Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mikeff ευχαριστω.

αρα και απο ομιλια και απο νετ στο κινητο 2 μηνες ακομα την βγαζουμε.

μετα εχει ο θεος

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε sms απο την cosmote για ιντερνετ.Στελνουμε 500 στο 1333.Καλα για 1 μηνα ομως...:(

 

Πολυ ευχάριστα νεα

 

ENEPΓOΠOIHΣEΣ EΠITYXΩΣ THN YΠΗPEΣIA COSMOTE INTERNET ON THE PHONE 500. ΠAΓIO 5€ (ME ΦΠA), XPEΩΣH META THN KATANAΛΩΣH TOY ΔΩPEAN OΓKOY 1.0332€/MB

 

Ολε ολε Μπράβο κοσμοτε

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μυρίζομαι ότι θα ξαναβγεί στο whats up και η προσφορά με τα 150 λεπτά σε σταθερά όπως πριν τα Χριστούγεννα; Μάλλον έχει ανάγκη από άμεσο και γρήγορο χρήμα. :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ο cosmote θα μας βγαλει το λαδι..................

Ολο προσφορες για 2μηνα βγαζει.. Δεν μπορει να την κρατησει σταθερη για παντα την προσφορα? Δλδ 2μηνες θα εχουμε internet και 2 οχι?

 

Παντως μαλλον ειδε πως με 60mb δεν επαιρνε δραχμη και ειπε να ξεναβαλει τα 500

για εμας τελειο :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ο cosmote θα μας βγαλει το λαδι..................

Ολο προσφορες για 2μηνα βγαζει.. Δεν μπορει να την κρατησει σταθερη για παντα την προσφορα? Δλδ 2μηνες θα εχουμε internet και 2 οχι?

 

Παντως μαλλον ειδε πως με 60mb δεν επαιρνε δραχμη και ειπε να ξεναβαλει τα 500

για εμας τελειο :)

 

Και εγω εχω πραγματικα 'σπαστεί' με τις διμηνες προσφορες.

Ειλικρινα, αν και το θελω το mobile net, δεν θα το ενεργοποιησω. Θα βρω αλλο τροπο να σερφαρω.

 

Δεν μπορει καθε μηνα, ως πελατης να ειμαι 'εμπα ψυχη-εβγα ψυχη', 'ενεργοποιησε τωρα-ως τον επομενο μηνα' και στο στυλ που ηταν παλια τα πονηρα ροζ τηλεφωνα 'τηλεφωνησε τωρα' κλπ.

 

Αν και κοσμοτακιας, γουσταρω σε αυτο το θεμα την vodafone που εδωσε μια μονιμη και σχετικα καλη προσφορα, το vodafone ολη μερα.

Εχω κανει τα 'κουμάντα' μου, εχω παρει μια sim μονο για το σερφαρισμα, και οταν το χρειαστω, με 1 ευρω σερφαρω απεριοριστα ολη μερα.

 

Αυτο το πραγμα καθε μηνα, να μας δινει 'γαριδακια' και 'πασατεμπο' η cosmote με εχει χαλασει.

 

Δεν λεω, επι της ουσιας, 500mb με 5ε, ειναι νομιζω αξιοπρεπης προσφορα. Και γι αυτο δεν γκρινιαζω με αυτο το θεμα.

Με χαλαει πολυ ομως, η ηλιθια τακτικη της cosmote να το δινει 'σταλα σταλα', με το μηνα.

 

Αμα καθε μηνα ασχολουμαστε με το αν θα δωσει προσφορα η εταιρια, ποση θα ειναι, αν αξιζει κλπ, ασε, εχουμε σημαντικοτερα πραγματα να ασχοληθουμε στη ζωη μας.

 

Ειπαμε να δωσουν νετ στα καρτοκινητα.

Οχι να μας αντιμετωπιζουν ως παιδαρελια που θελουμε ιντερνετ για να μπουμε στο facebook και να τσαταρουμε με τα παρεάκια.

 

Τα εχουν παρεξηγησει τα πραγματα εκει στην cosmote.

 

Ας συνεχισουν τις @@@ες με τα θεματα του νετ, και ο κοσμος, που ολο και μεγαλυτερο ποσοστο παιρνει smartphones ή τελωσπαντων κινητα με προσβαση στο νετ, θα τους γυρισει την πλατη.

 

Αν νομιζουν οτι εχουν 'δεσει τον γαϊδαρο', κανουν μεγαλο λαθος...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστα νεα.Ξερουμε αν μεταφερονται και τον επομενο μηνα αν ξανακανουμε και αλλη ανανεωση;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστα νεα.Ξερουμε αν μεταφερονται και τον επομενο μηνα αν ξανακανουμε και αλλη ανανεωση;

Ναι μεταφέρονται :)

Edited by akis_k
Link to comment
Share on other sites

Eγω αυτο που διαβασα και μου αρεσε ηταν οτι με καθε ανανεωση 5€ δεν χανεις τα προηγουμενα 300' αλλα εχεις και τα δυο(με το καθενα την δικη του ληξη).Kαλη πολιτικη,στους αλλους τα χανεις.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα ενημερωτικό sms για το συγκεκριμένο πακέτο και ομολογώ ότι δεν πίστευα σ' αυτό που διάβαζα. Καταπληκτικά.

Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα το πακέτο των 60MB με 3€, αλλά αυτό είναι εξωφρενικά ευχάριστο. Μπράβο στην Cosmote. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους ηρθε το μηνυμα η ενεργοποιησατε τα 500 MB εχεται whatsup η cosmoκαρτα;
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Και στα δυο ισχυει Φιλε

 

Αυτο ειναι καλο νεο...σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Χτυπάνε και το 500mb / 5 ευρώ της wind έτσι. Καρμπόν όλες οι εταιρίες, ίδια ημερομηνία λήξης 31/3. Έλεος με το καρτέλ....
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Είναι προσφορά έως 31/03/2011.

Επιπλέον η cosmote ανακοίνωσε ότι στο whatsup με ανανέωση χρόνου ομιλίας 5€ έχεις αυτόματα και ξέχωρα από το reloadit 300 λεπτά ομιλίας προς whatsup http://goo.gl/z65rg .

Ακόμα δημιούργησε νέο πακέτο 300 μηνυμάτων προς whatsup με κόστος 3€ http://goo.gl/axcTv .

Τέλος όλες οι ενεργοποιήσεις των πακέτων CALL THEM ALL και SMS THEM ALL μπορούν να γίνουν και με δωρεάν κλήση στο 1330.

Δηλαδή 5 ευρώ, παίρνει κάποιος 300 λεπτά και μετά έχει και δώρο από το reload ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 5 ευρώ, παίρνει κάποιος 300 λεπτά και μετά έχει και δώρο από το reload ?

 

ναι ετσι ειναι.

.
Link to comment
Share on other sites

ωραία...δίνουν τουλάχιστον κάποιο χ αριθμό μηνυμάτων ?

 

υ.γ ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά έχουν πάλι ?

Link to comment
Share on other sites

Στον επόμενο τόνο, η προσφορά της cosmote θα είναι, 5 ευρώ, και 500mb, μεχρι 31 Μαρτίου, ακριβώς.

Στον επόμενο τόνο, η προσφορά της cosmote θα είναι, 5 ευρώ, και 500mb, μεχρι 30 Απριλίου, ακριβώς.

Στον επόμενο τόνο, η προσφορά της cosmote θα είναι, 5 ευρώ, και 500mb, μεχρι 31 Μαίου, ακριβώς.

αναμείνατε στο ακουστικό σας...

το νου σας στην μηνιαια προσφορά, μήνα-μήνα...

με το κομματι, με το κιλό...

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει ημερομηνία λήξης μέχρι 31 Μαρτίου; Αν ενεργοποιήσω ένα ή περισσότερα πακέτα Internet on the Phone 500, όσο υπόλοιπο κι αν έχω, 31 Μαρτίου μηδενίζεται; Δηλαδή αν έχω κάνει μία ενεργοποίηση, π.χ. 30 Μαρτίου, θα πρέπει να τα ξοδέψω σε μία μέρα; :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει ημερομηνία λήξης μέχρι 31 Μαρτίου; Αν ενεργοποιήσω ένα ή περισσότερα πακέτα Internet on the Phone 500, όσο υπόλοιπο κι αν έχω, 31 Μαρτίου μηδενίζεται; Δηλαδή αν έχω κάνει μία ενεργοποίηση, π.χ. 30 Μαρτίου, θα πρέπει να τα ξοδέψω σε μία μέρα; :confused:

 

ΤΣΟΥ

Λεει πως μεχρι τοτε μπορεις να ενεργοποιησεις το 500αρι........... αφου το ενεργοποιησεις εχεις 1 μηνα να το ξοδεψεις.

Δλδ αν ενεργοποιησεις 31 μαρτιου εχεις μεχρι 1 μαιου

Link to comment
Share on other sites

Eγω αυτο που διαβασα και μου αρεσε ηταν οτι με καθε ανανεωση 5€ δεν χανεις τα προηγουμενα 300' αλλα εχεις και τα δυο(με το καθενα την δικη του ληξη).Kαλη πολιτικη,στους αλλους τα χανεις.

Με αφορμή το εν λόγω post θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι παρόμοιο.

Ήμουν από εκείνους που 31 Γενάρη έκανα ανανέωση και έχω τα 1.500' & 1.500 SMS μέχρι τις 3/3/2011 12:00

Και ρωτώ... Αν κάνω ανανέωση πριν τις 3/3/2011, θα χαθεί το υπόλοιπο των 1.500' & 1.500 SMS και θα περαστούν τα καινούρια δεδομένα(ανάλογα με το ποσό της κάρτας) ή θα προστεθούν μαζί με τα εναπομείναντα 1.500';

 

Να υπενθυμίσω ότι όσο υπήρχαν τα 1.500' και γενικά το CALL THEM ALL δεν ίσχυε αυτό που γράφεις... Γι' αυτό και ξαναρωτάω τώρα...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Tο 1500 χανετε αν ανανεωσεις απ'οτι εχω διαβασει εδω, εγω δεν ειμαι σιγουρος αλλα πιστευω οτι χανετε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...