Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω για τις απαντησεις, αλλη μια, τα after dark ανανεωνονται;

δεν βλεπω να γραφει κατι στην σελιδα:

https://www.whatsup.gr/el/services/after-dark-10gb-mono-me-5eu

παραξενο, ρωτησε κι αλλος ενας... τον απριλιο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=80009&page=1347

 

και δεν απαντησε κανεις!! ουτε στο site γραφει!

 

κανεις δεν ξερει λοιπον, οκ

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακο πακέτο 1500 και 1.5 έφτασε Γιάννενα. Στην πλατεία Παργης μπροστά στον φούρνο. Πρέπει να την ενεργοποιήσουμε άμεσα ή μπορούμε και αργότερα για να ισχυσει το πακέτο. Η κοπέλα που μου το έδωσε μου είπε το συντομότερο. Στην Κάρτα γράφει μέχρι 10/19 αλλά εννοεί το promo ή την κάρτα;
QUOTE=Vasileios;7307564]Κατά την προσωπική μου γνώμη το ενεργοποιείς άμεσα για να κατοχυρώσεις την προσφορά

Μετά έχεις ένα χρόνο για να αγοράσεις το πακέτο .

 

Συμφωνώ με τον βασίλειο. Εγώ πάντως που την αγόρασα στο όνομα μου την ενεργοποίησα αμέσως για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Έτσι και αλλιώς την πήρα για να αντικαταστήσω το f2 g το ειδικό λόγο της διαφοράς κάλυψης 4g στην επαρχία.

 

Πάντως με τα προνομιακά θα δαγκώσει πολύ κόσμο πίσω από την wind που έχουν θέματα κάλυψης.

 

Άνοιξα νέο topic για το προνομιακό what's up και έβαλα ότι πληροφορία βρήκα για την εταιρία.

 

Πάντως συνειδητοποιώ ότι τελικά το what's up σε σύγκριση με τις άλλες καρτοκινητά για κάποιον που δεν έχει τα προνομιακά πακέτα στα δεδομένα βγαίνει πιο φθηνή. Και στην τηλεφωνία προς όλους πάνω κάτω το ίδιο είναι με πολύ καλύτερο και γρηγορότερο δίκτυο.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες την βοήθεια σας. Έχω vodafone συμβόλαιο που λήγει σε 20 μέρες. Θέλω να το κάνω καρτοκινητο κι έλεγα κατευθείαν να κάνω φορητότητα σε cosmote επειδή τον αριθμό θέλω να τον κρατήσω. Θα πρέπει να πληρώσω τέλος διακοπής σε voda και 30 για φορητότητα σε cosmote; Ξέρει κάποιος;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει λήξει το συμβόλαιο μου με Cosmo. θέλω δωρεάν σε όλους (πιο πολύ σε Cosmote) και ιντερνετ (με το ίδιο νούμερο).

Να μεταπηδήσω σε Cosmocarta ή whatsup...???

Τι προσφορές παίζουν αυτήν την εποχή??? (ακόμα και με πίεση στην εταιρεία)...???

Link to comment
Share on other sites

ναι, απλά βλέπω ότι παίζουν πολλά δώρα (online, reload κτλ) και έχω μπερδευτεί

Λοιπόν. Με 2 5αρες το μήνα σε what's up θα έχεις τα παρακάτω:

 

1400mb δωρεάν και 600 να στείλεις σε φίλους σου

Μένουν 8.92 από τα 10 ευρώ. Έπειτα βάζεις πακέτο με 7.06 που δίνει 300 λεπτά προς όλους και 400 προς what's up για 1 μήνα. Πριν λήξει ξανά βάζεις το ίδιο πακέτο και σε ανανεώνει ότι έχει μείνει από τα λεπτά.

 

Επίσης πάρε δώσε. Δίνεις πχ 20 λεπτά προς όλους η 60 προς what's up και περνεις 200mb η 240sms η 40 SMS προς όλους. 3 πάρε δώσε το μήνα έχεις. Επίσης πάρε καβατζα περνεις για 2 ώρες το μήνα από 500mb.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

κανενας δεν εχει σκεφτει να ανοιξει ενα θεμα για συζητηση ανταλλαγων;

Για το πάρε μοίρασε λες?

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Με 2 5αρες το μήνα σε what's up θα έχεις τα παρακάτω:

 

1400mb δωρεάν και 600 να στείλεις σε φίλους σου

Μένουν 8.92 από τα 10 ευρώ. Έπειτα βάζεις πακέτο με 7.06 που δίνει 300 λεπτά προς όλους και 400 προς what's up για 1 μήνα. Πριν λήξει ξανά βάζεις το ίδιο πακέτο και σε ανανεώνει ότι έχει μείνει από τα λεπτά.

 

Επίσης πάρε δώσε. Δίνεις πχ 20 λεπτά προς όλους η 60 προς what's up και περνεις 200mb η 240sms η 40 SMS προς όλους. 3 πάρε δώσε το μήνα έχεις. Επίσης πάρε καβατζα περνεις για 2 ώρες το μήνα από 500mb.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

ευχαριστώ φίλε.

 

αυτό το δώρο 600Μβ σε φίλο είναι σε cosmoκάρτα ή σε μόνο σε wu..???

 

η προσφορά υπάρχει πιθανότητα να κοπεί κάποια στιγμή υποθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί τέτοιο θέμα να ανοιχτεί. Εκτός αν ενδιαφέρει πολλά άτομα και συμφωνούν με αυτο!! Πόσοι είναι αυτοί που θα δίνουν/μοιράζουν στο φόρουμ τον αριθμό του κινητού τους (είπε με προσωπικό μήνυμα είτε στο θεμα που θα ανοιχτει) για να κάνουν ανταλλαγή με άλλους χρήστες mb κτλ;

Θα είναι 2-3-4 άτομα; Παραπάνω δεν νομίζω.

Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε.

 

αυτό το δώρο 600Μβ σε φίλο είναι σε cosmoκάρτα ή σε μόνο σε wu..???

 

η προσφορά υπάρχει πιθανότητα να κοπεί κάποια στιγμή υποθέτω.

Προς what's up προφανώς. Για την ώρα τρέχει κανονικά μπορείς να μαζέψεις αρκετά gb με τον συγκεκριμένο τρόπο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακο πακέτο 1500 και 1.5 έφτασε Γιάννενα. Στην πλατεία Παργης μπροστά στον φούρνο. Πρέπει να την ενεργοποιήσουμε άμεσα ή μπορούμε και αργότερα για να ισχυσει το πακέτο. Η κοπέλα που μου το έδωσε μου είπε το συντομότερο. Στην Κάρτα γράφει μέχρι 10/19 αλλά εννοεί το promo ή την κάρτα;

 

Την καρτα σιμ εννοει κατα 99,99%.

Αλλα μην το αφησεις διοτι μπορει να μην σου ενεργοποιησει το promo μετα απο καποιο καιρο και να μεινεις στο απλο wu.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί τέτοιο θέμα να ανοιχτεί. Εκτός αν ενδιαφέρει πολλά άτομα και συμφωνούν με αυτο!! Πόσοι είναι αυτοί που θα δίνουν/μοιράζουν στο φόρουμ τον αριθμό του κινητού τους (είπε με προσωπικό μήνυμα είτε στο θεμα που θα ανοιχτει) για να κάνουν ανταλλαγή με άλλους χρήστες mb κτλ;

Θα είναι 2-3-4 άτομα; Παραπάνω δεν νομίζω.

Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.

Από το να πηγαίνουν χαμένα γιατί όχι. Μια παρέα είμαστε εδώ μέσα τόσα χρόνια μέλη.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Από το να πηγαίνουν χαμένα γιατί όχι. Μια παρέα είμαστε εδώ μέσα τόσα χρόνια μέλη.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Φίλε μου μια παρέα δεν ήμαστε ακριβώς! Μέλη ήμαστε! Δεν γνωριζόμαστε.

Πείτε με υπερβολική... αλλά.... Άποψη μου!

:D

 

Βοηθάμε ο ένας τον άλλο με τις γνώσεις και τις απόψεις μας αλλά... Μπορούν να υπάρξουν πολλά προβλήματα με το να δώσεις τον αριθμό σου σε κάποιον /ους που δεν ξέρεις τι ρόλο βαράει ο άλλος.

Τέλος πάντων αυτά τα συζητάμε και μέσω pm. Ας μη γεμίζουμε το θέμα με άσχετα.

Αν ενδιαφέρει άτομα μπορεί να ανοιχτεί νέο θέμα ανταλλαγών. Ίσως να ενδιαφέρει κάποιους.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Από το να πηγαίνουν χαμένα γιατί όχι. Μια παρέα είμαστε εδώ μέσα τόσα χρόνια μέλη.

γυναικες τωρα τι περιμενεις...

 

αυτο ακριβως εννοουσα, χρονια τωρα αλλωστε, ανταλασσουμε χριστουγεννιατικες προσφορες

της cosmote σε αλλο φορουμ, οποτε γιατι οχι;

Link to comment
Share on other sites

Η δημοσια αναρτηση προσωπικων δεδομενων ελλοχευει σημαντικο κινδυνο, ανεξαρτητως φυλου.

Υπαρχουν και τα pm οποιος θελει να παρει το ρισκο για τυχον θεματα ως ηθελαν προκυψουν.

Επειδη ομως αρκετοι ενδεχομενως εχουν αγνοια κινδυνου καλυτερα να αποφευχθει.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δεν θα αναρτηθει δημοσια το νουμερο,

το δημοσιο θεμα υπαρχει για την δηλωση ενδιαφεροντος,

η ανταλλαγες αριθμων γινονται σε πριβε, ειπαμε,

ψαχνω το θεμα, αν το βρω θα το ποσταρω

 

edit: βρεθηκε:

http://www.insomnia.gr/topic/509132-sms-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82-mb-%CE%B4%CF%8E%CF%81%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-cosmote-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%AF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CE%B5-3-%CF%86%CE%AF/?hl=%20%CE%B4%CF%8E%CF%81%CE%B1%20%20cosmote

και:

http://www.insomnia.gr/topic/630792-sms-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82-mb-%CE%B4%CF%8E%CF%81%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-cosmote-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%B2%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1/?hl=%2B%CE%B4%CF%8E%CF%81%CE%B1+%2Bcosmote

 

για να καταλαβετε πως λειτουργει

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα πρωτα να ρωτησετε την ιστοσελιδα, οσοι συμφωνειτε.

Προσωπικα και να εψαχνα καποιον για ανταλλαγη δεν θα εκανα τον αριθμο μου πασπαρτου ουτε με pm.

Link to comment
Share on other sites

1) δεν ειπα να το κανουμε σε αλλη ιστοσελιδα, αλλα εδω

2) δεν ειπα να το κανουν ολοι, οσοι δεν θελουν δεν συμμετεχουν, απλο

Link to comment
Share on other sites

1) δεν ειπα να το κανουμε σε αλλη ιστοσελιδα, αλλα εδω

 

Γι' αυτη την ιστοσελιδα myphone.gr αναφερθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται πολύ συζήτηη. Όποιος θέλει ανοίγει το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικα πακετα....μονο φοιτητικα δεν θεωρουνται πλεον...

Οπως καποτε πληρωναμε για αυτο με τα 5€ , 4€.... Λετε να κανουν κατι αντιστοιχο για αυτο με τα 6€;; Ειδωμεν.

 

 

http://imageupload.co.uk/images/2017/09/01/image3A30736.png

 

ΥΓ Στις λεπτομερειες του 6€ φοιτητικου, εχουν μπερδευτει διοτι βαλανε την επεξηγηση για το αντιστοιχο των 8€.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...