Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ολα τα μενου με φραγες ηταν κανονικα.και οτι δειχνει στο λινκ ειναι οπως πρεπει να ειναι...αλλα κλησεις τπτ..υπαρχει περιπτωση να ειναι μπλοκαρισμενο απο τη wind..επειδη το χρησιμοποιω με καρτα cosmote??

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα μενου με φραγες ηταν κανονικα.και οτι δειχνει στο λινκ ειναι οπως πρεπει να ειναι...αλλα κλησεις τπτ..υπαρχει περιπτωση να ειναι μπλοκαρισμενο απο τη wind..επειδη το χρησιμοποιω με καρτα cosmote??
Δύσκολο αυτό

Περίεργη η περίπτωση πάντως

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Bluetooth της συσκευής έχει την έκδοση 5.0 ή 5.2; Εδώ λέει ότι ο 778 φέρνει και το Bluetooth 5.2 μαζί του! 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52s_5g-review-2323p5.php

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Bluetooth της συσκευής έχει την έκδοση 5.0 ή 5.2; Εδώ λέει ότι ο 778 φέρνει και το Bluetooth 5.2 μαζί του! 
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52s_5g-review-2323p5.php
5.0 φοράει που το είδες το 5.2;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, evris2013 said:

Τελικά το Bluetooth της συσκευής έχει την έκδοση 5.0 ή 5.2; Εδώ λέει ότι ο 778 φέρνει και το Bluetooth 5.2 μαζί του! 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52s_5g-review-2323p5.php

Ρε μπαγάσα τρολάρεις τον κόσμο; η ανεβάζεις το Post counter σου με ανούσιες χαζομάρες 

Edited by sotosok
Μπαλόνια
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sotosok said:

Ρε μπαγάσα τρολάρεις τον κόσμο; η ανεβάζεις το Post counter σου με ανούσιες χαζομάρες 

Αυτό κατάλαβες εσύ;... Ποιός τρολάρει ποιόν ας το κρίνουν οι mods! 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω factory reset εκανες... αλλα δεν ξανακανεις αλλη μια;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2021 at 1:19 ΜΜ, s_wind said:

Στο μενου της φροντιδας βαλτε οσες εχετε απο τις παρακατω εφαρμογες σε απλη αδρανεια για να μην τρωνε μπαταρια.

 

spacer.png

 

 

Στο google play απενεργοποιηστε το play  protect και τις αυτοματες ενημερωσεις ωστε να μη ξυπνανε συνεχεια τα google service και τρωνε την μπαταρια.

καλησπέρα.

δυστυχώς δεν μπορώ να δω την φωτο που έχεις βάλει.

θα σε πειραζε να τις γράψεις; το πήρα και γω έστω κ αργα σε σχέση με σας και προσπαθω να το ρυθμίσω.

επίσης δεν έκανα απο την αρχή την μη αποδοχη και τα λοιπα, μπορώ και τωρα; απλα θα χάσω όλες τις ρυθμίσεις που έχω κάνει σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το 5g. όταν πέφτει το σήμα  σε H αργεί πολύ να επανέλθει σε 5g. το έχω τσεκάρει άπειρες φορές δίπλα σε ένα realme που έχω λόγω δουλειάς το οποίο γυρνάει σε 5g κατευθείαν. κι οι δύο συσκευές έχουν Vodafone. Εκανα τράμπα τις sim και πάλι το Samsung έχει το πρόβλημα οπότε δεν φταίει η sim. έκανα και hard reset αλλα πάλι τα ίδια. κάποια ιδέα;

Edited by parlapipas25
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, parlapipas25 said:

Καλησπέρα ,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το 5g. όταν πέφτει το σήμα  σε H αργεί πολύ να επανέλθει σε 5g. το έχω τσεκάρει άπειρες φορές δίπλα σε ένα realme που έχω λόγω δουλειάς το οποίο γυρνάει σε 5g κατευθείαν. κι οι δύο συσκευές έχουν Vodafone. Εκανα τράμπα τις sim και πάλι το Samsung έχει το πρόβλημα οπότε δεν φταίει η sim. έκανα και hard reset αλλα πάλι τα ίδια. κάποια ιδέα;

Service...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Christos angel said:

Καλησπερα σε ολους.α52s αγορασμενο απο φιλο απο επιδοτηση wind ενω δεχεται κλησεις κανονικα δεν κανει.τι μπορει να συμβαινει??

Εάν έχει ενεργοποιημένο VoLTE και VoWiFi, ας δοκιμάσει να τα απενεργοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, nikolasxm said:

Καλησπέρα. Σε αυτό το θέμα με το ότι γράφει το πρώτο  γράμμα  της πρότασης  με μικρό έχει βρει κανείς  λύση:

Η Samsung θα μας δώσει τη λύση! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikolasxm said:

Καλησπέρα. Σε αυτό το θέμα με το ότι γράφει το πρώτο  γράμμα  της πρότασης  με μικρό έχει βρει κανείς  λύση:

Λογικά σε κάποιο άλλο update ίσως πληκτρολογιου αλλά το πότε κανένας δεν ξέρει.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, challenge143 said:

Λογικά σε κάποιο άλλο update ίσως πληκτρολογιου αλλά το πότε κανένας δεν ξέρει.  

Με το security update Δεκεμβρίου δεν διορθώθηκε;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, evris2013 said:

Με το security update Δεκεμβρίου δεν διορθώθηκε;

Όχι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.2 ωριτσες στην cosmote και λυθηκε το προβλημα.η sim ειχε το θεμα.σας ευχαριστω για τη βοηθεια.καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι τόσο κακή η μπαταρία όσο λένε οι κριτικές! Η σύζυγος είναι συνέχεια παράπονα! Τα έχω ρυθμίσει όλα προς την εξοικονόμηση μπαταρίας, αλλά και πάλι με το ζόρι να βγάζει ημέρα. Μένει μόνο η αναβάθμιση να δω αν θα βελτιώσει την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, vagosofron said:

Τελικά είναι τόσο κακή η μπαταρία όσο λένε οι κριτικές! Η σύζυγος είναι συνέχεια παράπονα! Τα έχω ρυθμίσει όλα προς την εξοικονόμηση μπαταρίας, αλλά και πάλι με το ζόρι να βγάζει ημέρα. Μένει μόνο η αναβάθμιση να δω αν θα βελτιώσει την κατάσταση.

Πόσες ώρες οθόνης βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Μέσος όρος 3 ώρες
Άθλιο, ίσως κάτι δεν πάει καλά, αν και γενικά Samsung και καλή μπαταρία δεν πάνε καλά, στο realme έχω στο 50% πάνω από 4ωρες οθόνη.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, chios said:
36 minutes ago, vagosofron said:
Μέσος όρος 3 ώρες

Άθλιο, ίσως κάτι δεν πάει καλά, αν και γενικά Samsung και καλή μπαταρία δεν πάνε καλά, στο realme έχω στο 50% πάνω από 4ωρες οθόνη.

Κάτι δεν πάει καλά με το κινητό σου.  Εγώ 20%-85% με πάνω από μία μέρα έχω 3 ώρες και 10 λεπτά οθόνης σίγουρα και στη δουλειά έχω κατά διαστήματα θέμα με το σήμα (άρα δουλεύει παραπάνω η κεραία). Και όλα ανοιχτά. 

Εχεις τσεκάρει στις εφαρμογές αν κάποια έχει μεγάλο ποσοστό; Ή γενικότερα έχεις παρατηρήσει κάτι ασυνήθιστο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή στο 43% μπαταρίας και έχω 4 ώρες και 5 λεπτά σοτ. Σίγουρα δεν πάει κάτι καλά με το κινητό 

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...