Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αργά δεν είναι.:!:

Εφόσον έγινε τηλεφωνικά η αίτηση μπορείς να υπαναχωρήσεις εντός 14 ημερών!;)

Σε ευχαριστώ πολύ για την σημαντική πληροφορία, δεν το γνώριζα.

Τους πήρα και μου ειπαν δεν μπορούν να το κατεβάσουν άλλο και τους είπα θα παω στη voda τοτε. Μου ειπαν οκ κανενα πρόβλημα.

Οπότε τωρα παω σε ένα κατάστημα voda και τους λεω απλα οτι θελω να παω εκεί; Να τους κανω και κανένα παζάρι λέτε;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την σημαντική πληροφορία, δεν το γνώριζα.

Τους πήρα και μου ειπαν δεν μπορούν να το κατεβάσουν άλλο και τους είπα θα παω στη voda τοτε. Μου ειπαν οκ κανενα πρόβλημα.

Οπότε τωρα παω σε ένα κατάστημα voda και τους λεω απλα οτι θελω να παω εκεί; Να τους κανω και κανένα παζάρι λέτε;

 

και τηλεφωνικα μπορεις και σε καταστημα μπορεις και φυσικα να κανεις παζαρι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία βοήθεια. Έχω μία προσφορά στο cosmote65 με 22,50 ευρώ (2 αριθμούς) μέχρι 10 Σεπτέμβρη. Επειδή μετά δεν είμαι διατεθειμένος να δίνω ~55 ευρώ (με την έκπτωση του οικογενειακού) για κάθε αριθμό, όμως λόγω cosmote mastercard θα ήθελα να μείνω cosmote (στην ανάγκη μειώνοντας το πάγιο), βλέπετε εσείς κάποιο τρόπο να κρατήσω κάποια παρόμοια προσφορά;

- Είτε ζητώντας να το κάνω καρτοκινητό μήπως και φιλοτιμηθούν

- Είτε με φορητότητα (θα ήθελα να το αποφύγω)

- Είτε με οποιδήήηηηηποτε άλλο τρόπο.

 

Θα ήθελα αν έχει κάποιος καμία ιδέα να μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία βοήθεια. Έχω μία προσφορά στο cosmote65 με 22,50 ευρώ (2 αριθμούς) μέχρι 10 Σεπτέμβρη. Επειδή μετά δεν είμαι διατεθειμένος να δίνω ~55 ευρώ (με την έκπτωση του οικογενειακού) για κάθε αριθμό, όμως λόγω cosmote mastercard θα ήθελα να μείνω cosmote (στην ανάγκη μειώνοντας το πάγιο), βλέπετε εσείς κάποιο τρόπο να κρατήσω κάποια παρόμοια προσφορά;

- Είτε ζητώντας να το κάνω καρτοκινητό μήπως και φιλοτιμηθούν

- Είτε με φορητότητα (θα ήθελα να το αποφύγω)

- Είτε με οποιδήήηηηηποτε άλλο τρόπο.

 

Θα ήθελα αν έχει κάποιος καμία ιδέα να μου πει.

 

 

Ζητωντας διακοπη συμβολαιου ... επιτοπου θα σε ρωτησουν για ποιον λογο κοβεις το συμβολαιο και εκει αρχιζεις και κανεις εσυ παιχνιδι... πες εχω καλυτερη προσφορα απο αλλο δικτυο... και αραξε :)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία βοήθεια. Έχω μία προσφορά στο cosmote65 με 22,50 ευρώ (2 αριθμούς) μέχρι 10 Σεπτέμβρη. Επειδή μετά δεν είμαι διατεθειμένος να δίνω ~55 ευρώ (με την έκπτωση του οικογενειακού) για κάθε αριθμό, όμως λόγω cosmote mastercard θα ήθελα να μείνω cosmote (στην ανάγκη μειώνοντας το πάγιο), βλέπετε εσείς κάποιο τρόπο να κρατήσω κάποια παρόμοια προσφορά;

Θα ήθελα αν έχει κάποιος καμία ιδέα να μου πει.

αυτο ηταν απο περισυ ?!

καλα 22ε δεν νομιζω να σου δωσουν αλλα κοντα 30ε λογικα ναι αλλιως πας στις αλλες 2 ή δοκιμαζεις να το γυρισεις σε καρτα μπας και σε παρουν.

κλησεις δικες σου προς αυτους σημαινει οτι εσυ τους κυνηγας οποτε δεν εχει νοημα!

 

@geokosta κανε υπαναχωρηση και γυρνα το σε καρτα ή κανε φορητοτητα με κανα 30ε στο red1 καπου εδωσα ενα τηλ

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Χθες έλαβα μια κλήση από την Vodafone σχετικά με την μεταβίβαση του ήδη υπάρχοντος αριθμού μου Cosmote στην Vodafone.

 

Πέρα ότι ήθελα να φύγω από την Cosmote, με συνέφερε και η προσφορά της VF και έτσι προχωρήσαμε την διαδικασία για να πάω VF.

 

Θα ήθελα αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει στα παρακάτω:

1. Έχω συμβόλαιο στην Cosmote καρτοσυμβόλαιου το οποίο λήγει τον Σεπτέμβριο. Θα έχω κάποια χρέωση στην Cosmote για την διακοπή του συμβολαίου;

2. Τι θα πρέπει να τακτοποιήσω με την Cosmote;

:cool:
Link to comment
Share on other sites

αυτο ηταν απο περισυ ?!

καλα 22ε δεν νομιζω να σου δωσουν αλλα κοντα 30ε λογικα ναι αλλιως πας στις αλλες 2 ή δοκιμαζεις να το γυρισεις σε καρτα μπας και σε παρουν.

κλησεις δικες σου προς αυτους σημαινει οτι εσυ τους κυνηγας οποτε δεν εχει νοημα!

 

@geokosta κανε υπαναχωρηση και γυρνα το σε καρτα ή κανε φορητοτητα με κανα 30ε στο red1 καπου εδωσα ενα τηλ

 

Μπορείς να ξαναδώσεις το τηλέφωνο?Αφορά τμήμα φορητότητας vodafone η είναι αυτό που υπάρχει και στο site τους?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσο οφφ ειναι,αλλα σημερα μιλησα στο skype με φιλη που πηγε στη Ν.Υορκη για να μεινει μονιμα,και μου ειπε οτι υπεγραψε για 50/25 Ιντερνετ,στα $40.00 το μηνα,με υποχρεωση για ενα χρονο,και μετα να παει στα 60,αλλα της ειπαν οτι του χρονου,μπορει και να υπαρχει συνεχιση της προφορας με την ιδια τιμη.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απενεργοποίησα το πακέτο internet monthly pass 750 το οποίο λήγει κανονικά στο τέλος του μήνα. Τώρα όμως δεν μπορώ να δω το υπόλοιπο μου. Τα mb που είχαν περισσέψει τα χάνω?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις απενεργοποίησα το πακέτο internet monthly pass 750 το οποίο λήγει κανονικά στο τέλος του μήνα. Τώρα όμως δεν μπορώ να δω το υπόλοιπο μου. Τα mb που είχαν περισσέψει τα χάνω?

 

τα χανεις...και τα mb που ειχες για το προηγουμενο χρονικο διαστημα δεν ηταν 750 αλλα αναλογικα...θα ξαναδεις το υπολοιπο σου μολις ανανεωθει ο λογαριασμος.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δούμε καμία αντίστοιχη προσφορά με της Vodafone για απεριόριστο internet για το καλοκαίρι;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δούμε καμία αντίστοιχη προσφορά με της Vodafone για απεριόριστο internet για το καλοκαίρι;

 

Πιστεύω θα βγει και φέτος, έως τέλος του μήνα, θυμάται κανείς πότε βγήκε πέρσι?

Link to comment
Share on other sites

Καποιο επίσημο σαιτ?

Here you go:

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/section/Internet_Offers_Prs

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι οι πράσσινοι!!!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

πάντως εμένα για να γνωρίζετε αγαπητοί συμφορουμιτες, αφού έστειλα το μήνυμα μου απάντησαν ότι ενεργοποιηθηκε η προσφορά μέχρι τις 6/8, δηλαδή 2 βδομαδες! δεν ξέρω για ποιο λόγο μόνο τόσο, αλλά υποθέτω λόγω του υψηλού συμβολαίου μου????
Link to comment
Share on other sites

πάντως εμένα για να γνωρίζετε αγαπητοί συμφορουμιτες, αφού έστειλα το μήνυμα μου απάντησαν ότι ενεργοποιηθηκε η προσφορά μέχρι τις 6/8, δηλαδή 2 βδομαδες! δεν ξέρω για ποιο λόγο μόνο τόσο, αλλά υποθέτω λόγω του υψηλού συμβολαίου μου????

Δεν έχει να κάνει με το ύψος του συμβολαίου.

 

Για 15 ημέρες ισχύει για όλους από την ημέρα ενεργοποίησης.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα μηδενικά συμβόλαια δικαιούνται την προσφορά?

Από τo site της Cosmote:

 

Ποιοι μπορούν να αποκτήσουν την προσφορά:

 

 

  • Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε Προγράμματα Συμβολαίου με δωρεάν ενσωματωμένα ΜΒ ή σε Προγράμματα Συμβολαίου χωρίς ενσωματωμένα ΜΒ αλλά με ενεργό πακέτο ΜΒ (COSMOTE Internet Monthly Pass 200/750/1.5GB/3GB ή Wireless Internet 200/5GB/Unlimited ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE)

  • Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε προγράμματα Mobile Internet από tablet ή laptop (COSMOTE Internet On The Go, COSMOTE Internet Anyway, COSMOTE Internet On The Go Anyway)

  • Συνδρομητές COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 5, 15, 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE και συνδρομητές Φοιτητικού πακέτου COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE

  • Συνδρομητές ΚαρτοΣυμβολαίου, COSMOTE Business Cost Control και WHAT’S UP, COSMOΚΑΡΤΑ, FROG που έχουν ενεργοποιήσει τουλάχιστον ένα πακέτο με ΜΒ τις τελευταίες 60 μέρες πριν το αίτημα ενεργοποίησης της προσφοράς

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Από τo site της Cosmote:

 

Ποιοι μπορούν να αποκτήσουν την προσφορά:

 

 

  • Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε Προγράμματα Συμβολαίου με δωρεάν ενσωματωμένα ΜΒ ή σε Προγράμματα Συμβολαίου χωρίς ενσωματωμένα ΜΒ αλλά με ενεργό πακέτο ΜΒ (COSMOTE Internet Monthly Pass 200/750/1.5GB/3GB ή Wireless Internet 200/5GB/Unlimited ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE)

  • Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε προγράμματα Mobile Internet από tablet ή laptop (COSMOTE Internet On The Go, COSMOTE Internet Anyway, COSMOTE Internet On The Go Anyway)

  • Συνδρομητές COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 5, 15, 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE και συνδρομητές Φοιτητικού πακέτου COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE

  • Συνδρομητές ΚαρτοΣυμβολαίου, COSMOTE Business Cost Control και WHAT’S UP, COSMOΚΑΡΤΑ, FROG που έχουν ενεργοποιήσει τουλάχιστον ένα πακέτο με ΜΒ τις τελευταίες 60 μέρες πριν το αίτημα ενεργοποίησης της προσφοράς

Ο πατέρας μου το ενεργοποίησε σε frog, ενώ δεν είχε αγοράσει ποτέ στο παρελθόν πακέτο δεδομένων, εκτός από αυτό που του δίνει δωρεάν. Οπότε ίσως να κατάφερε κάποιος με μηδενικό πάγιο να το ενεργοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας μου το ενεργοποίησε σε frog, ενώ δεν είχε αγοράσει ποτέ στο παρελθόν πακέτο δεδομένων, εκτός από αυτό που του δίνει δωρεάν. Οπότε ίσως να κατάφερε κάποιος με μηδενικό πάγιο να το ενεργοποιήσει.

 

κατοπιν μαχης cosmote με vodafone,εν μεσω φορητοτητας φυσικα,τελικη τιμη για το cosmote 65 για οικογενειακο με 3 νουμερα 21.84 το καθενα!κατι καναμε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...