Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά να αν κανω συγχρονισμό την συλλογή με το xiaomi cloud θα μου κατεβάσει στο κινητο ολες της φωτογραφίες που εχω στο cloud η θα ανεβάσει τις τωρινές που εχω τραβήξει? 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί. Μετά από λίγο προσπαθώ να ανοίξω pdf και λέει δεν βρέθηκε εφαρμογή κτλ. Θέλει επανεκκίνηση το κινητό για να φτιάξει. Υπάρχει κάτι; Επίσης για το AOD το ξέρουμε με τα χαζά 10 sec και μόνο αν βγάλεις το βελτιστοποίηση του MIUI φτιάχνει αλλά δεν δουλεύει η επισύναψη στα email. 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!ειμαι απο χτες κατοχος της συγκεκριμενης συσκευης.Ηθελα καποια tips για νεους αγοραστες οπως εγω.Με το που ανοιξα το κινητο,εβγαλε ειδοποιηση για νεα εκδοση,συγκεκριμενα τη v12.5.7.o.rkfeuxm.Να τηνεγκαταστησω η να βαλω καποια αλλη ρομ?Επισης,η καμερα φιανεται πολυ καλη,μπορεις να εχεις καλυτερα αποτελεσματα με gcam π.χ.?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε την αναβάθμιση. Λογικά μετά θα σου έρθει και το miui 13. Εκεί πρέπει να αποφασίσεις αν θα την κάνεις την αναβάθμιση. Κάποιοι έχουν θεματάκια.
Για gcam, δεν ξέρω να σου πω. Εμένα μου αρκεί η ενσωματωμένη.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, alphonso79 said:

γεια σας!ειμαι απο χτες κατοχος της συγκεκριμενης συσκευης.Ηθελα καποια tips για νεους αγοραστες οπως εγω.Με το που ανοιξα το κινητο,εβγαλε ειδοποιηση για νεα εκδοση,συγκεκριμενα τη v12.5.7.o.rkfeuxm.Να τηνεγκαταστησω η να βαλω καποια αλλη ρομ?Επισης,η καμερα φιανεται πολυ καλη,μπορεις να εχεις καλυτερα αποτελεσματα με gcam π.χ.?

κανε  την 12.5.7. και μην το κουνας απο κει μεχρι  νεωτερας...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, alphonso79 said:

 

Εγω με 13 πάντως δεν εχω θεματα μέχρι στιγμής. Και η μπαταρία σα να βελτιώθηκε κ ολας 

Screenshot_2022-02-26-12-41-24-879_com.miui.securitycenter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου ήρθε η 13. Ακόμα με την 12.5.6 είμαι! 
Ευρωπαϊκό έχεις ή global?
Link to comment
Share on other sites

αν κανω την αναβαθμιση,θα σβηστουν ολα?
Όχι.
Μόνο αν κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα σβήσουν.
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, conan1 said:
16 ώρες πριν, swaron said:
Εμένα πάντως δεν μου ήρθε η 13. Ακόμα με την 12.5.6 είμαι! 

Ευρωπαϊκό έχεις ή global?

Global από cosmote

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρατήρησα οτι καθε πρωί μου εχει απενεργοποιησει μονο του το raise to wake, το ενεργοποιώ καιντο επόμενο πρωι πάλι τα ιδια. Εχει κανεις το ίδιο θέμα. Μεχρι στιγμής ειναι το μονο σύμπτωμα της 13 😂

Link to comment
Share on other sites

Global από cosmote
Θα έρθει. Μη βιάζεσαι.
Εκτός αν βιάζεσαι (σαν εμένα), μπορείς να την περάσεις εσύ.
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, nikaki71 said:

A13 θα πάρει το κινητο ή θα μεινει στο 12?

Τι είναι το Α13;

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Μετά την νέα ενημέρωση, ότι και κίνηση και να κάνω ,δηλαδή εγγραφή οθόνης- λήψη φωτογραφίας κλπ, μου βγάζει συνεχώς τα παρακάτω παράθυρα και είναι εκνευριστικό.

Ξέρετε πώς μπορώ να τα αποφύγω ή είναι κάποια ρύθμιση;

 

Screenshot-2022-03-01-11-05-06-830-com-miui-mediaeditor.jpg

Screenshot-2022-03-01-11-05-14-190-com-miui-mediaeditor.jpg

Screenshot-2022-03-01-11-05-34-153-com-google-android-documentsui.jpg

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Μετά την νέα ενημέρωση, ότι και κίνηση και να κάνω ,δηλαδή εγγραφή οθόνης- λήψη φωτογραφίας κλπ, μου βγάζει συνεχώς τα παρακάτω παράθυρα και είναι εκνευριστικό.
Ξέρετε πώς μπορώ να τα αποφύγω ή είναι κάποια ρύθμιση;
 
Screenshot-2022-03-01-11-05-06-830-com-miui-mediaeditor.thumb.jpg.be02a750de6e2953f108507f6f4bf870.jpg
Screenshot-2022-03-01-11-05-14-190-com-miui-mediaeditor.thumb.jpg.bc22f3746d2f1d36fc4a9b3535091d74.jpg
Screenshot-2022-03-01-11-05-34-153-com-google-android-documentsui.thumb.jpg.1d13eba1f4f7988053db5eae40666ed8.jpg
Να παραχωρήσεις τις άδειες ίσως; Εκτός αν δεν θες, οπότε...

Στάλθηκε από το SM-M526BR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει και εμένα, μόνο στο screenshot. Δίνω άδειες κανονικά, το αποθηκεύει και στο επόμενο ζητάει ξανά άδειες.
Το εμφάνισε μετά από ενημέρωση της εφαρμογής "mi media editor". Πριν δεν ζήταγε συνέχεια άδεια για το screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...