Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι πρέπει να υπάρχει υπόλοιπο για 1 λεπτο ομιλίας, ελάχιστη χρεώση χωρίς πακέτο = 1 λεπτό.

Μπορεις όμως να τηλεφωνήσεις σε 27 άλλες χώρες με μόνο 0,25

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι πρέπει να υπάρχει υπόλοιπο για 1 λεπτο ομιλίας, ελάχιστη χρεώση χωρίς πακέτο = 1 λεπτό.

Μπορεις όμως να τηλεφωνήσεις σε 27 άλλες χώρες με μόνο 0,25

 

Ναι, οκ, ευχαριστώ. Έτσι το υπολόγισα κι εγώ, ώστε να κάνω μεταφορά και να μείνει υπόλοιπο ικανό για αναπάντητη.

Link to comment
Share on other sites

μετα το update της εφαρμογης WU μου εχει στειλει παρε μοιρασε 500 mb και δεν τα εμφανιζει καθολου,εκανα απεγκ και ξανα εγκα αλλα τιποτα,βλεπω πολλα προβληματα τελευταια...υπαρχει καποιο sms να δω τα υπολοιπα μου ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μπες με τα δεδομένα σου στο myinternet.cosmote.gr ή στείλε Υ στο 1330.

 

μπηκα και με τα 2 και τα 2 δεν εμφανιζουν τα 500 mb τους πηρα και τηλ και μου ειπαν πως δεν φαινεται να υπαρχει προβλημα με την γραμμη μου το αξιοπεριεργο ειναι οτι στην εφαρμογη mycosmote τα εμφανιζει...εντομετξυ εχω πακετο που τελειωνει 4 του μηνα αλλα αυτο τραβαει απο τα 500 και αντι 500 γραφει υπολοιπο σε αυτη την εφαμρογη 426!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις επέκταση υπόλοιπου 3€ ή να ενεργοποιησεις το mini calls ακόμα κ εάν δεν έχεις λεφτά.

Να ξεφορτώσω ήθελα, όχι να φορτώσω.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δεν ανανεώθηκε αμέσως ο χρόνος ομιλίας. Μετά από 1 ώρα περίπου. Δεν πήρα τηλέφωνο πουθενά. Περίμενα γιατί πολύ παλιά το είχε ξανά κάνει.

Σήμερα έδωσαν δωράκι, φαντάζομαι σε όσους είχαμε πρόβλημα.11fc3732374cf0348e7eb928997af360.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και σ' εμένα έδωσαν το "δώρο" χωρίς να έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

σε μεμα τιποτα απολυτως που εχω και θεμα!!ακομα αφαντα τα 500mb στην εφαρμογη και τραβαει κιολας απο τα βασικα μου που ληγουν σε σε 20 μερες....οτι να ναι μια ανανεωση εφαργμογης πηγαν να κανουν και τα εκαναν μανταρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Η κατανάλωση των λεπτών ομιλίας γίνεται με ελάχιστη διάρκεια κλήσης τα 3 λεπτά και στη συνέχεια με χρέωση ανά λεπτό.

 

απο ποτε ισχυει αυτο; με χρεωση ανα λεπτο; μηπως ειναι τυπογραφικο λαθος;.

 

διοτι στο τιμοκαταλογο εδω https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=96948e57-ca47-4679-8cf8-4467c6dd069a

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά για κλήσεις ομιλίας και Video Κλήσεις και στη συνέχεια η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο

 

εγω ηξερα οτι μετα τα 3 λεπτα η χρεωση γινεται ανα δευτερολεπτο παντως σε ολα τα πακετα καρτοκινητης που εφαρμοζεται ο ελαχιστος χρονος χρεωσης των 3 λεπτων.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω frog και κινητό Samsung A31. volte μπορώ να έχω; γιατί στην 1η wind Sim είναι ενεργό το volte για την wind. πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση; στο μενού για την κάρτα frog είναι ενεργό το volte, έχει διακόπτη

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παίζει, στειλε WIFICALL στο 1333 και κάνε μια επανεκκίνηση τη συσκευή σου. Θα πρέπει να εμφανιστεί και για τη Cosmote το εικονίδιο του Volte.
Link to comment
Share on other sites

Kαι αν στο μήνυμα σου γράψει μη συμβατή συσκευή,τους τηλεφωνείς να στο ενεργοποιήσουν αυτοί γιατί σε κάποιες συσκευές δεν λειτουργεί σωστά η αυτόματη ενεργοποίηση μέσω του sms
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παίζει, στειλε WIFICALL στο 1333 και κάνε μια επανεκκίνηση τη συσκευή σου. Θα πρέπει να εμφανιστεί και για τη Cosmote το εικονίδιο του Volte.

 

Ωραίος. Το ενεργοποίησα κι εγώ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε και σε σας η εφαρμογή;

https://ibb.co/9W65hrK

https://ibb.co/QFqgdxm

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στο whats up ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος να έχεις αρκετό χρόνο ομιλίας και δεδομένα; Να μη φτάσεις δηλαδή να δίνεις 30€ το μήνα για να έχεις γύρω στα 600λεπτα προς όλους και 3-4 γιγα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις 600’ προς όλους, αναγκαστικά βάζεις 2 Combo + 2 ηλεκτρονικές ανανεώσεις με Reload και παίρνεις 3,8GB Internet. 24€ ανανεωση.
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις 600’ προς όλους, αναγκαστικά βάζεις 2 Combo + 2 ηλεκτρονικές ανανεώσεις με Reload και παίρνεις 3,8GB Internet. 24€ ανανεωση.

 

 

Το λέω με την έννοια να μην χρειάζεται να βάλω κάποιο καρτοσυμβολαιο ή συμβόλαιο κανονικό και να ξεπεράσω τον προϋπολογισμό των 20 ευρώ το μήνα. Σε ένα νούμερο whats up φοιτητικό που έχω, πλέον έχω μαζέψει αρκετές χιλιάδες από όλα μέσα σε 2-3 μήνες και μου κάνει εντύπωση που στο απλό whats up είναι τόσο λίγες οι παροχές.

Link to comment
Share on other sites

Το λέω με την έννοια να μην χρειάζεται να βάλω κάποιο καρτοσυμβολαιο ή συμβόλαιο κανονικό και να ξεπεράσω τον προϋπολογισμό των 20 ευρώ το μήνα. Σε ένα νούμερο whats up φοιτητικό που έχω, πλέον έχω μαζέψει αρκετές χιλιάδες από όλα μέσα σε 2-3 μήνες και μου κάνει εντύπωση που στο απλό whats up είναι τόσο λίγες οι παροχές.
Να μιλάς με VoIP τηλεφωνία και όλα τα λεφτά από τις κάρτες να τα ρίχνεις για ιντερνέτ. Η CallingCredit χρεώνει 0,007 λεπτά το λεπτό για κινητά εντός Ελλάδος.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να μιλάς με VoIP τηλεφωνία και όλα τα λεφτά από τις κάρτες να τα ρίχνεις για ιντερνέτ. Η CallingCredit χρεώνει 0,007 λεπτά το λεπτό για κινητά εντός Ελλάδος.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το αυτό!

Κι εγώ έτσι κάνω.

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...