Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

υπάρχει το θέμα [Επίσημο] Samsung Galaxy 3 (Ι5800) στο οποίο μπορούσες να κάνεις την ερώτηση σου για πιο γρήγορη και σίγουρη απάντηση. Απ' ότι ξέρω στο Recovery μπαίνεις πατώντας και τα τέσσερα κουμπιά ταυτόχρονα (Home Button + Volume Up + Volume Down + Power Button) όταν είναι κλειστό το κινητό μέχρι να ανοίξει και μετά από δύο με τρία δευτερόλεπτα τα αφήνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάποιοι γνωρίζουν ήδη, πολλοί χρήστες αναφέρουν προβλήματα μετά την πρόσφατη αναβάθμισή τους σε 4.2 JB.

Δημιούργησα την παρακάτω δημοσκόπηση μήπως μπορέσουμε να εντοπίσουμε εάν τα προβλήματα εντοπίζονται σε συγκεκριμένες διαδικασίες αναβάθμισης, ή αν είναι εντελώς τυχαία. Θα βοηθήσει αρκετούς πιστεύω.

Όταν λέω "προβλήματα" εννοώ τα εξής:

- Το bluetooth έχει προβλήματα η δεν δουλεύει καν

- Τυχαίες επανεκκινήσεις / γενικά μη σταθερό το λειτουργικό, μετά την αναβάθμιση

- Μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας / αργή φόρτιση

- Γενικά πολύ lag, αργό σε κάποια πράγματα, ασταθές

 

Στην παραπάνω κατηγορία ας μην βάλουμε το bug του Δεκεμβρίου στις επαφές, και το lag στην περιστροφή της κάμερας και στα lockscreen widgets. Αυτά τα έχουν όλοι.

Νομίζω δεν έχει σημασία αν είστε takju ή yakju, καθώς βλέπω όλους να έχουν τα ίδια προβλήματα.

Ψηφίστε, αν έχετε σχόλια φυσικά να τα πείτε, αλλά θα παρακαλούσα ειδικά αν ψηφίσατε [Πρόβλημα] να δώσετε κάποιες λεπτομέρειες...

 

EDIT: Όσοι θέλετε απλά να δείτε τους ψήφους χωρίς να ψηφίσετε, απλά πατήστε πάνω στον τίτλο της Δημοσκόπησης...

Edited by ptmax13
Ενημέρωση για την προβολή των ψήφων.

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω τις εντυπωσεις μου. Εκανα clean εγκατασταση, ολα στησιμο απο την αρχη δηλαδη, φυσικα με την χρηση του toolkit. Επειτα εκανα root manually, και flashαρα επισης manually το stock recovery (για να μην εχω θεμα με το επομενο update). Με λιγες εφαρμογες που εχω μεσα, φυσικα ολα ανοιχτα να γινεται αναννεωση (πχ email, καιρος), οσο αναφορα την μπαταρια δεν βλεπω διαφορα με την 4.1.2. Δυστυχως εκει που βλεπω διαφορα, ειναι το smoothness. Θα συμφωνησω με τον elrik428 δηλαδη, εκτος του 2 και 3, που πιστευω οτι εχει να κανει με το πληκτρολογιο (οσο αναφορα τον chrome). Ελπιζω στο 4.2.1 να επανελθουμε σε θεμα smoothness. Η φωτογραφικη μου φαινεται λιγο καλυτερη και σε αποδοση. Επισης το wifi συνδεεται πιο γρηγορα απο την στιγμη που το ανοιγω (με τα ηδη γνωστα του δικτυα).

 

Στα καλα της 4.2, πρεπει να πω οτι το Lockscreen ειναι ολα τα λεφτα. Μπορω πια να βλεπω email/whatsapp/καιρο χωρις να ξεκλειδωνω καν...ειναι πολυ βολικη! Το θεμα με τους χρηστες καλο, απλα δεν εχει καποια χρησιμοτητα σε μενα. Οι συντομευσεις στις ειδοποιησεις, καλη προσπαθεια, αλλα απλα σε πανε στις ρυθμισεις. Το power toggles ειναι κλασεις ανωτερο.

 

Αυτα απο μενα, μεχρι στιγμης. Να προσθεσω οτι το χρησιμοποιησα και με τον stock launcher αλλα και με τον Nova prime, και δεν ειδα διαφορα μεταξυ τους, οσο αναφορα ταχυτητα/smoothness.

Link to comment
Share on other sites

Κωλύματα, lag, επανεκκινήσεις και τέτοια προβλήματα δεν έχω, με την μπαταρία κρατάω μια επιφύλαξη όσον αφορά τη διάρκεια της σε σχέση με την 4.1.2 αλλα θέλω να περάσουν κανα δυο μέρες ακόμα για να πω με σιγουριά, πάντως drain δεν έχει. Μέχρι στιγμής έχω εντοπίσει δυο bug το ένα είναι το γνωστό με τον Δεκέμβριο στις επαφές και το δεύτερο ειναι στη εφαρμογή facebook messenger που αρχικά δεν με αφήνει να γράψω αν δεν βγω και ξαναμπώ στην συνομιλία..

μου ηρθε μεσω ΟΤΑ αφου εκανα μετατροπη σε takju 4.1.2 με toolkit

 

σε γενικές γραμμές δηλαδή ολα καλά, περιμένω να έρθει ενα update που θα διορθώσει τα χαζοbug και θα είναι ολα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

To Bluetooth σε εμένα έχει σίγουρα πρόβλημα και όσον αφορά την ποιότητα του ήχου και όσον αφορά τη συνδεσιμότητα (Χρησιμοποιώ το ίδιο bt handsfree από τότε που πήρα το κινητό). Μου δίνει την αίσθηση οτι μερικές φορές ψιλοκολλάει αλλά όχι πάντα και όχι στο ίδιο σημείο. Για την κάμερα είδα στο αντίστοιχο google group οτι μάλλον το θεωρούν working as expected το θέμα με την καθυστέρηση στο rotation από portrait σε landscape, αλλά θα προσπαθήσουν να βελτιώσουν την ταχύτητα.
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε κ ένα δεν ξέρω δεν απαντώ ρε παιδιά να μπορούμε να βλέπουμε το poll.Θέλει ένας φίλος μου ν αναβαθμίσει κ δεν ξέρω τι να του πω με όσα ακούγονται.Το αποτέλεσμα του Poll μετράει.
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε κ ένα δεν ξέρω δεν απαντώ ρε παιδιά να μπορούμε να βλέπουμε το poll.Θέλει ένας φίλος μου ν αναβαθμίσει κ δεν ξέρω τι να του πω με όσα ακούγονται.Το αποτέλεσμα του Poll μετράει.

 

Για να δεις απλά της ψήφους, πάτα πάνω στον τίτλο της δημοσκόπησης... :happy:

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Έκανα wipe/clean πριν φλασάρω την αναβάθμιση μέσω custom recovery

 

(ολα καλα)

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αναβάθμισα και γω στην 4.2 μέσω ΟΤΑ, (στοκ όλα, ξεκλείδωτος bootloader, root) αν και ήξερα ότι θα το μετανιώσω.

Έχουμε και λέμε:

- root κράτησα με το OTA Rootkeeper, μια χαρά, όπως είχα κάνει με όταν πέρασα στην 4.1.2

- To bluetooth δεν ανοίγει καν! Το πατάω και γυρνάει αυτόματα σε off...

- Το Ginius Don't Panic του πλαισίου εμένα δουλεύει μια χαρά, χωρίς να κάνω τπτ...

- Το widgetlocker δεν τα πάει καλά με την νέα lockscreen, και πρέπει να προσπαθήσω 2-3 φορές για να ξεκλειδώσω.

- Η κάμερα έχει μικρό lag στην περιστροφή, αλλά 1 δευτερόλεπτο, όχι 3 που αναφέρουν άλλα παιδιά.

 

όταν βρω και άλλα θα τα πω... και όταν ξεζουμίσω και την μπαταρία επίσης...

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ GT-S3350.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΩ? sos

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by Superuser
Κεφαλαία Γράμματα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τα περισσότερα κινητά έχουν κάποιο thread στο οποίο μπορεί να απευθυνθεί ο καθένας ώστε να πει την άποψη του ή να κάνει τις ερωτήσεις του.

Συγκεκριμένα το GT-S3350 έχει το θέμα [Επίσημο] Samsung Ch@t 335 GT-S3350.

 

Κοιτάζετε πρώτα αν υπάρχει κάποιο thread για το κινητό σας και αν δεν υπάρχει θέστε την ερώτηση σας εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει το factory image της 4.2 δύο φορές μέχρι τώρα. την μία το άφησα δύο μέρες απείραχτο, μετά γύρισα στο backup μου για λίγο και τώρα ξανά σε 4.2 αλλά έχω αλλάξει recovery και έχω κάνει root.

Μέχρι στιγμής σε ότι έχει τύχει να δοκιμάσω δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κλήσεις, σερφαρισμα socials κτλ., επίσης με το bluetooth άκουσα καμιά ώρα μουσική με το tune in radio και ήταν μια χαρά, σε κλήσεις δεν ξέρω γιατί δε μιλάω με bt. Μπαταρία ποτέ δε μετράω αλλά σίγουρα δεν έχω παρατηρήσει κάποιο drain, φυσιολογικη μου φαίνεται. Τέλος αφού αναφέρθηκε το don't panic να πω ότι έχω την πλήρη έκδοση και αν και δεν έχω κάνει πλοήγηση δείχνει να λειτουργεί κανονικά.

Στο τηλέφωνο λοιπόν η νέα έκδοση μια χαρά μου φαίνεται, στο N7 έχω φάει κάτι restart αλλά δεν έχω σύγκριση με προηγούμενη έκδοση γιατί αναβαθμιστηκε αμέσως σε 4.2. Δεν έχω ασχοληθεί όμως ιδιαίτερα μαζί του γιατί περιμένω κάποια rom από cm ή cna για να το ξεκλειδώσω και να αρχίσω το στήσιμο

Edited by psybill
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει το factory image της 4.2 δύο φορές μέχρι τώρα. την μία το άφησα δύο μέρες απείραχτο, μετά γύρισα στο backup μου για λίγο και τώρα ξανά σε 4.2 αλλά έχω αλλάξει recovery και έχω κάνει root.

 

Βασιλη με ποιο τροπο ρουταρες τη 4.2?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη με ποιο τροπο ρουταρες τη 4.2?

 

Μάνο άλλαξα recovery (twrp) με fastboot και φλάσαρα το CWM-SuperSU-v0.98.zip από recovery.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Το δικό μου έκανε αναβάθμιση ΟΤΑ σε 4.2 (stock) προχθές και αυτό που βλέπω είναι οτι : Η μπαταρία σίγουρα κρατάη περισσότερο απο πριν , για την φωτογρ. μηχανή ισχύει οτι λένε οι υπόλοιποι παραπάνω , και το πρόβλημα που έχω και υπήρχε απο πριν είναι οτι δεν μου κλειδώνει γρήγορα το gps ...
Link to comment
Share on other sites

Μάνο άλλαξα recovery (twrp) με fastboot και φλάσαρα το CWM-SuperSU-v0.98.zip από recovery.

 

Αν θελεις να παρεις ΟΤΑ ξανα, φλασαρε παλι την stock recovery. Θα την βρεις μεσα στο λογισμικο που κατεβασες, εαν το unzipαρεις, recovery.img. Οπως εκανες την cwm, με τον ιδιο τροπο, και εισαι κομπλε!

 

(fastboot flash recovery recovery.img)

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να παρεις ΟΤΑ ξανα, φλασαρε παλι την stock recovery. Θα την βρεις μεσα στο λογισμικο που κατεβασες, εαν το unzipαρεις, recovery.img. Οπως εκανες την cwm, με τον ιδιο τροπο, και εισαι κομπλε!

 

(fastboot flash recovery recovery.img)

 

το είπα χτες και στο Μάνο αλλά θα το πω και δω για όποιον ασχολείται και θέλει να το δοκιμάσει.

δεν είναι ανάγκη να φλασάρουμε μόνιμα custom recovery. αντί να χρησιμοποιήσουμε την εντολή fastboot flash recovery recoveryxxx.img

χρησιμοποιήσαμε την εντολή fastboot boot recovery recoveryxx.img. έτσι το τηλέφωνο bootαρει μια φορά στην custom recovery κάνουμε την δουλειά μας και δεν πειράζεται η stock recovery του τηλεφώνου για όσους θέλουν ota.

επίσης να πω ότι επειδή ο Μάνος δεν είχε sdk εγκατεστημένο στο pc αλλά μόνο το toolkit, δοκιμάσαμε το τροποποιημένο fastboot που περιέχει το kit. απλά η εντολή αλλάζει λίγο σε fastboot-toolkit boot recovery recoveryxxx.img. δεν ξέρω γιατί αλλά δεν δούλεψε με αυτό τον τρόπο ή εντολή flash, μπορεί όμως να ήταν τυχαίο γεγονός!!

Link to comment
Share on other sites

το είπα χτες και στο Μάνο αλλά θα το πω και δω για όποιον ασχολείται και θέλει να το δοκιμάσει.

δεν είναι ανάγκη να φλασάρουμε μόνιμα custom recovery. αντί να χρησιμοποιήσουμε την εντολή fastboot flash recovery recoveryxxx.img

χρησιμοποιήσαμε την εντολή fastboot boot recovery recoveryxx.img. έτσι το τηλέφωνο bootαρει μια φορά στην custom recovery κάνουμε την δουλειά μας και δεν πειράζεται η stock recovery του τηλεφώνου για όσους θέλουν ota.

επίσης να πω ότι επειδή ο Μάνος δεν είχε sdk εγκατεστημένο στο pc αλλά μόνο το toolkit, δοκιμάσαμε το τροποποιημένο fastboot που περιέχει το kit. απλά η εντολή αλλάζει λίγο σε fastboot-toolkit boot recovery recoveryxxx.img. δεν ξέρω γιατί αλλά δεν δούλεψε με αυτό τον τρόπο ή εντολή flash, μπορεί όμως να ήταν τυχαίο γεγονός!!

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο Βασίλης είναι.

Και να πω εδώ ότι όλα δούλεψαν μια χαρά κ το τηλέφωνο πετάει πραγματικά!

Το θέμα Βασίλη όμως είναι ότι βάζοντας το titanium για να πάρει δικαίωμα μου ζήτησε και εγκατέστησα το super user οπότε τώρα έχω εγκατεστημένους κ αυτόν άλλα και το super su

Γνώμη σου είναι να το αφήσω ως έχει η να απ εγκατσστασω κάποιον?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω το κινητο galaxy mini pop plus και εχω μεσα καρτα μνημης 4GB, την εχω σχεδον γεματη και εχω αρκετες εφαρμογες και προγραμματα....οταν ανοιγω το κινητο μου και παω να κανω καποια κινηση στο μενου, κολλαει και μετα απο 2 δευτερολεπτα κανει επανεκκινηση, μηπως μπορειτε να μου πειτε τι μπορω να κανω και γιατι το κανει αυτο ενω σε εναν φιλο μου δεν το κανει ακι εχει καρτα μνημης 4GB,τι μπορω να κανω για να μν κολλαει κανενα καθαρισμο cache ή τιποτα τετοιο;;παρακαλω βοηθηστε με....
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως τα λέει ο Βασίλης είναι.

Και να πω εδώ ότι όλα δούλεψαν μια χαρά κ το τηλέφωνο πετάει πραγματικά!

Το θέμα Βασίλη όμως είναι ότι βάζοντας το titanium για να πάρει δικαίωμα μου ζήτησε και εγκατέστησα το super user οπότε τώρα έχω εγκατεστημένους κ αυτόν άλλα και το super su

Γνώμη σου είναι να το αφήσω ως έχει η να απ εγκατσστασω κάποιον?

δεν μου έχει τύχει αυτό που λες και δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος. πχ σε μένα το titanium πήρε μια χαρά δικαιώματα με το superSU.

πάντως αν πάρουμε παράδειγμα από τα λεγόμενα άλλων παιδιών που είχαν το super user και ήθελαν το superSU, Αφού κατέβαζαν το δεύτερο και έπαιρνε root δικαιώματα έκαναν απεγκατάσταση το πρώτο. δε βλέπω το λόγο λοιπόν γιατί να μην μπορεί να γίνει το αντίστροφο. ένα από τα δύο πάντως καλό είναι να φύγει!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω τα δικα μου θεματακια.

Αν και τις πρωτες 3 μερες δουλευαν ολα αψογα, τωρα βλεπω την οθονη να αναβει ξαφνικα απο μονη της, χωρις να εχει συμβει κατι οπως πχ αποσυνδεση bluetooth ή κατι τετοιο παρολο που και με τετοιου ειδους αποσυνδεσεις δεν θα επρεπε να αναβει.

Επισης, κατι παιζει με το bluetooth. Αν αποσυνδεθει απο το handsfree (Sony MW1) δεν επανασυνδεεται, και αν προσπαθησω να το κλεισω ή να το ανοίξω, αρνειται να το κανει. Με επανεκινηση στρωνει αλλά και με force stop του bluetooth απο το Apps.

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω την αποψη μου μετα απο μερικες ημερες χρησης.

 

Bluetooth: Μια χαρουλα.

Μπαταρια: Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα στην καταναλωση.

Καμερα: Ναι, υπαρχει lag ενος περιπου δευτερολεπτου κατα την περιστροφη.

 

Εχω μια απορια: Στη νεα Lock Screen μπορω να χρησιμοποιησω τα Widgets που εχω μεσα στο λειτουργικο η οχι; Γιατι μπορω μονο Calendar, Messaging, Gmail, Clock κλπ να χρησιμοποιησω που ειναι "μαμα" ενω εχω εγκατεστημενες εφαρμογες τυπου GoSMS, Viber, FourSquare που εχουν Widgets.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

MY ANDROID DEVICES HISTORY

HTC Desire HD > HTC Evo 3D > Samsung Galaxy Nexus > Samsung Galaxy Note II > LG G2 > LG G Flex 2 > Samsung Galaxy Note Edge > Meizu MX4 Pro > LG G4 > Xiaomi Mi 5 > Samsung Galaxy S8+ > Huawei P20 Pro > Huawei Mate 20 Pro > Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω την αποψη μου μετα απο μερικες ημερες χρησης.

 

Bluetooth: Μια χαρουλα.

Μπαταρια: Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα στην καταναλωση.

Καμερα: Ναι, υπαρχει lag ενος περιπου δευτερολεπτου κατα την περιστροφη.

 

Εχω μια απορια: Στη νεα Lock Screen μπορω να χρησιμοποιησω τα Widgets που εχω μεσα στο λειτουργικο η οχι; Γιατι μπορω μονο Calendar, Messaging, Gmail, Clock κλπ να χρησιμοποιησω που ειναι "μαμα" ενω εχω εγκατεστημενες εφαρμογες τυπου GoSMS, Viber, FourSquare που εχουν Widgets.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και widgets από τρίτες εφαρμογές, αλλά πρέπει να το υποστηρίζουν. Είναι θέμα χρόνου να βάλουν υποστήριξη και άλλες εφαρμογές (προφανώς αυτό θα γίνει με αναβαθμίσεις.)

Προς το παρόν ξέρω ότι το HD Widgets και το Beautiful Clock Widget έχουν βάλει...

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

 

Υστερα απο χρηση μιας εβδομαδας δυστυχως τα αρνητικα ειναι περισσοτερα απο τα θετικα.

Μπαταρια : Απλα τραγικη. Με 3G ανοιχτο και τα υπολοιπα ON,GPS, Sync, W-Fi, οριακα κανα 10 ωρο. Με αλλους συνδυασμους δεν το δοκιμασα γιατι τοτε θα ειχα το 6710 που το εχω αφησει στο ραφι. Επισης δεν δοκιμασα και Juice Defender.

Λειτουργικο - Εμφανιση : Αρκετες καθυστερησεις, ανοιγμα μενου, τελειωμα κλησης, τερματισμο εφαρμογων απο μενου. Μπορει να ειναι λιγακι χαζες αλλα ειναι καθυστερησεις που πριν δεν υπηρχαν.Γενικα σου δινει την αισθηση πως υπαρχει μια καθυστερηση σε ολα. Με την 4.1.2 το κινητο ηταν απλα σφαιρα

Καμερα: Το θεμα το εχω ξανα αναφερει αλλα τωρα το παρατηρησα και στο βιντεο. Η οποιαδηποτε αλλαγη απο landscape σε portrait προκαλει τρελλο laggish.

 

Δυστυχως απογοητευση και με βλεπω γα root και επιστροφη σε 4.1.2 μεχρι να βγει καποια επιδιορθωτικη και να ακουστουν θετικα σχολια. Προτεινω να rootαρετε και μετα να εγκαταστησετε για αποφυγη απογοητευσεων.

Galaxy S8 / 8.0
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργικο - Εμφανιση : Αρκετες καθυστερησεις, ανοιγμα μενου, τελειωμα κλησης, τερματισμο εφαρμογων απο μενου. Μπορει να ειναι λιγακι χαζες αλλα ειναι καθυστερησεις που πριν δεν υπηρχαν.Γενικα σου δινει την αισθηση πως υπαρχει μια καθυστερηση σε ολα. Με την 4.1.2 το κινητο ηταν απλα σφαιρα

 

και γω αυτά που λες τα έχω όλα. Τρελή η διαφορά από την 4.1.2 σε αυτό το θέμα... τέρμα το βούτυρο στην 4.2...

κρίμα...

άντε τώρα να παίρνω backup και να περνάω την 4.2 από factory image, και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα στρώσει...

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...