Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το λογισμικο ανανεωνεται, τη συσκευη δε βλεπουμε:p

 

Ελα ντε... και γω περιμένω 2 εβδομάδες...καθυστερουνε στην Κινα, να πανε τις οθονες για να τις συνδέσουνε.....:wacko::wacko::blink::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα,

 

Σήμερα πέρασα από κατάστημα των Σερρών να ρωτήσω για το ARC και πάλι πήρε τηλέφωνο κάποιον προμηθευτή και του είπε ότι πάμε για 1ο δεκαήμερο Ιουνίου. Αναμένουμε λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Σήμερα πέρασα από κατάστημα των Σερρών να ρωτήσω για το ARC και πάλι πήρε τηλέφωνο κάποιον προμηθευτή και του είπε ότι πάμε για 1ο δεκαήμερο Ιουνίου. Αναμένουμε λοιπόν....

Την ίδια ακριβώς πληροφορία έχω κι εγώ. Τις 10 πρώτες μέρες του Ιούνη θα είναι στα καταστήματα οπότε πλησιάζει ο καιρός. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παντως απ ο,τι βλεπω το πλαισιο το χει ξαναβαλει στις συσκευες ως ανεμενεται, οποτε λογικα αυτη τη φορα θα ρθει

 

το θεμα ειναι οτι ειναι βλακεια να δωσεις 555 οταν μπορεις να το παρεις 465 με καλυτερο πακετο! Εγω περιμενω τον Ιουνη για να το δω αλλη μια φορα απο κοντα, να σιγουρευτω οτι με βολευιε, και μετα καρφι στο ebw;)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

παντως απ ο,τι βλεπω το πλαισιο το χει ξαναβαλει στις συσκευες ως ανεμενεται, οποτε λογικα αυτη τη φορα θα ρθει

 

το θεμα ειναι οτι ειναι βλακεια να δωσεις 555 οταν μπορεις να το παρεις 465 με καλυτερο πακετο! Εγω περιμενω τον Ιουνη για να το δω αλλη μια φορα απο κοντα, να σιγουρευτω οτι με βολευιε, και μετα καρφι στο ebw;)

 

Ξερω φιλους μου που το αγόρασαν απο ebw και σε 3 μέρες παρουσιασε προβληματα..Δεν ανοιγει η καμερα,δεν κραταει η μπαταρια πανω απο 8 ωρες και τετοια..Καλυτερα τουλαχιστον να το παρεις 555 απο γερμανο ενω ξερεις οτι δεν ειναι ελαττωματικο μοντελο παρα να το παρεις 100 ευρω φθηνοτερα και να χαλασει...Αυτη ειναι η γνώμη μου.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ξερω φιλους μου που το αγόρασαν απο ebw και σε 3 μέρες παρουσιασε προβληματα..Δεν ανοιγει η καμερα,δεν κραταει η μπαταρια πανω απο 8 ωρες και τετοια..Καλυτερα τουλαχιστον να το παρεις 555 απο γερμανο ενω ξερεις οτι δεν ειναι ελαττωματικο μοντελο παρα να το παρεις 100 ευρω φθηνοτερα και να χαλασει...Αυτη ειναι η γνώμη μου.. :rolleyes:

 

Εγώ έχω να αντιπαραθέσω δικές μου εμπειρίες που λένε το...αντίθετο. Αγόρασα ελλατωματικό Κ750 από τη vodafone και ελλατωματικό G900 από τον Γερμανό. Μου τα άλλαξαν και τα δύο βέβαια... Το arc απο το ebw δεν μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα. Ούτε καν το πρόβλημα με το wifi που παρουσιάζουν αρκετές συσκευές. Προς θεού, δεν κατακρίνω ούτε τα μεν καταστήματα, ούτε εκθειάζω το δε. Άλλωστε κι εγώ είχα τον ενδοιασμό για τόσο ακριβά ψώνια από ebw καθώς οι προηγούμενες αγορές μου από εκεί δεν ξεπερνούσαν τα 200 ευρώ.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως από όπου και να αγοράσεις μια συσκευή πάντα παραμονεύει ο κίνδυνος να βγει ελλατωματική. Και από τη στιγμή που και στο ebw σου παρέχουν την εγγύηση για ελλατωματικά, δεν βλέπω λόγο μη αγοράς από εκεί όπως και από οπουδήποτε αλλού. Άποψή μου είναι αυτή βέβαια αλλά και επιλογή του καθενός το από που θα αγοράσει.

Παρεπιπτόντως....αυτό με τη μπαταρία το έκανε και σε μένα....όταν έπαιζα 8 ώρες angry birds....:D:D:D

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να αντιπαραθέσω δικές μου εμπειρίες που λένε το...αντίθετο. Αγόρασα ελλατωματικό Κ750 από τη vodafone και ελλατωματικό G900 από τον Γερμανό. Μου τα άλλαξαν και τα δύο βέβαια... Το arc απο το ebw δεν μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα. Ούτε καν το πρόβλημα με το wifi που παρουσιάζουν αρκετές συσκευές. Προς θεού, δεν κατακρίνω ούτε τα μεν καταστήματα, ούτε εκθειάζω το δε. Άλλωστε κι εγώ είχα τον ενδοιασμό για τόσο ακριβά ψώνια από ebw καθώς οι προηγούμενες αγορές μου από εκεί δεν ξεπερνούσαν τα 200 ευρώ.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως από όπου και να αγοράσεις μια συσκευή πάντα παραμονεύει ο κίνδυνος να βγει ελλατωματική. Και από τη στιγμή που και στο ebw σου παρέχουν την εγγύηση για ελλατωματικά, δεν βλέπω λόγο μη αγοράς από εκεί όπως και από οπουδήποτε αλλού. Άποψή μου είναι αυτή βέβαια αλλά και επιλογή του καθενός το από που θα αγοράσει.

Παρεπιπτόντως....αυτό με τη μπαταρία το έκανε και σε μένα....όταν έπαιζα 8 ώρες angry birds....:D:D:D

 

Παντως εγω ψωνιζω 6 χρονια απο τον γερμανο..Ποτε δεν εχει τυχει να ειναι ενα προϊον ελαττωματικο..Δεν ξερώ..Μπορει απλά να ήμουν τυχερος...

Εγώ δεν το αγοράζω απο ebw γιατί δεν παιζει να μου δώσουν δοσεις...Εχει παρει κανεις τωρα προσφατα κινητο με δωσεις απο κει??

Στον γερμανο θα το αγορασω με δοσεις γιατι ηδη εχω καρτα..Ενω σε περιοδους κρισης ειναι δυσκολο να εγκρινουν δοσεις..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου χε τυχει ελλατωματικη συσκευη απο Γερμανο το C902 που δεν ειχε κατι λειτουργικο προβλημα αλλα το καπακι της μπαταριας κουμπωνε αφηνοντας λιγο κενο , δεν εφαρμοζε καλα και μου το αλλαξαν με αλλο , αρα αμα θελετε να χετε το κεφαλι σας ησυχο .... εισεις επιλεγετε .

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω το x10i μου ακομα και οταν αναβαθμισω στο επομενο (πιθανοτατα επομενο του arc μοντελο)

 

Sent from my X10x using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας προχτες πειρα arc στα χερια μου, απεχτο!

2 ερωτησεις, πως το κανουμε root, και το αντιστοιχο market, ξερετε για τι μιλαω δεν παιζει, ξερει κανεις γιατι? Εχω βρειι την τελευταια vertion

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και το αντιστοιχο market, ξερετε για τι μιλαω δεν παιζει, ξερει κανεις γιατι? Εχω βρειι την τελευταια vertion

 

Δεν μας επιτρέπεται να συζητάμε για τέτοια θέματα δημόσια στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω ψωνιζω 6 χρονια απο τον γερμανο..Ποτε δεν εχει τυχει να ειναι ενα προϊον ελαττωματικο..Δεν ξερώ..Μπορει απλά να ήμουν τυχερος...

Εγώ δεν το αγοράζω απο ebw γιατί δεν παιζει να μου δώσουν δοσεις...Εχει παρει κανεις τωρα προσφατα κινητο με δωσεις απο κει??

Στον γερμανο θα το αγορασω με δοσεις γιατι ηδη εχω καρτα..Ενω σε περιοδους κρισης ειναι δυσκολο να εγκρινουν δοσεις..

 

Χωρίς να είμαι σίγουρος...έχω την εντύπωση ότι πήρε το μάτι μου να δίνου και εκεί δόσεις. Checkαρέ το στο site...

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας επιτρέπεται να συζητάμε για τέτοια θέματα δημόσια στο forum.

 

I know that, μπορεις να μου στείλεις ενα pm?? αν ξέρεις ?

 

Επίσης αν ξέρει κάποιος πως κάνουμε root, το Arc...!!

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα κι από μένα ...είμαι καινούριος στο forum :):)

θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε σχέση με το xperia arc , καθώς κι εγώ το παρακολουθώ το θέμα εδώ και πολύ καιρό και θα ήθελα να σιγουρευτώ μιας και δεν εχω ξανακάνει αγορά κινητού με τιμή άνω των 300 ευρώ...

αρχικά θα ήθελα να ρωτησω εάν αξίζει να το πάρω από ebw ή να το περιμένω??? (επίσης χωρις να θέλω να θίξω το ebw έχω ακούσει τα χειρότερα , πχ πουλάνε ψεύτικες συσκευες..) και αυτό στο οποίο αναφέρεστε πωσ είναι '' παραεισαγώμενα '' τι είναι ??? δηλαδη το κινητό δεν έχει ελληνικό μενού από το συγκεκριμένο κατάστημα??? ελπίζω να καταλαβαίνετε την ανυσυχία μου μιας και δεν ειναι λίγα τα λεφτά ..:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

I know that, μπορεις να μου στείλεις ενα pm?? αν ξέρεις ?

 

Επίσης αν ξέρει κάποιος πως κάνουμε root, το Arc...!!

 

Thnx

Με το gingerbreak.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα κι από μένα ...είμαι καινούριος στο forum :)

θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε σχέση με το xperia arc , καθώς κι εγώ το παρακολουθώ το θέμα εδώ και πολύ καιρό και θα ήθελα να σιγουρευτώ μιας και δεν εχω ξανακάνει αγορά κινητού με τιμή άνω των 300 ευρώ...

αρχικά θα ήθελα να ρωτησω εάν αξίζει να το πάρω από ebw ή να το περιμένω??? (επίσης χωρις να θέλω να θίξω το ebw έχω ακούσει τα χειρότερα , πχ πουλάνε ψεύτικες συσκευες..) και αυτό στο οποίο αναφέρεστε πωσ είναι '' παραεισαγώμενα '' τι είναι ??? δηλαδη το κινητό δεν έχει ελληνικό μενού από το συγκεκριμένο κατάστημα??? ελπίζω να καταλαβαίνετε την ανυσυχία μου μιας και δεν ειναι λίγα τα λεφτά ..:p:p

 

Man αφού παρακολουθείς το θέμα πολύ καιρό θα έπρεπε να σου είχαν λυθεί όλες οι απορίες αυτές.:p

Το αν αξίζει να το πάρεις από εκεί ή όχι είναι κάτι που κανείς δεν μπορεί να σου απαντήσει. Δικά σου τα λεφτά, δική σου και η απόφαση. Αυτό που μπορώ να σου πω εγώ είναι ότι από εκεί το πήρα και γλύτωσα 80 ευρώ για ένα πακέτο που μάλλον θα είναι πληρέστερο από αυτό που θα προσέφεραν τα υπόλοιπα καταστήματα, αν και πλέον δεν ξέρω κατά πόσο θα ισχύει αυτό. Επίσης μπορώ να σου πω ότι το έχω από το Πάσχα το οποίο είναι δυο μήνες νωρίτερα από ότι θα το πάρει ο περισσότερος κόσμος:p

Μέχρι στιγμής πρόβλημα δεν έχω αντιμετωπίσει.

Παραεισαγώμενες είναι οι συσκευές που προορίζονται για άλλες χώρες τις Ευρώπης (πχ αν δεν κάνω λάθος οι συσκευές του ebw προορίζονταν για Σκανδιναβία). Αυτό δεν σημαίνει ότι η συσκευή υστερεί σε κάτι ούτε ότι δεν έχει τα ελληνικά ως γλώσσα, απλά ότι είναι ένα πακέτο το οποίο προοριζόταν για άλλη αγορά με ότι αυτό συνεπάγεται στην τιμή και το πακέτο.

Τώρα από εκεί και πέρα αυτό που λες για το τι πουλάει το συγκεκριμένο κατάστημα είναι λίγο εκτός θέματος με την έννοια ότι δεν νομίζω να έιναι πρέπον να διαφημίζουμε ή να "χαντακώνουμε" ένα κατάστημα. Ζύγισε τις απόψεις των προηγούμενων post, ρώτα περισσότερο κόσμο για το κατάστημα και στο τέλος εσύ αποφασίζεις για το τι σε βολεύει-ικανοποιεί περισσότερο.

Χωρίς να θέλω να επηρεάσω την απόφασή σου είτε προς την μία,είτε προς την άλλη κατεύθυνση θα σου πω αυτό που είπα μερικά post νωρίτερα. Βασικά δεν θα σου το πω για να μην επαναλαμβάνομαι αλλά μπορείς να το δεις κάνοντας scroll up...:lol::lol::lol:

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Ξερω φιλους μου που το αγόρασαν απο ebw και σε 3 μέρες παρουσιασε προβληματα..Δεν ανοιγει η καμερα,δεν κραταει η μπαταρια πανω απο 8 ωρες και τετοια..Καλυτερα τουλαχιστον να το παρεις 555 απο γερμανο ενω ξερεις οτι δεν ειναι ελαττωματικο μοντελο παρα να το παρεις 100 ευρω φθηνοτερα και να χαλασει...Αυτη ειναι η γνώμη μου.. :rolleyes:

 

Με όλο το σεβασμό,αλλά αυτό που αναφέρεις είναι εντελώς τυχαίο...!

Το να υπάρχουν ορισμένα προβλήματα σε ενδεχομένως ελλατωματικές συσκευές έχει να κάνει με όλα τα καταστήματα όχι με το συγκεκριμένο.Και πως γνωρίζεις πως αν δώσεις 100 ευρώ περισσότερα δε θα σου τύχει κάτι τέτοιο..?

Απο που προκύπτει αυτή η εκτίμηση σου? Ότι είναι πιο ακριβό είναι πάντα και πιο καλό...???:O

Ειλικρινά διαφωνώ με αυτή τη λογική, γιατί ακριβώς πιστέυω πως είναι μία παθογένεια της ελληνικής κοινωνίας και ένας απο τους βασικότερους λόγους που οι πολυεθνικές στη χώρα μας,εκμεταλλεύονται με υπερτιμήσεις το αγοραστικό κοινό...:X

Link to comment
Share on other sites

Με όλο το σεβασμό,αλλά αυτό που αναφέρεις είναι εντελώς τυχαίο...!

Το να υπάρχουν ορισμένα προβλήματα σε ενδεχομένως ελλατωματικές συσκευές έχει να κάνει με όλα τα καταστήματα όχι με το συγκεκριμένο.Και πως γνωρίζεις πως αν δώσεις 100 ευρώ περισσότερα δε θα σου τύχει κάτι τέτοιο..?

Απο που προκύπτει αυτή η εκτίμηση σου? Ότι είναι πιο ακριβό είναι πάντα και πιο καλό...???:O

Ειλικρινά διαφωνώ με αυτή τη λογική, γιατί ακριβώς πιστέυω πως είναι μία παθογένεια της ελληνικής κοινωνίας και ένας απο τους βασικότερους λόγους που οι πολυεθνικές στη χώρα μας,εκμεταλλεύονται με υπερτιμήσεις το αγοραστικό κοινό...:X

 

Δεν είπα κάτι τέτοιο και δεν μιλούσα για χρήματα απλα με την αναφορα στα 100 ευρώ ενοουσα την αγορά απο τον ebw..Δεν ξέρω πάντως αυτό το κατάστημα δεν μου πολυγεμίζει το ματι,χωρις να θελω να το χαντακώσω αλλα πολλα κρυφα σημεια μπορει να υπαρχουν..Δεν ξέρω..Προτιμω απλα να το παρω απο ενα γνωστο μαγαζι που ξερω οτι εχω αμεση τεχνικη υποστηριξη,εγγυηση και service παρά απο κάπου στο ιντερνετ..Έτσι και αλλιως ο κυριος λογος που δεν το αγοράζω απο ebw ειναι οτι δεν ξερω αν θα δωσουν δοσεις..Μπορει να το αναφερουν στην ιστοσελιδα αλλα για να παρεις κατι με δοσεις πρεπει να παρεις κατι σαν δανειο απο την τραπεζα και να το ξεχρεωνεις καθε μηνα..Οι γονεις μου πρεπει να εχουν 2 δανεια για το σπιτι τα οποια πληρωνουμε κανονικα φυσικα οποτε πρεπει χωρις κανενα προβλημα οικονομικο αλλα αν δει η τραπεζα 2 δανεια νομιζω οτι δεν θα δωσει και αλλο ενα ειδικα σε περιοδους κρισης..Αλλιώς το πακέτο που προσφέρετε ειναι πολυ δελεαστικο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω την ιδια ανυσηχια με τον devolution .Πιστευω ειναικαλυτερα να το παρεις απο ενα καταστημα γερμανος π.χ οπου ξερεις οτι και να σου χαλασει δεν θα γινει κατι και θα στο αλλαξουν κατευθειαν...απο το να το παρεις απο ενα ιντερνετικο απο το οποιο η σελιδα του δεν νομιζω να σας γεμιζει το ματι αλλα καιτα σχολια αλλων που εχουν αγορασει απο εκει δεν ειναι τα καλυτερα......οι πιθανοτητες να σου τυχει κατι απο εκει ειναι 50/50..ετσι αλιως λεμε 1 στους 2...δεν ετυχε στον 1ο θα τυχει στον 2ο...καπως ετσι!..καιφυσικα...κανενας δεν θελει να του τυχει κατι οταν κανει συνναλαγες με 500 ευρω...

εγω πρωσωπικα θα τ παρω ηαπο μουλτιραμα η απο γερμανο οπου εχω και καταστημα στην περιοχη μου και θα ειμαι οκ...!(το να μου τυχει κατι και να περιμενω ενα μηνα και για να το παρω πισω φυσικακαι δεν το θελω γιατι εγω ητα να το παρω αρχες μαιοιυ και οχι ιουνιου!)

Sony Ericcsson G705-Sony Ericsson X8-Sony Ericsson Arc-HTC One :ninja:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ είχα πρόβλημα με τη συσκευή που μου ήρθε και την επόμενη ημέρα την επέστρεψα. Η οθόνη ήταν τρελλαμένη. Βέβαια δεν φταίει sony και καλά το κατάστημα, αλλά πάντα ήμουν κατά των συναλλαγών με ηλεκτρονικά καταστήματα ιδιαίτερα με ακριβούτσικα κομμάτια και άνω. Περιμένω ακόμη τα λεφτά μου επιστροφή....

Τι να κάνω όμως που το ήθελα το ρημάδι ?

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε man, τι 50/50. 50/50 είναι να τύχει ελλατωματικό ένα προιόν γενικότερα τότε. Μην βιάζεστε να πείτε και να κρίνετε το οτιδήποτε. Και κυρίως μην κάνετε εικασίες για μαγαζιά σε ένα θέμα που αναφέρεται σε συσκευή.

Φιλικά πάντα.

Απλά έχει γίνει λίγο κουραστικό τα μισά post να είναι για εικασίες του τι μπορεί να συμβεί και τι όχι αν πάρεις κάτι από εκεί.

Άλλο να πούμε για την εμπειρία του ο καθένας και άλλο να εικάζουμε διάφορα. Ας παραθέσει ο καθένας την εμπειρία του από την συγκεκριμένη συσκευή (να ξεκινάει από που το αγόρασε και να καταλήγει στο που θα το πουλήσει πχ) και ας αφήσουμε τον καθένα να κρίνει μόνος του αν θέλει και από που θέλει να αγοράσει τη (συγκεκριμένη) συσκευή του.

Άλλο να λέμε: Ξέρεις, εγώ αγόρασα το arc από εκεί και μου παρουσίασε αυτά τα προβλήματα

και άλλο να γράφεται κάθε τόσο: Ξέρεις, ο κολλητός του ξαδέρφου της κοπέλας μου αγόρασε μια φορά κάτι από εκεί και ήταν ψεύτικο.

Προφανώς χρειάζεται πληροφόρηση πριν κάνει κανείς τα ψώνια του και κυρίως όταν αναφερόμαστε σε μεγαλύτερα ποσά, όμως το thread καταλήγει να τείνει περισσότερο στο αν αξίζει κανείς να αγοράσει το arc συγκεκριμένα από ebw. Και ούτε καν εκεί, αλλά στο αν αξίζει να αγοράσεις οτιδήποτε από το ebw.

Sorry για το τυχόν ύφος. Φιλικά όλα αυτά και πάντα με διάθεση για κουβέντα:O

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε man, τι 50/50. 50/50 είναι να τύχει ελλατωματικό ένα προιόν γενικότερα τότε. Μην βιάζεστε να πείτε και να κρίνετε το οτιδήποτε. Και κυρίως μην κάνετε εικασίες για μαγαζιά σε ένα θέμα που αναφέρεται σε συσκευή.

Φιλικά πάντα.

Απλά έχει γίνει λίγο κουραστικό τα μισά post να είναι για εικασίες του τι μπορεί να συμβεί και τι όχι αν πάρεις κάτι από εκεί.

Άλλο να πούμε για την εμπειρία του ο καθένας και άλλο να εικάζουμε διάφορα. Ας παραθέσει ο καθένας την εμπειρία του από την συγκεκριμένη συσκευή (να ξεκινάει από που το αγόρασε και να καταλήγει στο που θα το πουλήσει πχ) και ας αφήσουμε τον καθένα να κρίνει μόνος του αν θέλει και από που θέλει να αγοράσει τη (συγκεκριμένη) συσκευή του.

Άλλο να λέμε: Ξέρεις, εγώ αγόρασα το arc από εκεί και μου παρουσίασε αυτά τα προβλήματα

και άλλο να γράφεται κάθε τόσο: Ξέρεις, ο κολλητός του ξαδέρφου της κοπέλας μου αγόρασε μια φορά κάτι από εκεί και ήταν ψεύτικο.

Προφανώς χρειάζεται πληροφόρηση πριν κάνει κανείς τα ψώνια του και κυρίως όταν αναφερόμαστε σε μεγαλύτερα ποσά, όμως το thread καταλήγει να τείνει περισσότερο στο αν αξίζει κανείς να αγοράσει το arc συγκεκριμένα από ebw. Και ούτε καν εκεί, αλλά στο αν αξίζει να αγοράσεις οτιδήποτε από το ebw.

Sorry για το τυχόν ύφος. Φιλικά όλα αυτά και πάντα με διάθεση για κουβέντα:O

 

Ελα πες την αληθεια δουλευεις στο ebw ε?? :p

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω επισημάνει και στο παρελθόν όταν το κινητό δεν έχει κυκλοφορήσει το θέμα που ανοίγεται σχετικά με αυτό μπορεί να είναι λίγο πιο χαλαρό και φυσικά υπάρχει μεγαλύτερη ανοχή στα off topic. Ούτως ή αλλως το συγκεκριμένο θέμα έχει φτάσει κοντά τα 800 posts που δεν εμπεριέχουν χρήσιμη πληροφορία οπότε όταν το κινητό θα κυκλοφορήσει επίσημα το παρόν θα κλειδωθεί και θα ανοιχτεί καινούριο.

 

Παρόλο αυτά όμως θα παρακαλέσω να μην συνεχιστεί η συζήτηση για τα καταστήματα, ηλεκτρονικά και μη. Είμαι σίγουρος ότι ο καθένας έχει να καταθέσει μια εμπειρία, είτε θετική είτε αρνητική, από οποιοδήποτε κατάστημα έχει κάνει αγορές.

Θερμή παράκληση λοιπόν να γίνει σεβαστή η παρέμβασή μου και να ασχοληθούμε ως επι το πλείστον με το κινητό.

Ευχαριστώ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω επισημάνει και στο παρελθόν όταν το κινητό δεν έχει κυκλοφορήσει το θέμα που ανοίγεται σχετικά με αυτό μπορεί να είναι λίγο πιο χαλαρό και φυσικά υπάρχει μεγαλύτερη ανοχή στα off topic. Ούτως ή αλλως το συγκεκριμένο θέμα έχει φτάσει κοντά τα 800 posts που δεν εμπεριέχουν χρήσιμη πληροφορία οπότε όταν το κινητό θα κυκλοφορήσει επίσημα το παρόν θα κλειδωθεί και θα ανοιχτεί καινούριο.

 

Παρόλο αυτά όμως θα παρακαλέσω να μην συνεχιστεί η συζήτηση για τα καταστήματα, ηλεκτρονικά και μη. Είμαι σίγουρος ότι ο καθένας έχει να καταθέσει μια εμπειρία, είτε θετική είτε αρνητική, από οποιοδήποτε κατάστημα έχει κάνει αγορές.

Θερμή παράκληση λοιπόν να γίνει σεβαστή η παρέμβασή μου και να ασχοληθούμε ως επι το πλείστον με το κινητό.

Ευχαριστώ. :)

 

Yes Sir.!!Για πειτε τιποτα ξερει κανεις ποτε ακριβώς θα κυκλοφορισει?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...