Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

New design and how the mighty fall.
Από admin --> honored member και τώρα newbie member.

@MyPhone Admin ,  ότι έχω email vampyre@myphone.gr λέει κάτι? 😄 

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, vampyre said:

New design and how the mighty fall.
Από admin --> honored member και τώρα newbie member.

@MyPhone Admin ,  ότι έχω email vampyre@myphone.gr λέει κάτι? 😄 

Βαμπυράκο μας πάνε εκείνες οι καλές εποχές προ 20ετιας..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωωωωωωω.... Αναμνήσεις!

Meetings, όμορφα χρόνια!

Καιρό είχα να σε δω εδώ, εύχομαι να είσαι καλά, αυτό έχει σημασία πάνω από όλα, να είμαστε γεροί, χαρούμενοι με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας!

20 χρόνια myphone προηγουμένως στο άλλο φόρουμ.... Περνάει ο καιρός!

Edited by p_k

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωωωωωωω.... Αναμνήσεις!
Meetings, όμορφα χρόνια!
Καιρό είχα να σε δω εδώ, εύχομαι να είσαι καλά, αυτό έχει σημασία πάνω από όλα, να είμαστε γεροί, χαρούμενοι με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας!
20 χρόνια myphone προηγουμένως στο άλλο φόρουμ.... Περνάει ο καιρός!

unwired.gr και ακόμη πιο πριν gsm.eos.gr
Ωραίες εποχές πράγματι. Που περιμέναμε πως και πως να γίνουν τα meetings! Με φωτογραφίες πάνω στο τραπέζι όλα τα καινοτόμα smartphones εκείνης της εποχής.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bill_viper said:


unwired.gr και ακόμη πιο πριν gsm.eos.gr
Ωραίες εποχές πράγματι. Που περιμέναμε πως και πως να γίνουν τα meetings! Με φωτογραφίες πάνω στο τραπέζι όλα τα καινοτόμα smartphones εκείνης της εποχής.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Έτσι ακριβώς... πώς μπορούν να ξεχαστούν αυτές οι ανεπανάληπτες στιγμές;

Με γέλιο, πλάκα, χαβαλέ, τον καθένα από μας να υποστηρίζει ότι έχει το καλύτερο κινητό, το καλύτερο δίκτυο, με τον @mixtri να κάνει βιντεοκλήση με μάσκα οξυγόνου μέσα από το νοσοκομείο, με τον αδικοχαμένο πολύ καλό φίλο Διαμαντή από τη Νέα Μηχανιώνα να κάνουμε αναλύσεις και να δοκιμάζουμε τα πρώτα bluetooth ακουστικά εκείνης της εποχής, θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα motorola που έπαιρνε απλή μπαταρία ΑΑΑ, με τον πολύ καλό φίλο Παναγιώτη στο μίτινγκ που είχα διοργανώσει στο καφέ στη Νέα Κρήνη Καλαμαριάς και κάποιος φίλος, του οποίο δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς το όνομα, είχε ένα από τα πρώτα smartphones το ericsson r600 αν δεν κάνω λάθος το μοντέλο και όλοι το κοιτάζαμε με δέος και θαυμασμό!

Μακάρι να μας δοθεί ξανά η ευκαιρία να κάνουμε πραγματικές συναντήσεις και να αναβιώσουν αυτές οι ωραίες εποχές!

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, p_k said:

Έτσι ακριβώς... πώς μπορούν να ξεχαστούν αυτές οι ανεπανάληπτες στιγμές;

Με γέλιο, πλάκα, χαβαλέ, τον καθένα από μας να υποστηρίζει ότι έχει το καλύτερο κινητό, το καλύτερο δίκτυο, με τον @mixtri να κάνει βιντεοκλήση με μάσκα οξυγόνου μέσα από το νοσοκομείο, με τον αδικοχαμένο πολύ καλό φίλο Διαμαντή από τη Νέα Μηχανιώνα να κάνουμε αναλύσεις και να δοκιμάζουμε τα πρώτα bluetooth ακουστικά εκείνης της εποχής, θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα motorola που έπαιρνε απλή μπαταρία ΑΑΑ, με τον πολύ καλό φίλο Παναγιώτη στο μίτινγκ που είχα διοργανώσει στο καφέ στη Νέα Κρήνη Καλαμαριάς και κάποιος φίλος, του οποίο δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς το όνομα, είχε ένα από τα πρώτα smartphones το ericsson r600 αν δεν κάνω λάθος το μοντέλο και όλοι το κοιτάζαμε με δέος και θαυμασμό!

Μακάρι να μας δοθεί ξανά η ευκαιρία να κάνουμε πραγματικές συναντήσεις και να αναβιώσουν αυτές οι ωραίες εποχές!

Αυτό με τη μάσκα οξυγόνου όλα τα λεφτά. 💯

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

On 25/2/2023 at 9:29 ΠΜ, bill_viper said:

Βαμπυράκο μας πάνε εκείνες οι καλές εποχές προ 20ετιας..

bill_viper, αυτο το όνομα το ξέρω. 🙂

On 25/2/2023 at 11:28 ΠΜ, p_k said:

Πωπωωωωωωωω.... Αναμνήσεις!

Meetings, όμορφα χρόνια!

Καιρό είχα να σε δω εδώ, εύχομαι να είσαι καλά, αυτό έχει σημασία πάνω από όλα, να είμαστε γεροί, χαρούμενοι με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας!

20 χρόνια myphone προηγουμένως στο άλλο φόρουμ.... Περνάει ο καιρός!

p_k, να είσαι καλά και εσύ. Πολλές αναμνήσεις. 

16 ώρες πριν, mixtri said:

Αυτό με τη μάσκα οξυγόνου όλα τα λεφτά. 💯

 Ημερομηνία εγγραφής 2003 . 😄😉 

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 25/2/2023 at 11:28 ΠΜ, p_k said:

Πωπωωωωωωωω.... Αναμνήσεις!

Meetings, όμορφα χρόνια!

Καιρό είχα να σε δω εδώ, εύχομαι να είσαι καλά, αυτό έχει σημασία πάνω από όλα, να είμαστε γεροί, χαρούμενοι με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας!

20 χρόνια myphone προηγουμένως στο άλλο φόρουμ.... Περνάει ο καιρός!

Εγώ σας πρόλαβα μόλις πριν 10 χρόνια περίπου (Μάϊο 2013) με το πρώτο meeting για μένα σε ένα καφέ στον Λευκό Πύργο μπροστά. Όνομα δεν θυμάμαι. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

O Admin δεν δέχεται p.m. από το φόρουμ;

 

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το τελευταίο διάστημα αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον firefox και τον chrome στο κινητό,πατάω το login για να μπώ στο site και δεν γίνεται απολύτως τίποτα.

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα από το κινητό του;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, juno said:

Το τελευταίο διάστημα αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον firefox και τον chrome στο κινητό,πατάω το login για να μπώ στο site και δεν γίνεται απολύτως τίποτα.

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα από το κινητό του;

Εγώ στο site μπαίνω κατευθείαν. Για να μπω στο forum έχω πρόβλημα και από chrome και από edge και από samsung browser. Καμία φορά μπαίνει με τη μία αλλά τις περισσότερες πρέπει να τα πάρω στη σειρά μπας και μπει στο forum. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και από υπολογιστή. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ μπαίνω στο myphone απο chrome σε samsung a52s με android 13 και one ui 5.1 και μερικές φορές παγώνει όλος ο browser για λίγη ώρα. Μήπως γνωρίζετε γιατί συμβαίνει αυτό; Δεν έχω παρατήσει κάτι τέτοιο σε άλλες ιστοσελίδες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω από Tapatalk και έχουν επιστρέψει και οι ειδοποιήσεις σε νέα ποστ - νέες απαντήσεις - νέες αναρτήσεις....όλα καλά

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Aggelos_Kypraios said:

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ μπαίνω στο myphone απο chrome σε samsung a52s με android 13 και one ui 5.1 και μερικές φορές παγώνει όλος ο browser για λίγη ώρα. Μήπως γνωρίζετε γιατί συμβαίνει αυτό; Δεν έχω παρατήσει κάτι τέτοιο σε άλλες ιστοσελίδες...

Πρόβλημα σέρβερ. Από την αρχή συμβαίνει... 

Το ξέρουν αλλά δεν γίνεται τίποτα....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα,

Στο tapatalk υπήρχε μια επιλογή να βλέπω μόνο όσα threads έχω κάνει subscribe. Τα έβλεπα όλα όμως.

Μέσω Web βλέπω μόνο αυτά από την τελευταία επίσκεψη λέει. Πως θα γίνει να τα βλέπω όλα και μέσω Web;; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...