Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

36 minutes ago, mastorantza said:

καλημερα παιδια μια ερωτηση.

ΠΧ περνω καινουργιο το a52s και εχει επανω μια παλια rom πχ την A528BXXS1AUHA (Android 11)

Μπορω αμεσως να του βαλω την πιο καινουργια με odin πχ την A528BXXS1CVI6 (Android 12) ?

Καλημέρα,

μπορείς να το κάνεις αλλά δεν υπάρχει λόγος να μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία. Με έναν απλό έλεγχο λογικά θα σου βγάζει για να πας στην τελευταία έκδοση. 

Edited by tassosmer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

οκ φιλε ευχαριστω

ρωτησα γιατι θυμαμαι σε ενα Α70 ειχα να κανω καιρο update,οταν ξεκινησα να κανω μου εβγαλε μια μεγαλη αναβαθμιση αλλα οταν την εκανα,ερχοντουσαν μετα και αλλες μεγαλες.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει κάνει αρκετές αναβαθμίσεις, δεν γίνεται να πάει στην τελευταία αμέσως. Θα πρέπει να περάσει από όλες. Λογικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mastorantza said:

καλημερα παιδια μια ερωτηση.

ΠΧ περνω καινουργιο το a52s και εχει επανω μια παλια rom πχ την A528BXXS1AUHA (Android 11)

Μπορω αμεσως να του βαλω την πιο καινουργια με odin πχ την A528BXXS1CVI6 (Android 12) ?

Εμένα η 12 είναι A52BXXU1CVG8. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mastorantza said:

οκ φιλε ευχαριστω

ρωτησα γιατι θυμαμαι σε ενα Α70 ειχα να κανω καιρο update,οταν ξεκινησα να κανω μου εβγαλε μια μεγαλη αναβαθμιση αλλα οταν την εκανα,ερχοντουσαν μετα και αλλες μεγαλες.

Λογικά με το smart switch της Samsung πρέπει να σε πάει απευθείας στην τελευταία 

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2022 at 5:27 ΜΜ, s_wind said:

Object Eraser Mod Galaxy A52s 5G.

Η εφαρμογη του Google 6 pro τωρα και στο galaxy A52s .

Ο καθενας λοιπον σε καθε φωτο που βγαζει μπορει να διαγραφει οτι αντικειμενα θελει .

Παρακατω υπαρχει ενα αρχειο zip θα κανετε αποσυμπιεση  θα βρειτε 4 αρχεια θα τα κανετε ενα-ενα εγκατασταση και ολα κομπλε.

Το εχτρα μενου θα βγει στην συλλογη οταν πατησετε σε μια φωτο να κανετε επεξεργασια.

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

 

 

☆☆☆DOWNLOAD--->>>

https://mega.nz/file/fUxG2J5K#k5oVBpoKhmK7yqZzfVgSKtnLKE-pKlr0m0m4Ni5AUmE

 

 

s_wind γιατί δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση το Photo_Editor?

Edited by tsiou55
Link to comment
Share on other sites

ναι και εμένα στο apk photo editor βγάζει αυτό. τα άλλα 3 apk τα εγκαθιστά κανονικά.
αυτή η εφαρμογή υπάρχει στο κινητό σαν συστήματος και δεν έχει uninstall. πάει να κάνει update και βγάζει αυτό το μήνυμα 07b4fd9243e64bf36807dc123189cd8c.jpg

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, ilka71 said:

ναι και εμένα στο apk photo editor βγάζει αυτό. τα άλλα 3 apk τα εγκαθιστά κανονικά.
αυτή η εφαρμογή υπάρχει στο κινητό σαν συστήματος και δεν έχει uninstall. πάει να κάνει update και βγάζει αυτό το μήνυμα 07b4fd9243e64bf36807dc123189cd8c.jpg

μια από τα ίδια και σε εμένα 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το photo editor ειναι παλιοτερη εκδοση απο αλλη συσκευη και τροποποιηθηκε για Α52s  η εκδοση πλεον εχει αλλαξει Θα περιμενουμε το One Ui5 εαν το ενσωματωσουν κατι τετοιο ακουγεται αλλιως αν δεν το βαλουν  θα ξαναγινει extract  και τροποποιηση για A52s.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

έχω το default theme και έχω αλλάξει εικονίδια, ταπετσαρία σε home/lock screen. μπορώ να το αποθηκεύσω όπως το έχω φτιάξει ώστε εάν βάλω ένα άλλο theme από το galaxy store να μπορώ να γυρίσω και να το έχω έτοιμο; μην το ξανά φτιάχνω από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

Αμα τα εχεις κατεβασει ολα απο τα θεματα ειναι αποθηκευμενα . Τα βρισκεις ρυθμισεις / θεματα / κατω δεξια πατας μενου / πανω αριστερα το περιεχομενο μου ειναι ολα εκει .Και απο εκει επισης εαν θες τα διαγραφεις .Ενα μικρο κοπο θα κανεις να τα ξανασεταρεις με την σειρα οπως θες .

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Αμα τα εχεις κατεβασει ολα απο τα θεματα ειναι αποθηκευμενα . Τα βρισκεις ρυθμισεις / θεματα / κατω δεξια πατας μενου / πανω αριστερα το περιεχομενο μου ειναι ολα εκει .Και απο εκει επισης εαν θες τα διαγραφεις .Ενα μικρο κοπο θα κανεις να τα ξανασεταρεις με την σειρα οπως θες .
εικονίδια, ταπετσαρία από το galaxy store τα κατέβασα. δεν είναι του μαμά θέματος. άρα πρέπει κάθε φορά που επανέρχομαι στο μαμά - τροποποιημενο - θεμα να τα ξαναπερναω
Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2022 at 11:13 ΜΜ, mastorantza said:

παιδες τι δεν κανω σωστα και με Odin μου δινει fail??

δοκιμασε να αλλαξεις θυρα usb,αφαιρεσε ολα τα account σου που εχεις ειδικα τις google απο λογαριασμους.γινεται μπλε πανω αριστερα οτι ειναι συνδεδεμενο πριν ξεκινησεις την διαδικασια??

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

αξιζει σαν αγορα;

η να κοιταξω αλλη συσκευη στην ιδια η και λιγο παραπανω τιμη. Δεδομενου οτι ειναι 1 χρονου μοντελο.

Τωρα εχω mi mix 2s

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bandi650 said:

αξιζει σαν αγορα;

η να κοιταξω αλλη συσκευη στην ιδια η και λιγο παραπανω τιμη. Δεδομενου οτι ειναι 1 χρονου μοντελο.

Τωρα εχω mi mix 2s

Πάρε κάτι άλλο φίλε γιατί όσοι κάνουν έτσι αγορά το μετανιώνουν η βγαίνει ελαττωματικό το τηλέφωνο τους 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sotosok said:

Πάρε κάτι άλλο φίλε γιατί όσοι κάνουν έτσι αγορά το μετανιώνουν η βγαίνει ελαττωματικό το τηλέφωνο τους 

δε ξερω για σενα αλλα εως τωρα ελλατωματικο δε μου εχει βγει κανενα. κινητο.

Το αν θα το μετανιωσω αφορα εμενα.

ευχαριστω για τη απαντηση διχως ουσια

 

Link to comment
Share on other sites

Το δουλευω 4 μηνες τωρα το κινητο και κανενα προβλημα..Ειναι και θα ειναι VFM τηλεφωνο με τα ολα του και με αναβαθμισεις ακομα..τωρα γιατι λετε οτι δεν αξιζει ειναι η προσωπικη αποψη του καθενος

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bandi650 said:

αξιζει σαν αγορα;

η να κοιταξω αλλη συσκευη στην ιδια η και λιγο παραπανω τιμη. Δεδομενου οτι ειναι 1 χρονου μοντελο.

Τωρα εχω mi mix 2s

Έχει ακόμα 2 εκδόσεις android και μία ακόμη χρονιά για ενημερώσεις ασφαλείας. Εγώ το πήρα αρχές καλοκαιριού ερχόμενος από F1, κοντά στο δικό σου. Είναι άψογο το κινητό. Για το Α53 πάει κανένας μόνο για τη μία ακόμα χρονιά υποστήριξης. Θεωρώ ότι το κινητό είναι το καλυτερο στην κατηγορία του.

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύει να κλείσει χρόνο σε εμένα κανένα θέμα πουθενά και σήμα από τα καλύτερα που έχω δει μέχρι σήμερα, φυσικά και αξίζει αλλά ο κόσμος βαριέται να διαβάζει και να ψάχνει, και η μπουκιά μασημένη

Edited by sotosok
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bandi650 said:

δε ξερω για σενα αλλα εως τωρα ελλατωματικο δε μου εχει βγει κανενα. κινητο.

Το αν θα το μετανιωσω αφορα εμενα.

ευχαριστω για τη απαντηση διχως ουσια

 

Πάρτο άφοβα. Πλέον βγαίνει πιο βελτιωμένο από τις πρώτες παρτίδες. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bandi650 said:

αξιζει σαν αγορα;

η να κοιταξω αλλη συσκευη στην ιδια η και λιγο παραπανω τιμη. Δεδομενου οτι ειναι 1 χρονου μοντελο.

Τωρα εχω mi mix 2s

Χτύπα το άφοβα.

Το έχω σχεδόν ένα χρόνο και γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Μπαταρία δύναμη,κάμερες αξιοπρεπέστατες μέρα και νύχτα,σήμα πολύ καλό ακόμα και σε σημεία που με άλλη συσκευή που έχω παράλληλα εκεινη δυσκολευεται,το Samsung υπερέχει.

Υποστήριξη ενημερώσεων σχεδόν κάθε μήνα και δυνατά ηχεία με πολύ καλές επιδόσεις λόγω Dolby Atmos.

Προσωπικά εγώ το μόνο θέμα που έχω αλλά το μετριασα κάπως,είναι ότι επειδή το έχω μόνιμα στην πίσω τσέπη,και παρόλο που έχω ενεργη την αποφυγή τυχαίων αγγιγματων,δυστυχώς μου ξεκλειδώνει και κάνει διάφορα..από ακούσιες κλήσεις μέχρι λήψεις σκοτεινών φωτογραφιων και τέτοια.

Επίσης η πλάτη με το πλαστικό που έχει μοιάζει λίγο φτηνιαρικη και ίσως να γρατζουνιεται εύκολα αλλά κι αυτό το έλυσα με την προσθήκη ζελατίνας και γίνεται λίγο πιο όμορφη και ταυτόχρονα χωρίς γρατζουνιες.

Κατά τα άλλα όμως είναι πολύ αξιόπιστη συσκευή και την συστήνω χωρίς δισταγμό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...