Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, chocbhed_6630 said:

Και σε μένα ήρθε το ίδιο μυνημα. Έφυγαν όλα.....πάμε για την επόμενη παραλαβή τώρα, σε 10 -15 μέρες συνήθως.

Εγώ δεν καταλαβαίνω αυτό πάντως από το μήνυμα. Μακάρι να βγεις λάθος!!! xD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

26 minutes ago, athanaso77 said:

Αυτό που παρατηρώ πάντως είναι ότι για άλλη μια χρόνια, μονοπωλεί το ενδιαφέρον το μεγάλο μοντέλο.

Κάτι ή μεγαλύτερη μπαταρία κάτι ή μεγαλύτερη οθόνη  ( που για μένα μεγαλονωντας αρχίζει και μου γίνεται αναγκαία) σπρώχνει τον κόσμο στο μεγάλο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμενα ηρθε στο viber το ιδιο μυνημα που λετε απο το πλαισιο.

Αυτο το μυνημα τι σημαινει οσο αφορα την παραδοση, περισσοτερα ερωτηματικα δημιουργει παρα δινει απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Στο site που λέει να βάλουμε τον αριθμό παραγγελίας  βάζω και τον αριθμό της πρό παραγγελίας και τον αριθμό της παραγγελίας που μου ήρθε στο Viber και μου λέει ότι είναι λάθος και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσόβολο δεν έχω λάβει κανένα μήνυμα αλλά και στο τηλεφωνικό κέντρο δεν δίνουν καμία ημερομηνία για το ποτε θα έρθει η παραγγελία . (Προπαραγγελια 9/10)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά......η πρώτη παρτίδα ήρθε και έφυγε. Δεν έφτασαν για όλους.....αυτό σημαίνει το μυνημα......υπομονή....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ReDKeNzO said:

Στο site που λέει να βάλουμε τον αριθμό παραγγελίας  βάζω και τον αριθμό της πρό παραγγελίας και τον αριθμό της παραγγελίας που μου ήρθε στο Viber και μου λέει ότι είναι λάθος και τα 2.

Eμενα δουλευει κανονικα ο αριθμος παραγγελιας αλλα ειναι στο ιδιο σταδιο που ητανε απο την ημερα που εκανε την προπαραγγελια δεν εχει προχωρησει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pwpwpw said:

Eμενα δουλευει κανονικα ο αριθμος παραγγελιας αλλα ειναι στο ιδιο σταδιο που ητανε απο την ημερα που εκανε την προπαραγγελια δεν εχει προχωρησει καθολου.

έβαλες τον αριθμό της προπαραγγελίας που σου ήρθε στο mail η αυτόν από το Viber?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ReDKeNzO said:

έβαλες τον αριθμό της προπαραγγελίας που σου ήρθε στο mail η αυτόν από το Viber?

και τα 2 τα εβαλα, αλλα ενω ειναι διαφορετικοι αριθμοι και τα 2 μου δειχνουνε ακριβως το ιδιο πραγμα, πως γινετε δεν εχω ιδεα αλλα δειχνουν το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Παιδιά......η πρώτη παρτίδα ήρθε και έφυγε. Δεν έφτασαν για όλους.....αυτό σημαίνει το μυνημα......υπομονή....

Τσαμπα χαιρομουν οτι 15/10 θα εχουμε παραλαβες, στο εξωτερικο εχουν καμια 20αρια μερες που εχουν συσκευες στα χερια και εμεις εδω εμ ερχομαστε τελευταιοι και καταιδρωμενοι για επισημη κυκλοφορια στισ 15/10, εμ δεν καλυπτονται ουτε οι  προπαραγγελιεσ σε αυτη την ημερομηνια. Το μυνημα παντως που ηρθε στο viber ειναι πολυ αοριστο, Αν σε οσους μας ηρθε αυτο το μυνημα σημαινει οτι ειμαστε στην δευτερη παρτιδα παραλαβης θα επρπε να αναφερουνε στο μυνημα ποτε ειναι αυτη η δευτερη παραλαβη γιατι τωρα απλως περιμενουμε με αγνωστη ημερομηνια παραδοσης,

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

καθε χρονο με τα iphone αυτο γινεται, ερχετε μικρη ποσοστητα χωρις να εχουν πληροφοριση για το ποτε και σε τι ποσοτητα θα ειναι η επομενη, μην σου φαινεται καθολου παραξενο. Το μυνημα ηρθε απλα για να ερθει, οτι και καλα υπαρχει σοβαρο customer care. Εγω προσωπικα θα περιμενω, δεν καιγομαι και τοσο. Οταν ειναι να ερθει θα ερθει. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 13 pro προπαραγγελια από κωτσοβολο από τη πρώτη ημέρα και δεν έχουν καθόλου εικόνα ποτε θα έρθει. Πήρα πριν λίγο 

By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, chocbhed_6630 said:

καθε χρονο με τα iphone αυτο γινεται, ερχετε μικρη ποσοστητα χωρις να εχουν πληροφοριση για το ποτε και σε τι ποσοτητα θα ειναι η επομενη, μην σου φαινεται καθολου παραξενο. Το μυνημα ηρθε απλα για να ερθει, οτι και καλα υπαρχει σοβαρο customer care. Εγω προσωπικα θα περιμενω, δεν καιγομαι και τοσο. Οταν ειναι να ερθει θα ερθει. 

Kαλα ουτε εγω καιγομαι ενα smartphone ειναι, αλλα  λιγο καλυτερη ενημερωση θα την προτιμουσα απο ενα αοριστο μυνημα στο viber.

Επισης κατι αλλο που μου προκαλει γελιο ειναι οτι σημερα απο τα χαραματα μου ηρθαν email απο ολες τισ μεγαλες αλυσιδες οτι το iphone 13 pro ειναι εδω να σπευσουμε να αγορασουμε, εδω δν μπορουν να εξυπηρετησουνε τις προπαραγγελιες  τι email τρολ ειναι αυτα, τι να αγορασουμε ακειβως συσκευες φαντασματα?😄

Edited by Pwpwpw
Link to comment
Share on other sites

Διαφήμιση /marketing λέγεται......και συμβαίνει στα περισσότερα προϊόντα από σχεδόν όλες τις εταιρείες....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σίγουρα κάποιοι έχουν παραλάβει μιας και υπάρχουν αγγελίες που το πουλάνε!

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μπήκα στο I Storm στο river west & αγόραζαν iPhone 13, δεν γνωρίζω αν ήταν κρατήσεις ή αν είχε απόθεμα.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Hd1980 said:

Πριν λίγο μπήκα στο I Storm στο river west & αγόραζαν iPhone 13, δεν γνωρίζω αν ήταν κρατήσεις ή αν είχε απόθεμα.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγω που τους πήρα τηλ μου είπαν ότι ενώ υπάρχουν απλά 13αρια και mini από pro και pro max τίποτα.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Από κωτσοβολο έχει παραλάβει κανεις ; Στο site δείχνει άμεσα διαθέσιμο για παραλαβή πριν λίγο το άλλαξαν αλλά δε με έχουν καλέσει.

Edited by dimdark13
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι γνωστά τα "κόλπα" του κωτσοβολου. Μακάρι να το έχει και να το πάρεις αλλά στην θέση σου θα κρατούσα μικρό καλάθι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειχα κανει προπαραγγελια απο Πλαισιο στις 8/10 το iPhone Pro Max. Την Τριτη με καλεσαν απο Πλαισιο λεγοντας οτι ειμαι απο τους πρωτους που εκανα προπαραγγελια και αν πληρωσω την ιδια ημερα θα το παραλαβω Παρασκευη 15/10. Σημερα, μετα απο πολλα δικα μου τηλεφωνα, και αφου προφασιστηκαν φορτο εργασιας στις παραδωσεις, μου ειπαν οτι αφου δεν ελαβα μηνυμα για την παραδοση, θα παραλαβω με τη δευτερη φουρνια. Οπως καταλαβαινετε εγινε χαμος, με τη σχετικη απειλη ακυρωσης της παραγγελιας, με αποτελεσμα να δεσμευτουν (ηρθε και αντιστοιχο μηνυμα) οτι θα παραλαβω αυριο το πρωι…ειδωμεν…

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έφυγε το δικό μου απο Apple store.de με DHL express.

Από τον αριθμό πού έδωσε η Apple , φαίνεται ότι ξεκίνησε απο την Τσεχία.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
8 minutes ago, xabos said:

Εχθές έφυγε το δικό μου απο Apple store.de με DHL express.

Από τον αριθμό πού έδωσε η Apple , φαίνεται ότι ξεκίνησε απο την Τσεχία.

Έφυγε για που; Στη Γερμανία βρίσκεσαι;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, athanaso77 said:

Έφυγε για που; Στη Γερμανία βρίσκεσαι;

Έφυγε για Καβάλα...

Η αγορά έγινε από Γερμανία τον Σεπτέμβριο με προ παραγγελία  .. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...