Jump to content

Google pixel: Γενική συζήτηση


kai50000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, doganos said:

Προσπαθησε στο ρυθμισεις - ειδοποιησεις - flash notifications (στα ελληνικα δεν θυμαμαι πως το γραφει, αλλα θα το βρεις) και απενεργοποιησε τους διακοπτες...

Ρυθμίσεις/Ειδοποιήσεις/Ειδοποιήσεις με λάμψη και απενεργοποιείς/επιλέγεις φλας κάμερας και φλας οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απενεργοποιημένα....

Περίεργο που δεν έχει επιλογή  tap για να σβήνει η οθόνη χωρίς power button

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bardull said:

Είναι απενεργοποιημένα....

Περίεργο που δεν έχει επιλογή  tap για να σβήνει η οθόνη χωρίς power button

Εγώ έχω βάλει τον nova launcher και με διπλό ταμπ κλείνει η οθόνη. 

Link to comment
Share on other sites

κατι διορθώσεις στην κάμερα αλλά όχι τίποτα το τρομερό πράγματι!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα διόρθωσαν την μετάβαση από φακό σε φακό στο zoom στα 8αρια και νομίζω διόρθωσαν κι ένα θέμα που υπήρχε με το exposure όταν έκανες ταπ στην οθόνη σε φωτεινές πηγές.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αφού πλέον αναγνωριστηκε από την Google η Ελλάδα για τα Pixel, μήπως έχουμε κάποια ανακοίνωση για wificall και σέρβις? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bardull said:

Αφού πλέον αναγνωριστηκε από την Google η Ελλάδα για τα Pixel, μήπως έχουμε κάποια ανακοίνωση για wificall και σέρβις? 

Δε ξέρω για σέρβις αλλά το plaisio φέρνει πλέον το 8αρι. Γράφει εγγύηση 2 χρόνια πλαίσιο, αλλά κάτω απ το προϊόν λέει προϊόν ελληνικής αντιπροσωπίας 

 

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3D4471199&qId=5d78aeec79c313a70b4f832035b9c5f9&qIx=products&fbclid=IwAR0sWVcp44dDvlnGmCis8YVR6HtngEy_jtI3dalyVSfxjeN7fLGsnusrGuw

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ελληνικής αντιπροσωπείας, ακόμα και το plasio ξέρω απο πρώτο χέρι οτι φέρνει συσκευές απο παράλληλη αγορά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...