Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314

Και μετά ό,τι σου στείλει. W στο 1314.

 

Την 1η φορά είναι δωρεάν.

 

Τα χρήματα που εχεις μέσα, τα χάνεις στην αλλαγή πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλημερα! η προσφορα που δινουν μεσω τηλεφωνου σε συγκεκριμενους και αυτη που δινουν στις στασεις μετρο δεν ειναι ιδια? νομιζω πως ναι. και οι πωλητες του μετρου λενε οτι ειναι για παντα. ξερουμε αν θα εχουν 1 χρονο διαρκεια και μετα θα κοπει? γιατι κατι τετοιο διαβασα σε αλλο φορουμ...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χρονικος οριζοντας ισχύος,λένε για πάντα αλλά ποτέ δεν συμβαίνει αυτό,μπορεί να συνεχίσει να υπαρχει αλλα να τροποποιηθουν καποια στιγμή οι οροι οπως γινεται σε ολα τα πακετα. Για την κοσμοτε δεν εχει αναφέρθει ισχυς ενος χρονου,ισως έγινε μπέρδεμα με το αντίστοιχο της vodafone που ισχύει όντως για 1 χρόνο.

Αυτο που προτεινουν απο τηλεφωνου ειναι το ιδιο με αυτο που μοιράζουν,αν και εξω μπορεί να δινουν και πακετα με αλλες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί να χάθηκε αυτό που ρώτησα, να την ξανά κάνω την ερώτησή μου.

Μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πρόγραμμα what's up, αλλού αριθμού (που είναι στο όνομά μου), και δεν έχω πρόσβαση στη συσκευή, από την εφαρμογή του δικού μου τηλεφώνου;

Δεκτός και άλλος τρόπος ενεργοποίησης.

 

Στάλθηκε από το M9pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους.

 

Θελω να κανω μεταφορά απο Qcard σε whats'up.

Υπάρχει κάποια χρέωση ???

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί να χάθηκε αυτό που ρώτησα, να την ξανά κάνω την ερώτησή μου.

Μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πρόγραμμα what's up, αλλού αριθμού (που είναι στο όνομά μου), και δεν έχω πρόσβαση στη συσκευή, από την εφαρμογή του δικού μου τηλεφώνου;

Δεκτός και άλλος τρόπος ενεργοποίησης.

 

Στάλθηκε από το M9pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Υπάρχει η δυνατότητα να φτιαξεις κωδικους στο mycosmote και να φαινονται ολες οι συνδεσεις σου εκει. Αλλά δυστυχώς εχει δυνατότητα ενεργοποίησης ορισμενων πακετων μονο,αυτών με sms και λεπτά προς όλους. Και καποια για ιντερνετ νομίζω.

Η αλλη λύση είναι να δεις τη συνδεση μέσω της εφαρμογής του whatsup,οπου θα έχεις πρόσβαση σε όλα τα πακέτα. Απαιτεί όμως ταυτοποίηση μεσω sms για να λειτουργήσει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα σε όλους.

 

Θελω να κανω μεταφορά απο Qcard σε whats'up.

Υπάρχει κάποια χρέωση ???

 

Ναι δυστυχώς. 30€. Τα οποία δεν μπαίνουν στο λογαριασμό σου. Δίνουν ομως αν δεν κάνω λάθος 120' δωρεάν για τους 3 πρώτους μήνες της σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει το my cosmote

 

Την δεδομένη χρονική στιγμή αντιμετωπίζουμε ένα προσωρινό τεχνικό πρόβλημα με την ιστοσελίδα του cosmote.gr. Εργαζόμαστε για την άμεση αποκατάσταση και την εκ νέου ομαλή λειτουργία των υπηρεσιών μας. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

Και πριν μια βδομάδα δεν είχαν τηλεφωνικό κέντρο για 24 ώρες περίπου. Το έλεγε στην σελίδα τους
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χρονικος οριζοντας ισχύος,λένε για πάντα αλλά ποτέ δεν συμβαίνει αυτό,μπορεί να συνεχίσει να υπαρχει αλλα να τροποποιηθουν καποια στιγμή οι οροι οπως γινεται σε ολα τα πακετα. Για την κοσμοτε δεν εχει αναφέρθει ισχυς ενος χρονου,ισως έγινε μπέρδεμα με το αντίστοιχο της vodafone που ισχύει όντως για 1 χρόνο.

Αυτο που προτεινουν απο τηλεφωνου ειναι το ιδιο με αυτο που μοιράζουν,αν και εξω μπορεί να δινουν και πακετα με αλλες προσφορές.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάτι παραπάνω. Με πήραν πριν μια εβδομάδα τηλέφωνο και μου είπαν ότι επιλέχθηκα για αυτή την προσφορά και αν την ήθελα για πάντα...

Μήπως ξέρει κανείς φίλος αν μπορώ να κάνω χρήση αυτών των γίγα για να συνδέομαι σε tvgo? ευχαριστώ

 

Τελικά παιδιά όλα καλά, σήμερα ενεργοποιήθηκε κανονικά μπήκε η προσφορά και λειτουργεί τέλεια το go...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η εφαρμογή του what's up είναι για τα μπάζα. Παραλίγο να χάσω την αγορά πακέτων και την μεταφορά των υπολοίπων στον επόμενο μήνα. Ευτυχώς μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών και όλα καλά έχουν μεταφερθεί. Ακόμα και από το mobile site σέρνεται δεν μπαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η εφαρμογή του what's up είναι για τα μπάζα. Παραλίγο να χάσω την αγορά πακέτων και την μεταφορά των υπολοίπων στον επόμενο μήνα. Ευτυχώς μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών και όλα καλά έχουν μεταφερθεί. Ακόμα και από το mobile site σέρνεται δεν μπαίνει.

 

Θα συμφωνήσω. Τις τελευταίες ημέρες, όλο αποτυγχάνει να ενημερώσει το υπόλοιπό μου με την πρώτη.

 

Για ενεργοποίηση πακέτου δεν ξέρω πως ανταποκρίνεται, μιας και ενεργοποίησα τον προηγούμενο μήνα. Αλλά λογικά ίσως και εκεί να αντιμετωπίζει θέμα.

 

Γενικά είμαι ευχαριστημένος με την εφαρμογή του What's Up. Τόσο σε λειτουργικότητα, όσο και σε σχεδιασμό.

 

Πιστεύω πως όντας η πιο δημοφιλής καρτοκινητή, θα το επιλύσουν σύντομα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε εμένα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για να μαθεις το χρονο ομιλιας που σου απομενει,οχι τα χρήματα αλλα τα λεπτα απο το πακέτο που εχεις, για την περιπτωση της cosmokarta στελνεις ΥΠ στο 1314; (δεν εχω cosmokarta για να το τσεκαρω) Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Υ στο 1330

 

Δεν πρεπει να ειναι αυτο. Μαλλον ειναι το ΥΠ στο 1314

Link to comment
Share on other sites

Υ στο 1330

Υ στο 1314

ΥΠ στο 1330

ΥΠ στο 1314

YP στο 1330

ΥP στο 1314

όλα το ίδιο αποστέλεσμα έχουν πλέον.

Link to comment
Share on other sites

εχει φαει τρελο κολλημα η εφαρμογη whats up.δε μπορω με τιποτα να συνδεθω

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχει φαει τρελο κολλημα η εφαρμογη whats up.δε μπορω με τιποτα να συνδεθω

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ προσπαθώ από το πρωί και δεν μπαίνει με τίποτα...

ΚΑΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΛΑ...Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προσπαθώ από το πρωί και δεν μπαίνει με τίποτα...

 

Εμένα με έβαλε κανονικά το απόγευμα. Και τώρα το βράδυ με τη 3η προσπάθεια

Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομα τιποτα.στελνει κωδικο στο κινητο για να το βαλω στην εφαρμογη και με πεταει εξω.μου λεει ωχ κατι δε πηγε καλα.ωχ θα σε σπασω του λεω.χαχα

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερώνει το υπόλοιπο λεπτών εδώ και ώρες. Επίσης φίλος θέλει να κάνει το πάρε μοίρασε και του βγάζει σφάλμα.

 

Η Cosmote του απήντησε πως το ελέγχουν... Ελπίζω από εβδομάδα να το λύσουν, γιατί θα μας δημιουργήσει προβλήματα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερώνει το υπόλοιπο λεπτών εδώ και ώρες. Επίσης φίλος θέλει να κάνει το πάρε μοίρασε και του βγάζει σφάλμα.

 

Η Cosmote του απήντησε πως το ελέγχουν... Ελπίζω από εβδομάδα να το λύσουν, γιατί θα μας δημιουργήσει προβλήματα.

 

Τα ιδια τσαλιμακια μου εκανε και εμενα το παρε μοιρασε, προσπαθώντας και επιμένοντας ομως , τα καταφερα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...