Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

8 minutes ago, freco said:

Το πρόβλημα με τις κλήσεις ΔΕΝ διορθώνεται με το update. Εγώ το έχω πάρει και συνεχίζονταν.
Αν είσαι Cosmote δοκίμασε αυτό που γράφω πιο πίσω και λύθηκε το θέμα.

εμένα ούτε το glitch της οθόνης διορθώθηκε απλώς είναι σπάνιο και δεν του δίνω σημασία. Αναρωτιέμαι αν θα αντικαταστήσουν συσκευές μετά τις 14 μέρες σε περίπτωση που δε διορθωθεί το πρόβλημα ή θα λένε να περιμένουμε update

10 minutes ago, georgep said:

Το εδωσα πισω στο πλαισιο 26/2 (προβλημα στις κλησεις)  και περιμενω να μου στειλουν αλλο

σου είπαν πότε εκτιμούν ότι θα βρουν άλλο;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, Dark_Lord said:

εμένα ούτε το glitch της οθόνης διορθώθηκε απλώς είναι σπάνιο και δεν του δίνω σημασία. Αναρωτιέμαι αν θα αντικαταστήσουν συσκευές μετά τις 14 μέρες σε περίπτωση που δε διορθωθεί το πρόβλημα ή θα λένε να περιμένουμε update

σου είπαν πότε εκτιμούν ότι θα βρουν άλλο;

Με την επόμενη παραλαβή είπαν, το αργότερο 15 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, freco said:

Το πρόβλημα με τις κλήσεις ΔΕΝ διορθώνεται με το update. Εγώ το έχω πάρει και συνεχίζονταν.
Αν είσαι Cosmote δοκίμασε αυτό που γράφω πιο πίσω και λύθηκε το θέμα.

Εγω το προβλημα που έχω ειναι ότι εκει που μιλάω , μπορει να κανει κάποιες διακοπες για 1 με 2 δευτερολεπτα , σαν να κοβεται ο ηχος . Το ιδιο προβλημα είχες ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freco said:

Εγώ το δουλεύω στο Scoda Karoq. Ούτε καν pair στο Bluetooth δεν χρειάστηκε. Το έκανε μόνο του μόλις έβαλα το καλώδιο.
Το μόνο που πάτησα στο κινητό είναι η επιβεβαίωση που βγάζει για το αν επιτρέπω στο Scoda Karoq... κλπ κλπ.

Μπορεις να δεις στο infotaiment σου ποια εκδωση android auto εχεις; Μπορεί να έχω παλιά....

20220304_085815_resized.jpg

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως συσκευή από Γερμανό κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε σε κλήσεις ούτε οθόνη, τίποτα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μελλοντικά για τα παιδιά που θα συμπληρώσουν τη φόρμα για την προσφορά. Να έχετε σαν αρχεία την απόδειξη αγοράς, την προπαραγγελια και το ιμει της συσκευής από τις ρυθμίσεις. Με αυτόν τον τρόπο ολοκληρώνεται η παραγγελία σε 5 λεπτά. Τόσα χρειάστηκα για να το κάνω και αμέσως σαν να είναι αυτοματοποιημενο έρχεται το email για την επιτυχή καταχώρηση.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για το imei θέλει και φωτογραφία απο το κουτί που έχει τα ταμπελακια.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MIB said:

Μπορεις να δεις στο infotaiment σου ποια εκδωση android auto εχεις; Μπορεί να έχω παλιά....

20220304_085815_resized.jpg

Θα το δω αργότερα και θα σου πω. Εμένα σίγουρα είναι παλιότερο. Έχω 2,5 χρόνια το αμάξι και δεν έχω ρίξει update.

1 ώρα πριν, pank said:

Εγώ πάντως συσκευή από Γερμανό κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε σε κλήσεις ούτε οθόνη, τίποτα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Του Γερμανού είναι branded και έχει τις ρυθμίσεις προεγακτεστημένες.

 

11 minutes ago, costsa41 said:

Πρέπει πάντως να το δείτε σοβαρά όσοι έχετε πρόβλημα με τις κλήσεις και ίσως με την κοτέ. Σήμερα στον βασιλο το super, εκεί που δεν είχε σήμα το 21 δέχτηκα με αυτό τρεις κλήσεις κανονικά!! Εννοείται ίδια sim και εταιρεία κινητής.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μα βρέθηκε λύση. Είναι θέμα ρυθμίσεων παρόχου. Εμένα είναι ΟΚ πλέον.

"Κάνεις επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου. 
Μετά επανεκκίνηση 
Μετά στέλνεις μήνυμα στο 1333 WIFICALL 
Πάλι επανεκκίνηση  και έφτιαξε"

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, freco said:

Θα το δω αργότερα και θα σου πω. Εμένα σίγουρα είναι παλιότερο. Έχω 2,5 χρόνια το αμάξι και δεν έχω ρίξει update.

Του Γερμανού είναι branded και έχει τις ρυθμίσεις προεγακτεστημένες.

 

Μα βρέθηκε λύση. Είναι θέμα ρυθμίσεων παρόχου. Εμένα είναι ΟΚ πλέον.

"Κάνεις επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου. 
Μετά επανεκκίνηση 
Μετά στέλνεις μήνυμα στο 1333 WIFICALL 
Πάλι επανεκκίνηση  και έφτιαξε"

Πώς κάνεις επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου;

Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνεις επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου;
Τις ρυθμίσεις δικτύου θα τις βρεις στο.. Μπάρα ειδοποιήσεων /γρανάζι /στην αναζήτηση γράψε Επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με τις κλήσεις (γενική έχω πολύ κακό σήμα στο σπίτι και την ίδια συμπεριφορά μου έκανε και το note 10+) ορισμένες φορές αργούσε να πιάσει γραμμή. Έκανα αυτό με την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και εκεί που με το ζόρι είχε 4g τώρα δείχνει 5g και νομίζω καλεί γρηγορότερα. 

Κατα τα άλλα μετά το update δεν είχα ξανά επανεκκίνηση ενώ μόνο άλλες 2 φορές μαύρισε η οθόνη στιγμιαία μετά τον τερματισμό μια κλήσης και επανήλθε όμως αμέσως με το πάτημα του power button. Χρησιμοποιώ βέβαια τον google dialer και όχι την στοκ εφαρμογή οπότε ίσως έχει κάποια σημασία. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kax said:

Αν και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με τις κλήσεις (γενική έχω πολύ κακό σήμα στο σπίτι και την ίδια συμπεριφορά μου έκανε και το note 10+) ορισμένες φορές αργούσε να πιάσει γραμμή. Έκανα αυτό με την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και εκεί που με το ζόρι είχε 4g τώρα δείχνει 5g και νομίζω καλεί γρηγορότερα. 

Κατα τα άλλα μετά το update δεν είχα ξανά επανεκκίνηση ενώ μόνο άλλες 2 φορές μαύρισε η οθόνη στιγμιαία μετά τον τερματισμό μια κλήσης και επανήλθε όμως αμέσως με το πάτημα του power button. Χρησιμοποιώ βέβαια τον google dialer και όχι την στοκ εφαρμογή οπότε ίσως έχει κάποια σημασία. 

Πωωως γίνεται αυτό με την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου? 

Link to comment
Share on other sites

Πωωως γίνεται αυτό με την επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου? 
Διαβάστε 1-2 ποστ πίσω. Μην κάνετε μόνο ερωτήσεις χωρίς να ψάξετε και λίγο...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, ktar_i said:

Μόλις έσκασε το update στα branded!

Πραγματικά αυτο μπηκα να γράψω, κατέβασα και κάνω update τωρα!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, dimkit said:

Εγω το προβλημα που έχω ειναι ότι εκει που μιλάω , μπορει να κανει κάποιες διακοπες για 1 με 2 δευτερολεπτα , σαν να κοβεται ο ηχος . Το ιδιο προβλημα είχες ?

Αυτό το πρόβλημα έχω και εγώ. 

Έκανα και τη σημερινή ενημέρωση αλλά δεν διορθώθηκε. Σκέφτομαι για επιστροφή του.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ggazas said:

Αυτό το πρόβλημα έχω και εγώ. 

Έκανα και τη σημερινή ενημέρωση αλλά δεν διορθώθηκε. Σκέφτομαι για επιστροφή του.

Επαναφορά ρυθμίσεων δικτύων έκανες;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, georgep said:

Το εδωσα πισω στο πλαισιο 26/2 (προβλημα στις κλησεις)  και περιμενω να μου στειλουν αλλο

Και πολύ καλά έκανες! 

1 minute ago, arxontas2323 said:

Επαναφορά ρυθμίσεων δικτύων έκανες;

Έκανα από χθες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ το θέμα με τις χαμένες κλήσεις καθώς και τις μικρό διακοπές στην ομιλία μερικές φορές.... update σημερινό δεν μου έχει έρθει ακόμα.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ggazas said:

Αυτό το πρόβλημα έχω και εγώ. 

Έκανα και τη σημερινή ενημέρωση αλλά δεν διορθώθηκε. Σκέφτομαι για επιστροφή του.

Εμένα πάντως τα glitches δεν έχουν διορθωθεί με το update αυτό. Δε μου κάνει εντύπωση πως ούτε εσένα σου διορθώθηκε το θέμα. Σκέφτομαι για μια επίσκεψη από smartec 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, toxotis70 said:

Έχω κι εγώ το θέμα με τις χαμένες κλήσεις καθώς και τις μικρό διακοπές στην ομιλία μερικές φορές.... update σημερινό δεν μου έχει έρθει ακόμα.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Ρυμθίσεις-Ενημέρωση Λογισμικού-Λήψη και εγκατάσταση

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει παραλάβει κάποιος το 512 από Γερμανό αλλά σύμφωνα με σημερινή ενημέρωση και μετά από έντονη τηλεφωνική επικοινωνία στα κεντρικά και αφού έδωσα πλήρη στοιχεία (αριθμούς αποδείξεων προπαραγγελίας δύο συσκευών, κατάστημα, τηλέφωνο επικοινωνίας κλπ) με πήραν και με ενημέρωσαν πως είναι θέμα του κατασκευαστή πότε θα προμηθεύσει τις αποθήκες του Γερμανού και στη συνέχεια θα παραδοθούν στους πελάτες.Σε ερώτηση αν είναι γνωστή κάποια ημερομηνία η απάντηση ήταν άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η μεγαλύτερη απογοήτευση της Samsung μετά το εκρηκτικό Νοτε 7.

Διαβάζω ότι αρκετοί θέλουν να επιστρέψουν τα κινητά τους και πραγματικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Θα μας δώσουν νέο με το ίδιο πρόβλημα; Δικαιούμαστε επιστροφή χρημάτων;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ggazas said:

Σίγουρα η μεγαλύτερη απογοήτευση της Samsung μετά το εκρηκτικό Νοτε 7.

Διαβάζω ότι αρκετοί θέλουν να επιστρέψουν τα κινητά τους και πραγματικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Θα μας δώσουν νέο με το ίδιο πρόβλημα; Δικαιούμαστε επιστροφή χρημάτων;

Ειλικρινά αυτό αποτελεί και δική μου απορία. Εμένα ειναι λειτουργικό αλλά έχει θεματάκια με την οθόνη. Πάντως σε όσους πάνε μετά τις 7 μέρες δύσκολα θα δώσουν αλλο

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...