Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

NewPipe για youtbe, και blokada για διαφημίσεις. Είναι και τα δύο open source και κάνουν εξαιρετική δουλειά. Παλιά που άλλαζα το dns , είχα πρόβλημα στη δουλειά με το εταιρικό δίκτυο. Όταν έβαλα το blokada πλέον δεν έχω κανένα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

16 minutes ago, ilka71 said:

εγώ έχω κατεβάσει το revanced και έχω YouTube χωρίς διαφημίσεις

Το κακό είναι πως θες τρεις εφαρμογές για μια, θες το micro g, Τον manager Και την εφαρμογή την ίδια. Ενώ μέσα από τον Edge explorer δεν θες τίποτα. 

4 minutes ago, katsiletra said:

NewPipe για youtbe, και blokada για διαφημίσεις. Είναι και τα δύο open source και κάνουν εξαιρετική δουλειά. Παλιά που άλλαζα το dns , είχα πρόβλημα στη δουλειά με το εταιρικό δίκτυο. Όταν έβαλα το blokada πλέον δεν έχω κανένα θέμα.

Το interface του newpipe είναι επιεικώς τραγικό. Μην μου πεις ότι σου αρέσει οπτικά. Σαν περιβάλλον καμία σχέση με youtube. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω lifetime αλλά πλέον δεν το χρησιμοποιώ, το έχω σε όλα τα κινητά αλλά πλέον χρησιμοποιώ μόνο το dns. Ο μόνος τρόπος που ήξερα με το adguard ήταν να ανοίγεις το video μέσα από την εφαρμογή αλλά το έχω παροπλίσει πλέον, κακώς ίσως. Υπάρχει και άλλος τρόπος; Έχει και ένα σκασμό ρυθμίσεις. 
 
Πάντως youtube χωρίς διαφημίσεις μπορείς να έχεις και στον Edge αν έχεις ενεργοποίησει το block ads. 
Εγώ μία χαρά το έχω ρυθμισμένο και μάλιστα μπλόκαρε και threads! Κρίμα που δεν το έχω να σου το δείξω αυτό σε screenshot...

Αλλά κάνει πολύ περισσότερη δουλειά από το να βάλεις ένα dns!e7e662ae40df61ba7abafd9546358120.jpg

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vastegial_74 said:

Το κακό είναι πως θες τρεις εφαρμογές για μια, θες το micro g, Τον manager Και την εφαρμογή την ίδια. Ενώ μέσα από τον Edge explorer δεν θες τίποτα. 

Το interface του newpipe είναι επιεικώς τραγικό. Μην μου πεις ότι σου αρέσει οπτικά. Σαν περιβάλλον καμία σχέση με youtube. 

Δεν διαφωνώ, αλλά το προτιμώ από το revanced.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Konstantine73 said:

Εγώ μία χαρά το έχω ρυθμισμένο και μάλιστα μπλόκαρε και threads! Κρίμα που δεν το έχω να σου το δείξω αυτό σε screenshot...

Αλλά κάνει πολύ περισσότερη δουλειά από το να βάλεις ένα dns!e7e662ae40df61ba7abafd9546358120.jpg

sent from my S23Ultra 12/512
 

Καλά, σίγουρα κάνει περισσότερη δουλειά, εννοείται... φοβάμαι μην γίνει καμία στραβή με   πρωτόκολλα που κατεβάζεις για το   http filtering και για αυτό το έχω εγκαταλείψει. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλά, σίγουρα κάνει περισσότερη δουλειά, εννοείται... Μιλοφοβαμαι μην γίνει καμία στραβή με   πρωτόκολλα που κατεβάζεις για το   http filtering και για αυτό το έχω εγκαταλείψει. 
Αυτό που λες θέλει λίγη προσοχή - είχα και εγώ κάποια στιγμή θέμα...αλλά τα έχω λύσει πλέον...

Δεν μπορώ να διανοηθω δική μου συσκευή χωρίς το Adguard...

Αστακός δεν περνάει τίποτε...

sent from my S23Ultra 12/512


Link to comment
Share on other sites

Ήρθε χθες το skin και το temp από India και το κατάστημα https://www.gadgetshieldz.com/

Το είχε ποστάρει ένα άλλο παιδί εδώ μέσα. Είχαν δασμό 4,5ε και τελωνείο 5,0ε = 9,5 ευρώ επιπλέον της αγοράς!

Πρώτη φορά χρησιμοποιώ και πέρασα skin σε κινητό μου εδώ και 30 χρόνια! Κυριολεκτικά αλλάζει εμφανισιακά όλο το τηλέφωνο και το προστατεύει 1000% σε περίπτωση μεταπώλησής του!

Κάπου στα 30 ευρώ ολόκληρο το κόστος και η είναι αλήθεια είναι ότι στην αρχή με πείραξε που τα έσκασα αλλά το αποτέλεσμα βγήκε και εντυπωσιακό και πανέμορφο που λες στο τέλος χαλάλι τους! Επίσης πέρασα και το temp της ιδίας εταιρίας και ειλικρινά φαίνεται σαν να μην υπάρχει! Σούπερ!

Ευχαριστώ τον φίλο που έκανε το κινητό μου ελαφρύ μαρμαρέ, αλλά πάλι πιστός στο χρώμα άσπρο!

Αν το επιχειρήσει κανείς άλλος πρέπει να ακολουθήσει πιστά τα βιντεάκια τους στο site και όλα θα γίνουν εύκολα και καλά!

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα .

κάτοχος του Samsung s22 Ultra.

ήθελα να ρωτήσω επειδή έχει σταματήσει να δουλεύει η εφαρμογή cube acr εάν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που δουλεύει σιγουρα και την γνωρίζετε .Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποια αξιόπιστη θα με ενδιέφερε και μένα. Αν έγραφε και με bluetooth ακόμα καλύτερα. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.σημερα το βράδυ το φορτισα 100% και έπεσα για ύπνο και τώρα το πρωί κοιτάζω και είχα 20% τι έπαθε? Με επανεκκίνηση θα φτιάξει? Ευχαριστώ.

Επίσης τώρα έχει ζεσταθεί αρκετά πίσω 

Screenshot_20230501_072155_Device care.jpg

Edited by mpompa
Link to comment
Share on other sites

Εφαγε σκαλωμα η εφαρμογη για τα buds. Λογικα με επανεκκινηση θα φτιαξει. Αλλιως επανεγκατεστησε την εφαρμογη η κανε clear το cache της.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GMF80 said:

Εφαγε σκαλωμα η εφαρμογη για τα buds. Λογικα με επανεκκινηση θα φτιαξει. Αλλιως επανεγκατεστησε την εφαρμογη η κανε clear το cache της.

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοείται ότι φτιάχνουν. Ηλεκτρονικά είναι κολλάνε. Η επανεκκίνηση γενικά λύνει πολλά προβλήματα κ κυρίως σε εφαρμογές που ευθύνονται για το μεγάλο κακό 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, fotisbasm_ said:

Έφτιαξε ;;;

Έκανα απεγκατασταση στην εφαρμογή και επανεκκίνηση και από ότι βλέπω πάει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Στο realme αυτό το σύμβολο εμφανίζεται όταν είναι ενεργή η λειτουργία υψηλής απόδοσης.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Στο realme αυτό το σύμβολο εμφανίζεται όταν είναι ενεργή η λειτουργία υψηλής απόδοσης.
ναι σωστά τώρα το δοκίμασα και αυτό είναι ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

On 30/4/2023 at 10:46 ΜΜ, partas001 said:

Καλησπέρα και από μένα .

κάτοχος του Samsung s22 Ultra.

ήθελα να ρωτήσω επειδή έχει σταματήσει να δουλεύει η εφαρμογή cube acr εάν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που δουλεύει σιγουρα και την γνωρίζετε .Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Κατέβασε το Cube ACR απο το play store.

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ilka71 said:
9 minutes ago, mips said:
Κατέβασε το Cube ACR απο το play store.

δεν γράφει από Bluetooth...

Δυστυχώς δεν γράφει. Ούτε πριν έγραφε 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση..

Γίνεται να χάνονται φωτογραφίες?? Καποια άλμπουμ χάθηκαν..

Πώς γίνεται αυτό..

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, chrispetses said:

Καλησπέρα μια ερώτηση..

Γίνεται να χάνονται φωτογραφίες?? Καποια άλμπουμ χάθηκαν..

Πώς γίνεται αυτό..

Ευχαριστώ πολύ 

Συλλογή/3 παυλες κάτω δεξιά/ρυθμίσεις/επιλογή άλμπουμ για εμφάνιση να είναι off.λογικα έτσι σου δείχνει όλα τα άλμπουμ 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, chrispetses said:

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως δεν υπάρχει εκει...

Τι να πω δεν ξέρω 

Έχω το s23 ultra...δε θυμάμαι στο s22 αν υπήρχε αυτή η επιλογή..αλλά μου φενεται περίεργο που δεν υπάρχει.Δοκίμασες εκκαθάριση δεδομένων της συλλογής?μήπως έχεις και κάποιο άλλο πρόγραμμα για συλλογή κ έχεις κάνει απόκρυψη φακέλων εκεί και γι αυτό δε στα δείχνει στη συλλογή?

Edited by Andreaszel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...