Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα δεν ειπα το αντιθετο...και φυσικα εχει το ARC....!!!

Μαλλον έχουμε μπερδευτει μεταξυ μας....

Δεν ειμαι φίλος τις apple για διαφορους λογους που δεν θα αναφερω εδω.

αλλα μαρεσει παρα πολυ το arc το οποιο θα το παρω την αλλη βδομαδα....!!!! (ειχα το x10)

:D:D

 

απο που θα το παρεις φιλε?:)

Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Sony Ericsson Xperia Play, Arc getting Android 2.3.3 update next week, Facebook integration in tow

 

There's still no confirmation as to when it will be headed to the soon-to-be-released Verizon Xperia Play, but Recombu is reporting that at least some iterations of the phone will be getting upgraded to Android 2.3.3 next week, at which point the Xperia Arc will also get bumped up to the same version. Assuming there's no surprises in the next week, that would seem to make them the first non-Nexus phones to get the update. What's more, in addition to various Android-related updates, both phones will also be getting Sony Ericsson's so-called "Facebook inside Xperia" update, which promises to more deeply integrate your phone (including your calendar, contacts, and even music) with the social network. The company's also confirmed that the Facebook integration will be included on all future Xperia phones, and it will be headed to all Xperia models released so far this year.

 

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το εχουν αγοράσει και δοκιμάσει , το GPS δουλεύει? Έχει περάσει κάποιος πρόγραμμα που να δουλεύει το GPS του? Παράδειγμα στα κινητά με symbian μπορούσαμε να βάλουμε πρόγραμμα και να δουλεύει το GPS , όπως το GARMIN(εχω το Sony Ericsson Vivaz με λειτουργικό symbian και δουλεύει το Garmin άψογα )... Σκέφτομαι να αγοράσω to XPERIA Arc και λογω δουλειάς χρειάζομαι το GPS και αναρωτιέμαι αν θα δουλέυει στο συγκεκριμένο κινητό κάποιο πρόγραμμα GPS...!

:)

Xiaomi Poco X3 NFC (128GB)

Official Android 11 | MIUI 12.0.6.0 (RJGEUXM)

 

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δουλεύει! Σχεδόν όλες οι εταιρείες έχουν βγάλει προγράμματα GPS για Android. Ρϊξε μια ματιά εδώ κι εδώ για περισσότερα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

.....Assuming there's no surprises in the next week, that would seem to make them the first non-Nexus phones to get the update.....

:)

 

Μη χαίρεσαι από τώρα γιατί βλέπω να μας την κάνουν την δουλειά και να το καθυστερήσουν για τους Χ-Ψ λόγους όπως έκαναν με το Χ10 και μας παίδευαν για μήνες!! :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το κινητο για το gps ενα εχω να πω 5 -10 δευτερολεπτα σε ανοιχτο ουρανο και 20-30 δευτερολεπτα σε εσωτερικο χωρο για να λωκαρει με προγραμματα ndrive kai sygic aura τελειο!!!!!!απλα θεικο. Edited by kosttheos
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το κινητο για το gps ενα εχω να πω 5 -10 δευτερολεπτα σε ανοιχτο οθρανο και 20-30 δευτερολεπτα σε εσωτερικο χωρο για να λωκαρει με προγραμματα ndrive kai sygic aura τελειο!!!!!!απλα θεικο.

απο που το πηρες?

Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω....η οθονη ειναι απο καποιο ειδικο υλικο ωστε να μην χαραζεται?
Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι πρέπει να δοκιμάσεις αν αντέχει και σε κανένα μαχαίρωμα :lol:
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια να ρωτησω....η οθονη ειναι απο καποιο ειδικο υλικο ωστε να μην χαραζεται?

 

Δεν υπάρχει οθόνη που δεν χαράσσεται και με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκε και η νέα rom για το Arc...

 

Rom 3.0.1.A.0.145/Andriod 2.3.3 update

 

:lol:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω από εχθές στα χέρια μου το Xperia Arc. Έχω όμως ένα πρόβλημα. Δεν δουλεύει καθόλου η κάμερα. Κάθε φορά που πάω να μπω, μου λέει "Η κάμερα δεν είναι διαθέσιμη". Το έχει συναντήσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Ρωτάω γιατί με μια αναζήτηση στο google είδα ότι είναι διαδεδομένο πρόβλημα. Χρησιμοποίησα και το SEUS (Sony Ericsson Upgrade Service) αλλά το πρόβλημα παραμένει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω από εχθές στα χέρια μου το Xperia Arc. Έχω όμως ένα πρόβλημα. Δεν δουλεύει καθόλου η κάμερα. Κάθε φορά που πάω να μπω, μου λέει "Η κάμερα δεν είναι διαθέσιμη". Το έχει συναντήσει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Ρωτάω γιατί με μια αναζήτηση στο google είδα ότι είναι διαδεδομένο πρόβλημα. Χρησιμοποίησα και το SEUS (Sony Ericsson Upgrade Service) αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

Δεν αναφερθηκε κατι στις προηγουμενες σελιδες για το προβλημα...Απο που το πηρες?Γιατι στον γερμανο δεν ξερουν ποτε θα το φερουν

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα από τα κινητά που είναι για δοκιμές. Στα μέσα Ιουνίου θα έρθει Ελλάδα.

 

Αφου ειναι απο αυτα για δοκιμες ειναι λογικο να εχει προβληματα..Δεν μπορουσες να περιμενεις λιγο ακομα για το κανονικο?Οταν λες μεσα μεχρι 15 θα εχει ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα γιατί απλά δεν το πήρα. Το δοκιμάζω. Τέσπα, σε καμιά εβδομάδα που θα το στείλω πίσω θα σας πω και ακριβής ημερομηνία εάν μπορέσω.

 

Πάντως επί της ευκαιρίας να σημειώσω πως το κινητό είναι αρκετά καλό. Λίγο τα πλαστικά του με χάλασαν, αλλά η γενική εντύπωση είναι πολύ καλή. Θετικότατο το γεγονός πως ενώ είναι 4.2", και πίστευα πως θα είναι παντοφλίτσα (επηρεασμένος από HTC Desire HD, HTC Desire Z, Nokia N8, Samsung Galaxy που έτυχε να πέσουν στα χέρια μου), τελικά η τσέπη μου άλλα λέει. Είναι τόσο λεπτό και ελαφρύ που ξεχνάς ότι το κουβαλάς και ειδικά τώρα το καλοκαίρι άνετα το κουβαλάς στην μπροστινή σου τσέπη, λολ.

Edited by kougeo
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι τόσο λεπτό και ελαφρύ που ξεχνάς ότι το κουβαλάς και ειδικά τώρα το καλοκαίρι άνετα το κουβαλάς στην μπροστινή σου τσέπη, λολ.

 

Για να προλάβω ανεπιθύμητα αποτελέσματα επαναλαμβάνω πως αυτές οι συσκευές δεν είναι για τέτοια χρήση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να προλάβω ανεπιθύμητα αποτελέσματα επαναλαμβάνω πως αυτές οι συσκευές δεν είναι για τέτοια χρήση.

 

Δεν διαφωνώ μαζί σου. Δεν είναι για την παραλία το κινητό. Ούτε για να παίξεις με αυτό beach volley στη τσέπη. Αλλά κακά τα ψέματα τώρα το καλοκαίρι που φοράς μόνο ένα παντελόνι και ένα μπλουζάκι, το θέμα μεταφοράς είναι βασικό για μένα. Όταν πάω πχ. μια βόλτα, δεν θέλω να το κουβαλάω στο χέρι μου. Όπως συμβαίνει με αρκετά τέτοια κινητά. Το συγκεκριμένο βολεύει σε μια έξοδο σου να το έχεις στην τσέπη σου. Απλά.

Edited by kougeo
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...