Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιά λύση είναι να βάζεις 12 από το κατάστημα.

Στην κοσμοκαρτα με online ανανέωση δεν δίνει επιπλέον 500 mb για 1 μήνα?

 

οχι. τα δινει μονο για 15 μερες φιλε

Link to comment
Share on other sites

στη σελιδα της online ανανεωσης του wu,βλεπω αυτο

wu-new.png

να υποθεσω οτι ειναι παλια πακετα που δεν υπαρχουν πλεον και ξεμειναν στο μενου? Οταν πατας εκει παει στη σελιδα με ολα τα πακετα του wu με το νεο σχεδιασμο.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως ακυρώνονται όλες οι προωθήσεις σε whats up; Δουλεύει το ##002#;

Θέλω να χτυπάει συνέχεια αν δεν το απαντήσω και να μην υπάρχει τηλεφωνητής.

Και για να δέχομαι τις χαμένες κλήσεις με sms όταν το κινητό μου είναι απενεργοποιημένο ή εκτός δικτύου;

Τελικά στέλνω **62*+3069754ΧΧΧ ΧΧΧ ΧΧ# όπου ΧΧΧ ΧΧΧ ΧΧ βαζω τον αριθμό μου βγάζοντας όμως τα δύο πρώτα ψηφία (το 69 δηλαδή)

Αν ο αριθμός είναι το 69 852 634 41 θα στείλω **62*+3069 754 852 634 41# χωρίς κενά ανάμεσα

Edited by john_who
Link to comment
Share on other sites

Συγχωρήστε μου το προφανές της ερώτησης, μια και δεν έχω ο ίδιος WU αλλά με ρώτησε ένας γνωστός.

Έχω διαβάσει εδώ τις επιλογές για τα reload it και πάρε μοίρασε, αλλά δεν ξέρω πώς τα ενεργοποιείς.

Το σίγουρο είναι η εφαρμογή (που δεν την έχει ακόμα), οπότε φαντάζομα κάνει αυτόματα ταυτοποίηση όταν έχεις ανοιχτά δεδομένα και απλά επιλέγεις ότι θέλεις.

Υπάρχει άλλος τρόπος, πχ με μήνυμα ή μέσω web?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε πάρε μοίρασε

 

40c96a5375b02d9ad155760a7c6f9a65.jpg

 

Χθες και σήμερα 3GB τσίμπησα δεν το γνωρίζει κανενας δεν ασχολούνται κιόλας με MB ένα πακέτο βάζουν και τέλος.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, τον κωδικό που ζητάει στο site, πού τον βρίσκουμε?

 

Έρχεται με μήνυμα στο κινητό όταν κάνεις ανανέωση με 10 ευρώ και πάνω

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε πάρε μοίρασε

 

40c96a5375b02d9ad155760a7c6f9a65.jpg

 

Χθες και σήμερα 3GB τσίμπησα δεν το γνωρίζει κανενας δεν ασχολούνται κιόλας με MB ένα πακέτο βάζουν και τέλος.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

 

 

Πως τα πήρες τα γκιγκα ; Δώσε φως ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Πως τα πήρες τα γκιγκα ; Δώσε φως ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όχι πάλι αδερφέ. 500 φορές τα έχω γράψει αναλυτικά. Λίγα ποστ πιο πίσω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Όχι πάλι αδερφέ. 500 φορές τα έχω γράψει αναλυτικά. Λίγα ποστ πιο πίσω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Εσύ φταις όμως

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μπει ο admin και να τα γράψει στο πρώτο post, Όσο δεν γίνετε αυτό, όλοι θα ρωτάνε ξανά και ξανά.

 

Το search δεν παίζει, μην γελιόμαστε.

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

το παρε δωσε ποσες μερες διαρκουν οταν τα παρεις ?

 

Η διάρκεια είναι δύο ημερών.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

δεν συμφερει τοτε

 

Συμφερει εστω και για αυτην την διαρκεια γιατι πολυ απλα θα γλιτωσεις καποια λεπτα ομιλιας,μηνυματα, data απο τα αγορασμενα σου.

Συν το γεγονος πως μπορεις να ενεργοποιησεις την υπηρεσια παρε δωσε μεχρι τρεις φορες ανα ημερολογιακο μηνα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βοηθησε με λιγακι γιατι δεν βγαζω ακρη πια..

Βαζω μεσω paypal απο το κινητο 5€ και προσπαθω να ενεργοποιησω το παρε-μοιρασε σε 3 φιλους και μου βγαζει το παρακατω μηνυμα.

Χμ κατι δεν πηγε καλα. Για να ενεργοποιηθει η προσφορα θα πρεπει να εχεις κανει ανανεωση χρονου μεσα στις τελευταιες 30 ημερες. Ευχαριστουμε πολυ.

Ξερεις κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

δεν συμφερει τοτε

 

 

 

1 μηνα ειναι το παρε μοιρασε. Εχει αλλαξει εδω και μηνες.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

1 μηνα ειναι το παρε μοιρασε. Εχει αλλαξει εδω και μηνες.

 

τι εννοεις 1 μηνα ειναι και οτι εχει αλλαξει εδω και μηνες?

πριν 20 λεπτα εβαλα λεφτα μεσω paypal και μετα μου βγαζει το μηνυμα που αναφερα.

Link to comment
Share on other sites

1 μηνα διαρκουν τα mb που παιρνεις από το πάρε μοίρασε. Τωρα στην περίπτωση σου δεν ξέρω τι παίζει. Σίγουρα ολοκληρώθηκε η ανανέωση με το paypal,μπήκαν τα λεφτά μεσα?. Εγώ με χρεωστική χτες έκανα 2 ανανεώσεις από 5€ και πήρα κανονικά την υπηρεσία. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

κανονικοτατα μπηκαν τα λεφτα, το ειδα κιολας, μου το βγαζει αυτο το σφαλμα καθε φορα που βαζω μεσα λεφτα μεσω paypal. μηπως φταιει αυτο? μηπως δηλ πρεπει να τα βαζω μεσω πιστωτικης και μονο?
Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα που με χαλάει στο whatsup, είναι αυτή η εσκεμμένη πολυπλοκότητα και αοριστία, που το διέπει.

Reload it, πάρε δώσε, πάρε μοίρασε, μπόνους από κάρτες και paypal και δε συμμαζεύεται. Και να παρακολουθούμε συνέχεια τι παίζει με τους όρους κι αν άλλαξε κάτι (πρόσφατο παράδειγμα, η μεταφορά υπολοίπου δεδομένων, που μέχρι πρότινος αρκούσε να βάλεις οποιοδήποτε πρόγραμμα με δεδομένα, ενώ τώρα θέλει ενεργοποίηση του ίδιου προγράμματος). Αντί να φτιάξουν κάποια βασικά πακέτα, που να καλύπτουν τις ανάγκες των χρηστών και να δώσουν ό,τι είναι να δώσουν, βάζουν το χρήστη να αγχώνεται και να λύνει... διαφορικές εξισώσεις για το τι συμφέρει να κάνει και με ποιά σειρά, να έχει στο νου του προθεσμίες για ανανεώσεις, να ξοδεύει χρόνο σε ενεργοποιήσεις και να παλεύει με κολλήματα, αστοχίες και σκόπιμα αόριστες διατυπώσεις...

Edited by anonimos_
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αυτά τα καλούδια που μας προσφέρει να τα κόψουμε; Δηλαδή δεν είμαστε ευχαριστημένοι με τις προσφερομενες υπηρεσίες...

Απλά και κατανοητά τα λέει όλα στην εφαρμογή. Δεν είναι ούτε διαφορικές εξισώσεις αλλά ούτε και αλγεβρικές δομές. Ήμαρτον πια με την γκρίνια ορισμένων εδώ μέσα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...