Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στους συμ-forites!!! Αν και με μερικά χρόνια καθυστέρηση ψάχνω μήπως έχει κάποιος monster pack για motorola v3i (r479) και το αντίστοιχο language pack με Ελληνικά?

Μετά από αναζήτηση στο διαδίκτυο είδα ότι έχουν "κλείσει" όλα τα site που αναφέρονται στο topic... (λογικό μου φαίνεται μετά από τόσα χρόνια...:lol::lol::lol:).

Μόνο το modmymobile.com βρήκα το οποίο όμως δεν έχει language pack με Ελληνική γλώσσα... Αν κάποιος τα έχει θα με διευκόλυνε αφάνταστα...

Έχω το RSD lite v4.9 kai drivers Motorola εγκατεστημένους...

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλωδιοταινια θα θέλει

 

Ξέθαψα και το δικό μου moto και θέλω να το αναστήσω. Σε πρώτη φάση βλέπω φορτίζει αλλά δεν ανάβουν οι οθόνες στο καπάκι (φαίνονται γράμματα κλπ αλλά πρέπει να ρίξω φώς για να δώ). Πιθανώς θα έχει και άλλα θέματα. Υπάρχει κάποιο μαγαζί που να αναλαμβάνει να κάνει ένα τσεκ και να είναι σε λογικά πλαίσια οι τιμές του?

Link to comment
Share on other sites

Ξέθαψα και το δικό μου moto και θέλω να το αναστήσω. Σε πρώτη φάση βλέπω φορτίζει αλλά δεν ανάβουν οι οθόνες στο καπάκι (φαίνονται γράμματα κλπ αλλά πρέπει να ρίξω φώς για να δώ). Πιθανώς θα έχει και άλλα θέματα. Υπάρχει κάποιο μαγαζί που να αναλαμβάνει να κάνει ένα τσεκ και να είναι σε λογικά πλαίσια οι τιμές του?

 

 

Χμ... Αυτο το dim-άρισμα που λες συνηθίζεται στις οθόνες λάπτοπ για π.χ. όταν έχει καεί ή δεν παίρνει αρκετό ρεύμα ο inverter. Δοκίμασε, ωστόσο, κάποιον άλλον φορτιστή/ αντάπτορα/ φόρτιση σε PC/ με μπαταρία/ χωρίς μπαταρία κλπ. Κάνε μια γύρα στην ομόνοια και ρώτα, υπάρχουν διάφορα μαγαζάκια που κάνουν τέτοιες επισκευές.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας παιδιά! Με έχει "φάει" η αδερφή μου να ξαναγοράσει το αγαπημένο της κινητό, ένα Motorola Razr V3 pink! Εχω βρει αρκετά απο Κίνα- Μαλαισία στο ebay, σε τιμές χώμα, κοντά στα 20 ευρώ! Ολοι γράφουνε οτι ειναι ανακατασκευή. Θα δουλέυει ενα τέτοιο κινητό την σημερινή εποχή στο δικτυο της Ελλαδας; Θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα συμβατότητας με τις κεραίες κλπ; Επίσης τί άλλο πρέπει να προσέξω πριν το αγοράσω;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Με έχει "φάει" η αδερφή μου να ξαναγοράσει το αγαπημένο της κινητό, ένα Motorola Razr V3 pink! Εχω βρει αρκετά απο Κίνα- Μαλαισία στο ebay, σε τιμές χώμα, κοντά στα 20 ευρώ! Ολοι γράφουνε οτι ειναι ανακατασκευή. Θα δουλέυει ενα τέτοιο κινητό την σημερινή εποχή στο δικτυο της Ελλαδας; Θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα συμβατότητας με τις κεραίες κλπ; Επίσης τί άλλο πρέπει να προσέξω πριν το αγοράσω;

 

 

Θα δουλεύει φυσικά. Εδω λειτουργώ καμιά φορά το Startac 130 και κανω κανονικά κλήσεις. Θα πρέπει να προσέξεις φυσικά να λειτουργεί σε GSM band ή να γράφει ότι είναι ξεκλείδωτο. Τίποτα άλλο δε χρειάζεται να ψάξεις (πέραν από τα μεταφορικά), ίσως πρώτα θα ήταν καλό να κάνεις μια βόλτα στα μαγαζια της ομόνοιας, θα το βρεις εύκολα πιστεύω.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...