Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χθες μου ηρθε μνμ απο what's up:

εχει ερθει σε κανενα αυτο το μνμ?εχει κανει κανεις ανανεωση και του εχει γινει ή προσφορα?

Η προσφορά υπάρχει. Δεν είναι κάποια απάτη. Έχει αρκετούς μήνες που μου είχε στείλει η Cosmote μήνυμα να κάνω ανανέωση έως το τέλος της ημέρας και τον επόμενο μήνα θα μου έβαζε 5€ στην κάρτα μου.

 

Δεν αντεχω.... Θελω να το πω!!!!!

Να χεσω το σημα τους και την 99.6% πληθυσμιακη καλυψη που μας 'κοροϊδευουν' οτι εχουν. Μολις χτες μετακομισα σε καινουργιο σπιτι στα Σπατα. Να βλεπεις Wind και Vodafone να εχουν FULL σημα και η Cosmote να παλευει να πιασει τη ΜΙΑ γραμμη. Αν ειναι δυνατον. Οτι και να πω ειναι λιγο πραγματικα......

Προφανώς έπεσες στο 0.4% της μη κάλυψης...:lol::p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω να ρωτησω κατι αλλο? εχω γουατς απ, και οταν μπαινω στο νετ απο το κινητο μου δινει ιντερνετ για 24 ωρες με 1 ευρω.

 

Ομως αυτο το μηνα πηρα απο το ριλοαντ τα 100μβ νετ, τα οποια τα καταναλωσα. Απο την στιγμη που καταναλωσα τα 100 μβ, δεν με ξανασυνδεει για 24 ωρες με 1ευρω, αλλα μου τρωει 1 ευρω ανα μβ καθε φορα που μπαινω νετ, γιατι?

Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist.
Link to comment
Share on other sites

εγω να ρωτησω κατι αλλο? εχω γουατς απ, και οταν μπαινω στο νετ απο το κινητο μου δινει ιντερνετ για 24 ωρες με 1 ευρω.

 

Ομως αυτο το μηνα πηρα απο το ριλοαντ τα 100μβ νετ, τα οποια τα καταναλωσα. Απο την στιγμη που καταναλωσα τα 100 μβ, δεν με ξανασυνδεει για 24 ωρες με 1ευρω, αλλα μου τρωει 1 ευρω ανα μβ καθε φορα που μπαινω νετ, γιατι?

 

Γιατί έτσι ακριβώς είναι στην Cosmote

Πρέπει να λήξουν οι 30 ημέρες ισχύος του πακέτου ή Νομίζω το reload είναι 7 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Κανε οτι σε συμφέρει και πανε όπου έχει προσφορές!

τώρα που είδα την υπογραφή σου το θυμήθηκα.

και η q με ψήνει πολύ άσχημα.

το πολύ πολύ κρατάω την wu για να με πέρνουν τηλ οι λοιποί εκτός οικογενείας..δεν παλεύεται αλλο.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

το πολύ πολύ κρατάω την wu για να με πέρνουν τηλ οι λοιποί εκτός οικογενείας..δεν παλεύεται αλλο.

 

εισαι ο χιλιοστος μεσα στο φορουμ που λεει οτι θα κανει αυτο το πραγμα.

επιτελους ο κοσμος αρχισε να καταλαβαινει ποιο ειναι το συμφερον του

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εισαι ο χιλιοστος μεσα στο φορουμ που λεει οτι θα κανει αυτο το πραγμα.

επιτελους ο κοσμος αρχισε να καταλαβαινει ποιο ειναι το συμφερον του

ο χιλιοστός δεν είμαι σίγουρα.

η χιλιοστή ίσως.:p

 

τα έβαλα κάτω και λέω.σήμα καλό δεν έχω-όχι όπως έιχα παλιά δλδ- , αποσυνδέσεις πολλές φορές σε κλήσεις , πλέον δεν μιλάω τόοοοσο πολύ ώστε να χρειάζομαι 600αρια..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

ο χιλιοστός δεν είμαι σίγουρα.

η χιλιοστή ίσως.:p

 

τα έβαλα κάτω και λέω.σήμα καλό δεν έχω-όχι όπως έιχα παλιά δλδ- , αποσυνδέσεις πολλές φορές σε κλήσεις , πλέον δεν μιλάω τόοοοσο πολύ ώστε να χρειάζομαι 600αρια..

 

αρα καταληγεις εκει που θεωρεις οτι σε συμφερει περισσοτερο στις χρεωσεις-και με χρεωσεις αναδευτερολεπτο-και κρατα τον αριθμο για να επικοινωνουν οι αλλοι μαζι σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αρα καταληγεις εκει που θεωρεις οτι σε συμφερει περισσοτερο στις χρεωσεις-και με χρεωσεις αναδευτερολεπτο-και κρατα τον αριθμο για να επικοινωνουν οι αλλοι μαζι σου

ακριβώς! καλή χρυσή δεν λέω..αλλά δεν γίνεται να προσπαθώ να πιάσω γραμμή για 5 λεπτά! ή να μην μπορώ να βάλω καρτα!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς! καλή χρυσή δεν λέω..αλλά δεν γίνεται να προσπαθώ να πιάσω γραμμή για 5 λεπτά! ή να μην μπορώ να βάλω καρτα!

 

αν ηταν η φθηνοτερη, δεν θα με ενδιεφερε και πολυ η ποιοτητα του σηματος.

ο συνδυασμος ομως κακης ποιοτητας και μη συμφερουσας τιμης ειναι που σκοτωνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν ηταν η φθηνοτερη, δεν θα με ενδιεφερε και πολυ η ποιοτητα του σηματος.

ο συνδυασμος ομως κακης ποιοτητας και μη συμφερουσας τιμης ειναι που σκοτωνει

τώρα που τελειώνουν τα "μπικικινια" θα αρχίσει να την κανει ο κοσμος με ελαφρα!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

τώρα που τελειώνουν τα "μπικικινια" θα αρχίσει να την κανει ο κοσμος με ελαφρα!

 

δεν ξερω αν θα φυγει, πολλοι παντως σταματησαν τις ανανεωσεις και κραταν το νουμερο μονο για να τους παιρνουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κάπως έτσι. πρέπει κάποια στιγμή να καταλάβει ο καταναλωτής τη δύναμη που έχει στα χέρια του.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια....

 

Δέκα σελίδες στο forum ότι θα πρέπει να φύγουν όλοι από το whats up....

 

Στο καλό...

 

Τα σκυλιά είναι δεμένα και θόρυβο να κάνετε δεν θα σας πειράξει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια....

 

Δέκα σελίδες στο forum ότι θα πρέπει να φύγουν όλοι από το whats up....

 

Στο καλό...

 

Τα σκυλιά είναι δεμένα και θόρυβο να κάνετε δεν θα σας πειράξει κανείς.

 

υπερβολικη και ειρωνικη η αντιδραση σου.

δεν μπορω να καταλαβω τι σε ενοχλησε και αντιδρας ετσι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω υπερβολική.

 

Υπερβολικό είναι ότι επί 10 σελίδες και παραπάνω αναφέρεται ότι θα πρέπει να φύγουν όλοι από το whats up και ειδικά όταν τέτοια post τα βλέπεις 07:40.

 

Αυτή την υπερβολή σχολιάζω και τίποτα άλλο.

 

Περιμένω να δω που θα σταματήσει αυτό και πόσα ρεκόρ θα σπάσει το συγκεκριμένο "θέμα".

Link to comment
Share on other sites

είναι κακό που έχει αρχίσει να αγανακτεί ο κόσμος προφανώς.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

εγω να ρωτησω κατι αλλο? εχω γουατς απ, και οταν μπαινω στο νετ απο το κινητο μου δινει ιντερνετ για 24 ωρες με 1 ευρω.

 

Ομως αυτο το μηνα πηρα απο το ριλοαντ τα 100μβ νετ, τα οποια τα καταναλωσα. Απο την στιγμη που καταναλωσα τα 100 μβ, δεν με ξανασυνδεει για 24 ωρες με 1ευρω, αλλα μου τρωει 1 ευρω ανα μβ καθε φορα που μπαινω νετ, γιατι?

 

Γιατί έτσι ακριβώς είναι στην Cosmote

Πρέπει να λήξουν οι 30 ημέρες ισχύος του πακέτου ή Νομίζω το reload είναι 7 ημέρες

Και εγω έτσι παραλίγο να την πατήσω , μίλησα με εξ.πελατών και θες δεν θες περιμένεις μέχρι να τελειώσει το άδειο πακέτο :mad:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω έτσι παραλίγο να την πατήσω , μίλησα με εξ.πελατών και θες δεν θες περιμένεις μέχρι να τελειώσει το άδειο πακέτο :mad:

 

μεγαλο bug της κοσμοτε αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην υπηρεσία 0.01€/λεπτό προς 2 αριθμούς cosmote (cosmokarta), κάθε πότε μπορώ να αλλάζω τους αριθμούς αυτούς που έχω επιλέξει?
Link to comment
Share on other sites

Στην υπηρεσία 0.01€/λεπτό προς 2 αριθμούς cosmote (cosmokarta), κάθε πότε μπορώ να αλλάζω τους αριθμούς αυτούς που έχω επιλέξει?

 

τους εχω αλλαξει και μια βδομαδα μετα που τους δηλωσα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάθε ημερολογιακό μήνα , μπορείς να τους αλλάζεις
Link to comment
Share on other sites

Κάθε ημερολογιακό μήνα , μπορείς να τους αλλάζεις

 

βασιλη κοντα στα χριστουγεννα τα ειχα αλλαξει σε μια βδομαδα. Δεν ξερω αν αλλαξε αυτο.για να το λες, ετσι θα ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...