Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, vaggy said:

Καλημέρα, τώρα που το έψαξα καλύτερα βρήκα ότι η πρώτη είναι δωρεάν και οι επόμενες 3 ευρώ. Τελικά τί ισχύει?

Στέλνεις ΑΛΠΑΚ και μαθαίνεις

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vaggy said:

Καλημέρα, τώρα που το έψαξα καλύτερα βρήκα ότι η πρώτη είναι δωρεάν και οι επόμενες 3 ευρώ. Τελικά τί ισχύει?

Για το frog θυμάμαι ότι ποτέ δεν ίσχυε η δωρεάν. Πάντως όντως στέλνεις το μήνυμα και στα λέει 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά μιλάμε ότι να ναι. Εδώ https://www.whatsup.gr/ypiresia-allagis-paketoy λέει πρώτη δωρεάν, υπόλοιπες 3€. 

Στέλνω ΑΛΠΑΚ (όπως προτείνατε) λέει για Frog 3, για Cosmokarta 0

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vaggy said:

Πραγματικά μιλάμε ότι να ναι. Εδώ https://www.whatsup.gr/ypiresia-allagis-paketoy λέει πρώτη δωρεάν, υπόλοιπες 3€. 

Στέλνω ΑΛΠΑΚ (όπως προτείνατε) λέει για Frog 3, για Cosmokarta 0

Εάν θέλεις να αλλάξεις το καρτοκινητό σου σε What’s Up διατηρώντας το ίδιο νούμερο, στείλε με SMS ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο1314.

Η πρώτη αλλαγή πακέτου είναι χωρίς χρέωση, οι επόμενες χρεώνονται 3€.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vaggy said:

Οκ, σωστός, άρα από Whatsup σε Frog το χρεώνουν και στην πρώτη αλλαγή (δεν θέλουν να πας frog 😃)

Αν δεν κανω λαθος μπορεις να κανεις το whats up σου neo, να εχεις για ενα μηνα δωρεαν το προγραμμα (η αν θες το διακοπτεις κατευθειαν) και νομιζω απο το νεο για να πας σε frog, cosmokarta, whats up ειναι δωρεαν .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Η 8€ ανανέωση μέσα από τα καταστήματα Γερμανός η cosmote παρατείνει το υπόλοιπο για 2 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kostas123464 said:

Καλησπέρα. Η 8€ ανανέωση μέσα από τα καταστήματα Γερμανός η cosmote παρατείνει το υπόλοιπο για 2 μήνες;

ΝΑΙ 

Link to comment
Share on other sites

Στο What's up μπορώ να έχω με αυτόματη ενεργοποίηση το πακέτο με τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας; ή μονο στην cosmocarta υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, user1973 said:

Στο What's up μπορώ να έχω με αυτόματη ενεργοποίηση το πακέτο με τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας; ή μονο στην cosmocarta υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Γίνεται νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aektzhs 1 said:

Γίνεται νομίζω 

Δεν μου το εμφανίζει στο cosmote app, όπως το εμφανίζει στην cosmokarta δυστυχώς 😐

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2023 at 4:58 ΜΜ, kmpatra said:

Είσαι νέος συνδρομητής στην καρτοκινητή? Μήπως έχει όριο παραμονής προτού σου επιτρέψει να μπεις σε αυτό το πρόγραμμα...

Εφόσον στο app σου βγάζει την επιλογή να πας σε Cosmote Neo, μπορείς να το κάνεις και από την πρώτη μέρα ως καρτοκινητό.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, johndouk said:

Εφόσον στο app σου βγάζει την επιλογή να πας σε Cosmote Neo, μπορείς να το κάνεις και από την πρώτη μέρα ως καρτοκινητό.

Υπάρχει ελάχιστη παραμονή τρεις μήνες σε καρτοκινητό. Παλιότερα δεν εφαρμοζόταν αλλά ίσως το άλλαξαν τώρα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας με το cosmote neo που τώρα κάθε μήνα δίνει και απεριόριστα δίνουν έξτρα sim  ή χρειαζεται συμβόλαιο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας με το cosmote neo που τώρα κάθε μήνα δίνει και απεριόριστα δίνουν έξτρα sim  ή χρειαζεται συμβόλαιο
Απ όσο γνωρίζω data sim δίνουν τα συμβόλαια. Με χρέωση πάντα έτσι.
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, empeiros said:

Γεια σας με το cosmote neo που τώρα κάθε μήνα δίνει και απεριόριστα δίνουν έξτρα sim  ή χρειαζεται συμβόλαιο

Δέν παίζει extrasim στο neo για την ώρα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά ανακάλυψα στα "ψιλά γράμματα" ότι τα tokens που δεν εξαργυρώνονται μέσα στο μήνα ναι μεν παρατείνονται με κάθε ανανέωση (απο 13€) για επιπλέον ένα μήνα ΑΛΛΑ έχουν μέγιστη διάρκεια 1 χρόνο και μετά εξαφανίζονται. Για αυτό καλό είναι σε κάθε περίπτωση να εξαργυρωνουμε τα παλαιότερα (τα πιο δεξιά όπως παρουσιάζονται). Δεν ισχύει σε αυτά χωρίς λήξη τα οποία έχουν άλλο περιορισμό (έως 12 σε αριθμό).

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, omnian said:

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά ανακάλυψα στα "ψιλά γράμματα" ότι τα tokens που δεν εξαργυρώνονται μέσα στο μήνα ναι μεν παρατείνονται με κάθε ανανέωση (απο 13€) για επιπλέον ένα μήνα ΑΛΛΑ έχουν μέγιστη διάρκεια 1 χρόνο και μετά εξαφανίζονται. Για αυτό καλό είναι σε κάθε περίπτωση να εξαργυρωνουμε τα παλαιότερα (τα πιο δεξιά όπως παρουσιάζονται). Δεν ισχύει σε αυτά χωρίς λήξη τα οποία έχουν άλλο περιορισμό (έως 12 σε αριθμό).

Έχεις δίκιο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Εννοείς αυτά που είναι χωρίς λήξη η ΟΧΙ?

Στανταρ χωρίς λήξη. Και μετά λέει εμάς ότι ακολουθούμε το 99%......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...