Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά υπομονή, μην ξεχνάτε και την έλλειψη τσιπς στην βιομηχανία.

Δεν είναι απλά τα πράγματα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μολις καταφερα και μιλησα με πλαισιο, μου ειπανε οτι οι πρωτοι παραλαβανε την παρασκευη που μας περασε και οτι δεν εχουν καμια ενημερωση για το ποτε ειναι η επομενη παραλαβη κομματιων

.Μαλλον οποιος προλαβε προλαβε, οι επομενοι παμε αρκετα αργοτερα.

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dimdark13 said:

Πως γίνεται αυτό 😂 περιοχή ;

Καλορίζικο  !

Ευχαριστώ.

Το site τους βγάζει ανά τακτά χρονικά διαστήματα διαθέσιμη κομμάτια.

σημερα το πρωί είχε σε 256 512 σε gold.

Για να μη φάτε άκυρο με τις κάρτες ζητήστε παραλαβή και πληρωμή από κατάστημα όπως έκανα εγώ.

Το αστείο είναι ότι τα παιδιά εκεί όταν τους ζήτησα 2ο μου λένε ξεχνά το ικανοποιούμε μόνο προπαραγγελίες. 😄

Να μη πω για istorm στο river που ήμουν απέξω και τους καλούσα πάνω από μισή ώρα και δεν το σήκωνε άνθρωπος. Τελικά μπήκα και πήρα θήκη και τζαμάκι.

 

04534B66-A250-4C32-8394-D1916D7A0132.jpeg

9F3E70C6-3070-41B5-B431-8C82AE98F2BA.png

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βρε παιδιά, λίγη υπομονή..... Δεν είναι και έλλειψη σε βασικό αγαθό να τρελαινομαστε.....υπομονή......

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Εντάξει βρε παιδιά, λίγη υπομονή..... Δεν είναι και έλλειψη σε βασικό αγαθό να τρελαινομαστε.....υπομονή......

Μαζί σου! Υπομονή δεν έγινε κάτι... αλλά μην μου κρατάς 1300 ευρώ αν δεν μπορείς να εκπληρώσεις την παραγγελία. Όπως εγώ σου τα έδωσα άμεσα έτσι και εσύ στείλτα μου πίσω όταν σου τα ζητήσω και όχι μετά από 2 εβδομάδες

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, jonos said:

Ευχαριστώ.

Το site τους βγάζει ανά τακτά χρονικά διαστήματα διαθέσιμη κομμάτια.

σημερα το πρωί είχε σε 256 512 σε gold.

Για να μη φάτε άκυρο με τις κάρτες ζητήστε παραλαβή και πληρωμή από κατάστημα όπως έκανα εγώ.

Το αστείο είναι ότι τα παιδιά εκεί όταν τους ζήτησα 2ο μου λένε ξεχνά το ικανοποιούμε μόνο προπαραγγελίες. 😄

Να μη πω για istorm στο river που ήμουν απέξω και τους καλούσα πάνω από μισή ώρα και δεν το σήκωνε άνθρωπος. Τελικά μπήκα και πήρα θήκη και τζαμάκι.

 

04534B66-A250-4C32-8394-D1916D7A0132.jpeg

9F3E70C6-3070-41B5-B431-8C82AE98F2BA.png

Kαλοριζικο, να το χαρεις!

Το χρωμαατακι πως σου φανηκε απο κοντα γιατι ειχες ενδιασμους!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pwpwpw said:

Kαλοριζικο, να το χαρεις!

Το χρωμαατακι πως σου φανηκε απο κοντα γιατι ειχες ενδιασμους!

Σε ευχαριστώ.

Να σου πω την αλήθεια δεν πρόλαβα να την δω την συσκευή γυμνή για πολύ αλλά μου άρεσε.

B74B3113-E39A-4FFB-97E1-52A2C26879D0.jpeg

C31AE369-2CA0-414F-B8FE-23E4799DCADF.jpeg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 minutes ago, jonos said:

Σε ευχαριστώ.

Να σου πω την αλήθεια δεν πρόλαβα να την δω την συσκευή γυμνή για πολύ αλλά μου άρεσε.

B74B3113-E39A-4FFB-97E1-52A2C26879D0.jpeg

C31AE369-2CA0-414F-B8FE-23E4799DCADF.jpeg

Να την απολαύσεις, περιμένουμε τις εντυπώσεις σου… 😉

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, jonos said:

Αυτό που σας έλεγα.

9F9728E8-F71E-4135-B799-D9778C142BEF.png

F3636789-CD58-4BBA-8F09-35BC32B71507.png

AA693EDC-9E45-4EF2-B463-220D1F6E9E85.png

Μετα απο τα ποστ  εριχνα ματιες συνεχωσ στο site του κωτσοβολου, πριν απο λιγο εμφαηισε ενα pro max gold 256gb διεθεσιμο προς αποστολη(δεν εδινε δυνατοτητα παραλαβης απο καποιο καταστημα), με το που το ειδα προχωρησα σε παραγγελια χωρις σκεψη.Παρολο που ενω εκανα την παραγγελια συνεχιζε να το δειχνει διαθεσημο προς αποστολη στο site τους για αλλα 5-10 λεπτα, το status τησ παραγγελιας που εκανα ειιναι "αναμονη διαθεσημοτητας", δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα δηλαδη και περιμενουνε παραλαβες

. Απο οτι φαινεται πολλες απο αυτες τις δηθεν διαθεσιμοτητες που εμφανιζει ανα τακτα χρονικα διαστηματα ειναι μαιμου ωστε να σε ωθησουν να κανεις παραγγελια και μετα σου λεει περιμενε διαθεσιμοτητα. 

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pwpwpw said:

Μετα απο αυτα που πιοσταρες εριχνα ματιεσ ανα ταχτα χρονικα διαστηματα στο site του κωτσοβολου, πριν απο λιγο εμβανισε ενα pro max gold 256gb διεθεσιμο προς αποστολη(δεν εδινε δυνατοτητα παραλαβησ απο καποιο καταστμα), με το που το ειδα προχωρησα σε παραγγελια και ενω παρολο που εκανε την παραγγελια συνεχιζε να το δειχνει διαθεσημο στο site τους για αλλα 5-10 λεπτα το status τησ παραγγελιας που εκανα ειιναι "αναμονη διαθεσημοτητας", δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα δηλαδη και περιμενουνε παραλαβες. Απο οτι φαινεται πολλες απο αυτες τις διαθεσιμοτητεσ που εμφανιζει ανα τακτα χρονικα διαστηματα ειναι μαιμου ωστε να σε ωθησουν να κανεις παραγγελια και μετα σου λεει περιμενε διαθεσιμοτητα. 

Ρε συ Πωπωπω μαζί την περνάμε. Από τις 2 το μεσημέρι κάνω συνέχεια refresh μπας και πετύχω και εγώ κανένα. Έτσι ακριβώς έκανα παραγγελία και εγώ και μου έβγαλε "αναμονή διαθεσιμότητας". Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι με αυτόν τον τρόπο δεν είναι δυνατή η αποστολή παρά μόνο παραλαβή από το κατάστημα. Όπως ακριβώς έκανε ο φίλος πιο πάνω. Βγάζει συνέχεια πάντως ακόμη και sierra blue που υποτίθεται πως είναι δυσεύρετο. Δες αν σε βολεύει κάποιο από τα καταστήματα που βγάζει για παραλαβή.  Βλέπω πολύ golden hall και νέο Ηράκλειο (δεν έχω ιδέα που είναι τα καταστήματα είμαι από επαρχία)

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, cddaraa said:

Ρε συ Πωπωπω μαζί την περνάμε. Από τις 2 το μεσημέρι κάνω συνέχεια refresh μπας και πετύχω και εγώ κανένα. Έτσι ακριβώς έκανα παραγγελία και εγώ και μου έβγαλε "αναμονή διαθεσιμότητας". Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι με αυτόν τον τρόπο δεν είναι δυνατή η αποστολή παρά μόνο παραλαβή από το κατάστημα. Όπως ακριβώς έκανε ο φίλος πιο πάνω. Βγάζει συνέχεια πάντως ακόμη και sierra blue που υποτίθεται πως είναι δυσεύρετο. Δες αν σε βολεύει κάποιο από τα καταστήματα που βγάζει για παραλαβή.  Βλέπω πολύ golden hall και νέο Ηράκλειο (δεν έχω ιδέα που είναι τα καταστήματα είμαι από επαρχία)

Το gold που παρηγγειλα φιλε δεν το εδινε δυνατοτητα παραλαβης απο κανενα καταστημα, μονο διαθεσιμο προς αποστολη ελεγε οποτε μπαρουφες σου ειπανε στο τηλεφωνο.Ειμαι σιγουρος γιατι πρωτα πηγα να βαλω παραλαβη απο καταστημα και δεν γινοτανε και μετα επελεξα αποστολη στοβ χωρο μου,Εκανα την παραγγελια αλλα απο οτι φαινεται μονο διαθεσιμο προς αποστολη δεν ητανε η συσκευη, δουλεμα κανονικα.

Το ειδα και το sb που λεσ σε 128αρι το εχει εμφανισει 3-4 φορες απο το πρωι,

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

ωχ κατάλαβα... όποιος τσιμπήσει λοιπόν 

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cddaraa said:

ωχ κατάλαβα... όποιος τσιμπήσει λοιπόν 

Εγω τσιμπησα γιατι του φιλου παραπανω του βγηκε, εγω δεν ημουν το ιδιο τυχεροσ ,  απο οτι φαινεται μαλλον θα ακυρωσω την παραγγελια. Εδω δεν εχουν παραδοθει η προπαραγγελιες αν περιμενω να παραλαβω απο απλη παραγγελια με βλεπω με το νεο ετος οπως δειχνουνε οι διαθεσιμοτητες.

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εγώ μόλις έβαλα παραγγελία με παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα μόλις τώρα.

Μου ήρθαν και τα sms επιβεβαίωσης.

BBCA5313-82BC-45A8-9D60-361FD4DD61FA.thumb.png.e860b53ca6b16db908807570d899b40a.png

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι το pro και όχι το max.

Άσε που τώρα δοκίμασα να κάνω παραγγελία απο Κοτσοβολο έτσι για να δω τι γίνεται και δεν βγάζει διαθεσιμότητα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, guy_fawkes said:

αυτό είναι το pro και όχι το max.

Άσε που τώρα δοκίμασα να κάνω παραγγελία απο Κοτσοβολο έτσι για να δω τι γίνεται και δεν βγάζει διαθεσιμότητα!

Μα εγώ δεν είπα μόνο για max.

Τέλος πάντων οποίος ενδιαφέρεται για αυτό που μόλις εκανα κράτηση ας στείλει πμ.

Και εγώ νόμιζα ότι το κομμάτι που έκλεισα το Σάββατο ήταν μούφα αλλά τελικά υπήρχε.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.  Ο κωδικός κουπονιού προπαραγγελιας από πλαίσιο,  χρησιμεύει σε κάτι; θα το χρειαστώ αργότερα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το παρήγγειλα και εγώ σήμερα στον Κωτσόβολο του mall σε sierra blue 256.. Στην ερώτηση πότε θα παραλάβω η απάντηση ήταν δεν έχουμε καμία ενημέρωση.. Προηγούνται οι προπαραγγελίες και μετά οι πελάτες.. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου φαίνεται ότι μόνο εγώ δεν δίνω δεκάρα.....προπαραγγελια pro max και παραγγελία apple watch series 7 και δεν μου καίγεται καρφακι πότε θα τα παραλάβω. Ας έρθουν οπότε θέλουν.... Κάθε χρόνο τα ίδια, δεν θα κάτσω ούτε να σκάσω ούτε να αγχωθω.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκαναν στροφή σε Android τα τελευταία 5 (iphone 6s το τελευταίο μου) χρόνια οπότε μια αγωνία την έχω να παραλάβω και εφόσον το πλήρωσα δεν θέλω να αργήσει 🙂

Edited by paros99
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, chocbhed_6630 said:

Τελικά μου φαίνεται ότι μόνο εγώ δεν δίνω δεκάρα.....προπαραγγελια pro max και παραγγελία apple watch series 7 και δεν μου καίγεται καρφακι πότε θα τα παραλάβω. Ας έρθουν οπότε θέλουν.... Κάθε χρόνο τα ίδια, δεν θα κάτσω ούτε να σκάσω ούτε να αγχωθω.....

Η πιο σωστή τοποθέτηση μέχρι τώρα. 

Κάθε χρόνο τώρα φτάνει είναι Μάγουλα/ Καβάλας έχει κίνηση θα αργήσει κλπκλπ. 

Ε μα....  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...