Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς. Γιατί όλη η οικογένεια είναι με Whats Up.

 

Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, πληροφοριακά, υπάρχει πακέτο στην Cosmokarta με πολλά λεπτά προς σταθερά και με πόσα λεφτά...;;;

 

ειναι περιοδος νεων προσφορων, απο μερα σε μερα πιστεθω θα ανακοινωθουν νεα και πολυ ενδιαφεροντα πακετα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ας μοιραστώ κάτι μαζί σας.

Έκανα reload it και κέρδισα 30 MB internet. Όλα οκ μέχρι τις 30 Δεκεμβρίου που πέρασαν οι 7 μέρες και έληξαν τα MB. Θυμάμαι ότι είχα υπόλοιπο 8-9 Ευρώ στην κάρτα. Χθες κάλεσα στο 1314 για να μάθω το υπόλοιπό μου και είχα 4 λεπτά. Ξαναπαίρνω και μου λέει ότι έχω 10 λεπτά. Βάζω κάρτα 10 Ευρώ για να καλέσω στο 1313 γιατί δεν έφτανε το υπόλοιπο και μου λένε ότι αφού τελειώσουν τα MB μένει ενεργό το πρόγραμμα Starter το οποίο σε χρεώνει κάθε φορά που μπαίνεις στο internet. Βέβαια εγώ δεν έχω μπει από τότε που τέλειωσαν τα MB στο internet αλλά μου είπαν στην εξυπηρέτηση (επειδή έχω iPhone με ανοιχτά τα push notifications) ότι κάθε φορά που συνδέεται (π.χ. twitter,facebook για να εμφανίσει τα notifications) αφαιρούνται από την κάρτα 50 λεπτά. Είναι λογικό αυτό;

 

Έπειτα καλώ πάλι στο 1314 και ενώ θα έπρεπε να έχω 9 και κάτι Ευρώ μου λέει ότι έχω 16 και κάτι...μπήκαν δηλαδή αυτά που μου είχαν φάει, αλλά δεν μου είπαν στην εξυπηρέτηση ότι θα μου τα επιστρέψουν.

 

Τώρα ενεργοποίησα πάλι 60 ΜΒ internet αλλά το σίγουρο είναι ότι σε μια βδομάδα θα καλέσω να ακυρώσουν το πρόγραμμα Starter.

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά.

 

Δυστυχώς, προς το παρόν δεν υπάρχει κάποιο πακέτο σαν αυτό που λες για κλήσεις από whats up προς όλα τα cosmote.:!:

 

 

σε ευχαριστω

"I'm also not very analytical. You know I don't spend a lot of time thinking about myself, about why I do things." George W. Bush, aboard Air Force One, June 4, 2003
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα πακετα εχουν παρει παραταση μεχρι 31/01! 500mb internet με 5€, 300sms με 5€ και 150' προς σταθερα οπως κ οι 2ωρες προς ολα τα δικτυα.

 

Τελικά, τι από τα παραπάνω έχει πάρει σίγουρα παράταση? Μόνο οι 2 ώρες?

 

Επίσης, τι πακέτο (wu ή cosmokarta?) είναι αυτό που δίνει 150 προς σταθερά και πως ενεργοποιείται?

Link to comment
Share on other sites

1)Τελικά, τι από τα παραπάνω έχει πάρει σίγουρα παράταση? Μόνο οι 2 ώρες?

 

2)Επίσης, τι πακέτο (wu ή cosmokarta?) είναι αυτό που δίνει 150 προς σταθερά και πως ενεργοποιείται?

 

1) απο οτι φαινεται ολα τα πακετα πηραν παραταση

 

2) εχω wu και μου ηρθε το sms για 150 λεπτα προς σταθερα. για ενεργοποιηση δε γνωριζω

edit: μολις βρηκα το σμσ. μου ηρθε στις 27/11/2010 και ελεγε για ενεργοποιησεις μεχρι 31/12/2010. για ενεργοποηση στειλε 150 στο 1313

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

εχω wu και μου ηρθε το sms για 150 λεπτα προς σταθερα. για ενεργοποιηση δε γνωριζω

edit: μολις βρηκα το σμσ. μου ηρθε στις 27/11/2010 και ελεγε για ενεργοποιησεις μεχρι 31/12/2010. για ενεργοποηση στειλε 150 στο 1313

 

Οπότε δηλαδή αυτή η προσφορά είναι επιλεκτική και πρέπει να μας έρθει το sms για να ισχύει?

 

ή αρκεί να στείλω 150 στο 1313?

 

ρωτάω γιατί δεν την βρίσκω στο site της cosmote...

Link to comment
Share on other sites

Οπότε δηλαδή αυτή η προσφορά είναι επιλεκτική και πρέπει να μας έρθει το sms για να ισχύει?

 

ή αρκεί να στείλω 150 στο 1313?

 

ρωτάω γιατί δεν την βρίσκω στο site της cosmote...

Δε θα χάσεις τίποτα να στείλεις μήνυμα. Το πολύ πολύ να μην ενεργοποιηθεί η προσφορά.

150 στο 1313 για ενεργοποίηση

 

Κι άλλες προσφορές(βλ. 500ΜΒ με 5€) δεν ανέβηκαν στο επίσημο site της Cosmote αλλά "τρέχουν" κανονικά μέχρι τέλος Γενάρη.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι προσφορες ειναι για ολα τα καρτοκινητα της cosmote? ή μονο για καποια?

Και ποιες ειναι για ποια?

Μπορει καποιος να ανακεφαλαιωσει?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

500mb internet με 5€ -> What's up

300sms με 5€ -> What's up

150' προς σταθερα -> What's up

2 ωρες προς ολα τα δικτυα -> μόνο στην Cosmokarta

 

έχω την εντύπωση ότι τα 3 πρώτα ισχύουν και για Cosmokarta χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες προς ολα τα δικτυα στην cosmocarta μπενει οταν βαλεις 10 ευρω?

Μπορει να μας καποιος και τι κανουμε για να τα εχουμε αυτα?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κοίταξε εδώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες προς ολα τα δικτυα στην cosmocarta μπενει οταν βαλεις 10 ευρω?

Μπορει να μας καποιος και τι κανουμε για να τα εχουμε αυτα?

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_2wres/section/Exclusive_CK

 

Ναι, και οι 2 ωρες ειναι προς ολα τα εθνικα κινητα και σταθερα δικτυα και περιλαμβανει και video κλησεις.

Πρώτα ενεργοποιείς την προσφορά και μετά κάνεις ανανέωση.

Βάλε κι ένα αρνητικό, την ελαχιστη χρεωση των 3 λεπτων.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_2wres/section/Exclusive_CK

 

Ναι, και οι 2 ωρες ειναι προς ολα τα εθνικα κινητα και σταθερα δικτυα και περιλαμβανει και video κλησεις.

Πρώτα ενεργοποιείς την προσφορά και μετά κάνεις ανανέωση.

Βάλε κι ένα αρνητικό, την ελαχιστη χρεωση των 3 λεπτων.

 

Το βημα ειναι 3 λεπτα ή ανα δευτερολεπτο? Το βημα ειναι 3 λεπτα. Οποτε ειναι πολυ λιγος ο χρονος οι 2 ωρες.

Δηλαδη θα μπορουμε να καλεσουμε μονο 40 φορες.

Αισχος με 10 ευρω?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το βημα ειναι 3 λεπτα ή ανα δευτερολεπτο? Το βημα ειναι 3 λεπτα. Οποτε ειναι πολυ λιγος ο χρονος οι 2 ωρες.

Στην καλύτερη περίπτωση είσαι στις 40 κλήσεις στη διάρκεια ενός μήνα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το βημα ειναι 3 λεπτα ή ανα δευτερολεπτο? Το βημα ειναι 3 λεπτα. Οποτε ειναι πολυ λιγος ο χρονος οι 2 ωρες.

 

Αν μιλάς λίγο, είναι max 40 κλήσεις των 3 λεπτών.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που μπηκε το 2011 τι παιζει με την προσφορα 5ευρω -500 mb ; Υποτιθεται εχει ληξει, τι εγινε τελικα; Δοκιμασε κανεις να στειλει μυνημα να δοκιμασει αν ενεργοποιειται ακομα;

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που μπηκε το 2011 τι παιζει με την προσφορα 5ευρω -500 mb ; Υποτιθεται εχει ληξει, τι εγινε τελικα; Δοκιμασε κανεις να στειλει μυνημα να δοκιμασει αν ενεργοποιειται ακομα;

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Αδερφέ, στην προηγούμενη σελίδα ακριβώς έχουν ειπωθεί αυτά.

Έχει πάρει παράταση μέχρι 31/1/2011. Ήτοι, μπορείς να έχεις internet μέχρι και την 03/03/2011.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ, στην προηγούμενη σελίδα ακριβώς έχουν ειπωθεί αυτά.

Έχει πάρει παράταση μέχρι 31/1/2011. Ήτοι, μπορείς να έχεις internet μέχρι και την 03/03/2011.

 

Οκ ευχαριστω.

 

Μακαρι να συνεχισει foreva ... :p

 

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο και σε μένα με τα 150 λεπτά προς σταθερά. Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη. Μόνο τα 1500 τελικά άφησαν για ένα μήνα ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Τι λέει έχει ακούσει τίποτα κανένας για προσφόρα για το 2011???Γιατί μια χαρά είχαμε βολευτεί τα προηγούμενα 2 χρόνια. Edited by mcde
Ομαδα Διαχείρισης: Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms.

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστεί τίποτα.... Το μόνο σίγουρο είναι ότι η προσφορά συνεχίζεται μέχρι το καλοκαίρι στη vodafone... Στην cosmote έχει πάρει παράταση μέχρι 31/1
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

έλεος επιτέλους με αυτό το μάρκετινγκ, όταν δεν μπορούν να προσφέρουν κάτι ουσιαστικό, αρχίζουν τις λαμογιές....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...