Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου το κάνει και εμένα, μόνο στο screenshot. Δίνω άδειες κανονικά, το αποθηκεύει και στο επόμενο ζητάει ξανά άδειες.
Το εμφάνισε μετά από ενημέρωση της εφαρμογής "mi media editor". Πριν δεν ζήταγε συνέχεια άδεια για το screenshot.


Έκανα απεγκατασταση της εφαρμογής και τώρα είναι εντάξει. Δεν ζητάει άδεια.
Στα Ελληνικά λέγεται επεξεργασία συλλογής νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, conan1 said:

Έκανα απεγκατασταση της εφαρμογής και τώρα είναι εντάξει. Δεν ζητάει άδεια.
Στα Ελληνικά λέγεται επεξεργασία συλλογής νομίζω.

Ευχαριστώ, αλλά μου λες τα βήματα γιατί δεν το έχω πολύ με αυτά....

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, αλλά μου λες τα βήματα γιατί δεν το έχω πολύ με αυτά....
Πήγαινε στις ρυθμίσεις, μετά εφαρμογές. Πρέπει να έχει μια εφαρμογή με το όνομα επεξεργασία συλλογής ή κάπως έτσι.
Αυτήν την έκανα απεγκατασταση.
Αλλά πρώτα δες στις ενημερώσεις εφαρμογών συστήματος, αν στην έχει ενημερώσει 27 Φεβρουαρίου.
Μήπως είναι κάτι άλλο σε εσένα.
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να μην πειραζαμε εφαρμογες συστηματος αν δεν ειμαστε απολυτως σιγουροι τι αφαιρουμε,γιατι μετα μπορει να κρασαρει και να μην του ανοιγει καν τις φωτογραφιες....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αυτή εδώ ήταν η τελευταία ενημέρωση. Μόλις την έβγαλα, υπάρχει η εφαρμογή ακόμη, αλλά δεν ζητάει άδεια συνέχεια. 6af0a0d37772a5d89314d3141527d4bf.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, conan1 said:

Αυτή εδώ ήταν η τελευταία ενημέρωση. Μόλις την έβγαλα, υπάρχει η εφαρμογή ακόμη, αλλά δεν ζητάει άδεια συνέχεια. 6af0a0d37772a5d89314d3141527d4bf.jpg

Αυτή έχω και εγώ,ίδια ενημέρωση και λέγεται Πρόγραμμα επεξεργασίας Συλλογής

Πρίν λίγο έκανα λήψη φωτογραφίας από το ίντερνετ και όταν την άνοιξα, μου ζήτησε τα γνωστά.......Να δω πότε θα σταματήσει αυτό το ενοχλητικό φαινόμενο

Edited by diamantis_69
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω και εγώ,ίδια ενημέρωση και λέγεται Πρόγραμμα επεξεργασίας Συλλογής
Πρίν λίγο έκανα λήψη φωτογραφίας από το ίντερνετ και όταν την άνοιξα, μου ζήτησε τα γνωστά.......Να δω πότε θα σταματήσει αυτό το ενοχλητικό φαινόμενο
Εγώ την έβγαλα και έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω και εγώ,ίδια ενημέρωση και λέγεται Πρόγραμμα επεξεργασίας Συλλογής
Πρίν λίγο έκανα λήψη φωτογραφίας από το ίντερνετ και όταν την άνοιξα, μου ζήτησε τα γνωστά.......Να δω πότε θα σταματήσει αυτό το ενοχλητικό φαινόμενο
Εμφανίστηκε σήμερα ενημέρωση της εφαρμογής "συλλογή". Για δες μήπως το έφτιαξαν.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, conan1 said:
20 ώρες πριν, diamantis_69 said:
Αυτή έχω και εγώ,ίδια ενημέρωση και λέγεται Πρόγραμμα επεξεργασίας Συλλογής
Πρίν λίγο έκανα λήψη φωτογραφίας από το ίντερνετ και όταν την άνοιξα, μου ζήτησε τα γνωστά.......Να δω πότε θα σταματήσει αυτό το ενοχλητικό φαινόμενο

Εμφανίστηκε σήμερα ενημέρωση της εφαρμογής "συλλογή". Για δες μήπως το έφτιαξαν.

Μπαααα τίποτα. Άσε δεν ασχολούμαι....φοβάμαι να απεγκαταστήσω εφαρμογή συστήματος. Τι να κάνω; απλά σε κάθε επεξεργασία φωτογραφίας, θα πατάω συνέχεια αυτή την παπαριά, μέχρι να γίνει κάτι, μήπως και εξαφανιστεί

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Μπαααα τίποτα. Άσε δεν ασχολούμαι....φοβάμαι να απεγκαταστήσω εφαρμογή συστήματος. Τι να κάνω; απλά σε κάθε επεξεργασία φωτογραφίας, θα πατάω συνέχεια αυτή την παπαριά, μέχρι να γίνει κάτι, μήπως και εξαφανιστεί
Δεν είναι εφαρμογή συστήματος. Είναι ο editor που έχει η συλλογή.
Εγω το έβγαλα και τέλος. Όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, conan1 said:

Δεν είναι εφαρμογή συστήματος. Είναι ο editor που έχει η συλλογή.
Εγω το έβγαλα και τέλος. Όλα καλά.

Έχεις δίκιο,είναι στις εφαρμογές. Αν τον απεγκαταστίσω , δεν θα έχω θέμα; πριν την τελευταία ενημέρωση, γιατί δεν είχε θέμα;

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο,είναι στις εφαρμογές. Αν τον απεγκαταστίσω , δεν θα έχω θέμα; πριν την τελευταία ενημέρωση, γιατί δεν είχε θέμα;
Εμένα, μετά την ενημέρωση, παρουσίασε το ίδιο θέμα με εσένα.
Έψαξα λίγο και το απεγκατεστησα και δουλεύει σωστά πλέον. Ίσως να έχει κάποιο πρόβλημα ή καινούρια έκδοση.
Σε όλους τους υπόλοιπους, δουλεύει σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι;

Screenshot_2022-03-03-13-17-46-353_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2022-03-03-13-17-37-619_com.miui.securitycenter.jpg

1 minute ago, conan1 said:

Εμένα, μετά την ενημέρωση, παρουσίασε το ίδιο θέμα με εσένα.
Έψαξα λίγο και το απεγκατεστησα και δουλεύει σωστά πλέον. Ίσως να έχει κάποιο πρόβλημα ή καινούρια έκδοση.
Σε όλους τους υπόλοιπους, δουλεύει σωστά;

Ας μας πουν και οι υπόλοιποι και αναλόγως πράττω....

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα το εκανε αυτο με τα screenshot. Έσβησα το editor  και ειναι οκ τωρα. Αλλα ουτε πριν ουτε τωρα μπορω να κανω scrollshot ενώ πριν από την 13 μπορουσε. 

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα το εκανε αυτο με τα screenshot. Έσβησα το editor  και ειναι οκ τωρα. Αλλα ουτε πριν ουτε τωρα μπορω να κανω scrollshot ενώ πριν από την 13 μπορουσε. 
Εννοείς κύλιση στο στιγμιότυπο;
Γίνεται, αν εννοείς αυτό.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, conan1 said:

Εννοείς κύλιση στο στιγμιότυπο;
Γίνεται, αν εννοείς αυτό.

Ναι αυτό εννοώ. Πριν το update οταν εκανα screenshot μπορούσα να πατήσω το κουμπακι κατω απο την εικονα που γραφει "scroll" και εκανε scrollshot. Τωρα στην μεταupdate εποχη το συγκεκριμένο κουμπακι δεν πατιέται, ειναι αντι για λευκο, σα θαμπο γκρι, δεν μπορείς να το επιλέξεις δηλαδή 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Πριν το update οταν εκανα screenshot μπορούσα να πατήσω το κουμπακι κατω απο την εικονα που γραφει "scroll" και εκανε scrollshot. Τωρα στην μεταupdate εποχη το συγκεκριμένο κουμπακι δεν πατιέται, ειναι αντι για λευκο, σα θαμπο γκρι, δεν μπορείς να το επιλέξεις δηλαδή 
Σε εμένα δουλεύει.
8f975a67b2f4a5a8b84a972dc42c05f5.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ σήμερα έκανα το update και δεν μπορώ να κάνω screenshot επίσης με τίποτα. Ζητάει συνεχώς να παραχωρήσω άδεια. Έβγαλα τη συλλογή την ξαναέβαλα και πάλι τίποτα. Επίσης δεν μπορώ να πάρω screenshot ούτε με την εφαρμογή my gestures που έπαιρνα μέχρι τώρα μία χαρά. Βασικά λίγο με εκνεύρισε αυτό σήμερα. αν βρει κάποιος λύση ας μας πει.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ σήμερα έκανα το update και δεν μπορώ να κάνω screenshot επίσης με τίποτα. Ζητάει συνεχώς να παραχωρήσω άδεια. Έβγαλα τη συλλογή την ξαναέβαλα και πάλι τίποτα. Επίσης δεν μπορώ να πάρω screenshot ούτε με την εφαρμογή my gestures που έπαιρνα μέχρι τώρα μία χαρά. Βασικά λίγο με εκνεύρισε αυτό σήμερα. αν βρει κάποιος λύση ας μας πει.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Την είπαμε παραπάνω. Απεγκατασταση την εφαρμογή "επεξεργασία συλλογής".
Όχι την εφαρμογή "συλλογή".
Link to comment
Share on other sites

Την είπαμε παραπάνω. Απεγκατασταση την εφαρμογή "επεξεργασία συλλογής".
Όχι την εφαρμογή "συλλογή".
Σε ευχαριστώ φίλε επιτέλους τώρα όλα δουλεύουν ξανά σωστά. Sorry δεν το είχα δει πάνω.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα είχε παρουσιαστεί ξανά πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά. Με μια αναβάθμιση της εφαρμογής συλλογή τότε.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, conan1 said:

Αυτό το θέμα είχε παρουσιαστεί ξανά πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά. Με μια αναβάθμιση της εφαρμογής συλλογή τότε.

Πήρε ενημέρωση εφαρμογής(επεξεργασία συλλογής) πάλι εχθές, αλλά το πρόβλημα παραμένει και δεν βλέπω να λύνεται. Όλο παραχώρηση αδειών και π@π@ριές....

Οπότε κάνουμε απεγκατάσταση της εφαρμογής και λύνεται το πρόβλημα. Δεν την επαναεγκαθιστούμε πάλι σωστά;

Δεν πιστεύω να παρουσιαστούν άλλα προβλήματα μετά την απεγκατάστασή της..

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Πήρε ενημέρωση εφαρμογής(επεξεργασία συλλογής) πάλι εχθές, αλλά το πρόβλημα παραμένει και δεν βλέπω να λύνεται. Όλο παραχώρηση αδειών και π@π@ριές....
Οπότε κάνουμε απεγκατάσταση της εφαρμογής και λύνεται το πρόβλημα. Δεν την επαναεγκαθιστούμε πάλι σωστά;
Δεν πιστεύω να παρουσιαστούν άλλα προβλήματα μετά την απεγκατάστασή της..
Ναι. Μετά την απεγκατασταση σε εμένα έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η πράσινη γραμμή πάνω αριστερά τι είναι; 6c5a417af3071b4c692a2e8b770282b6.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει ότι είναι η κάμερα σου ενεργή

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...