις να το δωσεις για να παρεις νεο :wacko:

ρε μην εθιζεστε με τον υπερκαταναλωτισμο:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia piga simera fnack sto mall kai mou eipan oti to kinito to exoun kai tha to diathesoun sto kino apo aurio h methaurio!!!opo oti mou eipe o ipeythinos to exoun ferei mono se xrwma aspro kai distixos mono vodafone live...... to kinito tha kikloforisei eleythero se 2 me tris mines peripou...kai opo timi kratithitai 550 me 600e parte kalitera ena w800 me 1 Gb karta mias kai pios tha xrisimopoiei to 3G....

εγω πιστευω αυτο που ακουγεται οτι το κανονικο θα αργησει 2-3 μηνες ειναι απαταιωνια για να πουλαει το vodafone live.Δεν ειναι δυνατον στο εξωτερικο να πουλιεται κανονικα αλλα και η ιδια η SE να ισχυριζεται οτι απο την προηγουμενη βδομαδα το κινητο υπαρχει στην Ελλαδα..

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω αυτο που ακουγεται οτι το κανονικο θα αργησει 2-3 μηνες ειναι απαταιωνια για να πουλαει το vodafone live.Δεν ειναι δυνατον στο εξωτερικο να πουλιεται κανονικα αλλα και η ιδια η SE να ισχυριζεται οτι απο την προηγουμενη βδομαδα το κινητο υπαρχει στην Ελλαδα..

ετσι ειναι,ολα ειναι θεμα marketing..πρεπει να εκμεταλλευτουν τις γιορτες και τον 13 μισθο,μολις περασουν οι γιορτες θα δεις μια μειωση των τιμων σε ολα σχεδον τα κινητα και ξαφνικα δια-μαγειας κινητα τα οποια ειναι σε ελλειψη θα βρεθουν..στο τσακ-μπαμ και θα ειναι ετοιμα πρως πωληση.

ετσι ειναι αυτα..:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...