Jump to content

Huawei Watch GT 3


r31134
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέες αφίξεις. Πολύ όμορφο αλλα δεν ξεφευγει της σχεδιασης του 2 τοσο πολυ.

229/249/269 € οι τιμές που γράφτηκαν σε ελληνικό site τεχνολογίας.

Κυκλοφορεί 11 Νοεμβρίου

 

https://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-gt3/

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 3
  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πρώτη φορά που γίνομαι beta tester. Έριξα προ παραγγελία από Γερμανία. Τώρα γλυκιά αναμονή :)

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Δυστυχώς έκανα την αγορά και είμαι πολύ απογοητευμένος.

Πρώτη απογοήτευση  οι ανέπαφες πληρωμές. Υπάρχει η δυνατότητα αλλά δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα. 

Δεύτερη απογοήτευση οι εφαρμογές. Περίμενα ότι θα υπάρχεις μια συλλογή με κάποιες χρήσιμες εφαρμογές αλλά δε. Είναι μόνο διαθέσιμες 10-15 περίπου εφαρμογές πραγματικά άχρηστες και 2 μήνες που το έχω στη κατοχή μου δεν έχει προστεθεί καμιά καινούργια. Δε ξέρω αν κάνω κάτι λάθος εγώ η υπάρχει άλλη πηγή κάπου. Μέσω του health app ισχύει το παραπάνω.

Από τι βλέπω το gt2 με τις αναβαθμίσεις που περνει και την πληθώρα εφαρμογών/επιλογές που έχει είναι πολύ καλύτερη επιλογή.

Edited by avatar
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά

Κατά τη διάρκεια της άσκησης μπορεί να είναι η οθόνη μόνιμα ανοικτή; Δε θέλω ούτε να γυρνάω τον καρπό μου ούτε να ακουμπάω την οθόνη για να ανοίγει

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά
Κατά τη διάρκεια της άσκησης μπορεί να είναι η οθόνη μόνιμα ανοικτή; Δε θέλω ούτε να γυρνάω τον καρπό μου ούτε να ακουμπάω την οθόνη για να ανοίγει
Αν μπεις στο "προπόνηση" /ρυθμίσεις ασκήσεις σου έχει επιλογή για μόνιμα ανοιχτό.

Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση. Στην εφαρμογή υγεία /άσκηση /τρέξιμο έξω /όλα τα προγράμματα /προσαρμοσμένο σας δουλεύει; Μέχρι πριν 5 ημέρες μου δούλευε. Έκανα μια προπόνηση όπως ήθελα πχ 10 λεπτά ζέσταμα, 6 χ1000 με τάδε ρυθμό και 10 λεπτά χαλάρωμα. Τώρα συνέχεια μου λέει μη έγκυρη καταχώριση, δοκιμάστε ξανά. Είναι από τα πράγματα που δουλεύω συνέχεια στο ρολόι. Τους έστειλα μήνυμα αλλά δεν έλαβα απάντηση έως τώρα.
Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2022 at 3:28 ΜΜ, avatar said:

Δυστυχώς έκανα την αγορά και είμαι πολύ απογοητευμένος.

Πρώτη απογοήτευση  οι ανέπαφες πληρωμές. Υπάρχει η δυνατότητα αλλά δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα. 

Δεύτερη απογοήτευση οι εφαρμογές. Περίμενα ότι θα υπάρχεις μια συλλογή με κάποιες χρήσιμες εφαρμογές αλλά δε. Είναι μόνο διαθέσιμες 10-15 περίπου εφαρμογές πραγματικά άχρηστες και 2 μήνες που το έχω στη κατοχή μου δεν έχει προστεθεί καμιά καινούργια. Δε ξέρω αν κάνω κάτι λάθος εγώ η υπάρχει άλλη πηγή κάπου. Μέσω του health app ισχύει το παραπάνω.

Από τι βλέπω το gt2 με τις αναβαθμίσεις που περνει και την πληθώρα εφαρμογών/επιλογές που έχει είναι πολύ καλύτερη επιλογή.

Για τις ανέπαφες πληρωμές έπρεπε να το ήξερες πριν το αγοράσεις. Μόνο google pay apple pay και Garmin pay υποστηρίζεται επίσημα στην Ελλάδα. Εδώ το samsung pay και δν υποστηρίζεται πόσο μάλλον το huawei 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δε το έψαξα αρκετά. 

Από εφαρμογές; Αυτές είναι μόνο που εμφανίζει στο App gallery; Θα προστεθούν άλλες στο μέλλον; Υπάρχει άλλη πηγή;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λογικά με την έλευση του harmony os 3  στο τέλος του χρόνου θα υπάρξουν σημαντικές αναβαθμίσεις..

Μέχρι τότε περιμένουμε να δούμε τι κ πως .. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα καινούργιος κ εγώ κ πρώτη φορά smartwatches. Μου έβγαλε την πίστη βασικά να το συνδέσω κ αγχώθηκα, από play store δεν έπαιζε κ αναγκαστικά να κατεβάσω σε apk το app gallery κ το health huawei. Ερώτηση θα πρέπει να κατεβάζω κάθε φορά καινούργια έκδοση σε apk? Η θα ενημερώνετε αυτόματα μόνο του; όταν το συγχρονίσα το ρολόι έκανε 2 μεγάλες ενημερώσεις παραθέτω τις φωτογραφίες να μου πείτε αν έχω τις τελευταίες ενημερώσεις.  20221010_212112.thumb.jpg.087550bbe942d6ba40918fcc9f1e3cc8.jpg

20221010_210436.jpg

Screenshot_20221010-211822_Health.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα καινούργιος κ εγώ κ πρώτη φορά smartwatches. Μου έβγαλε την πίστη βασικά να το συνδέσω κ αγχώθηκα, από play store δεν έπαιζε κ αναγκαστικά να κατεβάσω σε apk το app gallery κ το health huawei. Ερώτηση θα πρέπει να κατεβάζω κάθε φορά καινούργια έκδοση σε apk? Η θα ενημερώνετε αυτόματα μόνο του; όταν το συγχρονίσα το ρολόι έκανε 2 μεγάλες ενημερώσεις παραθέτω τις φωτογραφίες να μου πείτε αν έχω τις τελευταίες ενημερώσεις.  20221010_212112.thumb.jpg.087550bbe942d6ba40918fcc9f1e3cc8.jpg
20221010_210436.thumb.jpg.303aa6421ecd284b913dfdebe5d5a05b.jpg
Screenshot_20221010-211822_Health.thumb.jpg.be4ca8f2aa63cd66f48ea3c5b6407d9e.jpg
Καλημέρα. Όταν ανοίγεις το Huawei health αν υπάρχει ενημέρωση της εφαρμογής θα σου πετάει μήνυμα αν θέλεις να την κάνεις. Η έκδοση που έχω σε Gt3 pro είναι η 417. Μου ήρθε πριν 2 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είναι πιστεύω Κ διαφορετικό ρολόι το gt3 pro.  Με ενδιαφέρει να μου πεις αν έχουμε την ίδια έκδοση στο Huawei health. Κ αν κάθε λίγο Κ λιγάκι να ψάχνω να κατεβάζω apk για να είναι ενημερωμένη η εφαρμογή η το κάνει αυτόματα μόνο του. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είναι πιστεύω Κ διαφορετικό ρολόι το gt3 pro.  Με ενδιαφέρει να μου πεις αν έχουμε την ίδια έκδοση στο Huawei health. Κ αν κάθε λίγο Κ λιγάκι να ψάχνω να κατεβάζω apk για να είναι ενημερωμένη η εφαρμογή η το κάνει αυτόματα μόνο του. 
Ίδια έκδοση έχουμε στο Huawei health. Κατεβάζει μόνο του το apk και εσύ απλά πατάς εγκατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, efbill said:
11 ώρες πριν, challenge143 said:
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είναι πιστεύω Κ διαφορετικό ρολόι το gt3 pro.  Με ενδιαφέρει να μου πεις αν έχουμε την ίδια έκδοση στο Huawei health. Κ αν κάθε λίγο Κ λιγάκι να ψάχνω να κατεβάζω apk για να είναι ενημερωμένη η εφαρμογή η το κάνει αυτόματα μόνο του. 

Ίδια έκδοση έχουμε στο Huawei health. Κατεβάζει μόνο του το apk και εσύ απλά πατάς εγκατάσταση.

Ευχαριστώ. Το ρολόι πήγα να το βάλω για φορτιστη κλειστό και όταν το βάζω στο μαγνητικό φορτιστη μου ανοίγει το ρολόι.  Δεν φορτίζεται κλειστό τελικά; ή κάνω κάποιο λάθος εγω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια έχω το gt 3 elite πως μπορώ να ενεργοποιήσω τα σύντομα μηνύματα; όταν μου έρχεται στο ρολόι αν το σιρω αριστερά μου βγάζει διαγραφή κ το ίδιο όταν το κάνω από κάτω προς απάνω να το σιρω.  Όσα μηνύματα κ να έστειλα να δω τι παίζει δεν τα κατάφερα.  Καμία ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις για gt 3 pro από θέμα gps και καρδιακών παλμών σε άθληση έχουμε;
Gps από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει. Σε στάδιο η γραμμή είναι σαν να έχεις κάνει έναν γύρο. Παλμοί επίσης από τους καλύτερους. Αν βέβαια θέλεις HIIT τότε η ζώνη είναι μονόδρομος. Ευτυχώς δεν έχω κανένα πρόβλημα σε σύνδεση με polar h9.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά μετά από περίπου μήνα το ρολόι μου έκανε το εξής.  Ενώ το ρολόι είναι άψογο σε όλα εχθές πρώτη φορά χωρίς να έχει μπει νερό πουθενά ετριζε το ηχείο χωρίς να ακούς καθόλου.  Έκανα επανεκκίνηση απόσταξη για νερό που λέει τίποτα. Πέρασαν 3 ώρες έτσι κ παίρνω την αντιπροσωπεία να δω με τι τρόπο να το στείλω και όταν έκλεισα το τηλέφωνο λειτουργεί σωστά μέχρι τώρα.  Έχει ξανά συμβεί κάτι τέτοιο; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται στο apkmirror να έχει έκδοση. 2.300 για το huawei health ενώ ακόμα και στο appgallery έχει την 1.310 που είναι από 7 Δεκεμβρίου ενώ η 2.300 είναι 25 Δεκεμβρίου;;

επίσης η έκδοση huawei health wearbeta για που είναι?

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...