Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

edit:

 

Καλημέρα. Κάτι λιγότερο/καλύτερο π.χ 600'+600 sms δεν υπάρχει με 5 ευρώ ?

 

Βρήκα τα sms them ALL 600 με 5 ευρώ

 

και το sms them ALL 300 με 3 ευρώ!

 

edit2.οπότε...5 ευρώ κάρτα...δώρο 300' και μετά 300 sms με 3 ευρώ ! Και πολλά τους είναι

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανανέωση 5 ευρώ = έχουμε αυτόματα 300 λεπτά προς wu για ένα μήνα και μετά αγορά πακετου 300 sms προς wu με 3 ευρώ που αφαιρούνται από την κάρτα, οπότε έχουμε:

300' + 300 sms προς wu και 1.4 ευρώ για τα άλλα δίκτυα

 

και εξτρά μπόνους κάποιο δώρο από το reload it, το οποίο κατά 90% θα έχει διάρκεια 7 μέρες.

 

Καλά είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση 5 ευρώ = έχουμε αυτόματα 300 λεπτά προς wu για ένα μήνα και μετά αγορά πακετου 300 sms προς wu με 3 ευρώ που αφαιρούνται από την κάρτα, οπότε έχουμε:

300' + 300 sms προς wu και 1.4 ευρώ για τα άλλα δίκτυα

 

και εξτρά μπόνους κάποιο δώρο από το reload it, το οποίο κατά 90% θα έχει διάρκεια 7 μέρες.

 

Καλά είναι :)

Μεγάλη απορία: Ελάχιστη χρέωση ? 3 λεπτά ???? :mad:

 

edit:στο call them all 600 είναι 3 λεπτά. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !

 

όταν στο f2g είναι ανά λεπτό

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Aφου σας αρεσει τοσο η επικοινωνια μεταξυ ιδιου πακετου,και απ'οτι βλεπω ειστε ψαγμενοι,cu δεν εχετε;Eχει κρατησει το unlimited(1500ομιλια+sms) και εχει και δωρο με καθε ανανεωση 100sms/mb!Tι το ψαχνετε;)
Link to comment
Share on other sites

επειδή όσοι είναι να αλλάξουν πακέτο, θα το ψάξουν και θα αργήσουν να αποφασίσουν...το θέμα είναι τι γίνεται μέχρι τότε.

 

Τι θα γίνει, θα απαντήσουν εκεί στο cc για μια μεταφορά χρημάτων σε άλλο αριθμό !!! Τα νεύρα μου !

 

edit: Δεν γίνεται να είναι κατειλημμένες οι γραμμές τόση ώρα και να μην μπορούμε να μιλήσουμε με κάποιον...Εν το μεταξύ, χρεώνομαι κανονικά υποθέτω !

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

edit: Δεν γίνεται να είναι κατειλημμένες οι γραμμές τόση ώρα και να μην μπορούμε να μιλήσουμε με κάποιον...Εν το μεταξύ, χρεώνομαι κανονικά υποθέτω !

Αν η κλήση δεν ξεπερνάει το 1 λεπτό, κανονικά, δεν πρέπει να χρεώνεσαι.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και αύριο έχουν απεργία στην COSMOTE, οπότε προσπαθήστε από Τρίτη για ό,τι θέλετε. Η πληροφορία μου δόθηκε από κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή σε ενημερώνει ότι χρεώνεσαι...αυτό για το λεπτό, δεν το αναφέρει πουθενά.

 

Σήμερα και αύριο έχουν απεργία στην COSMOTE, οπότε προσπαθήστε από Τρίτη για ό,τι θέλετε. Η πληροφορία μου δόθηκε από κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Καλά, ότι να νε τώρα !!! Και εμείς θα περιμένουμε 2 μέρες ? Αυτοματοποιημένο σύστημα φαντάζομαι δεν υπάρχει ούτε off the record έτσι ? ;)

Edited by moment_v
Link to comment
Share on other sites

Eπιβεβαιώνω τα περι απεργίας. Επίσης δεν μπορώ να ανανεώσω, για την ακρίβεια δεν μπορώ να βρω περίπτερο που να δουλεύει το σύστημα με τους κωδικούς ανανέωσης, πήγα σε 7-8 και όλα μου είπαν ότι έχουν πρόβλημα. Σχετίζεται με την απεργία; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, διακοπή καρτοσυμβολαίου και γύρισμα του αριθμού σε καρτοκινητό δεν μπορείς να κάνεις σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ? Πρέπει να πάρεις στην εξυπηρέτηση πελατών για να σου δώσουν κωδικό ακύρωσης και μετά να προχωρήσεις σε διακοπή?
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη απορία: Ελάχιστη χρέωση ? 3 λεπτά ???? :mad:

 

edit:στο call them all 600 είναι 3 λεπτά. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !

 

όταν στο f2g είναι ανά λεπτό

 

...και στο f2g2 ανά δευτερόλεπτο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, διακοπή καρτοσυμβολαίου και γύρισμα του αριθμού σε καρτοκινητό δεν μπορείς να κάνεις σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ? Πρέπει να πάρεις στην εξυπηρέτηση πελατών για να σου δώσουν κωδικό ακύρωσης και μετά να προχωρήσεις σε διακοπή?

 

παλιο κολπο της vodafone, ωστε να προσπαθησουν να σε κρατησουν με διαφορες τηλεφωνικες προσφορες..

Link to comment
Share on other sites

1.η κληση στο στο 1313 ή 13838 ειναι 0,12 λεπτα οσο και να μιλησεις

2.μεταφορες ξεχαστε το μεχρι να τελειωσει η απεργια

 

Αν μιλήσεις ή αν ακούσεις το ηχογραφημένο μήνυμα τους ?;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο αυτό ρε παιδιά. Εγώ έχω βάλει 10ευρη κάρτα εδω και δυο μέρες, και δεν μου έστειλαν μήνυμα για την προσφορά των 600 λεπτών, ούτε έστειλαν και τον κωδικό του reload it.... Έβαλα και μια 5ευρη χτες και πάλι τίποτα....

Επίσης και να στείλω μήνυμα να μάθω πόσο υπόλοιπο έχω, πάλι δεν στέλνουν τα @@@@@.....

Υποτίθεται το σύστημα είναι αυτοματοποιημένο όπως λέτε.....

@@@@@@ είναι....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο αυτό ρε παιδιά. Εγώ έχω βάλει 10ευρη κάρτα εδω και δυο μέρες, και δεν μου έστειλαν μήνυμα για την προσφορά των 600 λεπτών, ούτε έστειλαν και τον κωδικό του reload it.... Έβαλα και μια 5ευρη χτες και πάλι τίποτα....

Επίσης και να στείλω μήνυμα να μάθω πόσο υπόλοιπο έχω, πάλι δεν στέλνουν τα @@@@@.....

Υποτίθεται το σύστημα είναι αυτοματοποιημένο όπως λέτε.....

@@@@@@ είναι....

Πήρες το 1330 για να γραφτείς στην προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην σε χρεώνει τουλάχιστον.

Μήπως το κινητό σου δεν μπορεί να δεχτεί άλλα μηνύματα; Σβήσε μερικά από τα παλιά .

Εγώ έκανα ανανέωση χτές , και μου ήρθαν όλα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μηνύματα, είναι άδειο....

Όχι δεν με χρεώνει, αλλά δεν έστειλε για reload it μπας και πάρω κανά μνμ....

Όπως στέλνω να μάθω για υπόλοιπο για δεν έρχεται απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Στειλε CODES στο 1313 για να σου έρθουν οι κωδικοί που δεν ήρθαν
Link to comment
Share on other sites

Ποτε ληγει η απεργια?

 

Από αυτά που μου είπαν από Τρίτη θα είναι πάλι όλοι στις θέσεις τους, μιας και h Δευτέρα είναι καθαρά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που θελω να μεταφερω υπολοιπο πριν ληξει το κινητο μου αυριο την πατησα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωθηκε η προσφορα για 500MB με 5€.

Για να ενεργοποιηθει η προσφορα στελνουμε "500" στο 1333.

Ισχυει μεχρι 31/3

 

http://www.whatsup.gr/news

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...