Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Μια φίλη μου αγόρασε πριν 2 εβδομάδες περίπου το Samsung S5260 Star ΙΙ και έχει τα εξής προβλήματα:

1)Παρόλο που έβαλε κάρτα μνήμης 1 GB δεν μπορεί στο κινητό να κράτησε πάνω από 2 μνμ (έχει μόνο ένα τραγούδι περασμένο για ήχο κλήσης και 10 επαφές, για να εμφανίζεται συγκεκριμένη φωτογραφία όταν την καλούν, στην μνήμη του κινητού ) γιατί αν το κάνει δεν μπορεί να ανοίξει τις εφαρμογές που έχει το τηλέφωνο. Συγκεκριμένα γράφει πως λόγο μικρής μνήμης δεν μπορούν να ανοίξουν οι εφαρμογές και κολάει. Υπάρχει κάποιος τρόπος οι εφαρμογές να ανοίγουν μέσα από την κάρτα μνήμης που έχει?

2) Το πήρε με επιδότηση από την κοσμοτε, αλλά το χρησιμοποιεί με κάρτα Βονταφον (συγκεκριμένα CU) και ενώ στο προηγούμενο κινητό μπορούσε να δεχτεί και να στείλει MMS τώρα δεν μπορεί. Ξέρει κανείς τι ρυθμίσεις χρειάζεται να γίνουν για να μπορέσει πάλι να χρησιμοποιεί τα MMS.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, και συγνώμη αν σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ΤΟ ΣΑΜΣΟΥΝΓΚ Ε1310Β...Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ...ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

 

Υ.Γ.: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΧΤΕΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ...

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το κινητο samsung corby (το πρώτο μοντέλο) της κόρης μου

στον φάκελο λοιπόν αρχείων του τηλεφώνου ,όπου έχει αποθηκέυσει τραγούδια,φωτογραφίες κλπ ,για να μπεί της ζητάει κωδικό τον οποίο όμως δυστυχώς δεν θυμάται

υπάρχει κάποιος τρόπος να τον ανοίξει??

κατά τα άλλα μπαίνει σε όλες τις λειτουργίες που έχει το τηλέφωνο κανονικά

όποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει

σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά, ερώτηση σχετικά με το C6112 dual sim.

Έχω κατεβάσει όλα σχεδόν τα pc studio και με καλώδιο original samsung usb δέν αναγνωρίζει την συσκευή το pc.

Καμία συμβουλή ???

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά είμαι καινούργιος εδώ, λοιπόν έχω ένα πρόβλημα με το samsung H1 απο τότε που έκανα την αναβάθμηση δεν λειτουργούν σωστά τα μυνήματα κολλά η οθόνη και κάποια μέρη της άνω κ κάτω οθόνης δεν λειτουργούν τι μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγω εχω το galaxy s2 μπορω να πω το τηλεφωνο ειναι φοβερο αν μπορουσα βεβαια να φτιαξω 2 πραγματα θα ηταν τελειο.Εκανα ενα πειραμα και λιγο απογοητευτηκα δηλαδη εχω ενα linksys στο σπιτι και ενεργοποιω το wi-fi εχω στα χερια μου το s2 και ενα iphone 4 βλεπω οτι το iphone εχει φουλ σημα δηλαδη απο τισ 5 μπαρεσ για παραδειγμα που δειχνει το wi-fi και οι 5 ειναι γεματες ενω στο samsung οι 3 αντε καμια φορα 4 εκει παει ,σπανια 5 μπαρες και το εχω δοκιμασει και σε καφετερειες παλι το ιδο χρειαζεται καποια ρυθμιση ?υποψιν δεν το εχω πειραξει ειναι εργοστασιακο το κινητο,Δευτερη απορια εχω περασει καποια launcer οπωσ το go launcer και αλλα βλεπω ομωσ στα task manager δηλαδη ποιεσ εφαρμογεσ τρεχουν χωρισ να φαινονται καθε φορα που αλλαζω launcer αλλαζουν και αυτα ασε που δεν ειναι σταθερα στο advanced task killer δειχνει το πολυ 1-2 εφαρμογεσ οταν βαζω το go launcer τρεχουν 10 εφαρμογεσ εχω περασει ενα widget που δειχνει και ολο σβηνω και μετα απο λιγο δειχνει αλλεσ εφαρμογες .Υπαρχει τροπος να ξερω ποιο ειναι εμπιστο και να μην φορτωνουν τοσεσ εφαρμογεσ μαζι?Μπονουσ ερωτηση χαχαχ εμπιστο και ελευθερο προγραμμα backup?αν κανω root μη χασω τιποτα κριμα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγω εχω το galaxy s2 μπορω να πω το τηλεφωνο ειναι φοβερο αν μπορουσα βεβαια να φτιαξω 2 πραγματα θα ηταν τελειο.Εκανα ενα πειραμα και λιγο απογοητευτηκα δηλαδη εχω ενα linksys στο σπιτι και ενεργοποιω το wi-fi εχω στα χερια μου το s2 και ενα iphone 4 βλεπω οτι το iphone εχει φουλ σημα δηλαδη απο τισ 5 μπαρεσ για παραδειγμα που δειχνει το wi-fi και οι 5 ειναι γεματες ενω στο samsung οι 3 αντε καμια φορα 4 εκει παει ,σπανια 5 μπαρες και το εχω δοκιμασει και σε καφετερειες παλι το ιδο χρειαζεται καποια ρυθμιση ?υποψιν δεν το εχω πειραξει ειναι εργοστασιακο το κινητο,Δευτερη απορια εχω περασει καποια launcer οπωσ το go launcer και αλλα βλεπω ομωσ στα task manager δηλαδη ποιεσ εφαρμογεσ τρεχουν χωρισ να φαινονται καθε φορα που αλλαζω launcer αλλαζουν και αυτα ασε που δεν ειναι σταθερα στο advanced task killer δειχνει το πολυ 1-2 εφαρμογεσ οταν βαζω το go launcer τρεχουν 10 εφαρμογεσ εχω περασει ενα widget που δειχνει και ολο σβηνω και μετα απο λιγο δειχνει αλλεσ εφαρμογες .Υπαρχει τροπος να ξερω ποιο ειναι εμπιστο και να μην φορτωνουν τοσεσ εφαρμογεσ μαζι?Μπονουσ ερωτηση χαχαχ εμπιστο και ελευθερο προγραμμα backup?αν κανω root μη χασω τιποτα κριμα

 

και γω μολις πηρα τον γαλαξια Νο2 :) και να συμπληρωσω κατι που με απογοητευσε και το ανεφερα και στην ενοτητα πιο πανω για το Samsung Galaxy SII..

Η εικονα του στις φωτογραφιες αλλα και στα βιντεο ειναι πολυ μετρια για τετοιου ειδους συσκευη. Δεν ξερω αν τοχετε παρατηρησει μαγκες, φαινεται πολλη χιονι σε διαφορα σημεια (τρεμοπαιζει πολυ θα το δειτε την ωρα που πας να τραβηξεις φωτο) πρασινιζει λιγο σε ορισμενα σημεια και γενικα δεν ανταποκρινεται στις απαιτησεις (οσο θα περιμεναμε).

Δεν ξερω κιολας αν ειναι κατι που ρυθμιζεται η με καποια αναβαθμιση κλπ, εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα γιαυτο το αναφερω να μην παρεξηγηθω !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας. Είμαι νέος στο myphone forum και μάλιστα αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα. Καταρχήν συγχαρητήρια, το forum είναι εξαιρετικό.

Είμαι νέος κάτοχος του Galaxy S II και αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματάκι. Εγκατέστησα διάφορες εφαρμογές και τις ταξινομώ στις σελίδες του μενού. Το πρόβλημα είναι ότι μόλις απενεργοποιήσω το τηλέφωνο και το ξαναενεργοποιήσω, οι εφαρμογές δεν βρίσκονται στη θέση που τις τοποθέτησα και τις αποθήκευσα. Π.χ. ενώ μία εφαρμογή την αποθηκεύω στη σελίδα 3, μετά την απενεργοποίηση και ενεργοποίηση του τηλεφώνου, βρίσκεται στην τελευταία σελίδα.

Μήπως γνωρίζει κανείς πώς λύνεται αυτό το πρόβλημα. Αν και δεν μου δημιουργεί σοβαρό θέμα, έχει αρχίσει να γίνεται ελαφρώς εκνευριστικό.

Υ.Γ. δεν έχω κάνει root στο τηλέφωνο και η έκδοση Android είναι η 2.3.5. Συγχωρέστε την ασχετοσύνη μου, αλλά είναι το πρώτο μου smartphone. Τώρα τα μαθαίνω.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Είμαι νέος στο myphone forum και μάλιστα αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα. Καταρχήν συγχαρητήρια, το forum είναι εξαιρετικό.

Είμαι νέος κάτοχος του Galaxy S II και αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματάκι. Εγκατέστησα διάφορες εφαρμογές και τις ταξινομώ στις σελίδες του μενού. Το πρόβλημα είναι ότι μόλις απενεργοποιήσω το τηλέφωνο και το ξαναενεργοποιήσω, οι εφαρμογές δεν βρίσκονται στη θέση που τις τοποθέτησα και τις αποθήκευσα. Π.χ. ενώ μία εφαρμογή την αποθηκεύω στη σελίδα 3, μετά την απενεργοποίηση και ενεργοποίηση του τηλεφώνου, βρίσκεται στην τελευταία σελίδα.

Μήπως γνωρίζει κανείς πώς λύνεται αυτό το πρόβλημα. Αν και δεν μου δημιουργεί σοβαρό θέμα, έχει αρχίσει να γίνεται ελαφρώς εκνευριστικό.

Υ.Γ. δεν έχω κάνει root στο τηλέφωνο και η έκδοση Android είναι η 2.3.5. Συγχωρέστε την ασχετοσύνη μου, αλλά είναι το πρώτο μου smartphone. Τώρα τα μαθαίνω.

Ευχαριστώ.

 

Παρόλο που αν έγραφες στο θέμα του galaxy s2 θα είχες ήδη απάντηση, θα σου απαντήσω εδώ..

Μπες Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Διαχείριση εφαρμογών - Όλα και βρες τον twlauncher κανε διαγραφή της cache και επανεκκίνηση και δες αν είναι όλα οκ..

Αν δεν δουλέψει κανε διαγραφή δεδομένων, φτιαξε τις οθόνες σου απο την αρχή και κανε επανεκκίνηση..

Λογικα είσαι οκ;):D

 

Sent from my customized sgs2 powered by Omega!

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που αν έγραφες στο θέμα του galaxy s2 θα είχες ήδη απάντηση, θα σου απαντήσω εδώ..

Μπες Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Διαχείριση εφαρμογών - Όλα και βρες τον twlauncher κανε διαγραφή της cache και επανεκκίνηση και δες αν είναι όλα οκ..

Αν δεν δουλέψει κανε διαγραφή δεδομένων, φτιαξε τις οθόνες σου απο την αρχή και κανε επανεκκίνηση..

Λογικα είσαι οκ;):D

 

Sent from my customized sgs2 powered by Omega!

 

Καλημέρα. Καταρχήν, σόρρυ δεν ήξερα, αλλά δεν βρήκα κάποια ενότητα, προβλήματα με το galaxy s2, οπότε θεώρησα σωστό, να γράψω εδώ. Δεν είναι το φόρτε μου τα forum.. Ευχαριστώ πάντως για τη διόρθωση. Μόλις κλείσουμε το ερώτημα αυτό, θα μπω στην ενότητα galaxy s2.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Δυστυχώς δεν έπιασε. Η διαγραφή μνήμης cache δεν μπορεί επιλεγεί, καθότι δεν έχει αποθηκεύσει κάτι. Είναι στα μηδεν ΚΒ. (Δεν ξέρω αν έτσι πρέπει να είναι.. αλλά δεν μου φαίνεται λογικό..). Οπότε έκανα διαγραφή δεδομένων, έφτιαξα τις οθόνες όπως μου είπες, αλλά μετά την επανεκκίνηση, ξανα πάλι τα ίδια.. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσπάθεια. Αν έχεις άλλη ιδέα, έχω τα αυτιά μου ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καταρχήν, σόρρυ δεν ήξερα, αλλά δεν βρήκα κάποια ενότητα, προβλήματα με το galaxy s2, οπότε θεώρησα σωστό, να γράψω εδώ. Δεν είναι το φόρτε μου τα forum.. Ευχαριστώ πάντως για τη διόρθωση. Μόλις κλείσουμε το ερώτημα αυτό, θα μπω στην ενότητα galaxy s2.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Δυστυχώς δεν έπιασε. Η διαγραφή μνήμης cache δεν μπορεί επιλεγεί, καθότι δεν έχει αποθηκεύσει κάτι. Είναι στα μηδεν ΚΒ. (Δεν ξέρω αν έτσι πρέπει να είναι.. αλλά δεν μου φαίνεται λογικό..). Οπότε έκανα διαγραφή δεδομένων, έφτιαξα τις οθόνες όπως μου είπες, αλλά μετά την επανεκκίνηση, ξανα πάλι τα ίδια.. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσπάθεια. Αν έχεις άλλη ιδέα, έχω τα αυτιά μου ανοιχτά.

 

Ξαναδιάβασα την ερώτηση σου και σου ζητώ συγγνώμη γιατί άλλο ρώταγες και άλλο απάντησα :p

Κατέβασε από το μάρκετ το AppSorter.. Νομίζω θα βοηθήσει..

http://www.appbrain.com/app/app-sorter/com.menueph.apps.utility.appsorter

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασα την ερώτηση σου και σου ζητώ συγγνώμη γιατί άλλο ρώταγες και άλλο απάντησα :p

Κατέβασε από το μάρκετ το AppSorter.. Νομίζω θα βοηθήσει..

http://www.appbrain.com/app/app-sorter/com.menueph.apps.utility.appsorter

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθειά σου. Όντως λύθηκε το πρόβλημα. Παρόλα αυτά έχω άλλες απορίες, τις οποίες όπως με συμβούλεψες θα παραθέσω στην ενότητα του galaxy s2. Και πάλι ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!

Eίχα πρόβλημα με to touch panel (άλλου πατάς άλλου καταλαβαίνει) και το παρέλαβα έπειτα από επισκευή με αλλαγή στο touch panel.

Όταν παρέδωσα το κινητό μου σε ένα επίσημο επισκευαστικό κέντρο της SAMSUNG μου κράτησαν την μπαταρία και καπάκι μπαταριάς (για την μπαταρία σημείωσαν και σειριακό αριθμό οπότε δεν υπήρχε περίπτωση για μου δώσουν διαφορετική)

Το παρέδωσα σε άριστη κατάσταση, ούτε μια φθορά, ούτε μια γρατσουνιά.

Όταν μου το έδωσαν ήταν σακουλιασμένο (κλειστό μαζί με μπαταρία και καπάκι).

Δυστυχώς παρατήρησα ότι στο εσωτερικό μέρος του κινητού (πάνω από το διακριτικό αυτοκόλλητο )η επιφάνεια του πλέον δεν είναι λεία και ομοιόμορφη αλά διακρίνονται ανώμαλες επιφάνειες (σαν λιώσιμο ) και δυο κλειστές τρύπες .

Το κινητό δουλεύει μια χαρά, τι λέτε όμως να έγινε ?

 

Παραθέτω και φωτογραφικό υλικό για να δείτε.

 

Ευχαριστώ.

Edited by xrpana
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ακριβως το ιδιο επαθα με το δικο μου s8000που ειχε προβλημα στην οθονη, το παραλαβα την επομενη μερα με τα ιδια με το δικο σου σημαδια και οχι μονο αυτο αλλα ειχε λογισμικο παλιωτερο απο αυτο που ειχε η δικη μου συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεφτίλες, φαντάζομαι πως το πήγες κι εσύ στην Omnitech. Σα δε ντρέπονται λίγο, επαγγελματίες και κάνουν τέτοιες μ@λκίες... Να παραπονεθείτε στην samsung!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο επαθα με το δικο μου s8000που ειχε προβλημα στην οθονη, το παραλαβα την επομενη μερα με τα ιδια με το δικο σου σημαδια και οχι μονο αυτο αλλα ειχε λογισμικο παλιωτερο απο αυτο που ειχε η δικη μου συσκευη.

 

Σε ποιο σέρβις το πήγες ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.. Απο τον ΜΑΙΟ εχω στην κατοχη μου ενα Samsung Galaxy S2 ... για καποιο λογο τελευταιες 2 μερες παρουσιαζει το εξης προβλημα: Ανοιγοκλεινει η οθονη καθε 5 δευτερολεπτα.. ετσι απλα χωρις λογο... (καποιος λογος υπαρχει εννοιειτε.. αλλα τι ειναι ?) ξερει καποιος? αλλαξα και μπαταρια την ξαναβαλα αλλα τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει περίπτωση σε ένα GT-B2100 το οποίο μου στείλανε από Γερμανία και ΔΕΝ έχει ελληνικό μενού να του περάσω ελληνικά ?

Δεν σας λέω να μου πείτε ΠΩΣ θα το κάνω......Θα ψάξω να τα βρω μόνος μου......αυτό το λέω γιατί διάβασα και τις 10 σελίδες και βλέπω μόνο ερωτήσεις και απορίες και σπάνια απαντήσεις.....δεν υπάρχει ανταπόκριση , ούτε βοήθεια από αυτούς που ξέρουν

 

ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΝΑΙ Ή ΕΝΑ ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ.....για το αν μπορω να βάλω ελληνικά στο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι εχω το Η1 και εχω καιρο και μου εκλεισε και δεν θυμαμαι τον κωδικο ασφαλειας....Και κατι ακομα αν πατησω πατημενη την διεση δεν μου βγαζει καθολου το πληκτρολογια.....Θελω βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απο την στιγμη που μου εβγαλε την νεα αναβαθμιση και την εκανα προσπαθω στα μηνυματα και γενικα και στο S Memo να γραψω με το πενακι και οταν ειναι γυρισμενο στα ελληνικα δεν μου το αναγνωριζει.. δεν γραφει τιποτα μονο την τελεια αναγνωριζει και το κενο... δεν καταλαβαινω τι εχει συμβει.. οταν το αγορασα πριν δυο εβδομαδες ηταν μια χαρα και αναγνωριζε κανονικα και εγραφε ελληνικα.. τωρα παρολο που ειναι επιλεγμενα τα ελληνικα σαν γλωσσα μετα το update δεν γραφει τιποτα.. σασ παρακαλω βοηθηστε εχω φρικαρει λιγο!!!! Ευχαριστω εκ των προτερων..!!

 

(Στα αγγλικα γραφει κανονικοτατα.. μηπως συμβαινει κατι με το καινουριο update και τα ελληνικα??? )

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να απευθυνθείς εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=314570 που αφορά την συγκεκριμένη συσκευή και επίσης υπάρχει και καθημερινή κίνηση στο συγκεκριμένο θέμα, έτσι ώστε να εξυπηρετηθείς καλύτερα :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kαλησπέρα σας,

Έχω εδώ και μια μέρα το συγκεκριμένο κινητό και επειδη είναι το δευτερο μου Android ήθελα να το πειράξω. Κατέληξα λοιπόν (μην ρώτατε πως και γιατι) να βάλω μετο προγραμμα Odin3 λάθος αρχεία και αυτήν την στιγμή να μην ανοίγει καθόλου. Μόνο μάυρη οθόνη. Ψάχνω λοιπόν εδώ και μια μέρα τα σωστά αρχεία για να βάλω στο Odin να το σετάρω ξανά. Έχω βρει μόνο το PIT (νομίζω) από ξένο site και το PDA(πάλι νομίζω) απο το site της Samsung. Επειδη το κινητό είναι σχετικά καινούριο έχω φάει τον κόσμο στο διαδύκτιο αλλα δεν βρήκα κάτι. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σας,

Έχω εδώ και μια μέρα το συγκεκριμένο κινητό και επειδη είναι το δευτερο μου Android ήθελα να το πειράξω. Κατέληξα λοιπόν (μην ρώτατε πως και γιατι) να βάλω μετο προγραμμα Odin3 λάθος αρχεία και αυτήν την στιγμή να μην ανοίγει καθόλου. Μόνο μάυρη οθόνη. Ψάχνω λοιπόν εδώ και μια μέρα τα σωστά αρχεία για να βάλω στο Odin να το σετάρω ξανά. Έχω βρει μόνο το PIT (νομίζω) από ξένο site και το PDA(πάλι νομίζω) απο το site της Samsung. Επειδη το κινητό είναι σχετικά καινούριο έχω φάει τον κόσμο στο διαδύκτιο αλλα δεν βρήκα κάτι. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει?

Ευχαριστω

 

Για ποιο κινητο φιλε μου? εδω εισαι σε θεμα για γενικως samsung κινητα και οχι κατι συγκεκριμενο.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για το Samsung Y Duos GT-S6102.

 

Δεν το ξερω το συγκεκριμενο τηλεφωνο ισως θα ηταν καλυτερα να απευθηνοσουν στο θεμα της συγκεκριμενης συσκευης.

Να υποθεσω ομως οτι για να το φλασαρεις μπαινεις σε download mode ε? Αν ναι, τωρα μπαινει? Γιατι αν δεν μπαινει υπαρχει περιπτωση να εχει καταστραφει η πλακετα αν περασες αρχεια απο αλλο κινητο. (βεβαια αν εχει γινει κατι τετοιο ειναι δυσκολο να το καταλαβουν στο σερβις και αν κανεις τον κινεζο θα σου το φτιαξουν στην εγγυηση :p)

Αν μπορεις να το φλασαρεις και δεν εχει παθει τοσο χοντρη ζημια, πηγαινε στο sammobile.com στα firmwares και θα βρεις λογικα για το δικο σου κινητο.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...