Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, Alexander_T said:

Ίσως προσπαθούν να το φτιάξουν... 

Ακριβώς κάποιοι το παλεύουν και αυτό είναι πολύ καλό σημάδι 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε iphone φαίνεται πως δουλεύει κανονικά. Να θυμίσω επίσης ότι στο παλιό φόρουμ ενώ οι χρήστες iphone έπαιζαν κανονικά με την τελευταία έκδοση του προγράμματος, οι χρήστες android έπρεπε να κάνουμε downgrade σε παλιότερη έκδοση για να το λειτουργούμε.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς που αναεφέρει ο @bbbb , θα πρέπει να περιμένουμε οι του android 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Προταση: Στους mods ισως θα ηταν καλο να αλλαχθουν τα Member Ranks και σιγουρα το χρωμα του nick, διοτι δεν ξεχωριζουν με την μια. Το οποιο σιγουρα δεν ενδιαφερει σε απλα ποστ πχ αλλα κανει την διαφορα σε moderation related posts. 

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι στον παλιό υπολογιστή που έχω στο γκαράζ με τα εφταρια δεν μπορούσα να στείλω μήνυμα με τον chrome με όπερα έστειλα...., cookiesειχα σβήσει

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει το ίδιο post και στo αντίστοιχο thread του Tapatalk, αλλά θέλω να πω κι εδώ ένα μπράβο και ένα μεγάλο ευχαριστώ στους admin που μπορούμε πλέον να διαβάζουμε το forum και μέσω Tapatalk.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

ολα μια συνηθεια ειναι, μετα απο καμποσες μερες και καθως εχουν γινει και οι απαραιτητες διορθωσεις, μπορω να πω οτι μπορω και χρησιμοποιω το site/forum σχεδον οπως και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!

Ευχαριστούμε πολύ!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με το tapatalk!! Μπράβο σε όλο το team για όλη την προσπάθεια και για το forum και για το tapatalk. 🙂

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, babe0607 said:

Όλα καλά με το tapatalk!! Μπράβο σε όλο το team για όλη την προσπάθεια και για το forum και για το tapatalk. 🙂

 

48 minutes ago, admen said:

επιτέλους tapatalk και στο android

ευχαριστούμε για την όλη προσπάθεια που κάνατε

Παιδιά να ρωτήσω κάτι;  τι είναι  το tapatalk και γιατί είναι τόσο καλύτερο από το να μπαίνεις κανονικά από το site και κάνετε όλοι έτσι;;; 🤔 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το δουλέψεις για να καταλάβεις τι είναι. Με μια φράση για όσους το δουλευουμε είναι όπως θα έπρεπε να είναι η mobile σελίδα των φορουμ.

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, koutsis said:

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι;  τι είναι  το tapatalk και γιατί είναι τόσο καλύτερο από το να μπαίνεις κανονικά από το site και κάνετε όλοι έτσι;;; 🤔 

εφαρμογή η οποία υποστηρίζονται διάφορα forums ελληνικά και ξένα και ο τρόπος που τα εμφανίζει στην οθόνη του κινητού, καταστά τα forums πιο άμεσα και εύκολα στο να διαβάσεις και να γράψεις μέσα σε αυτά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξανά αναφέρει αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση ακόμα για αυτό το ξανά ποσταρω. 

=======================================

Εμένα δεν μου έρχεται καμία μέιλ ειδοποίηση παρόλο που έχω διαλέξει στα τοπικ να λαμβάνω άμεση ειδοποιηση.

Και το περίεργο είναι ότι στο καμπανάκι όταν μπαίνω στο site βλέπω κανονικά τις ειδοποιήσεις αλλ μέιλ δεν μου έρχεται ποτέ. 

Υπάρχει πρόβλημα στο νέο site?

 

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, adais said:

Το έχω ξανά αναφέρει αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση ακόμα για αυτό το ξανά ποσταρω. 

=======================================

Εμένα δεν μου έρχεται καμία μέιλ ειδοποίηση παρόλο που έχω διαλέξει στα τοπικ να λαμβάνω άμεση ειδοποιηση.

Και το περίεργο είναι ότι στο καμπανάκι όταν μπαίνω στο site βλέπω κανονικά τις ειδοποιήσεις αλλ μέιλ δεν μου έρχεται ποτέ. 

Υπάρχει πρόβλημα στο νέο site?

 

Με την αλλαγή στο νέο site, η προεπιλογή ήταν να στέλνει email. Εγώ ξεκίνησα να παίρνω emails, παρ' όλο που στην προηγούμενη πλατφόρμα τα είχα απενεργοποιημένα. Τα απενεργοποίησα και σταμάτησαν.

Δεν ξέρω εάν έχει χαλάσει κάτι από τότε, αλλά στην αρχή δούλευαν.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξανά αναφέρει αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση ακόμα για αυτό το ξανά ποσταρω. 
=======================================
Εμένα δεν μου έρχεται καμία μέιλ ειδοποίηση παρόλο που έχω διαλέξει στα τοπικ να λαμβάνω άμεση ειδοποιηση.
Και το περίεργο είναι ότι στο καμπανάκι όταν μπαίνω στο site βλέπω κανονικά τις ειδοποιήσεις αλλ μέιλ δεν μου έρχεται ποτέ. 
Υπάρχει πρόβλημα στο νέο site?
 
Επανω δεξιά:
3 παύλες
Καμπάνα
Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων
Περιεχόμενο που ακολουθείται
"Automatically follow new content I post
Automatically follow content I reply to
ΚΑΙ
Ειδοποίηση όταν δημοσιεύεται νέο περιεχόμενο.
ΚΑΙ κάτω κατω στο" Followed Content", διαλέγεις "Λίστα ειδοποιήσεων" για να σου έρχονται επάνω δεξιά ειδοποιησεις ή και στο "email".






Στάλθηκε από το SM-T510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, guy_fawkes said:

εφαρμογή η οποία υποστηρίζονται διάφορα forums ελληνικά και ξένα και ο τρόπος που τα εμφανίζει στην οθόνη του κινητού, καταστά τα forums πιο άμεσα και εύκολα στο να διαβάσεις και να γράψεις μέσα σε αυτά!

Οκ το δοκίμασα. Αλλά ρε παιδιά πετάει διαφημίσεις ανάμεσα στα θέματα! Απαράδεκτο για εμένα...

88DF8130-0FAA-4604-A0BF-88E59B603067.png

30122A3A-F0E0-4E75-94CE-F8918240234F.png

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οκ το δοκίμασα. Αλλά ρε παιδιά πετάει διαφημίσεις ανάμεσα στα θέματα! Απαράδεκτο για εμένα...
88DF8130-0FAA-4604-A0BF-88E59B603067.thumb.png.e379813861747fbae661e699056232ef.png
Βάλε την pro έκδοση, 0.50€ το μήνα!

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DjTony said:

Βάλε την pro έκδοση, 0.50€ το μήνα!

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 

Μπα, να μου λείπει. Έτσι κι αλλιώς από όλα τα ελληνικά τεχνολογικά  forums που ακολουθώ, μόνο το my phone υπάρχει μέσα 🙁

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minast said:

Με την αλλαγή στο νέο site, η προεπιλογή ήταν να στέλνει email. Εγώ ξεκίνησα να παίρνω emails, παρ' όλο που στην προηγούμενη πλατφόρμα τα είχα απενεργοποιημένα. Τα απενεργοποίησα και σταμάτησαν.

Δεν ξέρω εάν έχει χαλάσει κάτι από τότε, αλλά στην αρχή δούλευαν.

Μπορείς να μου πεις από που το απενεργοποιησες ώστε να δω αν είναι απενεργοποιημένο στο δικό μου λογαριασμό?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, να μου λείπει. Έτσι κι αλλιώς από όλα τα ελληνικά τεχνολογικά  forums που ακολουθώ, μόνο το my phone υπάρχει μέσα
Να στο πληρώσω εγώ φίλε μου αν το πρόβλημα είναι τα 0.50 και στο ΟΡΚΊΖΟΜΑΙ στα παιδιά μου δε το λέω ειρωνικά. Το λέω μέσα από την καρδιά μου

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις από που το απενεργοποιησες ώστε να δω αν είναι απενεργοποιημένο στο δικό μου λογαριασμό?
Πιο πάνω, ποστ 648

-------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...