Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήνυμα διαγράφηκε.

Προσωπικοί χαρακτηρισμοί παρακαλώ να αποφεύγονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

https://www.hol.gr/basic-page/232195/anakoinosi-hol-vodafone

Η hellas online και η Vodafone στηρίζουν τους συνδρομητές τους και προσφέρουν σε όλους, αυτόματα & εντελώς δωρεάν και χωρίς καμία προϋπόθεση, 300 λεπτά επιπλέον χρόνο ομιλίας προς όλα τα κινητά και σταθερά Ελλάδος από τις 30 Ιουνίου μέχρι τις 7 Ιουλίου.

Η προσφορά ισχύει για όλες στις σταθερές τηλεφωνικές γραμμές της hellas online και για όλα τα υπάρχοντα πακέτα:

hol double-play

hol telephony

hol office double-play

hol business double-play

Πιο συγκεκριμένα:

Για τα πακέτα με απεριόριστα αστικά & υπεραστικά Ελλάδος , τα επιπλέον 300 λεπτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν εξολοκλήρου για κλήσεις σε εθνικά κινητά.

Για τα πακέτα που δεν περιλαμβάνουν απεριόριστα αστικά & υπεραστικά Ελλάδος τα επιπλέον 300 λεπτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν για κλήσεις σε σταθερά & κινητά Ελλάδος.

Επιπλέον, προσφέρεται δωρεάν χρήση για ενοικίαση ταινιών από το hol video club για την ίδια περίοδο, στους υφιστάμενους συνδρομητές hol my tv.

Τέλος ενημερώνουμε ότι όλες οι φραγές για λόγους οφειλών έχουν ανασταλεί για όλους τους πελάτες της hellas online έως και τις 7/7.

Σημειώσεις:

1. H ενέργεια ισχύει από 29/06 έως και 7/07 στους υφιστάμενους πελάτες hol και σε όσους ενεργοποιηθούν έως 7/07.

2. Τα 300 λεπτά προς κινητά αφορούν σε πελάτες σε οικιακή και εταιρική υπηρεσία hol με απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς σταθερά Ελλάδος.

3. Τα 300 λεπτά προς κινητά & σταθερά αφορούν σε πελάτες σε οικιακή και εταιρική υπηρεσία hol χωρίς απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς σταθερά Ελλάδος.

4. Η ενέργεια δεν ισχύει για πελάτες με φραγή υπηρεσίας λόγω οφειλών.

5. Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης 100€ με Φ.Π.Α. σε ενοικιάσεις για όλο το διάστημα από 29/6 έως και 7/7.

6. Ισχύει για όλες τις ενοικιάσεις χρεώσιμου περιεχομένου, τόσο ταινιών του hol video club όσο και χρεώσιμων καναλιών.

7. Στην ενοικίαση χρεώσιμων καναλιών η πίστωση θα γίνει για το κόστος ενοικίασης του εκάστοτε καναλιού / πακέτου καναλιών για όλο το μήνα, και όχι για το ποσοστό που αναλογεί για την περίοδο 30/6 έως και 7/7.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλα μετα τη wind τωρα και η hol σταματησε να δινει δωρεαν το ρουτερ της?Πλεον το δινουν με χρυσοδανειο οι οτε,forthnet και cyta.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιδάνειο το έδινε η HOL. Δεν το ζητούσε πίσω αν είχες κλείσει τα 2 χρόνια.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μήνες έχω διαβάσει ότι δίνει εξοπλισμό με κόστος 0.01€ και δυο χρόνια εγγύηση.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Χρησιδάνειο το έδινε η HOL. Δεν το ζητούσε πίσω αν είχες κλείσει τα 2 χρόνια.

Παντως online λεει:" χρειαζομαι ειδικο εξοπλισμο για να συνδεθω?"Και απαντα:"οχι μπορεις να χρησιμοποιησεις οποιο εξοπλισμο εχεις απο πριν η να αφορασεις τον εξοπλοσμο της hol μονι με 19,90€".Ειναι στις συχνες ερωτησεις.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω 2γραμμες Ρεντ 1και θέλω να βάλω σταθερό hol - Vodafone. Μου δίνουν το γνωστό πρόγραμμα με ίντερνετ σταθερό και 300λεπτα σε κινητά με 18 ευρώ το μήνα. Επίσης θα μου κάνουν έκπτωση 10%στο κινητό.

Τι λέτε μπορώ να πάρω κάποια Καλύτερη τιμή από αυτή;

εντωμεταξύ επειδή δεν έχω σταθερό θα πρέπει να πληρώσω 85 ευρώ για να μου φέρουν τη γραμμή σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω 2γραμμες Ρεντ 1και θέλω να βάλω σταθερό hol - Vodafone. Μου δίνουν το γνωστό πρόγραμμα με ίντερνετ σταθερό και 300λεπτα σε κινητά με 18 ευρώ το μήνα. Επίσης θα μου κάνουν έκπτωση 10%στο κινητό.

Τι λέτε μπορώ να πάρω κάποια Καλύτερη τιμή από αυτή;

εντωμεταξύ επειδή δεν έχω σταθερό θα πρέπει να πληρώσω 85 ευρώ για να μου φέρουν τη γραμμή σπίτι.

Καλυτερη τιμη στο παγιο οχι μιας και ειναι ηδη στον πατω!Το μονο που μπιρεις να κανεις ειναι να βρεις καποιο φιλο που θελει να ερθει στην χολ και να τον φαιρεις ωστε να παρεις εκπτωση 20€/ μηνα + οτι ο φιλος θα εχει μονιμη εκπτωση στο παγιο του!Επιπλεον δοκιμασε να παζαρεψεις το τελος ενεργοποιησεις μπας και στο μειωσουν καθως καποιος πριν καιρο εδω στο φορουμ ειχε πει οτι το εκανε!Τελος μαθε αν θα σου δωσουν δωρεαν ρουτερ μαζι!Μη σε πιασουν κοροιδο και πληρωσεις μετα!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερη τιμη στο παγιο οχι μιας και ειναι ηδη στον πατω!Το μονο που μπιρεις να κανεις ειναι να βρεις καποιο φιλο που θελει να ερθει στην χολ και να τον φαιρεις ωστε να παρεις εκπτωση 20€/ μηνα + οτι ο φιλος θα εχει μονιμη εκπτωση στο παγιο του!Επιπλεον δοκιμασε να παζαρεψεις το τελος ενεργοποιησεις μπας και στο μειωσουν καθως καποιος πριν καιρο εδω στο φορουμ ειχε πει οτι το εκανε!Τελος μαθε αν θα σου δωσουν δωρεαν ρουτερ μαζι!Μη σε πιασουν κοροιδο και πληρωσεις μετα!

 

+1

Eγω προλαβα την προσφορα με τα 17€ και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος. Εχω μια καθυστερηση στο φορτωμα των σελιδων σε σχεση με τον ΟΤΕ αλλα δεν τρεχει τιποτα. Η τιμη και γω θεωρω οτι πολλη καλη! Παζαρεψε τα τελη ενεργοποιησης! Eμενα δεν μου τα ειχαν κανει "δωρο" αλλα πηρα να κανω καποια παραπονα και μου λενε σας εχουμε κανει δωρο τα τελη! Αγνωσται αι βουλαι της HOL. :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1

Eγω προλαβα την προσφορα με τα 17€ και μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος. Εχω μια καθυστερηση στο φορτωμα των σελιδων σε σχεση με τον ΟΤΕ αλλα δεν τρεχει τιποτα. Η τιμη και γω θεωρω οτι πολλη καλη! Παζαρεψε τα τελη ενεργοποιησης! Eμενα δεν μου τα ειχαν κανει "δωρο" αλλα πηρα να κανω καποια παραπονα και μου λενε σας εχουμε κανει δωρο τα τελη! Αγνωσται αι βουλαι της HOL. :lol:

Με το ρουτερ μην ξεχαστεις να μαθεις!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 86€ για ενεργοποίηση είναι πολλά! Ο ΟΤΕ το κάνει με 16€!!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να είναι με 16€ η εγκατάσταση νέας γραμμής. Κάποτε είχε 75€ (εποχή 2009-2010). Δεν νομίζω να έπεσε με κάποιο τρόπο στα 16€.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

στον οτε ειναι 36 ευρω. τοσο μου ειπαν πριν 1,5 μηνα στο γερμανο

 

Ο φίλος παραπάνω μιλάει για ενεργοποίηση νέου αριθμού, όχι απλά της adsl υπηρεσίας. Έχουν πέσει τόσο πολύ τα τέλη ενεργοποίησης νέας γραμμής/αριθμού;

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι τα μισά είναι από τα 86€ της χολ.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Ρώτησα στο φβ της χολ και μου είπαν ότι το ρουτερ για adsl κοστιζει 19,90€ ενώ για το vdsl δίνεται τζάμπα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το ρουτερ το χρεωνουν 19,90. τους ειπα να μου το κανουν δωρο αλλα δεν τα καταφερα. μετα μου λεει αν εχεις καποιο παλιο ρουτερ οποιοδηποτε (ακομα και του οτε) μπορεις να βαλεις αυτο.ειναι συμβατο.και ετσι δεν θα το αγορασω γιατι εχω ενα παλιο απο con-x.

τελη για νεα γραμμη τηλεφωνου 85 ευρω

τιμη 15 ευρω το μηνα χωρις δωρεαν χρονο στα κινητα αλλα δωρεαν αστικα υπεραστικα. (εγω θελω μονο ιντερνετ) αν ηθελα και κινητα τοτε θα πηγαινα στα 18 ευρω.

24 μηνες συμβολαιο.

και 10% εκπτωση στο συμβολαιο βονταφον που εχω στο κινητο.

την τριτη υπογραφω

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

τελικα το ρουτερ το χρεωνουν 19,90. τους ειπα να μου το κανουν δωρο αλλα δεν τα καταφερα. μετα μου λεει αν εχεις καποιο παλιο ρουτερ οποιοδηποτε (ακομα και του οτε) μπορεις να βαλεις αυτο.ειναι συμβατο.και ετσι δεν θα το αγορασω γιατι εχω ενα παλιο απο con-x.

τελη για νεα γραμμη τηλεφωνου 85 ευρω

τιμη 15 ευρω το μηνα χωρις δωρεαν χρονο στα κινητα αλλα δωρεαν αστικα υπεραστικα. (εγω θελω μονο ιντερνετ) αν ηθελα και κινητα τοτε θα πηγαινα στα 18 ευρω.

24 μηνες συμβολαιο.

και 10% εκπτωση στο συμβολαιο βονταφον που εχω στο κινητο.

την τριτη υπογραφω

Πολλα τα τελη νεας γραμμης σε σχεση με οτε που ειναι 36€!Αυτο με το ρουτερ ασχημο!!Μηπως να το ξανασκεφτεις!!

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Την διαφορά από τα τέλη για τη νέα γραμμή θα τα αποσβεσει σε περίπου 4 μήνες, δίχως να υπολογίσουμε την έκπτωση στο κινητό. Όσον αφορά το ρουτερ, όποιο και να βάλεις πάνω θα δουλέψει, οπότε προσωρινά θα την κάνει την δουλειά του, συνυπολογιζοντας το κακό ρουτερ που δίνει η hol και το οποίο χρεώνει 20 ευρώ!
Link to comment
Share on other sites

Πολλα τα τελη νεας γραμμης σε σχεση με οτε που ειναι 36€!Αυτο με το ρουτερ ασχημο!!Μηπως να το ξανασκεφτεις!!

 

Μηπως στον Οτε 36ε ειναι η φορητοτητα και ειναι περιπου τα ιδια οσο στις αλλες για νεα γραμμη? Εκτος και αν αλλαξε κατι γιατι ειμαι σχεδον 5 χρονια Οτε.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως στον Οτε 36ε ειναι η φορητοτητα και ειναι περιπου τα ιδια οσο στις αλλες για νεα γραμμη? Εκτος και αν αλλαξε κατι γιατι ειμαι σχεδον 5 χρονια Οτε.

Ειμαι απο tabletnκαι δεν μπορω να βαλω λινκ.Αν θες μπες στο http://www.otre.gr και δες εκει που λεει "νεες τηλεδωνικες γραμμε;"

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο tabletnκαι δεν μπορω να βαλω λινκ.Αν θες μπες στο http://www.otre.gr και δες εκει που λεει "νεες τηλεδωνικες γραμμε;"

 

Ναι εχεις δικιο τωρα το βρηκα. Ειχα μεινη αρκετα χρονια πισω:lol: οταν ειχα κανει την δικια μου συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

λετε να υπαρχει καποιο προβλημα με το ρουτερ του conn-x?

μηπως θα ηταν καλυτερα να επαιρνα το μανισιο της hol?

να πω την αληθεια τα τσιγκουνευτικα τα 20 ευρω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...