Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Μετά από μια βδομάδα χρήσης / εκμάθησης, με τα πάντα ανοιχτά στις μεγαλύτερες ρυθμίσεις και μόνιμη σύνδεση με watch 4, αυτή είναι η αυτονομία που είχα χθες στο "κλείσιμο" της ημέρας μου.

Screenshot_20220225-235552_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως, ένα συγκριτικό βίντεο που είδα, λέει ότι η αυτονομία του είναι δραματικά χειρότερη από αυτή του iPhone 13 Pro Max που έχω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S22 Ultra
24 minutes ago, Gm87 said:

Πάντως, ένα συγκριτικό βίντεο που είδα, λέει ότι η αυτονομία του είναι δραματικά χειρότερη από αυτή του iPhone 13 Pro Max που έχω τώρα.

Αυτό που πρωτίστως με ενδιαφέρει, είναι να βγάζει άνετα την ημέρα με την χρήση που του κάνω (..κάτι που το πετυχαίνει).

IPhone είχα (..και επειδή στοιχίζει σχεδόν τα ίδια με το s22, αν ήθελα θα ξανά είχα) ..αλλά προτιμώ android λειτουργικό (με τα όσα υπέρ η κατά έχει).

Link to comment
Share on other sites

Σε αναμονή τι κατανάλωση έχει περίπου? Ας πούμε κατά τη διάρκεια μίας νύχτας (7-9 ώρες), θα καταναλώνει περί το 6-8% όπως έκανε το Note 10+ (το Note 10+ ήταν η τελευταία μου συσκευή με Exynos)?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pank said:

Τελικά οποίος το αγοράσει τώρα, δικαιούται τα buds? Ή ήταν μόνο για τις προπαραγγελιες?

Μονο για τις προπαραγγελιες ηταν τα buds. Λογικα κοντα στο Πασχα θα παιξει καμια προσφορα-εκπτωση. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα από Γερμανο το 256 μαύρο χρώμα. Και σε μισή ώρα, ήρθε email οτι το παρέδωσαν σε κουριερ!!! Άρα Δευτέρα παραλαμβάνω. Δεν το περίμενα από Γερμανο τέτοια εξέλιξη! Είναι και Σάββατο!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Μη σε χαλάει η όποια καθυστέρηση. Κι εδώ μαύρη νύχτα υπάρχει με τη διαθεσιμότητα. Καταλαβαίνεις και πότε θα πάρουμε εμείς με τα 512.....Παντού τα ίδια και απόθεμα δεν έχει κανένας. Ούτε θα έχει κάποιος για το επόμενο χρονικό διάστημα. Εκτός κι αν κάνουν μαζική εισαγωγή , πράγμα πάρα πολύ δύσκολο. Με το σταγονόμετρο έρχονται. Υπομονή λίγο και όλα θα γίνουν. Και ναι, όλοι με τις θήκες και τις μεμβράνες έχουμε μείνει να τα....βλέπουμε. Έχεις απόλυτο δίκιο σε ότι λες για τις παραγγελίες και την ημερομηνία αλλά είπαμε, προχειρότητα σε όλα. 

Ετσι θα κανω Κωστα υπομονη και εχει ο θεος ομως να μην μου βγει ξυνο με αυτο το περιμενε περιμενε αλλα σου λενε απο την στιγμη που το παραγγειλε θα το παρει ο ανθρωπος δεν παρα να αργησει να ερθει θα το παρει οταν και εφοσον ερθει. Σε μενα θα ερθει το 128GB το κοκκινο σημειωση.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gm87 said:

Πάντως, ένα συγκριτικό βίντεο που είδα, λέει ότι η αυτονομία του είναι δραματικά χειρότερη από αυτή του iPhone 13 Pro Max που έχω τώρα.

Δεν παίρνεις το ultra για τη μπαταρία του. Το 13 pro max είναι κτήνος. Για μπαταρία υπάρχουν και άλλα midrange με φοβερή αυτονομία. Για μένα προσωπικά δε μου λέει κάτι στο τέλος της ημέρας να έχω 30% αντί για 15%. Πάλι θα το φορτίσω. Σε ένα ταξίδι παίρνω ένα power bank ή το βάζω ένα μισάωρο σε σούπερ γρήγορη φόρτιση 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνεις το ultra για τη μπαταρία του. Το 13 pro max είναι κτήνος. Για μπαταρία υπάρχουν και άλλα midrange με φοβερή αυτονομία. Για μένα προσωπικά δε μου λέει κάτι στο τέλος της ημέρας να έχω 30% αντί για 15%. Πάλι θα το φορτίσω. Σε ένα ταξίδι παίρνω ένα power bank ή το βάζω ένα μισάωρο σε σούπερ γρήγορη φόρτιση 
Έχει μεγάλη σημασία και η μπαταρία σε επαγγελματική χρήση.
Χωρίς αστεία έχω το note 9 και με την χρήση που κάνω το φορτίζω 2 1/2 φορές.
Πήρα το κινητό του γιού μου (poco f3) και το ρύθμισα για πλήρες χρήση όπως κάνω και με το note 9.
Να φανταστείτε μόνο οι εφαρμογές έφτασαν στα 80 gb.
Το poco μου βγάζει μέρα και πραγματικά δεν θέλω να πάρω το s22 ultra που έχω στα σκαριά... μόνο και μόνο για την μπαταρία... Και έχω ξεκινήσει και ψάχνω αν πρέπει να ψάξω κινητό με καλύτερη αυτονομία...

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2022 at 9:15 ΜΜ, georgep said:

To επέστρεψα στο πλαίσιο και αναμένω 

Eγινε αντικατασταση με καινουργιο (το οποιο θα παρω οταν ειναι διαθεσιμο (max 1 εβδομαδα))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, agriniopk said:

Έχει μεγάλη σημασία και η μπαταρία σε επαγγελματική χρήση.
Χωρίς αστεία έχω το note 9 και με την χρήση που κάνω το φορτίζω 2 1/2 φορές.
Πήρα το κινητό του γιού μου (poco f3) και το ρύθμισα για πλήρες χρήση όπως κάνω και με το note 9.
Να φανταστείτε μόνο οι εφαρμογές έφτασαν στα 80 gb.
Το poco μου βγάζει μέρα και πραγματικά δεν θέλω να πάρω το s22 ultra που έχω στα σκαριά... μόνο και μόνο για την μπαταρία... Και έχω ξεκινήσει και ψάχνω αν πρέπει να ψάξω κινητό με καλύτερη αυτονομία...

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτό λέω έχει να κάνει με το τι ψάχνει ο καθένας. Αν κάποιος ψάχνει τοπ αυτονομία δεν παίρνει το ultra. Να ξέρεις πάντως ότι τη μέρα θα στη βγάζει εκτός αν παίζεις παιχνίδια συνεχώς. Το note σε κρεμαει επειδή η μπαταρία τα χει φτύσει. Και μένα το iphone 7 plus τα έφτυνε μέχρι το μεσημέρι. Όλα μπαίνουν στη ζυγαριά. Και πενάκι και wqhd και η πιο φωτεινή οθόνη της αγοράς και ανοιχτό λειτουργικό και always on display και και και...δε γίνεται να σου βγάζει 2 μερες 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Έχει θέματα το poco ναι σωστά.
Αλλά από μπαταρία είναι μια χαρά
Έως τώρα έλεγα ότι φταίνε οι πόλλες εφαρμογές που χρειάζομαι.
Ώσπου χρησιμοποίησα ένα άλλο κινητό με τις ίδιες συνθήκες και ρυθμίσεις και κατάλαβα ότι δεν φταίει αυτό αλλά η Samsung. Αυτό λέω.
Γι αυτό ψάχνω να δω τη θα πάρω.
Και μάλλον για Samsung με βλέπω πάλι.
Αλλά το ότι η μπαταρία σε ένα κινητό 1500 ευρώ δεν θα βγάζει μέρα.... είναι θέμα.
Φεύγω το πρωί και γυρίζω βράδυ και στο ενδιάμεσο πρέπει να ψάχνω να φορτίζω κινητό ενώ δεν θα έπρεπε να με αποστολή κάτι τέτοιο αλλά να είναι ένα εργαλείο δουλειάς.
Επίσης θα έπρεπε να το βάζω για φόρτιση το βράδυ χωρίς να σκεφτώ μην χαλάσω την μπαταρία και πως πρέπει σε λίγη ώρα να το αφαιρέσω από τον φορτιστή να μην μήνη όλο το βράδυ στο ρεύμα αλλά από την άλλη αν δεν το κάνω το πρωί δεν θα είναι στο 100% οπότε δεν θα βγάλω μέρα.... άστα φαύλος κύκλος

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε καμία περίπτωση για τα δικά μου δεδομένα και προσωπική μου άποψη πάντα δε θα έπαιρνα 22 για επαγγελματική χρήση, τηλέφωνο που θα χρειαστεί με βαριά χρήση φόρτιση μέσα στη μέρα για μένα δεν κάνει.όσο όμορφα και να είναι όσο τεχνολογία και να έχουν η μπαταρία είναι το παν για μία φορητή συσκευή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agriniopk said:

Έχει θέματα το poco ναι σωστά.
Αλλά από μπαταρία είναι μια χαρά
Έως τώρα έλεγα ότι φταίνε οι πόλλες εφαρμογές που χρειάζομαι.
Ώσπου χρησιμοποίησα ένα άλλο κινητό με τις ίδιες συνθήκες και ρυθμίσεις και κατάλαβα ότι δεν φταίει αυτό αλλά η Samsung. Αυτό λέω.
Γι αυτό ψάχνω να δω τη θα πάρω.
Και μάλλον για Samsung με βλέπω πάλι.
Αλλά το ότι η μπαταρία σε ένα κινητό 1500 ευρώ δεν θα βγάζει μέρα.... είναι θέμα.
Φεύγω το πρωί και γυρίζω βράδυ και στο ενδιάμεσο πρέπει να ψάχνω να φορτίζω κινητό ενώ δεν θα έπρεπε να με αποστολή κάτι τέτοιο αλλά να είναι ένα εργαλείο δουλειάς.
Επίσης θα έπρεπε να το βάζω για φόρτιση το βράδυ χωρίς να σκεφτώ μην χαλάσω την μπαταρία και πως πρέπει σε λίγη ώρα να το αφαιρέσω από τον φορτιστή να μην μήνη όλο το βράδυ στο ρεύμα αλλά από την άλλη αν δεν το κάνω το πρωί δεν θα είναι στο 100% οπότε δεν θα βγάλω μέρα.... άστα φαύλος κύκλος

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

1)Τη μέρα θα στη βγάζει. Εμένα ήδη μου τη βγάζει και σηκώνομαι 05:40. 2)Το θέμα της παραμονής στο 100% είναι μύθος. 3) Μετα απο 1 χρονο ακομη και στα iphone πεφτει η μπαταρία.4) ΑΝ θες οπωσδήποτε 2 μέρες αυτονομία μην το πάρεις...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dark_Lord said:

1)Τη μέρα θα στη βγάζει. Εμένα ήδη μου τη βγάζει και σηκώνομαι 05:40. 2)Το θέμα της παραμονής στο 100% είναι μύθος. 3) Μετα απο 1 χρονο ακομη και στα iphone πεφτει η μπαταρία.4) ΑΝ θες οπωσδήποτε 2 μέρες αυτονομία μην το πάρεις...

Αυτό δεν ισχύει με την μπαταρία σε κανένα xiaomi που έχω και είχα στο παρελθόν πριν τα 3 χρόνια δεν έχω δει πτώση στην μπαταρία, ίσως παίζει ρόλο που συνήθως τα φορτίζω κάθε 2-3 μέρες λόγο μεγάλης μπαταρίας οπότε λίγους κύκλους φότρισης και ποτέ δεν έχω κάνει ολονύχτια φόρτιση.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pank said:

Τελικά παρήγγειλα από Γερμανο το 256 μαύρο χρώμα. Και σε μισή ώρα, ήρθε email οτι το παρέδωσαν σε κουριερ!!! Άρα Δευτέρα παραλαμβάνω. Δεν το περίμενα από Γερμανο τέτοια εξέλιξη! Είναι και Σάββατο!

Πότε έκανες την παραγγελία;

Έχω προπαραγγειλει στο Γερμανό στο the mall και δεν έχουν ιδέα πότε θα παραλάβουν μου λένε!

Απαράδεκτο όταν ήδη έχεις εξοφλήσει όλο όλο πόσο!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Gm87 said:

Πάντως, ένα συγκριτικό βίντεο που είδα, λέει ότι η αυτονομία του είναι δραματικά χειρότερη από αυτή του iPhone 13 Pro Max που έχω τώρα.

Λογικό είναι όταν έχεις λογισμικό 3210 να βγάζει τόσο. Αποφάσισα να πάω σε iPhone μετά το s21 και έκλαψα πίκρα με τις ελλείψεις. Λογισμικό τραγικο,απλά και ξεκάθαρα. 

Κάθε σύγκριση με iPhone είναι απλά ανούσια. Και δεν είμαι φανατικός αλλά πραγματικά αν θες το κινητό μα κάνει 5 πράγματα τότε δεν παίρνεις iPhone.  Κατά τα άλλα σε κάμερα είναι φοβερό, μέχρι εκεί.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, chios said:

Αυτό δεν ισχύει με την μπαταρία σε κανένα xiaomi που έχω και είχα στο παρελθόν πριν τα 3 χρόνια δεν έχω δει πτώση στην μπαταρία, ίσως παίζει ρόλο που συνήθως τα φορτίζω κάθε 2-3 μέρες λόγο μεγάλης μπαταρίας οπότε λίγους κύκλους φότρισης και ποτέ δεν έχω κάνει ολονύχτια φόρτιση.

Πιθανόν. Εμένα σε όλα τα τηλ επεφτε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει η μπαταρία με την επαγγελματική χρήση δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά. Όταν ένα τηλέφωνο σου βγάζει τη μέρα άνετα με σημειώσεις, τηλέφωνα, παρουσιάσεις σε μαθήματα, με χρήση στο πενάκι για τη δουλειά σου δεν καταλαβαίνω ποια είναι η έννοια του επαγγελματικού τηλεφώνου. Ο άνθρωπος που το έχει, νομίζω, λέει ότι άνετα βγάζει τη μέρα και αν είναι Σαν το 21 πραγματικά έτσι είναι. Εγώ μετά από χρήση στη δουλειά μου έλεγα τώρα να το φορτίσω γιατί ήταν στο μεταίχμιο το βράδυ. Οπότε το έδινα στο γιο μου να παίξει παιχνίδι να του βγάλει την μπαταρία εκτός και φορτιζα.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν σου βγάζει την μέρα ναι ..
...αν...

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, chios said:

Σε καμία περίπτωση για τα δικά μου δεδομένα και προσωπική μου άποψη πάντα δε θα έπαιρνα 22 για επαγγελματική χρήση, τηλέφωνο που θα χρειαστεί με βαριά χρήση φόρτιση μέσα στη μέρα για μένα δεν κάνει.όσο όμορφα και να είναι όσο τεχνολογία και να έχουν η μπαταρία είναι το παν για μία φορητή συσκευή.

Πραγματικά ίσως κάνετε απίστευτη χρήση. Εγώ που κάνω τα πάντα, από τηλεδιάσκεψη μέχρι φουλ εφαρμογές γραφείου και βίντεο, μου βγάζει ήδη τη μέρα άνετα. Με αυτή τη λογική μόνο το 13 pro max είναι για επαγγελματική χρήση και πριν βγει αυτό, κανένα, αφού οι ναυαρχίδες Android παίζουν πάνω κάτω στα ίδια.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dark_Lord said:

Πραγματικά ίσως κάνετε απίστευτη χρήση. Εγώ που κάνω τα πάντα, από τηλεδιάσκεψη μέχρι φουλ εφαρμογές γραφείου και βίντεο, μου βγάζει ήδη τη μέρα άνετα. Με αυτή τη λογική μόνο το 13 pro max είναι για επαγγελματική χρήση και πριν βγει αυτό, κανένα, αφού οι ναυαρχίδες Android παίζουν πάνω κάτω στα ίδια.

Και εμένα το s21 ultra μου έβγαζε άνετα τη μέρα με 5 ώρες οθόνη ελάχιστο και άπειρες κλήσεις... Τώρα αν κάποιος θέλει 10 ώρες συνεχή χρήση οκ αλλά θεωρώ πιο εύκολο να βάλεις φόρτιση, εκτός αν δουλεύεις πάνω σε καμία ανεμογενητρια, παρά να αντέξει ελλείψεις ios για χάρην της μπαταρίας.

Τουλάχιστον εγώ που πήρα iPhone pro 13 1tb και τα έσκασα για να μείνω, στον μήνα το έδιωξα, τραγικά κουραστικες οι ελλείψεις. 

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Και εμένα το s21 ultra μου έβγαζε άνετα τη μέρα με 5 ώρες οθόνη ελάχιστο και άπειρες κλήσεις... Τώρα αν κάποιος θέλει 10 ώρες συνεχή χρήση οκ αλλά θεωρώ πιο εύκολο να βάλεις φόρτιση, εκτός αν δουλεύεις πάνω σε καμία ανεμογενητρια, παρά να αντέξει ελλείψεις ios για χάρην της μπαταρίας.

Τουλάχιστον εγώ που πήρα iPhone pro 13 1tb και τα έσκασα για να μείνω, στον μήνα το έδιωξα, τραγικά κουραστικες οι ελλείψεις. 

 

Σοβαρά έσκασες τόσα λεφτά και δε σε ικανοποίησε και το έσπρωξες;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dark_Lord said:

Σοβαρά έσκασες τόσα λεφτά και δε σε ικανοποίησε και το έσπρωξες;

Ναι φίλε μου γιατί αν και 1ο κριτήριο είναι η κάμερα λόγω παίδων όπου εκεί έδινε ρέστα, όσο ήμουν στη δουλειά μου ερχόταν να το σπάσω. Από το back μέχρι πολλά άλλα. Αν θες στα λέω αλλά είναι πολλά μικρά που κάνουν το χειρισμό δυσχρηστο και χρονοβόρο σε σχέση με android,  χειρισμό αρχείων για κλάματα κτλ κτλ. Οπότε δεν άντεξα άλλο παρόλο ότι είναι πανέμορφο και καλό σε κάμερα. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Ναι φίλε μου γιατί αν και 1ο κριτήριο είναι η κάμερα λόγω παίδων όπου εκεί έδινε ρέστα, όσο ήμουν στη δουλειά μου ερχόταν να το σπάσω. Από το back μέχρι πολλά άλλα. Αν θες στα λέω αλλά είναι πολλά μικρά που κάνουν το χειρισμό δυσχρηστο και χρονοβόρο σε σχέση με android,  χειρισμό αρχείων για κλάματα κτλ κτλ. Οπότε δεν άντεξα άλλο παρόλο ότι είναι πανέμορφο και καλό σε κάμερα. 

Εντάξει και το s22 u εφάμιλλη κάμερα έχει. Μόνο στην αλλαγή μεταξύ φακών έχω εντοπίσει ένα lag

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...