Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Jimakos43 said:

Που το βρίσκω αυτό είμαι ήδη στο ΝΕΟ αλλά δεν βλέπω κάποιο τέτοιο πακέτο. Τι πρέπει να κάνω ;

To βγάζει στηνν εφαρμογή της COSMOTE

IMG_1248.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

13 ώρες πριν, ANAGNPANA said:

To βγάζει στηνν εφαρμογή της COSMOTE

IMG_1248.jpeg

Δεν μου το εμφανίζει αυτό. Μήπως επειδή είναι ακόμα ενεργό το πλάνο μου με τα απεριόριστα γίγα. Μόλις το κάνω παύση λες να μου εμφανιστεί όταν λήξουν ;

Edited by Jimakos43
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Jimakos43 said:

Δεν μου το εμφανίζει αυτό. Μήπως επειδή είναι ακόμα ενεργό το πλάνο μου με τα απεριόριστα γίγα. Μόλις το κάνω παύση λες να μου εμφανιστεί όταν λήξουν ;

Ούτε σε εμένα εμφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

IMG_1248.jpeg

IMG_1260.jpeg

Ενδεχόμενως δεν σου εμφανίζεται γιατί δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις την προσφορά αφού έχεις το πρόγραμμα με τα απεριόριστα 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ANAGNPANA said:

IMG_1248.jpeg

IMG_1260.jpeg

Ενδεχόμενως δεν σου εμφανίζεται γιατί δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις την προσφορά αφού έχεις το πρόγραμμα με τα απεριόριστα 

Εγώ όμως δεν έχω απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elkons said:

Για συμβόλαια μόνο είναι. Στα καρτοκινητά δίνει 50 GB με 13 και κάτι ευρώ

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, andreas545 said:

Η κακούργα η Vodafone φταίει που έβγαλε μικροπροσφορές με 13,50€ και παρέσυρε τους δικούς μας 🥹

Με 12,70 ευρώ έβγαλε

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, aektzhs 1 said:

Για συμβόλαια μόνο είναι. Στα καρτοκινητά δίνει 50 GB με 13 και κάτι ευρώ

Έπρεπε στο άρθρο να πουν συγκεκριμένα πως είναι για συμβόλαια καθώς όταν λέει σε όλους τους συνδρομητές μπερδεύει τον κόσμο! Ναι στο F2G 50GB με 13.κατι λεπτά.  Πως γίνεται όμως στην q 50Gb της ίδιας προσφοράς να είναι πιο φτηνό εφόσον είναι στο ίδιο δίκτυο 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, karib said:

Με ποιο λεκτικο σε sms, ενεργοποιω, απεριοριστα data για 1 μηνα, με 11,90 ευρω;

Αν είσαι σε καρτοκινητό δεν γίνεται. Μόνο σε συμβόλαιο,καρτοσυμβόλαιο και Νeo γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα το πίστευε πως το 2024 θα χρεώνουν τα 100 GB 13.50€ και αυτό θα λέγεται "προσφορά".Κάθε πέρυσι και καλύτερα...περιμένω την επόμενη έρευνα για να δώσω την κατάλληλη βαθμολογία, θα γίνω Στέλιος Κουδουνάρης του My Style Rocks. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, andreas545 said:

Ποιος θα το πίστευε πως το 2024 θα χρεώνουν τα 100 GB 13.50€ και αυτό θα λέγεται "προσφορά".Κάθε πέρυσι και καλύτερα...περιμένω την επόμενη έρευνα για να δώσω την κατάλληλη βαθμολογία, θα γίνω Στέλιος Κουδουνάρης του My Style Rocks. 

Όλοι συστρατευμένα να βαθμολογήσουμε αρνητικά. Το θέμα είναι έχει παραγίνει και το κακό και στις καμπίνες με το σταθερό-internet. Στο φτιάχνουν σήμερα, είσαι κομπλέ για 5 μέρες και μετά πάλι τα πάνω κάτω..Απο μένα όλα αρνητικά στην επόμενη έρευνα. 

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την προσφορά που σας δίνει κάθε 1η του μήνα 10 ευρώ και 1000 λεπτά ομιλίας, τα πήρατε κανονικά σήμερα; Σε δύο δικά μου καρτοκινητά στο ένα μπήκαν μόνο τα 1000 λεπτά και στο άλλο τίποτα μέχρι τώρα (14:00).

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, greatst said:

Όσοι έχετε την προσφορά που σας δίνει κάθε 1η του μήνα 10 ευρώ και 1000 λεπτά ομιλίας, τα πήρατε κανονικά σήμερα; Σε δύο δικά μου καρτοκινητά στο ένα μπήκαν μόνο τα 1000 λεπτά και στο άλλο τίποτα μέχρι τώρα (14:00).

Και σε εμένα δεν μπήκε τίποτα. Σε ένα νούμερο έχω 10 ευρώ και 1000 λεπτά και σε ένα άλλο έχω 10 ευρώ και 3GB και δεν μπήκε τίποτα πουθενά. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dasnowy said:

Και σε εμένα δεν μπήκε τίποτα. Σε ένα νούμερο έχω 10 ευρώ και 1000 λεπτά και σε ένα άλλο έχω 10 ευρώ και 3GB και δεν μπήκε τίποτα πουθενά. 

τιποτα κ σε μενα παιδια! κατι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα. Πάω να στείλω στο chat. 

Μπήκαν τα 3gb. Αναμένονται τα 1000 λεπτά στο άλλο κινητό και από 10 ευρώ και στα δύο. Μου είπαν μέσα στη μέρα θα μπουν.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, WPerty said:

Τώρα πριν λίγο μπήκαν όλα.

το ιδιο κ εδω! Πριν λιγο ηρθαν κ σε μενα τα μηνυματα! Μαλλον καπου ειχε σκαλωσει σημερα!🙂

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, andreas545 said:

Ποιος θα το πίστευε πως το 2024 θα χρεώνουν τα 100 GB 13.50€ και αυτό θα λέγεται "προσφορά".Κάθε πέρυσι και καλύτερα...περιμένω την επόμενη έρευνα για να δώσω την κατάλληλη βαθμολογία, θα γίνω Στέλιος Κουδουνάρης του My Style Rocks. 

αυτό σε μάρανε εσένα,τουλάχιστον δεν θα ξεπαγωνεις αγκαλιά με την κεραία να φας τα απεριόριστα 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, akalos said:

αυτό σε μάρανε εσένα,τουλάχιστον δεν θα ξεπαγωνεις αγκαλιά με την κεραία να φας τα απεριόριστα 

Πληρώνω στο σπίτι 4Mbps σε τιμή 50άρας μάστορα, γιατί το δίκτυο είναι αυτό που είναι. Μια αναβάθμιση ήρθε στο κινητό 2.2GB και με 2 άτομα να τραβάνε το δίκτυο δεν θα κατέβει ποτέ η αναβάθμιση....κατάλαβες μάστορα;

Ποτέ δεν ξεπέρασα τα 200GB το μήνα όσες φορές είχα απεριόριστα, μάστορα. Δεν έχουμε όλοι οπτικές στο ΚΑΦΑΟ!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...