Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Note Series


jonakic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχεδόν μόνο αυτό χρησιμοποιώ, με βολεύει πολύ η αναγνώριση γραφής για κείμενα και σχόλια στο ίντερνετ γιατί γράφω πολύ γρήγορα, αλλά και στη λήψη αποκομμάτων.
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Πολύ συχνά.Ακόμη και απλή πλοήγηση είναι πολύ καλό μιας και βλέπεις χωρίς να σ εμποδίζει το δάχτυλο.
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Η σειρά note κρατάει το έθιμο.πολυ χρήσιμο το πεννάκι αλλά όταν χρειάζεται να καθήσεις σε τραπέζι ή στο κρεβάτι σου.Σε περιπτώσεις κλασικής λειτουργίας δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Κλασικό πρόβλημα όπως και του galaxy s4(αυτό είχα και γι αυτό γνωρίζω)Πιστεύω πώς το θέμα της θερμοκρασίας ίσως επηρέασε και την επιλογή άλλης πίσω όψης του note 3.Δεν γίνεται τόση αντιληπτή η αίσθηση της υψηλής θερμοκρασίας.
Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερα χρήσιμο στα action notes και σχεδον πάντα όταν μιλάω (με Bluetooth εννοείται :) ) και θέλω να σημειώσω κάτι. Όταν είμαι σπίτι ή στο γραφείο προτιμώ να του μιλάω με το swipe & dragon
Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που με καλεί η γυναίκα μου και μου υπαγορεύει τι πράγματα να φέρω από το supermarket :O :cry:

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που με καλεί η γυναίκα μου και μου υπαγορεύει τι πράγματα να φέρω από το supermarket :O :cry:

 

Άλλος ένας, εξοικιωμένος με την... παντόφλα...

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

μία ερώτηση... tips (μυτούλες) για το pen του note που βρίσκουμε ? ξέρω ότι έχει μέσα στο κουτί άλλα εάν τελειώσαμε / χαλάσαμε / τις χάσαμε τι κάνουμε?

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

οι μυτες τι μπορει να παθουν?? πως μπορει να χαλασουν εκτος απο πεσιμο με την μυτη του stylus??

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

οι μυτες τι μπορει να παθουν?? πως μπορει να χαλασουν εκτος απο πεσιμο με την μυτη του stylus??

 

Ελαστομερες πλαστικο ειναι αυτο που εφαπτεται πανω στην οθονη.

Τριβη ειναι αυτη, σε καποιο χρονο αναλογα την χρηση θα φθαρει η ακιδα.

Θα εξακολουθει φυσικα να "γραφει" αλλα ισως να χαθει η αισθηση του "γλυστριματος"...

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

εάν πω ότι έφαγα κανά 2 από άγχος θα με πιστέψετε?

 

(έφαγα κεφαλές)

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό... μου έμειναν 1 ή 2 και γι αυτό θέλω να πάρω για καλό και κακό να μην μείνω

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό... μου έμειναν 1 ή 2 και γι αυτό θέλω να πάρω για καλό και κακό να μην μείνω

 

Όταν θα βρεις ενημέρωσε και το παρόν θέμα, να ξέρουμε και οι υπόλοιποι.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως λίγες μέρες που έχω το νοτέλι Το χρησιμοποιώ το πενάκι πολύ , δεν ξέρω αν θα το Χρησιμοποιώ συνέχεια αλλά τώρα που είναι αρχή μου αρέσει Και με έχει Ενθουσιάσει (αυτό Το μήνυμα με το πενάκι Το γράφω)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα εγώ το έχω λίγες μέρες στην κατοχή μου , αναβαθμισμένο με κιτ ΚΑΤ , αλλα κάποιες φορές παρατήρησα ότι δεν μπορώ να το γυρίσω απο πενάκι σε πληκτρολόγιο πατώντας το αντίστοιχο πλήκτρο με σήμα το Α και το πενάκι ... Ειναι κάτι που δεν γνωρίζω?
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγώ το έχω λίγες μέρες στην κατοχή μου , αναβαθμισμένο με κιτ ΚΑΤ , αλλα κάποιες φορές παρατήρησα ότι δεν μπορώ να το γυρίσω απο πενάκι σε πληκτρολόγιο πατώντας το αντίστοιχο πλήκτρο με σήμα το Α και το πενάκι ... Ειναι κάτι που δεν γνωρίζω?
οκ το βρηκα απο κατοχο φιλο ..Πρωτες μερες πολυ χρηση με πενακι
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κι εγώ αν και πρώτες μέρες χρησιμοποιώ το πενάκι μέχρι και για να πάω τουαλέτα. Έχει γίνει προέκταση του χεριού μου και δύσκολα θα το αποχωριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως σε συγκεκριμμενες εφαρμογες..Γενικα καλο εξτρα παντως!!

 

Κ μια ερωτηση μιας κ καινουριος ιδιοκτητης..Ο μονος τροπος να ενεργοποιησεις το air-command ειναι μολις το αφαιρεσεις απ την θηκη του??Η' πρεπει να εμαφανιζεται κ οπουδηποτε στην οθονη πατωντας το κουμπακι του??

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως σε συγκεκριμμενες εφαρμογες..Γενικα καλο εξτρα παντως!!

 

Κ μια ερωτηση μιας κ καινουριος ιδιοκτητης..Ο μονος τροπος να ενεργοποιησεις το air-command ειναι μολις το αφαιρεσεις απ την θηκη του??Η' πρεπει να εμαφανιζεται κ οπουδηποτε στην οθονη πατωντας το κουμπακι του??

Με γειααα

Πατώντας το κουμπάκι του S-Pen σε οποιαδήποτε οθόνη αρκεί να έχεις ενεργοποιήσει από τα Εργαλεία την Εντολή χωρίς επαφή(Screen Shot)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Note Series
  • This topic was pinned and unlocked
  • This topic was pinned, pinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...