Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνατε πολύ καλή δουλειά, σας αξίζουν πολλά μπράβο!! Θα ήθελα να ρωτήσω, τα μη αναγνωσμένα θέματα πως μπορούν να πηγαίνουν στην κορυφή στην λιστα που ακολουθώ διότι είναι διάσπαρτα.

Link to comment
Share on other sites

Οι φίλοι στο προφίλ θα προστεθούν ή πρέπει από την αρχή να τους ψάξουμε; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, evris2013 said:

Οι φίλοι στο προφίλ θα προστεθούν ή πρέπει από την αρχή να τους ψάξουμε; 

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν, μόνο σαν followers υπάρχει πλέον δυνατότητα αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 minutes ago, doganos said:

@muphone διορθώθηκαν οι απαντήσεις στα νέα

 

το ειδα!

Link to comment
Share on other sites

Οι παραθέσεις στο dark theme έγιναν μπλε με γκρι γράμματα.

Το πλαίσιο όπου γράφεις την απάντηση έγινε γκρι με γκρι γράμματα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Just now, PapaDarxon said:

Οι παραθέσεις στο dark theme έγιναν μπλε με γκρι γράμματα.

Το πλαίσιο όπου γράφεις την απάντηση έγινε γκρι με γκρι γράμματα.

κανω πειραματα με το dark theme εδω και λιγη ωρα, dont worry

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MyPhone Admin said:

κανω πειραματα με το dark theme εδω και λιγη ωρα, dont worry

Κάτι υποψιάστηκα. 

Πιστεύω καλό θα ήταν να προστεθεί κι ένα total Black θέμα. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Φτιάχτηκαν αρκετά τα χρώματα στο dark theme, εμειναν μερικα σημεια που σηκωνουν διορθωση αλλα κανουν πουλακια τα ματια μου τωρα... αύριο παλι🥴

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MyPhone Admin said:

Φτιάχτηκαν αρκετά τα χρώματα στο dark theme, εμειναν μερικα σημεια που σηκωνουν διορθωση αλλα κανουν πουλακια τα ματια μου τωρα... αύριο παλι🥴

Μόλις είδα ότι όταν πατάς πάνω στα likes δείχνει ποιό μέλος το έκανε! Πολύ καλό αυτό! 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, evris2013 said:

Μόλις είδα ότι όταν πατάς πάνω στα likes δείχνει ποιό μέλος το έκανε! Πολύ καλό αυτό! 

Αυτό έχει πολλές μέρες που συμβαίνει.

Να επαναλάβω τη χρησιμότητα ενός βελακίου που σε πάει στην κορυφή της σελίδας, μήπως ειναι εύκολο για τον admin.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, koutsis said:

Αυτό έχει πολλές μέρες που συμβαίνει.

Να επαναλάβω τη χρησιμότητα ενός βελακίου που σε πάει στην κορυφή της σελίδας, μήπως ειναι εύκολο για τον admin.

το εχουμε ηδη στη λιστα απλά προέχουν κάποια άλλα πράγματα!

  • Λειτουργία feedback στις αγγελίες
  • να προσθέσουμε όρους χρήσης/GDPR/φόρμα επικοινωνίας
  • να βελτιώσουμε την εμφάνιση και το στήσιμο του news site
  • μετάφραση ορισμένων όρων στα ελληνικά
  • και φυσικά τα... δύσκολα, δηλαδή καθάρισμα παλιών τοπικς, άνοιγμα νέων όπου χρειάζεται, συγχωνεύσεις κ.λπ. που τρώνε μέρες ατελειωτεςςςςς

Αλλά νομίζω πλέον είμαστε σε ένα αρκετό καλό επίπεδο!

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν με αφηνει να βαλω avatar;

μου βγαζει "Sorry, an unknown server error occurred when uploading this file.

(Error code: -200)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MyPhone Admin said:

το εχουμε ηδη στη λιστα απλά προέχουν κάποια άλλα πράγματα!

  • Λειτουργία feedback στις αγγελίες
  • να προσθέσουμε όρους χρήσης/GDPR/φόρμα επικοινωνίας
  • να βελτιώσουμε την εμφάνιση και το στήσιμο του news site
  • μετάφραση ορισμένων όρων στα ελληνικά
  • και φυσικά τα... δύσκολα, δηλαδή καθάρισμα παλιών τοπικς, άνοιγμα νέων όπου χρειάζεται, συγχωνεύσεις κ.λπ. που τρώνε μέρες ατελειωτεςςςςς

Αλλά νομίζω πλέον είμαστε σε ένα αρκετό καλό επίπεδο!

 

Οντως, η κεντρικη σελιδα θελει αρκετη δουλεια. Θα υπαρχει dark mode στην κεντρικη; Αποψη μου ειναι να "ενωθουν" πιο πολυ τα νεα με το φορουμ. Πχ να μην σε αλλαζει tab οταν πατας φορουμ σαν να μπαινεις σε αλλη σελιδα τελειως. Επισης, στα νεα οταν τελειωνει το νεο, να μην εχει και αλλα νεα απο κατω γιατι γινεται μπαχαλο και ειναι κουραστικο.

 

Θα προτιμουσα αν γινεται φυσικα, σαν το ινσομνια να γινει περιπου. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, patrickdrd said:

γιατι δεν με αφηνει να βαλω avatar;

μου βγαζει "Sorry, an unknown server error occurred when uploading this file.

(Error code: -200)

Τα Avatar που τα βρίσκεις;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 minutes ago, doganos said:

 

Οντως, η κεντρικη σελιδα θελει αρκετη δουλεια. Θα υπαρχει dark mode στην κεντρικη; Αποψη μου ειναι να "ενωθουν" πιο πολυ τα νεα με το φορουμ. Πχ να μην σε αλλαζει tab οταν πατας φορουμ σαν να μπαινεις σε αλλη σελιδα τελειως. Επισης, στα νεα οταν τελειωνει το νεο, να μην εχει και αλλα νεα απο κατω γιατι γινεται μπαχαλο και ειναι κουραστικο.

 

Θα προτιμουσα αν γινεται φυσικα, σαν το ινσομνια να γινει περιπου. 

δυστυχώς αυτό είναι αδύνατον, ο λόγος είναι πως εσκεμμένα διαχωρίσαμε τα news από το forum. Το forum είναι σε μια ξεχωριστή πλατφόρμα από το forum, απλώς κάνουμε οτι μπορούμε για integration και αλληλεπίδραση μεταξύ τους. Αυτός είναι και ένας από τους λόγους που για παράδειγμα το forum ανοίγει σε νέο tab, όταν το πατάς από το news page. Θα το βελτιώσουμε όμως κι άλλο, το επόμενο διάστημα 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, doganos said:

 

Οντως, η κεντρικη σελιδα θελει αρκετη δουλεια. Θα υπαρχει dark mode στην κεντρικη; Αποψη μου ειναι να "ενωθουν" πιο πολυ τα νεα με το φορουμ. Πχ να μην σε αλλαζει tab οταν πατας φορουμ σαν να μπαινεις σε αλλη σελιδα τελειως. Επισης, στα νεα οταν τελειωνει το νεο, να μην εχει και αλλα νεα απο κατω γιατι γινεται μπαχαλο και ειναι κουραστικο.

 

Θα προτιμουσα αν γινεται φυσικα, σαν το ινσομνια να γινει περιπου. 

δύστυχος έτσι σχεδόν έγινε γιαυτό είναι τόσο χα.... βεβαία εδώ είναι ακόμα χειρότερο η απλά το συνηθίσω το άλλο χάλι το ινσομνια.

 

τέλος πάντων κάλο κουράγιο γιατί πάνω από ολα είναι η ασφάλεια μην το ξεχνάτε ολος ο πλανήτης ασχολείται να χακαρει τα ελληνικά φορουμ .

αλλα οκ θα πω οτι είπαν αρκετοί η αρχική σελίδα είναι ενα μπάχαλο βλέπεις κάτι ειδήσεις ? και μετά ενα τεράστιο τιτλο myphone για να ακολουθήσουν άλλα νέα? η αν είναι εύκολο οι έμμεσες διαφημίσεις να γίνουν λιγότερες η να μην μπαίνουν ως είδηση?

 

εδω και καιρό πλεον διαβάζω μόνο αρχική σελίδα μιας και το φόρουμ δύστυχος τα ιδια και τα ιδια νεκρο ειναι .κανεις μια ερώτηση και απάντηση δεν παίρνεις ουτε για πλακα .

εύχομαι ειλικρινά κάποτε να ξανά γινει καλύτερο αυτό το φόρουμ που ειμαστε μελοι απο το unwired

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, evris2013 said:

Τα Avatar που τα βρίσκεις;

Ανεβάζεις όποια εικόνα θες από το κινητό ή τον υπολογιστή σου.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kinitos said:

δύστυχος έτσι σχεδόν έγινε γιαυτό είναι τόσο χα.... βεβαία εδώ είναι ακόμα χειρότερο η απλά το συνηθίσω το άλλο χάλι το ινσομνια.

 

τέλος πάντων κάλο κουράγιο γιατί πάνω από ολα είναι η ασφάλεια μην το ξεχνάτε ολος ο πλανήτης ασχολείται να χακαρει τα ελληνικά φορουμ .

αλλα οκ θα πω οτι είπαν αρκετοί η αρχική σελίδα είναι ενα μπάχαλο βλέπεις κάτι ειδήσεις ? και μετά ενα τεράστιο τιτλο myphone για να ακολουθήσουν άλλα νέα? η αν είναι εύκολο οι έμμεσες διαφημίσεις να γίνουν λιγότερες η να μην μπαίνουν ως είδηση?

 

εδω και καιρό πλεον διαβάζω μόνο αρχική σελίδα μιας και το φόρουμ δύστυχος τα ιδια και τα ιδια νεκρο ειναι .κανεις μια ερώτηση και απάντηση δεν παίρνεις ουτε για πλακα .

εύχομαι ειλικρινά κάποτε να ξανά γινει καλύτερο αυτό το φόρουμ που ειμαστε μελοι απο το unwired

 

 

Πού δηλαδή δεν παίρνεις απάντηση και το βλέπεις νεκρό το φόρουμ;

Μην είμαστε και δραμα εντελώς.

Μια χαρα βλέπω δραστηριότητα σε αρκετά θέματα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη για την ενόχληση πάλι αλλά το tapatalk εξακολουθεί να ΜΗΝ μου δουλεύει καθόλου πάει να ανοίξει το forum και κλείνει, σε 2 κινητά και 1 tablet, μόνο σε εμένα είναι? μήπως θέλει κάποια ειδική έκδοση?, τα άλλα forum που έχω προσθέσει δουλεύουν, και βολεύει πάρα πολύ..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leotzian said:

Παιδιά συγνώμη για την ενόχληση πάλι αλλά το tapatalk εξακολουθεί να ΜΗΝ μου δουλεύει καθόλου πάει να ανοίξει το forum και κλείνει, σε 2 κινητά και 1 tablet, μόνο σε εμένα είναι? μήπως θέλει κάποια ειδική έκδοση?, τα άλλα forum που έχω προσθέσει δουλεύουν, και βολεύει πάρα πολύ..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Έχει ειπωθεί πολλές φορές ότι δεν δουλεύει πλέον. Ο admin είπε ότι θα δουλέψει στο μέλλον..

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση ότι έβαλαν πάλι Avatar κινητών. Δεν ξέρω αν θα το ξανακάνουν αυτό, αλλά έτσι ξεχώριζα πιο καλά ποιός έγραφε. Τώρα εστιάζεσαι αποκλειστικά στο nickname μέχρι να συνηθίσουμε τα άβαταρ των φωτογραφιών. Αν δεν τα αλλάζουμε κι αυτά κάθε λίγο γιατί είναι πιο εύκολη η αλλαγή τώρα. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...