Jump to content

Realme GT 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

35 minutes ago, chios said:

Κατέβασε άφοβα, δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Αυτη ειναι η σωστη ομως ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, athanasios1112 said:

Απο το play store.

IMG20211209014705.jpg

IMG20211209014657.jpg

Η επανάληψη σε ότι ήδη έγραψα πιο πάνω σε τι ακριβώς αποσκοπεί? Δλδ κάπου καταντάει δεικτικό μετά από τόσες φορές.

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, nyor said:

Η επανάληψη σε ότι ήδη έγραψα πιο πάνω σε τι ακριβώς αποσκοπεί? Δλδ κάπου καταντάει δεικτικό μετά από τόσες φορές.

μα το κανω μου βγαζει οι ειναι ενημερωμενο αλα μεσα στην ασφαλεια μου λεει 1 ιαουναριου 2021 αυτο λεμε

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η σωστη ομως ?
Την πέρασα στο δικό μου (miA3) και μπήκε κανονικά, δεν ξέρω εσύ επειδή είσαι πολύ πίσω αν μπορείς να βάλεις την τελευταία ή πρέπει να περάσεις μία μία τις προηγούμενες.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, chios said:
10 ώρες πριν, Tr3LaRaS said:
Αυτη ειναι η σωστη ομως ?

Την πέρασα στο δικό μου (miA3) και μπήκε κανονικά, δεν ξέρω εσύ επειδή είσαι πολύ πίσω αν μπορείς να βάλεις την τελευταία ή πρέπει να περάσεις μία μία τις προηγούμενες.

την περασα και γω ολα οκ 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, athanasios1112 said:

Καλημέρα, δίνω το κινητό.

Αν το θέλει κάποιος γνωστός σας, μήνυμα.

ποσο καιρο το εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Ενημέρωση λογισμικού δεν υπάρχει;;

ποια εκδοση εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Tr3LaRaS said:

ποια εκδοση εχεις ?

Την α 16, αλλά δεν είχε ενημέρωση τον τελευταίο μήνα,, είπε ένας θα πάει για android 12 κλπ.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Την α 16, αλλά δεν είχε ενημέρωση τον τελευταίο μήνα,, είπε ένας θα πάει για android 12 κλπ.

το εχεις με την εργοστασιακη μεμβρανη ?σε σκοτααδι σου ριχνει την φωτεινοτητα πολυ χαμηλα οταν το εχεις στο αυτοματο ?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει τζαμάκι, περίεργα με την φωτεινότητα έχω και εγώ, και στο master edition, που έχω τώρα, (το αγόρασα).

Link to comment
Share on other sites

το εχεις με την εργοστασιακη μεμβρανη ?σε σκοτααδι σου ριχνει την φωτεινοτητα πολυ χαμηλα οταν το εχεις στο αυτοματο ?
Το δικό μου με εργοστασιακή μεμβράνη συμπεριφέρεται ακριβώς όπως γράφεις, σε σκοτάδι ρίχνει τη φωτεινότητα τέρμα στο ελάχιστο. Με την Α16 είμαι την τελευταία, περασμένη μέσω VPN

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

ωχ παναγια μου και εχω αλλαξει ενα τζαμακι μια μεμβρανη και σημερα τους εκρασα στο καταστημα οτι δε μου το βαλανε καλα και καλυπτει τον αισθητηρα

ξερεις κανειες πως να βγαλει σε βιντεο σε σκοταδι με αλλη συσκευη τον αισθητηρα του gt να δω αν αναβει σαν το δικο μου ?

6 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Το έχω βάλει τζαμάκι, περίεργα με την φωτεινότητα έχω και εγώ, και στο master edition, που έχω τώρα, (το αγόρασα).

διαφορες το master με το gt ?

καλυτερη μπαταρια ?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Το έχω βάλει τζαμάκι, περίεργα με την φωτεινότητα έχω και εγώ, και στο master edition, που έχω τώρα, (το αγόρασα).

να ξερετε η εργοστασιακη μεβμρανη πανω δεξια στον αισθητηρα εχει ενα κοψιμο

τα τζαμακια και οι ζελατινες δεν εχουν κοψιμο εκτος απο κανα δυο που βρηκα πριν λιγο οποτε οποιος βαλει τζαμακι χωρις κοψιμο θα εχει θεμα εμενα και το τζαμακι και η ζελατιν κρυβει τον μισο αισθητηρα

δειτε πως ειναι η μαμα και πως καθετε η ζελασινα που μου εβαλαν

https://photos.app.goo.gl/ksSM6W7vaeuxTVvUA

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του gt με στραβώνει, δεν ξέρω γιατί,( ??????????

χωριά που το καλοκαίρι, έκαιγε το κινητό, από τον 888.

Το master edition , γνώμη μου, έχει πιο ποιοτική οθόνη, ας υστερεί στον CPU.

Σφάλμα που αγόρασα το gt, δεν βρίσκω να το πουλήσω.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που φοράει τον 888 είναι από μόνο του πρόβλημα, και εγώ θεωρώ καλύτερο το master εκτός της μπαταρίας που είναι μέτρια για μένα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2021 at 12:02 ΠΜ, athanasios1112 said:

Η οθόνη του gt με στραβώνει, δεν ξέρω γιατί,( ??????????

χωριά που το καλοκαίρι, έκαιγε το κινητό, από τον 888.

Το master edition , γνώμη μου, έχει πιο ποιοτική οθόνη, ας υστερεί στον CPU.

Σφάλμα που αγόρασα το gt, δεν βρίσκω να το πουλήσω.

Αν δεν κάνω λάθος ίδιες οθόνες φοράνε πάνω κάτω.

Για την μεταπώληση,είναι δυστηχώς γεγονός αυτό,και δεν βοηθάει σε αυτό ούτε ότι είναι ψιλό νέα εταιρεία σε Ελλάδα,ούτε ότι πέφτουν γρήγορα οι τιμές,ούτε και το οτι βγάζει πολλά μοοντέλα.

Τώρα πχ που βγήκε το Realme GT neo 2 με Snap870 και 5000 μπαταρία και με χαμηλότερη τιμή,στην ουσία απαξίωσε πλήρως το Realme GT.

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Αν δεν κάνω λάθος ίδιες οθόνες φοράνε πάνω κάτω.

 

Μα εντελώς ίδιες. Οχι μόνο σε ποιότητα αλλα μέχρι και σε διαστάσεις. Πανομοιότυπες. Οτι λέγεται εδώ περι διαφορας οθονών είναι εντελώς placebo effect. Δεν έχουμε να κάνουμε με SuperAMOLED vs LTPO μην τρελαθούμε. Ειναι καρμπον οι οθόνες. 6,43inc/120Hz/1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio και 409 pixel density. Μέχρι και το touch sampling rate ειναι ίδιο.  

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

UI Version: RMX2202_11.A.17

Security

• Integrates the November and December 2021 Android security patches.

System

• Improves system performance and stability.

 

Ανακοινώθηκε σήμερα. ΥΠΟΜΟΝΗ και μη ρωτάτε συνέχεια πότε και πότε και δεν βγήκε και πότε θα βγει και δεν το βλέπω με VPN και γιατί δεν ήρθε σε μένα. Θα έρθει. Δεν το δίνουν global αμέσως . Κάνουν staged roll out να δούνε αν έχει bugs. Ούτως η άλλως Κίνα μόνο, ήδη κυκλοφόρησε χθες η final και stable edition του Android12 με UI.3 και το GT είναι το πρώτο που το πήρε. Όχι το Master Edition, αλλά το GT. 

 

Όλα εν καιρώ. 

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, nyor said:

UI Version: RMX2202_11.A.17

Security

• Integrates the November and December 2021 Android security patches.

System

• Improves system performance and stability.

 

Ανακοινώθηκε σήμερα. ΥΠΟΜΟΝΗ και μη ρωτάτε συνέχεια πότε και πότε και δεν βγήκε και πότε θα βγει και δεν το βλέπω με VPN και γιατί δεν ήρθε σε μένα. Θα έρθει. Δεν το δίνουν global αμέσως . Κάνουν staged roll out να δούνε αν έχει bugs. Ούτως η άλλως Κίνα μόνο, ήδη κυκλοφόρησε χθες η final και stable edition του Android12 με UI.3 και το GT είναι το πρώτο που το πήρε. Όχι το Master Edition, αλλά το GT. 

 

Όλα εν καιρώ. 

h A17 δλδ  θα ειναι με Android 12 ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι όπως είναι τώρα. Με 11. Αλλά παράλληλα γράφω ότι κυκλοφόρησε μόνο Κίνα προς το παρών και η 12.

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

Just now, nyor said:

Όχι όπως είναι τώρα. Με 11. Αλλά παράλληλα γράφω ότι κυκλοφόρησε μόνο Κίνα προς το παρών και η 12.

εσενα δλδ σου ηεθε η Α17 ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...