Jump to content

Huawei Watch GT 3


r31134
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

On 4/2/2023 at 10:38 ΜΜ, panoslvd said:

θα πάρουμε το Harmony Os 3?

Σίγουρα ναι, η beta όμως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα, θεωρώ ότι μετά από λίγο καιρό θα έρθει.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σε αυτή την σειρά των smartwatch υπάρχει η δυνατότητα/επιλογή "ανίχνευση πτώσης"; 

Ευχαριστώ! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όταν σας έρχεται κάποια ειδοποίηση (πχ μήνυμα από what's app/vibe) εκτός από δόνηση σας την εμφανίζει κιόλας????

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο δόνηση κάνει σε μένα αλλά δεν ξέρω αν το βάλεις να ανάβει η οθόνη όταν γυρνάς το χέρι μήπως το δείχνει αυτόματα χωρίς να κανεις την κίνηση αλλιώς μόνο όταν γυρνάς το χέρι. 

Σχετικά με τις ειδοποιήσεις σας βγάζει το όνομα της εφαρμογής; εμένα μόνο το εικονίδιο δείχνει αλλά μόνο σε κάποιες εφαρμογές πχ messenger viber κλπ. Στο youtube δεν δείχνει ουτε εικονίδιο ουτε το όνομα όπως και σε σχεδόν όλες τις άλλες πχ box aliexpress spark κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποίηση της κίνησης του χεριού ανάβει. 

 

Συνηθισα στο amazfit gtr που το εμφανίζει ούτως ή άλλως και πίστευα θα είναι το ίδιο και εδώ. 

Μικρό το κακό βέβαια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το χρησιμοποιεί κάποιος με iPhone? 

Υπάρχει περίπτωση να περάσουν εφαρμογές στο ρολόι? 

Έχω την εντύπωση ότι σε Android εμφανίζει το app gallery στην huawei health.

 

(Έχω το gt runner)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από εχθές ήρθε κ η ενημέρωση κ βλέπω πλέον στις ειδοποιήσεις μπορείς να απαντήσεις. 👍.

Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2023 at 9:59 ΠΜ, challenge143 said:

Λοιπόν από εχθές ήρθε κ η ενημέρωση κ βλέπω πλέον στις ειδοποιήσεις μπορείς να απαντήσεις. 👍.

Σε iPhone γίνεται? Δε βρήκα κάποια ρύθμιση 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, mol said:

Σε iPhone γίνεται? Δε βρήκα κάποια ρύθμιση 

Σου έχει πλέον σε κάθε μηνύμα καμία 10 απαντήσεις από κάτω κ emoji 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, challenge143 said:

Σου έχει πλέον σε κάθε μηνύμα καμία 10 απαντήσεις από κάτω κ emoji 

Δεν έχει κάτι άλλο εκτός απ τον κάδο (διαγραφή)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mol said:

Δεν έχει κάτι άλλο εκτός απ τον κάδο (διαγραφή)

Την έχεις κάνει την τελευταία αναβάθμιση; εμφανίστηκαν μετά την τελευταία αναβάθμιση 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, challenge143 said:

Την έχεις κάνει την τελευταία αναβάθμιση; εμφανίστηκαν μετά την τελευταία αναβάθμιση 

3.0.0.73 φοράει. 

Έχω το gt runner βέβαια αλλά δεν έχει διαφορά με το gt3 νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

Οι γρήγορες απαντήσεις είναι μόνο για android... μπορείς μέσα από το huawei health να γράψεις κάποιες απαντήσεις και όταν σου στέλνουν sms ή μήνυμα από viber, whatsapp κλπ να διαλέγεις μία απάντηση ή ένα emoji και να το στέλνεις απευθείας από το ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, llib said:

Οι γρήγορες απαντήσεις είναι μόνο για android... μπορείς μέσα από το huawei health να γράψεις κάποιες απαντήσεις και όταν σου στέλνουν sms ή μήνυμα από viber, whatsapp κλπ να διαλέγεις μία απάντηση ή ένα emoji και να το στέλνεις απευθείας από το ρολόι.

Μ έχει σώσει αυτή η δυνατότητα, είναι ό,τι καλύτερο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Την έχετε πάρει όλοι την αναβάθμιση; Εγώ ακόμα περιμένω (GT3).  Με ανησυχεί. Παλιά με κάποιο κινητό κ παρόμοια μεγάλη αναβάθμιση εμένα δε μου ήρθε ποτέ.

Εσείς που την έχετε πάρει είδη έχετε δεί κάποιο καινούριο ενδιαφέρον app;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, p_k said:

Μ έχει σώσει αυτή η δυνατότητα, είναι ό,τι καλύτερο.

Ναι έτσι ακριβώς. Πολύ χρήσιμο. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για το παλικάρι που έχει iPhone μήπως κ του δουλέψει γιατί σε μένα εχθές έφαγε ένα σκάλωμα κ δεν μου έβγαζε τις απαντήσεις από κάτω μόνο την διαγραφή όπως ανέφερε.  Πας ρυθμίσεις κ απαλυφη κορυφής μνήμης κ μετά κάνεις ένα reset κ τις 2 συσκευές κ δουλεύει σωστά.  Ελπίζω να δουλέψει κ σένα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά μετά την τελευταία αναβάθμιση που είχε γίνει έβαλα πάνω στην μηχανή τους χάρτες να πάω κάπου κ δεν δούλεψε σωστά η εφαρμογή navigation g maps .στην αρχή μου βγάζει το  βελάκι που να πάω κ μετά μου έχει ερωτηματικό κ την οδό. Με το που βάζω google maps μου το περνάει απευθείας στο ρολόι, όντως έτσι πρέπει να δουλέψει αλλά μετά δεν με κατευθύνει με τα βελάκια.  Ενώ στην προηγούμενη έκδοση έπαιζε σωστά.  Αναγκαστικά έβαλα το petal maps αλλά δεν μου αρέσει , καμιά ιδέα;  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά για πρώτη φορά έπαιξα με custom watch Face κ μου έπεσαν τα σαγόνια κάτω.ειναι πρέζα. Αλλά για κάποιο λόγο το mod hms health που είχα κατεβάσει σταμάτησε να λειτουργεί. Γνωρίζει κανείς κανένα άλλο ποιο καλό link να παίξουμε λίγο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...