Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest YiorgosA
Ρε παιδια στην εφαρμογη whatsup της cosmote σε καποια φαση με ρωτησε για να στειλει sms για να ενημερωθω για το υπολοιπο και εκ παραδρομης πατησα παντα αποριψη. Απο τοτε ξαθε φορα που ειμαι σε wifi και προσπαθω να δω το υπολοιπο μου παει να στειλει μηνυμα αλλα μου ριχνει ακυρο. Πως μπορω να το διορθωσω; εχω κανει εκαθαριση δεδομενων εφαρμογης αλλα τιποτα. Lg g3 android 6
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στην εφαρμογη whatsup της cosmote σε καποια φαση με ρωτησε για να στειλει sms για να ενημερωθω για το υπολοιπο και εκ παραδρομης πατησα παντα αποριψη. Απο τοτε ξαθε φορα που ειμαι σε wifi και προσπαθω να δω το υπολοιπο μου παει να στειλει μηνυμα αλλα μου ριχνει ακυρο. Πως μπορω να το διορθωσω; εχω κανει εκαθαριση δεδομενων εφαρμογης αλλα τιποτα. Lg g3 android 6

 

Μπες στις ρυθμίσεις στην συνέχεια μπες στις εφαρμογές και αφού μπεις στην εφαρμογή Cosmote διαγράφεις όλα τα δεδομένα. Η άλλη λύση ειναι απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατασταση της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα την cosmote sim ερχομενος απο Q , προς το παρων θα το εχω καρτοκινητο ,αυτο που θελω να ρωτησω ειναι κανα δωρακι θα εχω γι αυτην την μεταφορα η οχι; πχ αν το κανω frog σου εχει 100 λεπτα ομιλιας καθε μηνα για ενα 6μηνο
Link to comment
Share on other sites

ok θα το κανω frog για να παρω και την προσφορα 2 giga με 4.40 γιουρο, ας ενεργοποιηθει μια φορα και βλεπουμε, ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο δώρο λέτε?

 

mb για το τριημερο του αγιου πνευματος που εδωσαν ολες οι εταιρειες

Link to comment
Share on other sites

mb για το τριημερο του αγιου πνευματος που εδωσαν ολες οι εταιρειες

Στο συμβόλαιο πάντως δεν μου έχει έρθει τίποτα. Το ανακοίνωσαν κάπου?

Link to comment
Share on other sites

Στο συμβόλαιο πάντως δεν μου έχει έρθει τίποτα. Το ανακοίνωσαν κάπου?
http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=437252
Link to comment
Share on other sites

 

οκ ευχαριστω, στο internet on the go εγινε αλλα στην κοσμοκαρτα οχι;)

Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA
Μπες στις ρυθμίσεις στην συνέχεια μπες στις εφαρμογές και αφού μπεις στην εφαρμογή Cosmote διαγράφεις όλα τα δεδομένα. Η άλλη λύση ειναι απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατασταση της εφαρμογής.

Κι αυτο το εκανα αλλα και παλι μου λεει οτι το μήνυμα δεν μπορει να σταλει απο την συσκευη μου να κοιταξω τις ρυθμισεις. Απο που στο καλο το ρυθμιζω; δεν το εχω βρει

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω, στο internet on the go εγινε αλλα στην κοσμοκαρτα οχι;)

Internet on the go με κάρτα ή συμβολαίο?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Internet on the go με κάρτα ή συμβολαίο?

 

συμβολαιο φιλε μου, ο,τι ειναι με καρτα οπως βλεπω δεν πηρε κανενα δωρο

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΣΚ είναι τριήμερο! Πάρε δώρο 1GB από το WHAT’S UP για να σερφάρεις όσο αντέχεις, όλο το ΣΚ και τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος, με το #pare_SouKou! Στείλε δωρεάν “SouKou” στο 1330 μέχρι τη Δευτέρα 20/06 στις 24:00 το βράδυ. Τo 1GB ισχύει για 4 μέρες.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΣΚ είναι τριήμερο! Πάρε δώρο 1GB από το WHAT’S UP για να σερφάρεις όσο αντέχεις, όλο το ΣΚ και τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος, με το #pare_SouKou! Στείλε δωρεάν “SouKou” στο 1330 μέχρι τη Δευτέρα 20/06 στις 24:00 το βράδυ. Τo 1GB ισχύει για 4 μέρες.

 

 

 

Προυποθεσεις ανανεωσης;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΣΚ είναι τριήμερο! Πάρε δώρο 1GB από το WHAT’S UP για να σερφάρεις όσο αντέχεις, όλο το ΣΚ και τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος, με το #pare_SouKou! Στείλε δωρεάν “SouKou” στο 1330 μέχρι τη Δευτέρα 20/06 στις 24:00 το βράδυ. Τo 1GB ισχύει για 4 μέρες.

 

Να κάνω μία χαζή ερώτηση;Αν τα ενεργοποιήσω την Δευτέρα το πρωί πχ,θα λήξουν το βράδυ ή σε 4 ημέρες;

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία χαζή ερώτηση;Αν τα ενεργοποιήσω την Δευτέρα το πρωί πχ,θα λήξουν το βράδυ ή σε 4 ημέρες;

Ισχύει για 4 μέρες από την ενεργοποίηση.

Άρα αν ενεργοποιηθεί Δευτέρα πρωί θα σου λήξει Παρασκευή πρωί την ίδια ώρα.

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο εφυγε το σημα απο την Q και εβαλα την sim της cosmote, ενω εχω κανονικα σημα αν με καλεσει καποιος λεει οτι εχω φραγη εισερχομενων κλησεων, δεν ενεργοποιηθηκε ακομη; πρεπει να βαλω καρτα για να γινει αυτο;

 

edit ακυρο,μολις ενεργοποιηθηκε ,τελικα εχει και εδω 100 λεπτα προς ολους καθε μηνα για 6 μηνες μετα απο μια ανανεωση

 

edit2 μια απορια, μου ηρθε μηνυμα για το END DAY αν δεν θελω να εχω internet οταν λιγουν τα mb ,το απενεργοποιησα και μου λεει τωρα αλλο μηνυμα οτι για να εχω internet στο κινητο πρεπει να το ενεργοποιησω, τι ισχυει; δε θελω να χρεωνομαι 1 ευρω οταν τελειωνουν τα mb

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...