Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι δεν έχει λυθεί.Τουλάχιστον αυτό συνέβαινε μέχρι πρόσφατα.

 

υπαρχει καποιος τροπος για να εχεις αναφορα....???

εστω και για καθε sms ξεχωριστα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι,όταν γράφεις μήνυμα στις επιλογές.Το βάζεις χειροκίνητα κάθε φορά.

 

thanks θα της το πω......:)

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!!!!!!!!

opios gnwrizei as boithisei.apo to programma skinman ekana to exis prama:piga sto menu files kai ekana upload ena arxeio mma_ucp pou brika se ena thema.to apotelesma mou alaxe olo to menu, meta thewrisa logiko oti opws ekana upload mporw na kanw kai delete etsi kai ekana.to apotelesma? to menu apo 12icons(logo vodafone live) egine 9 icons.twra opio arxeio mma_ucp kai an kanw upload den blepw kapia allagi.iparxei tropos na to epanaferw sto klasiko 12 icon to vodafonw live?

euxaristw kai signwmi gia to greeklish.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το Motorola V3i στην έκδοση Dolce&Gabbana, σε ποιο συνδυασμό χρωμάτων κυκλοφορεί στην Ελλάδα[ή αν ξέρετε συγκεκριμένα στην Κύπρο]; Σε χρυσό με ασημί; Ή σε χρυσό με μαύρο;:worry:

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων:)

Link to comment
Share on other sites

Το SAR του πόσο είναι;[@d&g]

 

Αν ξέρεις κάποιος ας μου απαντήσει και στη προηγούμενη μου ερώτηση.

 

Εδω θα δεις: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=47297

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
θα ηθελα να με βοηθησει καποιος εαν μπορει.πηρα πριν 20 μερες το v3i kai εχω το εξης προβλημα<μερικες φορες κολλαει το μενου και μετα επανερχεται αφου σβηνει η οθονη.το εκανα αναβαθμιση αλλα κανει παλι το ιδιο.μπορει καποιος να μου πει τι συμβαινει?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

λογικα, θα στο πουλησανε σκαρτο απο την μανα του!! (οπως πολλα μοντελα) ειναι να σου κατσει!!:p

 

νομιζω πως πρεπει να παρεις πιο δραστικα μετρα και να περασεις κανα mp!!:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να με βοηθησει καποιος εαν μπορει.πηρα πριν 20 μερες το v3i kai εχω το εξης προβλημα<μερικες φορες κολλαει το μενου και μετα επανερχεται αφου σβηνει η οθονη.το εκανα αναβαθμιση αλλα κανει παλι το ιδιο.μπορει καποιος να μου πει τι συμβαινει?ευχαριστω.

 

Όταν λες σβήνει η οθόνη μετά από κόλλημα, προφανώς εννοείς ότι κάνει και restart, ε; Το πάθαινα κι εγώ από την 1η εβδομάδα, ενώ αν θυμάμαι καλά ψιλοσταμάτησε όταν έσβησα τα πάντα και πάτησα επαναφορά ρυθμίσεων, λίγο πριν το στείλω για αναβάθμιση. Πολύ πιθανό απλά να έτυχε, αλλά εγώ το αναφέρω.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

πολυ πιθανον!!

αν και νομιζω πως ειναι σκαρτο απο την αρχη!!(απο την μανα του) καλυτερα να περασεις ενα mp και θα σαι ετοιμος!! μην φοβηθεις, δεν ειναι τπτ, απλα κανε backup τα αρχεια σ (αν τυχει 1 στο 1.000.000) και οπωσδηποτε να κανεις backup ολες σου τις επαφες!(μεσω motorola phone tools)

 

Για να επιλυθει το προβλημα σου,σου προτεινω την πιο σιγουρη προταση!..και υστερα, το φτιαχνεις ακομα περισσοτερο!!

για περισσοτερες λεπτομεριες και αποριες, εδω ειμαστε!!:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Paides exw xase to cd egatastashs kai thelw ta tools gia na syxroniso tis epafes pou exw sto outlook mhpws mporei kapoios na bohthhsei anevazwntas to kapou.. h na mou pei kanena link na to katevasw..

thanks in advance

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από εδώ

http://en.motofon.net/index.php?option=com_remository&Itemid=4&func=fileinfo&id=121

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω συμβατά προγράμματα, παιχνίδια και θέματα για το συγκεκριμένο κινητό;
When you go, you gotta go...!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω συμβατά προγράμματα, παιχνίδια και θέματα για το συγκεκριμένο κινητό;

 

Για δες εδώ: http://www.getjar.com/software/Motorola/Razr_V3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...